Koripallo »Iso-Britannia » BBL » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷ISO-BRITANNIA: BBL¬ZEE÷4UagCA6s¬ZB÷197¬ZY÷Iso-Britannia¬ZC÷bLo5bGjd¬ZD÷p¬ZE÷lQAKlFD1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷197_4UagCA6s¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/iso-britannia/bbl/¬ZX÷02Iso-Britanni013tannia0220000000169000BBL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Iso-Britannia¬~AA÷YRFFH3Gs¬AD÷1492965000¬ADE÷1492965000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬WU÷cheshire-phoenix¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷128¬BA÷39¬BC÷37¬BE÷25¬BG÷27¬WN÷LEE¬AF÷Leeds Force¬WV÷leeds-force¬AH÷77¬BB÷12¬BD÷28¬BF÷19¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷SlFJGNVm¬AD÷1492963200¬ADE÷1492963200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glasgow Rocks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VER¬AE÷Glasgow Rocks¬WU÷glasgow-rocks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷80¬BA÷16¬BC÷21¬BE÷17¬BG÷26¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬WV÷london-lions¬AH÷77¬BB÷25¬BD÷24¬BF÷19¬BH÷9¬AN÷n¬~AA÷OG8SE100¬AD÷1492963200¬ADE÷1492963200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Giants¬WU÷manchester-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷99¬BA÷26¬BC÷23¬BE÷26¬BG÷24¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬WV÷plymouth-raiders¬AH÷93¬BB÷28¬BD÷27¬BF÷25¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷6uENFsof¬AD÷1492959600¬ADE÷1492959600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬WU÷leicester-riders¬AG÷77¬BA÷26¬BC÷21¬BE÷13¬BG÷17¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬WV÷worcester-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷80¬BB÷21¬BD÷15¬BF÷16¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷dU6zDuVC¬AD÷1492959600¬ADE÷1492959600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Surrey Scorchers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Surrey Scorchers¬WU÷surrey-scorchers¬AG÷71¬BA÷19¬BC÷17¬BE÷14¬BG÷21¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬WV÷bristol-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷79¬BB÷23¬BD÷13¬BF÷16¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷277WDLF6¬AD÷1492952400¬ADE÷1492952400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield Sharks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield Sharks¬WU÷sheffield-sharks¬AG÷82¬BA÷20¬BC÷22¬BE÷18¬BG÷22¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬WV÷newcastle-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷27¬BD÷10¬BF÷29¬BH÷18¬AN÷n¬~ZA÷ISO-BRITANNIA: BBL - Playoffit¬ZEE÷4UagCA6s¬ZB÷197¬ZY÷Iso-Britannia¬ZC÷GtbeNaTd¬ZD÷p¬ZE÷lQAKlFD1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_4UagCA6s¬ZJ÷11¬ZL÷/koripallo/iso-britannia/bbl/¬ZX÷02Iso-Britanni013tannia0220000000225000BBL - Playof015yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷Iso-Britannia¬~AA÷hWxKAHDk¬AD÷1494774000¬ADE÷1494774000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷84¬BA÷29¬BC÷18¬BE÷25¬BG÷12¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬WV÷newcastle-eagles¬AH÷63¬BB÷11¬BD÷16¬BF÷17¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷OENenLQ9¬AD÷1494169200¬ADE÷1494169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷72¬BA÷13¬BC÷16¬BE÷26¬BG÷17¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬WV÷london-lions¬AH÷55¬BB÷17¬BD÷13¬BF÷10¬BH÷15¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 90-71. Yhteismaalit: 162-126. ¬AN÷n¬~AA÷pOOim1B3¬AD÷1494009360¬ADE÷1494009360¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬WU÷worcester-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷111¬AT÷103¬BA÷31¬BC÷23¬BE÷29¬BG÷20¬BI÷8¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬WV÷newcastle-eagles¬BZ÷1¬AH÷94¬AU÷84¬BB÷32¬BD÷13¬BF÷24¬BH÷15¬BJ÷10¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 86-105. Yhteismaalit: 