Jalkapallo »Wales » FA Cup » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷WALES: FA Cup¬ZEE÷j7WKjtqI¬ZB÷207¬ZY÷Wales¬ZC÷SW3WP4uI¬ZD÷p¬ZE÷4CgnXPid¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷207_j7WKjtqI¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/wales/fa-cup/¬ZX÷00Wales 005......0030000000169000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Wales¬~AA÷hpb5V7hd¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aberaeron¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ABE¬AE÷Aberaeron¬WU÷aberaeron¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LLA¬AF÷Llanelli¬WV÷llanelli¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷4¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷IRqNIU8j¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aberbargoed¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ABE¬AE÷Aberbargoed¬WU÷aberbargoed-buds¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷POR¬AF÷Port Talbot¬WV÷port-talbot¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Ega1Wmwj¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Abergavenny Town¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAN¬AF÷Panteg¬WV÷panteg¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷ABE¬AE÷Abergavenny Town¬WU÷abergavenny-town¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷GIq0ikFF¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Abermule¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ABE¬AE÷Abermule¬WU÷abermule¬AG÷0¬WN÷BER¬AF÷Berriew FC¬WV÷berriew-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷QBgamtEs¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Airbus¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AIR¬AE÷Airbus¬WU÷airbus¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷STR¬AF÷Bow Street¬WV÷bow-street¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vZaFqbD6¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brickfield¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chirk AAA FC¬WV÷chirk-aaa-fc¬AH÷0¬WM÷BRI¬AE÷Brickfield¬WU÷brickfield-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷OOKMwWpG¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bridgend Street¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgend Street¬WU÷bridgend-street¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷MAC¬AF÷Machen¬WV÷machen¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷2FJQxj0M¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Briton Ferry¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Briton Ferry¬WU÷briton-ferry¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷GOY¬AF÷Goytre United¬WV÷goytre-united¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷YeLlbcSa¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buckley¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Buckley¬WU÷buckley¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷LLA¬AF÷Llanidloes¬WV÷llanidloes-town¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WU9dXTNq¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Caerau Ely¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAE¬AE÷Caerau Ely¬WU÷caerau-ely¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CWM¬AF÷Cwmbran Celtic¬WV÷cwmbran-celtic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷67MYWKT0¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Caernarfon¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAE¬AE÷Caernarfon¬WU÷caernarfon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷LEX¬AF÷Lex Glyndwr¬WV÷lex-glyndwr¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SGNUX0Ef¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Caerphilly¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAE¬AE÷Caerphilly¬WU÷caerphilly¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷CAR¬AF÷Carmarthen Stars¬WV÷carmarthen-stars¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷8zq4n0Tm¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Caldicot¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOY¬AF÷Goytre AFC¬WV÷goytre-afc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬WM÷CAL¬AE÷Caldicot¬WU÷caldicot¬AG÷2¬AN÷n¬~AA÷2FudhVa9¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff Corries¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff Corries¬WU÷cardiff-corries¬AG÷0¬WN÷PEN¬AF÷Penydarren¬WV÷penydarren¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷SdRDuhG3¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff Draconians¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff Draconians¬WU÷cardiff-draconians¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PEN¬AF÷Ton Pentre¬WV÷ton-pentre¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6mQHvCV9¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carno¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carno¬WU÷carno-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GRE¬AF÷Gresford¬WV÷gresford¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷vyoJJAgp¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Conwy Borough¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Conwy Borough¬WU÷conwy-borough¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷BOD¬AF÷Bodedern¬WV÷bodedern¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷nuNt0Jcm¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cwmamman United¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CWM¬AE÷Cwmamman United¬WU÷cwmamman-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷RHA¬AF÷Rhayader¬WV÷rhayader¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷f5MpawDg¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Denbigh¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denbigh¬WU÷denbigh¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷HOL¬AF÷Holyhead¬WV÷holyhead¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷KjjigBp3¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flint¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LLA¬AF÷Llanfair