Jalkapallo »Etelä-Korea » Cup » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ETELÄ-KOREA: Cup¬ZEE÷v9CGIu4N¬ZB÷106¬ZY÷Etelä-Korea¬ZC÷ljCE2GoH¬ZD÷p¬ZE÷lb46mgb0¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷106_v9CGIu4N¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etela-korea/cup/¬ZX÷00Etelä-Korea 011-Korea0060000000169000Cup 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etelä-Korea¬~AA÷rwJST8rS¬AD÷1496743200¬ADE÷1496743200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jeju¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEJ¬AE÷Jeju¬WU÷jeju¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SUW¬AF÷Suwon¬WV÷suwon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷8EJZ3zM9¬AD÷1495017000¬ADE÷1495017000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bucheon¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Bucheon¬WU÷bucheon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Sangju Sangmu¬WV÷sangju-sangmu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷QkUU4G63¬AD÷1495017000¬ADE÷1495017000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Seoul¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seoul¬WU÷seoul¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BUS¬AF÷Busan¬WV÷busan¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷n5Iw3fyG¬AD÷1495015200¬ADE÷1495015200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daejeon¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daejeon¬WU÷daejeon¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JEO¬AF÷Jeonnam¬WV÷jeonnam¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EDo7oS5r¬AD÷1495015200¬ADE÷1495015200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gangwon¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAN¬AE÷Gangwon¬WU÷gangwon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEO¬AF÷Seongnam¬WV÷seongnam¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EFQQ5dic¬AD÷1495015200¬ADE÷1495015200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gwangju¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASA¬AF÷Asan Mugunghwa¬WV÷asan-mugunghwa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GWA¬AE÷Gwangju¬WU÷gwangju¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷MLwurgaj¬AD÷1495015200¬ADE÷1495015200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gyeongnam¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongnam¬WU÷gyeongnam¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ULS¬AF÷Ulsan Hyundai¬WV÷ulsan-hyundai¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷0CxqsDEd¬AD÷1495000800¬ADE÷1495000800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PPocheon¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOK¬AF÷Mokpo City¬WV÷mokpo-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷PPO¬AE÷PPocheon¬WU÷ppocheon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷vFLXSzRB¬AD÷1492597800¬ADE÷1492597800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Busan¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUS¬AE÷Busan¬WU÷busan¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POH¬AF÷Pohang¬WV÷pohang¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WlMTTGB5¬AD÷1492597800¬ADE÷1492597800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daejeon¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daejeon¬WU÷daejeon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷YEU¬AF÷Yeungnam University¬WV÷yeungnam-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jV0fFHdC¬AD÷1492597800¬ADE÷1492597800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimhae¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimhae¬WU÷gimhae¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JEJ¬AF÷Jeju¬WV÷jeju¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hbNPUdda¬AD÷1492597800¬ADE÷1492597800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Incheon¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INC¬AE÷Incheon¬WU÷incheon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SUW¬AF÷Suwon¬WV÷suwon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Q9QiYV2i¬AD÷1492597800¬ADE÷1492597800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seoul¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seoul¬WU÷seoul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷ANY¬AF÷Anyang¬WV÷anyang¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AZXKVxsg¬AD÷1492597800¬ADE÷1492597800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ulsan Hyundai¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHU¬AF÷Chuncheon¬WV÷chuncheon¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷ULS¬AE÷Ulsan Hyundai¬WU÷ulsan-hyundai¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬AN÷n¬~AA÷40PeXkIc¬AD÷1492596000¬ADE÷1492596000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ajou¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASA¬AF÷Asan Mugunghwa¬WV÷asan-mugunghwa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷AJO¬AE÷Ajou¬WU÷ajou¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷29UCXbCt¬AD÷1492596000¬ADE÷1492596000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daegu¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daegu¬WU÷daegu¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GYE¬AF÷Gyeongnam¬WV÷gyeongnam¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷Ora2DeRO¬AD÷1492596000¬ADE÷1492596000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gangneung¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAN¬AE÷Gangneung¬WU÷gangneung¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Sangju Sangmu¬WV÷sangju-sangmu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷I5KySftI¬AD÷1492596000¬ADE÷1492596000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gangwon¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAN¬AE÷Gangwon¬WU÷gangwon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DAE¬AF÷Daejeon Korail¬WV÷daejeon-korail¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷C6xA9nQj¬AD÷1492596000¬ADE÷1492596000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gwangju¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWA¬AE÷Gwangju¬WU÷gwangju¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷YON¬AF÷Yonsei¬WV÷yonsei¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷ph0bEyCI¬AD÷1492596000¬ADE÷1492596000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jeonnam¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEO¬AE÷Jeonnam¬WU÷jeonnam¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷JEO¬AF÷Jeonju Citizen¬WV÷jeonju-citizen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷00roxu4P¬AD÷1492596000¬ADE÷1492596000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seongnam¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seongnam¬WU÷seongnam¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CHE¬AF÷Cheongju