Koripallo »USA » NBA Orlando Summer League » 2016

NBA Orlando Summer League
Loading ...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA Orlando Summer League¬ZEE÷juBZvuA0¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷O02oBlYB¬ZD÷p¬ZE÷bwqwesjm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_juBZvuA0¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/usa/nba-orlando-summer-league/¬ZX÷02USA 003......0010000000153000NBA Orlando 025League000¬ZCC÷0¬~AA÷lSeZhOUl¬AD÷1467925200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬AG÷58¬BA÷8¬BC÷12¬BE÷21¬BG÷17¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬WV÷detroit-pistons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷71¬BB÷17¬BD÷20¬BF÷22¬BH÷12¬AN÷n¬~AA÷f5dVg4Fr¬AD÷1467918000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando White¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando White¬WU÷orlando-white¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷16¬BC÷22¬BE÷30¬BG÷11¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬WV÷los-angeles-clippers¬AH÷69¬BB÷27¬BD÷19¬BF÷9¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷IuZ1BWpG¬AD÷1467910800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Blue¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Blue¬WU÷orlando-blue¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷96¬BA÷29¬BC÷27¬BE÷20¬BG÷20¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬WV÷dallas-mavericks¬AH÷94¬BB÷28¬BD÷30¬BF÷17¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷04vcCCV9¬AD÷1467838800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬AX÷0¬AV÷1467877271|¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷89¬BA÷18¬BC÷24¬BE÷22¬BG÷25¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬WV÷indiana-pacers¬AH÷71¬BB÷20¬BD÷18¬BF÷9¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷MDugDhG3¬AD÷1467831600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Hornets¬AX÷0¬AV÷1467877260|¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬WU÷charlotte-hornets¬AG÷81¬BA÷17¬BC÷15¬BE÷24¬BG÷25¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬WV÷dallas-mavericks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷15¬BD÷23¬BF÷16¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷SjtkEY0c¬AD÷1467824400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando White¬WV÷orlando-white¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷95¬BB÷23¬BD÷23¬BF÷20¬BH÷29¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬WU÷new-york-knicks¬AG÷90¬BA÷20¬BC÷17¬BE÷25¬BG÷28¬AN÷n¬~AA÷GGxoFEoi¬AD÷1467752400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬AX÷0¬AV÷1467877250|¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬WU÷indiana-pacers¬AG÷76¬BA÷25¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷23¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬WV÷detroit-pistons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷80¬BB÷20¬BD÷18¬BF÷19¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷EBb2jV8j¬AD÷1467745200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New York Knicks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬WU÷new-york-knicks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷92¬AT÷84¬BI÷8¬BA÷20¬BC÷24¬BE÷17¬BG÷23¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬WV÷los-angeles-clippers¬AZ÷0¬AH÷84¬AU÷84¬BJ÷0¬BB÷24¬BD÷20¬BF÷25¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷zLabiBgp¬AD÷1467738000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Blue¬WV÷orlando-blue¬AH÷68¬BB÷26¬BD÷16¬BF÷14¬BH÷12¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷24¬BC÷24¬BE÷19¬BG÷17¬AN÷n¬~ZA÷USA: NBA Orlando Summer League - Playoffit¬ZEE÷juBZvuA0¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷2i1kA8mI¬ZD÷p¬ZE÷bwqwesjm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_juBZvuA0¬ZJ÷11¬ZL÷/koripallo/usa/nba-orlando-summer-league/¬ZX÷02USA 003......0010000000208000NBA Orlando 037yoffit000¬ZCC÷0¬~AA÷ABmDrSD8¬AD÷1468008000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬ER÷9. sija¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷77¬BA÷15¬BC÷22¬BE÷20¬BG÷20¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬WV÷new-york-knicks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷106¬BB÷26¬BD÷23¬BF÷27¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷MefVJry8¬AD÷1468000800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Blue¬ER÷7. sija¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Blue¬WU÷orlando-blue¬AG÷79¬BA÷11¬BC÷18¬BE÷19¬BG÷31¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬WV÷indiana-pacers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷85¬BB÷24¬BD÷13¬BF÷27¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷nw2IMpik¬AD÷1467993600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Orlando White¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando White¬WU÷orlando-white¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷2¬AG÷87¬AT÷84¬BI÷3¬BA÷26¬BC÷20¬BE÷17¬BG÷21¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬WV÷detroit-pistons¬AZ÷0¬AH÷84¬AU÷84¬BJ÷0¬BB÷26¬BD÷12¬BF÷22¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷0t6ML46e¬AD÷1467986400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬ER÷3. sija¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷86¬BA÷15¬BC÷23¬BE÷27¬BG÷21¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬WV÷miami-heat¬AH÷72¬BB÷18¬BD÷19¬BF÷18¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷r5eRKOL1¬AD÷1467979200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬ER÷5. sija¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷97¬BA÷19¬BC÷20¬BE÷30¬BG÷28¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬WV÷charlotte-hornets¬AH÷92¬BB÷27¬BD÷27¬BF÷18¬BH÷20¬AN÷n¬~
3
1481366589
25
fixtures
3
1481366589
0
Ohje: Olet tällä hetkellä NBA Orlando Summer League 2016 tulokset -sivulla koripallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NBA Orlando Summer League 2016 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NBA Orlando Summer League 2016 sarjataulukon ja ottelutiedot. NBA Orlando Summer League 2016 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NBA Orlando Summer League 2016 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.