United¬WV÷llanfair-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷FLI¬AE÷Flint¬WU÷flint-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷l4s66LKJ¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaerwen¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAE¬AE÷Gaerwen¬WU÷gaerwen¬AG÷1¬WN÷LLA¬AF÷Llandudno Junction¬WV÷llandudno-junction¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷0r1Bpvb0¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Garden Village¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAR¬AE÷Garden Village¬WU÷garden-village¬AG÷3¬WN÷PEN¬AF÷Penrhyncoch¬WV÷penrhyncoch¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷8lOx1ars¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guilsfield¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guilsfield¬WU÷guilsfield¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷MOL¬AF÷Mold Alexandra¬WV÷mold-alexandra¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷27oA5uzQ¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Haverfordwest¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAV¬AE÷Haverfordwest¬WU÷haverfordwest¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CRO¬AF÷Croesyceiliog¬WV÷croesyceiliog-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷fT2Th2jK¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Holywell¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Holywell¬WU÷holywell-town-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷COR¬AF÷Corwen¬WV÷corwen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YZR9tY0c¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Llandudno Albion¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LLA¬AE÷Llandudno Albion¬WU÷llandudno-albion¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷RHY¬AF÷Rhyl¬WV÷rhyl¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷dxJUyAFS¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Llanrhaedr¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LLA¬AE÷Llanrhaedr¬WU÷llanrhaedr¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷QUE¬AF÷Queens Park¬WV÷queens-park¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷0ULxWvq7¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Llantwit Major¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LLA¬AE÷Llantwit Major¬WU÷llantwit-major¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷TAF¬AF÷Taffs Well¬WV÷taffs-well¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷z1gOsxrJ¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Llay Welfare¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LLA¬AE÷Llay Welfare¬WU÷llay-welfare¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LLA¬AF÷Llanrug¬WV÷llanrug¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷EXPtVbbD¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meliden¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Meliden¬WU÷meliden¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RUT¬AF÷Ruthin¬WV÷ruthin-town¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷zJMwJnsp¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Mochdre Sports¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOC¬AE÷Mochdre Sports¬WU÷mochdre-sports¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PEN¬AF÷Penley¬WV÷penley¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷t0imfiVd¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Monmouth¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Monmouth¬WU÷monmouth¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷YNY¬AF÷Ynysgerwn¬WV÷ynysgerwn¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷O27XiM5Q¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Penybont¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penybont¬WU÷penybont¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷UND¬AF÷Undy¬WV÷undy¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Gx4PgryE¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Pontyclun¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PON¬AE÷Pontyclun¬WU÷pontyclun-fc¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PEN¬AF÷Pencoed¬WV÷pencoed¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dAfKrISC¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Pontypridd¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PON¬AE÷Pontypridd¬WU÷pontypridd-town¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬WN÷CAM¬AF÷Cambrian & Clydach¬WV÷cambrian-clydach¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬AN÷n¬~AA÷6L17oKrf¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Porthmadog¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Porthmadog¬WU÷porthmadog¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷PEN¬AF÷Penyffordd¬WV÷penyffordd¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MsqhOjoT¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Prestatyn Sports¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRE¬AE÷Prestatyn Sports¬WU÷prestatyn-sports¬WN÷CAE¬AF÷Caersws¬WV÷caersws¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AN÷n¬~AA÷n56XYtal¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saltney Town¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Saltney Town¬WU÷saltney-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷LLA¬AF÷Llanrwst United¬WV÷llanrwst-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KWN5sEoi¬AD÷1507383000¬ADE÷1507383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷STM Sports¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVO¬AE÷STM Sports¬WU÷stm-sports¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷AFA¬AF÷Afan Lido¬WV÷afan-lido¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷8E7TZMqr¬AD÷1507314600¬ADE÷1507314600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Aberdare¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ABE¬AE÷Aberdare¬WU÷aberdare-town¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AMM¬AF÷Ammanford¬WV÷ammanford-town¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1508798553