197-199. ¬AN÷n¬~AA÷I1helsdc¬AD÷1494009000¬ADE÷1494009000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷90¬BB÷24¬BD÷23¬BF÷22¬BH÷21¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬WU÷london-lions¬AG÷71¬BA÷19¬BC÷21¬BE÷23¬BG÷8¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷vBgikNti¬AD÷1493836200¬ADE÷1493836200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷23¬BC÷30¬BE÷28¬BG÷24¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬WV÷worcester-wolves¬AH÷86¬BB÷18¬BD÷31¬BF÷21¬BH÷16¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷YkAxlvvf¬AD÷1493568000¬ADE÷1493568000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glasgow Rocks¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VER¬AE÷Glasgow Rocks¬WU÷glasgow-rocks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷71¬BA÷12¬BC÷20¬BE÷21¬BG÷18¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬WV÷london-lions¬BZ÷1¬AH÷62¬BB÷10¬BD÷23¬BF÷12¬BH÷17¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 70-91. Yhteismaalit: 141-153. ¬AN÷n¬~AA÷faBYlKOm¬AD÷1493568000¬ADE÷1493568000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬WV÷bristol-flyers¬AH÷82¬BB÷26¬BD÷21¬BF÷18¬BH÷17¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷84¬BA÷21¬BC÷25¬BE÷21¬BG÷17¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 97-94. Yhteismaalit: 181-176. ¬AN÷n¬~AA÷nZBUk09s¬AD÷1493564400¬ADE÷1493564400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUI¬AF÷Surrey Scorchers¬WV÷surrey-scorchers¬AH÷58¬BB÷12¬BD÷13¬BF÷20¬BH÷13¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷94¬BA÷28¬BC÷23¬BE÷24¬BG÷19¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 73-73. Yhteismaalit: 167-131. ¬AN÷n¬~AA÷GEasmbg0¬AD÷1493564400¬ADE÷1493564400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬WU÷worcester-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷86¬BA÷21¬BC÷29¬BE÷20¬BG÷16¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬WV÷sheffield-sharks¬AH÷84¬BB÷16¬BD÷18¬BF÷20¬BH÷30¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 73-71. Yhteismaalit: 159-155. ¬AN÷n¬~AA÷zerCXIgD¬AD÷1493404560¬ADE÷1493404560¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Surrey Scorchers¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬WV÷leicester-riders¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷73¬BB÷13¬BD÷18¬BF÷19¬BH÷23¬WM÷GUI¬AE÷Surrey Scorchers¬WU÷surrey-scorchers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷73¬BA÷12¬BC÷20¬BE÷20¬BG÷21¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷lbWgd2WD¬AD÷1493404200¬ADE÷1493404200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol Flyers¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬WV÷newcastle-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷97¬BB÷30¬BD÷23¬BF÷24¬BH÷20¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Flyers¬WU÷bristol-flyers¬AG÷94¬BA÷9¬BC÷26¬BE÷18¬BG÷41¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷21zbeMoK¬AD÷1493404200¬ADE÷1493404200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VER¬AF÷Glasgow Rocks¬WV÷glasgow-rocks¬AH÷70¬BB÷12¬BD÷33¬BF÷15¬BH÷10¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬WU÷london-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬BA÷28¬BC÷16¬BE÷24¬BG÷23¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷pQP2ft1Q¬AD÷1493404200¬ADE÷1493404200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield Sharks¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield Sharks¬WU÷sheffield-sharks¬AG÷71¬BA÷14¬BC÷15¬BE÷21¬BG÷21¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬WV÷worcester-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷73¬BB÷22¬BD÷21¬BF÷15¬BH÷15¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~
3
1498212738
211
fixtures
3
1498212738
0
Ohje: Olet tällä hetkellä BBL 2016/2017 tulokset -sivulla koripallo/Iso-Britannia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa BBL 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, BBL 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. BBL 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). BBL 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.