Koripallo »USA » CIT » 2016

results
SA÷3¬~ZA÷USA: CIT¬ZEE÷OhZwkv1F¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷0MsXiKzq¬ZD÷p¬ZE÷AqqOEgDC¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_OhZwkv1F¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/usa/cit/¬ZX÷02USA 003......0070000000153000CIT 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷UuEd8b0T¬AD÷1459292400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbia¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbia¬WU÷columbia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷73¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷42¬WN÷IRV¬AF÷UC Irvine¬WV÷uc-irvine¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷26¬BF÷0¬BH÷41¬AN÷n¬~AA÷KjSH7yjL¬AD÷1459126800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coastal Carolina¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COA¬AE÷Coastal Carolina¬WU÷coastal-carolina¬AG÷47¬BA÷0¬BC÷25¬BE÷0¬BG÷22¬WN÷IRV¬AF÷UC Irvine¬WV÷uc-irvine¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷66¬BB÷0¬BD÷33¬BF÷0¬BH÷33¬AN÷n¬~AA÷t0TD8HzF¬AD÷1459116000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbia¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbia¬WU÷columbia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷47¬WN÷NJI¬AF÷NJIT¬WV÷njit¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷22¬BF÷0¬BH÷43¬AN÷n¬~AA÷QB1D0zZ8¬AD÷1458862200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NJIT¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NJI¬AE÷NJIT¬WU÷njit¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷63¬BA÷0¬BC÷26¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷TEX¬AF÷Texas Arlington¬WV÷texas-arlington¬AH÷60¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷nL291GJ2¬AD÷1458778500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷La Lafayette¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAF¬AE÷La Lafayette¬WU÷la-lafayette¬AG÷66¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷33¬WN÷IRV¬AF÷UC Irvine¬WV÷uc-irvine¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷40¬BF÷0¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷2FHM6e5R¬AD÷1458777600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbia¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbia¬WU÷columbia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷BAL¬AF÷Ball State¬WV÷ball-state¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷35¬AN÷n¬~AA÷WCKMwDRe¬AD÷1458774000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coastal Carolina¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COA¬AE÷Coastal Carolina¬WU÷coastal-carolina¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷60¬BA÷0¬BC÷26¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷GRA¬AF÷Grand Canyon¬WV÷grand-canyon¬AH÷58¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷pGOQxXt2¬AD÷1458774000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbia¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbia¬WU÷columbia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷BAL¬AF÷Ball State¬WV÷ball-state¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷35¬AN÷n¬~AA÷6uzYYhS7¬AD÷1458603000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NJIT¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NJI¬AE÷NJIT¬WU÷njit¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷83¬BA÷0¬BC÷38¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷BOS¬AF÷Boston U.¬WV÷boston-u¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷20¬BF÷0¬BH÷52¬AN÷n¬~AA÷hxWTZYC1¬AD÷1458513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ball State¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷Ball State¬WU÷ball-state¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷83¬AT÷71¬BI÷12¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷40¬WN÷TEN¬AF÷Tenn. Martin¬WV÷tenn-martin¬AZ÷0¬AH÷80¬AU÷71¬BJ÷9¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷34¬AN÷n¬~AA÷WMsLyerk¬AD÷1458410400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coastal Carolina¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COA¬AE÷Coastal Carolina¬WU÷coastal-carolina¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷71¬BA÷0¬BC÷25¬BE÷0¬BG÷46¬WN÷HAM¬AF÷New Hampshire¬WV÷new-hampshire¬AH÷62¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷34¬AN÷n¬~AA÷ADtPzFce¬AD÷1458410400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Furman¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LAF¬AF÷La Lafayette¬WV÷la-lafayette¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷80¬BB÷0¬BD÷41¬BF÷0¬BH÷39¬WM÷FUR¬AE÷Furman¬WU÷furman¬AG÷72¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷44¬AN÷n¬~AA÷EylZCSCH¬AD÷1458266400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Canyon¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Canyon¬WU÷grand-canyon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷64¬BA÷0¬BC÷21¬BE÷0¬BG÷43¬WN÷JAC¬AF÷Jackson State¬WV÷jackson-state¬AH÷54¬BB÷0¬BD÷27¬BF÷0¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷hngDAP5G¬AD÷1458172800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷La Lafayette¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TEX¬AF÷Texas A&M-CC¬WV÷texas-a-m-cc¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷35¬WM÷LAF¬AE÷La Lafayette¬WU÷la-lafayette¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷96¬BA÷0¬BC÷46¬BE÷0¬BG÷50¬AN÷n¬~AA÷G82zWNdq¬AD÷1458172800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷North Dakota¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Dakota¬WU÷north-dakota¬AZ÷0¬AG÷86¬AT÷78¬BI÷8¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷IRV¬AF÷UC Irvine¬WV÷uc-irvine¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷89¬AU÷78¬BJ÷11¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷41¬AN÷n¬~AA÷QJP1jhrb¬AD÷1458171000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NJIT¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬AV÷1458204482|¬BX÷-1¬WM÷NJI¬AE÷NJIT¬WU÷njit¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷79¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷39¬WN÷ARM¬AF÷Army¬WV÷army¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷EudqYAST¬AD÷1458169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Michigan¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Central Michigan¬WU÷central-michigan¬AG÷73¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷40¬WN÷TEN¬AF÷Tenn. Martin¬WV÷tenn-martin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷76¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷42¬AN÷n¬~AA÷p6iuZjDN¬AD÷1458169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbia¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbia¬WU÷columbia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷86¬BA÷0¬BC÷42¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk State¬WV÷norfolk-state¬AH÷54¬BB÷0¬BD÷21¬BF÷0¬BH÷33¬AN÷n¬~AA÷GlrBTUzo¬AD÷1458169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fairfield¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FAI¬AE÷Fairfield¬WU÷fairfield¬AG÷62¬BA÷0¬BC÷24¬BE÷0¬BG÷38¬WN÷HAM¬AF÷New Hampshire¬WV÷new-hampshire¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷77¬BB÷0¬BD÷41¬BF÷0¬BH÷36¬AN÷n¬~AA÷6FhyzXcH¬AD÷1458169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fordham¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Fordham¬WU÷fordham¬AG÷66¬BA÷0¬BC÷29¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷BOS¬AF÷Boston U.¬WV÷boston-u¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷69¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷34¬AN÷n¬~AA÷zBb8B5jA¬AD÷1458169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Savannah State¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAV¬AE÷Savannah State¬WU÷savannah-state¬AG÷59¬BA÷0¬BC÷23¬BE÷0¬BG÷36¬WN÷TEX¬AF÷Texas Arlington¬WV÷texas-arlington¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷75¬BB÷0¬BD÷40¬BF÷0¬BH÷35¬AN÷n¬~
3
1480962827
26
fixtures
3
1480962827
0
Ohje: Olet tällä hetkellä CIT 2016 tulokset -sivulla koripallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa CIT 2016 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, CIT 2016 sarjataulukon ja ottelutiedot. CIT 2016 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). CIT 2016 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.