Koripallo »USA » NBA Las Vegas Summer League » 2016

NBA Las Vegas Summer League
Loading ...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA Las Vegas Summer League - Playoffit¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷CIzVCA3a¬ZD÷p¬ZE÷KnpZeNzs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/koripallo/usa/nba-las-vegas-summer-league/¬ZX÷02USA 003......0020000000225000NBA Las Vega039yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷Ii5SrPUJ¬AD÷1468890000¬ADE÷1468890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Minnesota Timberwolves¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷2¬AH÷84¬AU÷77¬BJ÷7¬BB÷18¬BD÷14¬BF÷27¬BH÷18¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬WU÷minnesota-timberwolves¬AZ÷0¬AG÷82¬AT÷77¬BI÷5¬BA÷13¬BC÷29¬BE÷16¬BG÷19¬AN÷n¬~AA÷23H8ug8H¬AD÷1468800000¬ADE÷1468800000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬AG÷79¬BA÷29¬BC÷17¬BE÷13¬BG÷20¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷85¬BB÷25¬BD÷11¬BF÷21¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷2NwMVHvg¬AD÷1468792800¬ADE÷1468792800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷93¬BA÷19¬BC÷24¬BE÷24¬BG÷26¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AH÷83¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷18¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷fknKO645¬AD÷1468720800¬ADE÷1468720800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cleveland Cavaliers¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷91¬AT÷83¬BI÷8¬BA÷29¬BC÷12¬BE÷18¬BG÷24¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬WV÷brooklyn-nets¬AZ÷0¬AH÷83¬AU÷83¬BJ÷0¬BB÷20¬BD÷21¬BF÷20¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷bsHm3axS¬AD÷1468713600¬ADE÷1468713600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬AG÷85¬BA÷23¬BC÷15¬BE÷24¬BG÷23¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷88¬BB÷25¬BD÷18¬BF÷28¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷rgHqo0Gq¬AD÷1468706400¬ADE÷1468706400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Phoenix Suns¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷82¬AT÷79¬BI÷3¬BA÷15¬BC÷19¬BE÷27¬BG÷18¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬AZ÷0¬AH÷81¬AU÷79¬BJ÷2¬BB÷22¬BD÷15¬BF÷25¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷n7B69za1¬AD÷1468699200¬ADE÷1468699200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬AG÷79¬BA÷15¬BC÷27¬BE÷23¬BG÷14¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬WV÷minnesota-timberwolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷81¬BB÷20¬BD÷14¬BF÷23¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷OxMJFCFL¬AD÷1468549800¬ADE÷1468549800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷80¬BA÷21¬BC÷31¬BE÷15¬BG÷13¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷88¬BB÷21¬BD÷15¬BF÷29¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷jk7XMlvn¬AD÷1468548000¬ADE÷1468548000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷75¬BA÷21¬BC÷18¬BE÷15¬BG÷21¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AH÷69¬BB÷15¬BD÷20¬BF÷15¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷OzVLRwQD¬AD÷1468542600¬ADE÷1468542600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷86¬BA÷19¬BC÷19¬BE÷25¬BG÷23¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬WV÷dallas-mavericks¬AH÷73¬BB÷15¬BD÷14¬BF÷23¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷IaLNEWUR¬AD÷1468540800¬ADE÷1468540800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬AH÷60¬BB÷21¬BD÷12¬BF÷12¬BH÷15¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬WU÷denver-nuggets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷23¬BC÷14¬BE÷27¬BG÷16¬AN÷n¬~AA÷AZep1D0S¬AD÷1468535400¬ADE÷1468535400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬WV÷philadelphia-76ers¬AH÷84¬BB÷20¬BD÷24¬BF÷24¬BH÷16¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬WU÷brooklyn-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷87¬BA÷22¬BC÷19¬BE÷23¬BG÷23¬AN÷n¬~AA÷rNz3hRBt¬AD÷1468533600¬ADE÷1468533600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷77¬BA÷23¬BC÷23¬BE÷14¬BG÷17¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬WV÷miami-heat¬AH÷74¬BB÷23¬BD÷14¬BF÷16¬BH÷21¬AN÷n¬~ZA÷USA: NBA Las Vegas Summer League - Hävinneiden playoffit¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷Uw3sCUI5¬ZD÷p¬ZE÷KnpZeNzs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/koripallo/usa/nba-las-vegas-summer-league/¬ZX÷02USA 003......0020000000229000NBA Las Vega051yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷WYT3vahb¬AD÷1468636200¬ADE÷1468636200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷88¬BA÷20¬BC÷24¬BE÷19¬BG÷25¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷92¬BB÷19¬BD÷20¬BF÷28¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷jNC6uuwh¬AD÷1468634400¬ADE÷1468634400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷20¬BC÷23¬BE÷18¬BG÷19¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AH÷74¬BB÷14¬BD÷15¬BF÷20¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷CWD2tLNo¬AD÷1468629000¬ADE÷1468629000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬AG÷66¬BA÷20¬BC÷17¬BE÷16¬BG÷13¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷74¬BB÷21¬BD÷22¬BF÷20¬BH÷11¬AN÷n¬~AA÷bTPKHyoo¬AD÷1468627200¬ADE÷1468627200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬AG÷79¬BA÷14¬BC÷19¬BE÷21¬BG÷25¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷89¬BB÷23¬BD÷14¬BF÷24¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷lKyOD52O¬AD÷1468621800¬ADE÷1468621800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷92¬BA÷23¬BC÷15¬BE÷26¬BG÷28¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬WV÷milwaukee-bucks¬AH÷89¬BB÷20¬BD÷24¬BF÷22¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷6enJEomI¬AD÷1468620000¬ADE÷1468620000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬AG÷75¬BA÷17¬BC÷18¬BE÷23¬BG÷17¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬WV÷portland-trail-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷80¬BB÷17¬BD÷27¬BF÷16¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷S4mFFRXB¬AD÷1468614600¬ADE÷1468614600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NBA D-League¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬WV÷new-orleans-pelicans¬AH÷76¬BB÷25¬BD÷21¬BF÷17¬BH÷13¬WM÷DLS¬AE÷NBA D-League¬WU÷nba-d-league¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷88¬BA÷15¬BC÷21¬BE÷31¬BG÷21¬AN÷n¬~AA÷YTYBG7I5¬AD÷1468612800¬ADE÷1468612800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷San Antonio Spurs¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷90¬AT÷84¬BI÷6¬BA÷15¬BC÷20¬BE÷21¬BG÷28¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬AZ÷0¬AH÷86¬AU÷84¬BJ÷2¬BB÷19¬BD÷23¬BF÷24¬BH÷18¬AN÷n¬~
3
1495919441
67
fixtures
3
1495919441
0
Ohje: Olet tällä hetkellä NBA Las Vegas Summer League 2016 tulokset -sivulla koripallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NBA Las Vegas Summer League 2016 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NBA Las Vegas Summer League 2016 sarjataulukon ja ottelutiedot. NBA Las Vegas Summer League 2016 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NBA Las Vegas Summer League 2016 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.