Koripallo »Iso-Britannia » BBL Cup » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷ISO-BRITANNIA: BBL Cup¬ZEE÷naGV89Vf¬ZB÷197¬ZY÷Iso-Britannia¬ZC÷txDpKyrS¬ZD÷p¬ZE÷pxMECI58¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_naGV89Vf¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/iso-britannia/bbl-cup/¬ZX÷02Iso-Britanni013tannia0220000000157000BBL Cup 007BL Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Iso-Britannia¬~AA÷hKrFaVyp¬AD÷1484494800¬ADE÷1484494800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷91¬BA÷20¬BC÷30¬BE÷22¬BG÷19¬WN÷VER¬AF÷Glasgow Rocks¬WV÷glasgow-rocks¬AH÷83¬BB÷21¬BD÷11¬BF÷17¬BH÷34¬AN÷n¬~AA÷booIfR1g¬AD÷1481916600¬ADE÷1481916600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷89¬BA÷19¬BC÷25¬BE÷20¬BG÷25¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬WV÷london-lions¬AH÷82¬BB÷26¬BD÷12¬BF÷24¬BH÷20¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 87-80. Yhteismaalit: 176-162. ¬AN÷n¬~AA÷2Ji9dmXt¬AD÷1481472000¬ADE÷1481472000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬WU÷london-lions¬AG÷80¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬WV÷newcastle-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷87¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷xxpMgoHa¬AD÷1480870800¬ADE÷1480870800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glasgow Rocks¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VER¬AE÷Glasgow Rocks¬WU÷glasgow-rocks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷87¬BA÷20¬BC÷25¬BE÷28¬BG÷14¬WN÷GUI¬AF÷Surrey Scorchers¬WV÷surrey-scorchers¬AH÷73¬BB÷24¬BD÷18¬BF÷21¬BH÷10¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 81-79. Yhteismaalit: 168-152. ¬AN÷n¬~AA÷tAjDe7nm¬AD÷1480707000¬ADE÷1480707000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Surrey Scorchers¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VER¬AF÷Glasgow Rocks¬WV÷glasgow-rocks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷81¬BB÷25¬BD÷20¬BF÷19¬BH÷17¬WM÷GUI¬AE÷Surrey Scorchers¬WU÷surrey-scorchers¬AG÷79¬BA÷20¬BC÷22¬BE÷14¬BG÷23¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷hnwfPwGH¬AD÷1478979000¬ADE÷1478979000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬WU÷leicester-riders¬AG÷67¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬WV÷london-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷76¬AN÷n¬~AA÷bqt2NHpU¬AD÷1478892600¬ADE÷1478892600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield Sharks¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VER¬AF÷Glasgow Rocks¬WV÷glasgow-rocks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷69¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield Sharks¬WU÷sheffield-sharks¬AG÷57¬AN÷n¬~AA÷4MtbOcVN¬AD÷1478448000¬ADE÷1478448000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬WU÷worcester-wolves¬AG÷75¬WN÷GUI¬AF÷Surrey Scorchers¬WV÷surrey-scorchers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷94¬AN÷n¬~AA÷0hSTIygo¬AD÷1478287800¬ADE÷1478287800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷95¬BA÷24¬BC÷24¬BE÷25¬BG÷22¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬WV÷cheshire-phoenix¬AH÷84¬BB÷21¬BD÷24¬BF÷17¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷z9Ll9R4I¬AD÷1476028800¬ADE÷1476028800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glasgow Rocks¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VER¬AE÷Glasgow Rocks¬WU÷glasgow-rocks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷82¬BA÷12¬BC÷21¬BE÷23¬BG÷26¬WN÷LEE¬AF÷Leeds Force¬WV÷leeds-force¬AH÷77¬BB÷15¬BD÷17¬BF÷24¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷ll3yXUdP¬AD÷1476028800¬ADE÷1476028800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Giants¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Giants¬WU÷manchester-giants¬AG÷82¬BA÷20¬BC÷16¬BE÷16¬BG÷30¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬WV÷cheshire-phoenix¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷97¬BB÷23¬BD÷30¬BF÷23¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷nqPh8oKO¬AD÷1476025200¬ADE÷1476025200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬WU÷london-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷105¬BA÷26¬BC÷34¬BE÷19¬BG÷26¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬WV÷plymouth-raiders¬AH÷79¬BB÷17¬BD÷23¬BF÷20¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷tnMpA7kC¬AD÷1475346600¬ADE÷1475346600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol Flyers¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Flyers¬WU÷bristol-flyers¬AG÷71¬BA÷15¬BC÷9¬BE÷32¬BG÷15¬WN÷GUI¬AF÷Surrey Scorchers¬WV÷surrey-scorchers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷79¬BB÷23¬BD÷22¬BF÷17¬BH÷17¬AN÷n¬~
3
1490321044
13
fixtures
3
1490321044
0
Ohje: Olet tällä hetkellä BBL Cup 2016/2017 tulokset -sivulla koripallo/Iso-Britannia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa BBL Cup 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, BBL Cup 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. BBL Cup 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). BBL Cup 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.