Jalkapallo »Irlanti » FAI Cup » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷IRLANTI: FAI Cup¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Irlanti¬ZC÷bgckrFBL¬ZD÷p¬ZE÷AiwBsLHN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/irlanti/fai-cup/¬ZX÷00Irlanti 007rlanti0030000000169000FAI Cup 007AI Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irlanti¬~AA÷nakpVwO0¬AD÷1502645400¬ADE÷1502645400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dundalk¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dundalk¬WU÷dundalk¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷DER¬AF÷Derry City¬WV÷derry-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷b1yQVAEB¬AD÷1502629200¬ADE÷1502629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Evergreen Utd.¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Evergreen Utd.¬WU÷evergreen-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DRO¬AF÷Drogheda¬WV÷drogheda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷C4uUUUTH¬AD÷1502629200¬ADE÷1502629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Killester Utd¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Killester Utd¬WU÷killester-utd¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷GAL¬AF÷Galway¬WV÷galway¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷4zpkUcw7¬AD÷1502629200¬ADE÷1502629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portmarnock¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portmarnock¬WU÷portmarnock¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks¬WV÷st-patricks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷AJe6xMVQ¬AD÷1502622000¬ADE÷1502622000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bluebell Utd¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Bluebell Utd¬WU÷bluebell-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SHE¬AF÷Sheriff YC¬WV÷sheriff-yc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷G0YYXuvr¬AD÷1502563500¬ADE÷1502563500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cobh Ramblers¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COB¬AE÷Cobh Ramblers¬WU÷cobh-ramblers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LIM¬AF÷Limerick¬WV÷limerick¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷EoixXagl¬AD÷1502562600¬ADE÷1502562600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Longford¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Longford¬WU÷longford¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SLI¬AF÷Sligo Rovers¬WV÷sligo-rovers¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷88jtWJ8f¬AD÷1502560800¬ADE÷1502560800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bray¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bray¬WU÷bray¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COR¬AF÷Cork City¬WV÷cork-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷xnmHXWqa¬AD÷1502559000¬ADE÷1502559000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bangor Celtic¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EVE¬AF÷Everton AFC¬WV÷everton-afc¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷BAN¬AE÷Bangor Celtic¬WU÷bangor-celtic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬AN÷n¬~AA÷GxnLWja5¬AD÷1502553600¬ADE÷1502553600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ballincollig¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Ballincollig¬WU÷ballincollig¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ATH¬AF÷Athlone¬WV÷athlone¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷ULmDYCUh¬AD÷1502550000¬ADE÷1502550000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cobh Wanderers¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COB¬AE÷Cobh Wanderers¬WU÷cobh-wanderers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷KIL¬AF÷Killarney Celtic¬WV÷killarney-celtic¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dUWzh1VD¬AD÷1502478000¬ADE÷1502478000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Finn Harps¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIN¬AE÷Finn Harps¬WU÷finn-harps¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷BOH¬AF÷Bohemians¬WV÷bohemians¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷jVl9ZhFn¬AD÷1502478000¬ADE÷1502478000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shamrock Rovers¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shamrock Rovers¬WU÷shamrock-rovers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GLE¬AF÷Glenville¬WV÷glenville¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rRrgTHhD¬AD÷1502478000¬ADE÷1502478000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wexford¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEX¬AE÷Wexford¬WU÷wexford¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CRU¬AF÷Crumlin Utd¬WV÷crumlin-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷WSd2w2GK¬AD÷1502477100¬ADE÷1502477100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Waterford¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAT¬AE÷Waterford¬WU÷waterford¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHE¬AF÷Shelbourne¬WV÷shelbourne¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷86a4zZat¬AD÷1502474400¬ADE÷1502474400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cabinteely¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UCD¬AF÷UC Dublin¬WV÷uc-dublin¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷CAB¬AE÷Cabinteely¬WU÷cabinteely¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~
1
1502904519
24
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IRLANTI: FAI Cup¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Irlanti¬ZC÷bgckrFBL¬ZD÷p¬ZE÷AiwBsLHN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/irlanti/fai-cup/¬ZX÷00Irlanti 007rlanti0030000000169000FAI Cup 007AI Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irlanti¬~AA÷t8B7JYeo¬AD÷1503838800¬ADE÷1503838800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bangor Celtic¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bangor Celtic¬WU÷bangor-celtic¬WN÷LON¬AF÷Longford¬WV÷longford¬AN÷n¬~AA÷OWlCHft4¬AD÷1503838800¬ADE÷1503838800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bluebell Utd¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Bluebell Utd¬WU÷bluebell-utd¬WN÷CAB¬AF÷Cabinteely¬WV÷cabinteely¬AN÷n¬~AA÷jJj4JGBi¬AD÷1503838800¬ADE÷1503838800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cork City¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COR¬AE÷Cork City¬WU÷cork-city¬WN÷ATH¬AF÷Athlone¬WV÷athlone¬AN÷n¬~AA÷KbrLFYAG¬AD÷1503838800¬ADE÷1503838800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crumlin Utd¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin Utd¬WU÷crumlin-utd¬WN÷DUN¬AF÷Dundalk¬WV÷dundalk¬AN÷n¬~AA÷t8qHGEeA¬AD÷1503838800¬ADE÷1503838800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Drogheda¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRO¬AE÷Drogheda¬WU÷drogheda¬WN÷COB¬AF÷Cobh Wanderers¬WV÷cobh-wanderers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/15\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":42,"BN":"William Hill","BI":15}]}¬AN÷n¬~AA÷ptj8IzRc¬AD÷1503838800¬ADE÷1503838800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Limerick¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIM¬AE÷Limerick¬WU÷limerick¬WN÷FIN¬AF÷Finn Harps¬WV÷finn-harps¬AN÷n¬~AA÷4rlvy1RI¬AD÷1503838800¬ADE÷1503838800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shelbourne¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shamrock Rovers¬WV÷shamrock-rovers¬WM÷SHE¬AE÷Shelbourne¬WU÷shelbourne¬AN÷n¬~AA÷vqm0Kddo¬AD÷1503838800¬ADE÷1503838800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Patricks¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STP¬AE÷St. Patricks¬WU÷st-patricks¬WN÷GAL¬AF÷Galway¬WV÷galway¬AN÷n¬~
1
1502904519
8
Ohje: Olet tällä hetkellä Irlannin Cup tulokset -sivulla jalkapallo/Irlanti alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Irlannin Cup livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Irlannin Cup sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Irlannin Cup tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Irlannin Cup tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.