Spring Koshien 2018 livescore, tulokset, sarjataulukko

Baseball Japani Spring Koshien2018

results
SA÷6¬~ZA÷JAPANI: Spring Koshien¬ZEE÷xCvH47hS¬ZB÷100¬ZY÷Japani¬ZC÷EZIr94xt¬ZD÷p¬ZE÷48wA94wK¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_xCvH47hS¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/japani/spring-koshien/¬ZX÷05Japani 006Japani0010000000186000Spring Koshi014oshien000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japani¬~AA÷ETPrgfl4¬AD÷1522812600¬ADE÷1522812600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Wakayama¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Wakayama¬JA÷zJYQlhpI¬WU÷chiben-wakayama¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷2¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷OSA¬AF÷Osaka Toin¬JB÷UuYUmCaO¬WV÷osaka-toin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷2¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷2¬BR÷X¬~AA÷buEaP8qc¬AD÷1522729800¬ADE÷1522729800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osaka Toin¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSA¬AE÷Osaka Toin¬JA÷vewVuEjk¬WU÷osaka-toin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷0¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬BS÷1¬WN÷LEG¬AF÷Mie¬JB÷IoxZvY5e¬WV÷mie¬WG÷0¬WI÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷0¬AM÷Pelattiin 3 ylimääräistä vuoroparia.¬~AA÷G2JhGA5j¬AD÷1522720800¬ADE÷1522720800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sagami¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chiben Wakayama¬JB÷b9gy2qjf¬WV÷chiben-wakayama¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬BH÷3¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷4¬BR÷0¬BT÷2¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sagami¬JA÷KIfX2Pzl¬WU÷tokai-sagami¬AG÷10¬BA÷4¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷2¬BK÷4¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷0¬~AA÷vs62UMdj¬AD÷1522566000¬ADE÷1522566000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mie¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Mie¬JA÷xUaCTT0B¬WU÷mie¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷4¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷5¬WN÷SEI¬AF÷Kanazawa Seiryo¬JB÷KhkHSmGH¬WV÷kanazawa-seiryo¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷1¬BP÷3¬BR÷0¬~AA÷xr5JNLNI¬AD÷1522557000¬ADE÷1522557000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osaka Toin¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSA¬AE÷Osaka Toin¬JA÷0nXPpLHA¬WU÷osaka-toin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷19¬BA÷4¬BC÷5¬BE÷0¬BG÷2¬BI÷3¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷3¬BQ÷X¬WN÷JOU¬AF÷Hanamaki Higashi¬JB÷vwWTquXG¬WV÷hanamaki-higashi¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷hjV6r2bh¬AD÷1522548000¬ADE÷1522548000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Wakayama¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELE¬AF÷Soseikan¬JB÷re4KJT0L¬WV÷soseikan¬AH÷10¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷1¬BJ÷2¬BL÷0¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷1¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Wakayama¬JA÷Ui0GK9oF¬WU÷chiben-wakayama¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷11¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷4¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷2¬BS÷2¬AM÷Pelattiin 1 ylimääräinen vuoropari.¬~AA÷CvE9qrqn¬AD÷1522539000¬ADE÷1522539000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sagami¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sagami¬JA÷8xC7MVG2¬WU÷tokai-sagami¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷X¬WN÷NIH¬AF÷Nihon Koku Ishikawa¬JB÷nTABLkW8¬WV÷nihon-koku-ishikawa¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷CbxnMEoL¬AD÷1522479600¬ADE÷1522479600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Omi¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OMI¬AE÷Omi¬JA÷SOeJXw3r¬WU÷omi¬WF÷0¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷0¬WN÷SEI¬AF÷Kanazawa Seiryo¬JB÷6FfNWcIl¬WV÷kanazawa-seiryo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬WG÷0¬WI÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷3¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷1¬AM÷Pelattiin 1 ylimääräinen vuoropari.¬~AA÷Y7wrNfWE¬AD÷1522470600¬ADE÷1522470600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mie¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Mie¬JA÷OhUojnJ9¬WU÷mie¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷OTO¬AF÷Otokuni¬JB÷zTXkk6YF¬WV÷otokuni¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷4YYwOzH8¬AD÷1522461600¬ADE÷1522461600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hanamaki Higashi¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOU¬AE÷Hanamaki Higashi¬JA÷2wtwh8lc¬WU÷hanamaki-higashi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷0¬WH÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷1¬WN÷HIK¬AF÷Hikone Higashi¬JB÷tUvsiS33¬WV÷hikone-higashi¬WG÷0¬WI÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷0¬AM÷Pelattiin 1 ylimääräinen vuoropari.¬~AA÷QszzPG12¬AD÷1522452600¬ADE÷1522452600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meishu Gakuen Hitachi¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DER¬AE÷Meishu Gakuen Hitachi¬JA÷zXmiU4dj¬WU÷meishu-gakuen-hitachi¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬WN÷OSA¬AF÷Osaka Toin¬JB÷ENneTOBd¬WV÷osaka-toin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷2¬BR÷X¬~AA÷M99gGOc2¬AD÷1522386000¬ADE÷1522386000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soseikan¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chiben Gakuen¬JB÷Gn7KZQYS¬WV÷chiben-gakuen¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷0¬WM÷ELE¬AE÷Soseikan¬JA÷h8bnVpsp¬WU÷soseikan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬BS÷1¬AM÷Pelattiin 1 ylimääräinen vuoropari.¬~AA÷865kH4rd¬AD÷1522377000¬ADE÷1522377000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Wakayama¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KPV¬AF÷Kokugakuin¬JB÷rZ8Cym4G¬WV÷kokugakuin¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷3¬BR÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Wakayama¬JA÷MP7Gz7JM¬WU÷chiben-wakayama¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬~AA÷Eq6oIpTk¬AD÷1522368000¬ADE÷1522368000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nihon Koku Ishikawa¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIH¬AE÷Nihon Koku Ishikawa¬JA÷xMwCw9Z3¬WU÷nihon-koku-ishikawa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷3¬WN÷DER¬AF÷Meitoku Gijuku¬JB÷GCxGxTlA¬WV÷meitoku-gijuku¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬~
6
1553263593
35
fixtures
6
1553263593
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Spring Koshien 2018 tulokset -sivulla baseball/Japani alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Spring Koshien 2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Spring Koshien 2018 sarjataulukon ja ottelutiedot. Spring Koshien 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. Spring Koshien 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!