Jalkapallo »Zimbabwe » Premier Soccer League » 2016

results
SA÷1¬~ZA÷ZIMBABWE: Premier Soccer League¬ZEE÷OErJ0IVR¬ZB÷210¬ZY÷Zimbabwe¬ZC÷lb8GyFcr¬ZD÷s¬ZE÷zR4hwcvF¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷210_OErJ0IVR¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/zimbabwe/premier-soccer-league/¬ZX÷00Zimbabwe 008mbabwe0000000000153000Premier Socc021League000¬ZCC÷0¬~AA÷ENOQvLST¬AD÷1480165200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Border Strikers FC¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOR¬AE÷Border Strikers FC¬WU÷border-strikers¬AG÷0¬WN÷ZPC¬AF÷ZPC Kariba¬WV÷zpc-kariba¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷OYVDsNrB¬AD÷1480165200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chapungu Utd¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chapungu Utd¬WU÷chapungu-united¬AG÷0¬WN÷CAP¬AF÷CAPS Utd¬WV÷caps-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷G8S5qqEb¬AD÷1480165200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dynamos¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHI¬AF÷Chicken Inn¬WV÷chicken-inn¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬WM÷DYN¬AE÷Dynamos¬WU÷dynamos¬AG÷2¬AN÷n¬~AA÷prX9r3T4¬AD÷1480165200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Highlanders¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIG¬AE÷Highlanders¬WU÷highlanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷HWA¬AF÷Hwange¬WV÷hwange¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷K0PMu1DN¬AD÷1480165200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ngezi Platinum FC¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NGE¬AE÷Ngezi Platinum FC¬WU÷ngezi-platinum¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MUT¬AF÷Mutare City Rovers FC¬WV÷mutare-city¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷6cLItsbH¬AD÷1480165200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tsholotsho¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PLA¬AF÷Platinum¬WV÷platinum¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬WM÷TSH¬AE÷Tsholotsho¬WU÷tsholotsho¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷fgvco5qn¬AD÷1480078800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bulawayo City FC¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUL¬AE÷Bulawayo City FC¬WU÷bulawayo-city¬AG÷0¬WN÷HOW¬AF÷How Mine¬WV÷how-mine¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷xIT1pPbh¬AD÷1480078800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Harare City¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAR¬AE÷Harare City¬WU÷harare-city¬AG÷0¬WN÷TRI¬AF÷Triangle¬WV÷triangle¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷Mm0tjZjk¬AD÷1479646800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CAPS Utd¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷CAPS Utd¬WU÷caps-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NGE¬AF÷Ngezi Platinum FC¬WV÷ngezi-platinum¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8tK5dyEL¬AD÷1479646800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicken Inn¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicken Inn¬WU÷chicken-inn¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BOR¬AF÷Border Strikers FC¬WV÷border-strikers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷UkL1cHbF¬AD÷1479646800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hwange¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HWA¬AE÷Hwange¬WU÷hwange¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Chapungu Utd¬WV÷chapungu-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SQ0xiFyq¬AD÷1479646800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLA¬AE÷Platinum¬WU÷platinum¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷HIG¬AF÷Highlanders¬WV÷highlanders¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QHEAeeTR¬AD÷1479646800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triangle¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Triangle¬WU÷triangle¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DYN¬AF÷Dynamos¬WV÷dynamos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OhIgawU2¬AD÷1479560400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mutare City Rovers FC¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUT¬AE÷Mutare City Rovers FC¬WU÷mutare-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷HAR¬AF÷Harare City¬WV÷harare-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷MmvBzfi2¬AD÷1479560400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tsholotsho¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TSH¬AE÷Tsholotsho¬WU÷tsholotsho¬AG÷1¬WN÷BUL¬AF÷Bulawayo City FC¬WV÷bulawayo-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷zTLcbcq9¬AD÷1479560400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷ZPC Kariba¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZPC¬AE÷ZPC Kariba¬WU÷zpc-kariba¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HOW¬AF÷How Mine¬WV÷how-mine¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1480808930
240
fixtures
1
1480808930
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Premier Soccer League 2016 tulokset -sivulla jalkapallo/Zimbabwe alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Premier Soccer League 2016 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Premier Soccer League 2016 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Premier Soccer League 2016 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Premier Soccer League 2016 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.