Koripallo »Iso-Britannia » BBL Trophy » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷ISO-BRITANNIA: BBL Trophy¬ZEE÷tv5pkBnK¬ZB÷197¬ZY÷Iso-Britannia¬ZC÷nJkDFejq¬ZD÷p¬ZE÷buQIBxLE¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_tv5pkBnK¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/iso-britannia/bbl-trophy/¬ZX÷02Iso-Britanni013tannia0220000000157000BBL Trophy 010Trophy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Iso-Britannia¬~AA÷naNRpi43¬AD÷1489937400¬ADE÷1489937400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬WV÷plymouth-raiders¬AH÷58¬BB÷7¬BD÷19¬BF÷15¬BH÷17¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷91¬BA÷27¬BC÷20¬BE÷25¬BG÷19¬AN÷n¬~AA÷As0uKNdS¬AD÷1488130200¬ADE÷1488130200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷84¬BB÷13¬BD÷34¬BF÷18¬BH÷19¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬WU÷cheshire-phoenix¬AG÷64¬BA÷15¬BC÷14¬BE÷18¬BG÷17¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 71-91. Yhteismaalit: 135-175. ¬AN÷n¬~AA÷GOx8Fs5q¬AD÷1488051900¬ADE÷1488051900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬BA÷21¬BC÷25¬BE÷29¬BG÷16¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬WV÷cheshire-phoenix¬AH÷71¬BB÷13¬BD÷19¬BF÷25¬BH÷14¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷tQhK2N4I¬AD÷1487964960¬ADE÷1487964960¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬WU÷worcester-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷90¬BA÷28¬BC÷19¬BE÷23¬BG÷20¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬WV÷plymouth-raiders¬BZ÷1¬AH÷83¬BB÷17¬BD÷21¬BF÷21¬BH÷24¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 78-96. Yhteismaalit: 168-179. ¬AN÷n¬~AA÷nkvH33kC¬AD÷1486582200¬ADE÷1486582200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plymouth Raiders¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth Raiders¬WU÷plymouth-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷96¬BA÷18¬BC÷21¬BE÷30¬BG÷27¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬WV÷worcester-wolves¬AH÷78¬BB÷18¬BD÷12¬BF÷28¬BH÷20¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷YBuuh5wg¬AD÷1486496700¬ADE÷1486496700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷104¬BA÷21¬BC÷28¬BE÷29¬BG÷26¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬WV÷newcastle-eagles¬AH÷69¬BB÷26¬BD÷17¬BF÷17¬BH÷9¬AN÷n¬~AA÷IJkPtkys¬AD÷1486303200¬ADE÷1486303200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Surrey Scorchers¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Surrey Scorchers¬WU÷surrey-scorchers¬AG÷82¬BA÷16¬BC÷14¬BE÷21¬BG÷31¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬WV÷worcester-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷86¬BB÷17¬BD÷27¬BF÷15¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷fLtygoOn¬AD÷1485711000¬ADE÷1485711000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬WU÷cheshire-phoenix¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷90¬BA÷23¬BC÷20¬BE÷19¬BG÷28¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬WV÷bristol-flyers¬AH÷71¬BB÷21¬BD÷17¬BF÷16¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷xpnWgR8t¬AD÷1485100800¬ADE÷1485100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essex L.¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ESS¬AE÷Essex L.¬WU÷essex-leopards¬AG÷64¬BA÷19¬BC÷10¬BE÷21¬BG÷14¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬WV÷plymouth-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷93¬BB÷20¬BD÷19¬BF÷38¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷2eNtBmz6¬AD÷1484422200¬ADE÷1484422200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬WU÷london-lions¬AG÷87¬BA÷25¬BC÷22¬BE÷10¬BG÷30¬WN÷GUI¬AF÷Surrey Scorchers¬WV÷surrey-scorchers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷88¬BB÷18¬BD÷21¬BF÷24¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷pKSyCTKa¬AD÷1483898400¬ADE÷1483898400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Reading¬WU÷reading¬AG÷74¬BA÷28¬BC÷16¬BE÷19¬BG÷11¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬WV÷bristol-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷85¬BB÷17¬BD÷29¬BF÷18¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷C6UTDkjm¬AD÷1483894800¬ADE÷1483894800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glasgow Rocks¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VER¬AE÷Glasgow Rocks¬WU÷glasgow-rocks¬AG÷74¬BA÷13¬BC÷31¬BE÷18¬BG÷12¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷81¬BB÷17¬BD÷29¬BF÷15¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷6TTXC95g¬AD÷1483891200¬ADE÷1483891200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leeds Force¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEE¬AE÷Leeds Force¬WU÷leeds-force¬AG÷68¬BA÷8¬BC÷12¬BE÷27¬BG÷21¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬WV÷cheshire-phoenix¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷82¬BB÷21¬BD÷23¬BF÷24¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷I5CeWc6E¬AD÷1483884000¬ADE÷1483884000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boroughmuir Blaze¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOR¬AE÷Boroughmuir Blaze¬WU÷boroughmuir-blaze¬AG÷74¬BA÷21¬BC÷20¬BE÷20¬BG÷13¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬WV÷plymouth-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷108¬BB÷31¬BD÷27¬BF÷26¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷b3QPEVzs¬AD÷1483815600¬ADE÷1483815600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Derby¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DER¬AE÷Derby¬WU÷derby-trailblazers¬AG÷67¬BA÷10¬BC÷19¬BE÷16¬BG÷22¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬WV÷newcastle-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷100¬BB÷34¬BD÷22¬BF÷23¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷QcAA8fE7¬AD÷1483732800¬ADE÷1483732800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essex L.¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ESS¬AE÷Essex L.¬WU÷essex-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷86¬BA÷26¬BC÷23¬BE÷16¬BG÷21¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Giants¬WV÷manchester-giants¬AH÷84¬BB÷17¬BD÷21¬BF÷24¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷vFDiXwi8¬AD÷1483731300¬ADE÷1483731300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬WV÷sheffield-sharks¬AH÷68¬BB÷15¬BD÷18¬BF÷14¬BH÷21¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬WU÷worcester-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷99¬BA÷21¬BC÷25¬BE÷26¬BG÷27¬AN÷n¬~
3
1490653375
17
fixtures
3
1490653375
0
Ohje: Olet tällä hetkellä BBL Trophy 2016/2017 tulokset -sivulla koripallo/Iso-Britannia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa BBL Trophy 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, BBL Trophy 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. BBL Trophy 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). BBL Trophy 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.