40
fixtures
SA÷1¬~ZA÷WALES: FA Cup¬ZEE÷j7WKjtqI¬ZB÷207¬ZY÷Wales¬ZC÷SW3WP4uI¬ZD÷p¬ZE÷4CgnXPid¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷207_j7WKjtqI¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/wales/fa-cup/¬ZX÷00Wales 005......0030000000169000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Wales¬~AA÷OzZy3jE9¬AD÷1509805800¬ADE÷1509805800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Airbus¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AIR¬AE÷Airbus¬WU÷airbus¬WN÷SAL¬AF÷Saltney Town¬WV÷saltney-town¬AN÷n¬~AA÷rsy9aH7H¬AD÷1509805800¬ADE÷1509805800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ammanford¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMM¬AE÷Ammanford¬WU÷ammanford-town¬WN÷LLA¬AF÷Llantwit Major¬WV÷llantwit-major¬AN÷n¬~AA÷W0xp1UrM¬AD÷1509805800¬ADE÷1509805800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brickfield¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RUT¬AF÷Ruthin¬WV÷ruthin-town¬WM÷BRI¬AE÷Brickfield¬WU÷brickfield-rangers¬AN÷n¬~AA÷ObHOgnyd¬AD÷1509805800¬ADE÷1509805800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buckley¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Buckley¬WU÷buckley¬WN÷LLA¬AF÷Llandudno Albion¬WV÷llandudno-albion¬AN÷n¬~AA÷2kGSh6j2¬AD÷1509805800¬ADE÷1509805800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Caernarfon¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAE¬AE÷Caernarfon¬WU÷caernarfon¬WN÷BER¬AF÷Berriew FC¬WV÷berriew-fc¬AN÷n¬~AA÷lKy50chB¬AD÷1509805800¬ADE÷1509805800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Caerphilly¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAE¬AE÷Caerphilly¬WU÷caerphilly¬WN÷PEN¬AF÷Penrhyncoch¬WV÷penrhyncoch¬AN÷n¬~AA÷lhy3HkT2¬AD÷1509805800¬ADE÷1509805800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Caersws¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAE¬AE÷Caersws¬WU÷caersws¬WN÷LLA¬AF÷Llanrhaedr¬WV÷llanrhaedr¬AN÷n¬~AA÷6ypl4ugn¬AD÷1509805800¬ADE÷1509805800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cwmamman United¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CWM¬AE÷Cwmamman United¬WU÷cwmamman-united¬WN÷BRI¬AF÷Bridgend Street¬WV÷bridgend-street¬AN÷n¬~AA÷K6bxrkxp¬AD÷1509805800¬ADE÷1509805800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cwmbran Celtic¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CWM¬AE÷Cwmbran Celtic¬WU÷cwmbran-celtic¬WN÷LLA¬AF÷Llanelli¬WV÷llanelli¬AN÷n¬~AA÷E1qh3a8h¬AD÷1509805800¬ADE÷1509805800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Goytre AFC¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOY¬AE÷Goytre AFC¬WU÷goytre-afc¬WN÷BRI¬AF÷Briton Ferry¬WV÷briton-ferry¬AN÷n¬~AA÷GYDGe86q¬AD÷1509805800¬ADE÷1509805800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gresford¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Gresford¬WU÷gresford¬WN÷CON¬AF÷Conwy Borough¬WV÷conwy-borough¬AN÷n¬~AA÷xrgss9ij¬AD÷1509805800¬ADE÷1509805800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Haverfordwest¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAV¬AE÷Haverfordwest¬WU÷haverfordwest¬WN÷ABE¬AF÷Aberbargoed¬WV÷aberbargoed-buds¬AN÷n¬~AA÷2RXu2ATF¬AD÷1509805800¬ADE÷1509805800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Holywell¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Holywell¬WU÷holywell-town-fc¬WN÷GUI¬AF÷Guilsfield¬WV÷guilsfield¬AN÷n¬~AA÷Aiyl0lbS¬AD÷1509805800¬ADE÷1509805800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Llandudno Junction¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LLA¬AE÷Llandudno Junction¬WU÷llandudno-junction¬WN÷DEN¬AF÷Denbigh¬WV÷denbigh¬AN÷n¬~AA÷tCqX3Wb3¬AD÷1509805800¬ADE÷1509805800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Llay Welfare¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLI¬AF÷Flint¬WV÷flint-town¬WM÷LLA¬AE÷Llay Welfare¬WU÷llay-welfare¬AN÷n¬~AA÷zHX01ww5¬AD÷1509805800¬ADE÷1509805800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pencoed¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Pencoed¬WU÷pencoed¬WN÷PON¬AF÷Pontypridd¬WV÷pontypridd-town¬AN÷n¬~AA÷UyIKfSLk¬AD÷1509805800¬ADE÷1509805800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penley¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penley¬WU÷penley¬WN÷POR¬AF÷Porthmadog¬WV÷porthmadog¬AN÷n¬~AA÷GYiotT6d¬AD÷1509805800¬ADE÷1509805800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penybont¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penybont¬WU÷penybont¬WN÷MON¬AF÷Monmouth¬WV÷monmouth¬AN÷n¬~AA÷hhrd2JNb¬AD÷1509805800¬ADE÷1509805800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penydarren¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penydarren¬WU÷penydarren¬WN÷SVO¬AF÷STM Sports¬WV÷stm-sports¬AN÷n¬~AA÷UytT4Cqc¬AD÷1509805800¬ADE÷1509805800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ton Pentre¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Ton Pentre¬WU÷ton-pentre¬WN÷PAN¬AF÷Panteg¬WV÷panteg¬AN÷n¬~
1
1508798553
20
Ohje: Olet tällä hetkellä FA Cup 2017/2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Wales alueella. LiveTulokset.com tarjoaa FA Cup 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, FA Cup 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). FA Cup 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). FA Cup 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.