City¬WV÷cheongju-city¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷b3Y5ASAp¬AD÷1492581600¬ADE÷1492581600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Jeonbuk¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUC¬AF÷Bucheon¬WV÷bucheon¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷JEO¬AE÷Jeonbuk¬WU÷jeonbuk¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷MyK0W9X3¬AD÷1492581600¬ADE÷1492581600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PPocheon¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GYE¬AF÷Gyeongju KHNP¬WV÷gyeongju-khnp¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷PPO¬AE÷PPocheon¬WU÷ppocheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷dWTGWIRn¬AD÷1492578300¬ADE÷1492578300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mokpo City¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOK¬AE÷Mokpo City¬WU÷mokpo-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷YAN¬AF÷Yangpyeong¬WV÷yangpyeong¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AF5N93z6¬AD÷1490785200¬ADE÷1490785200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anyang¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANY¬AE÷Anyang¬WU÷anyang¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HON¬AF÷Honam University¬WV÷honam-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rgZQAqLa¬AD÷1490783400¬ADE÷1490783400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bucheon¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Bucheon¬WU÷bucheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷INC¬AF÷Incheon University¬WV÷incheon-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nwfNzXvM¬AD÷1490783400¬ADE÷1490783400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hwaseong¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HWA¬AE÷Hwaseong¬WU÷hwaseong¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GYE¬AF÷Gyeongnam¬WV÷gyeongnam¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷dxXEDoys¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asan Mugunghwa¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASA¬AE÷Asan Mugunghwa¬WU÷asan-mugunghwa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷HAN¬AF÷Hanyang University¬WV÷hanyang-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dCqcUUHk¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Busan Kyotong¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUS¬AE÷Busan Kyotong¬WU÷busan-kyotong¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimhae¬WV÷gimhae¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jefnIRSP¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheonan City¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheonan City¬WU÷cheonan-city¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DAE¬AF÷Daejeon¬WV÷daejeon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷C6nBwZf3¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Gangneung¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAN¬AE÷Gangneung¬WU÷gangneung¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ANS¬AF÷Ansan Greeners¬WV÷ansan-greeners¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dxBqb6yf¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Paju Citizen¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAJ¬AE÷Paju Citizen¬WU÷paju-citizen¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHE¬AF÷Cheongju City¬WV÷cheongju-city¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷42zNBP5g¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Seongnam¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seongnam¬WU÷seongnam¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SUW¬AF÷Suwon City¬WV÷suwon-city¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ILpgVA2q¬AD÷1490774400¬ADE÷1490774400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Busan¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimpo C.¬WV÷gimpo-citizen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BUS¬AE÷Busan¬WU÷busan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷QThRZjfS¬AD÷1490770800¬ADE÷1490770800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daejeon Korail¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daejeon Korail¬WU÷daejeon-korail¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷YAN¬AF÷Yangju Citizen¬WV÷yangju-citizen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AuyJC5jm¬AD÷1490770800¬ADE÷1490770800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gyeongju KHNP¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongju KHNP¬WU÷gyeongju-khnp¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷SUN¬AF÷Sunmoon Uni.¬WV÷sunmoon-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YFm7vFuc¬AD÷1490770800¬ADE÷1490770800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yonsei¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YON¬AE÷Yonsei¬WU÷yonsei¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷YON¬AF÷Yong In¬WV÷yong-in¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷C4erJ7DJ¬AD÷1490767200¬ADE÷1490767200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Chuncheon¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHU¬AE÷Chuncheon¬WU÷chuncheon¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KOR¬AF÷Korea University¬WV÷korea-university¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4E4IyDPF¬AD÷1490767200¬ADE÷1490767200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jeonju Citizen¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GYE¬AF÷Gyeonggi Central¬WV÷gyeonggi-central¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷JEO¬AE÷Jeonju Citizen¬WU÷jeonju-citizen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬AN÷n¬~AA÷Ol20fOzJ¬AD÷1490767200¬ADE÷1490767200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PPocheon¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PPO¬AE÷PPocheon¬WU÷ppocheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SEO¬AF÷Seoul E.¬WV÷seoul-e-land¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pb3de4LC¬AD÷1490767200¬ADE÷1490767200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yangpyeong¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yangpyeong¬WU÷yangpyeong¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHE¬AF÷Cheongju Jikji¬WV÷cheongju-jikji¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jaAmcQj0¬AD÷1490763600¬ADE÷1490763600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Mokpo City¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOK¬AE÷Mokpo City¬WU÷mokpo-city¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Changwon¬WV÷changwon¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2ZDidp66¬AD÷1490763600¬ADE÷1490763600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Yeungnam University¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HON¬AF÷Hongik¬WV÷hongik¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷YEU¬AE÷Yeungnam University¬WU÷yeungnam-university¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷6ToFxgA9¬AD÷1490760000¬ADE÷1490760000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gyeongju Citizen¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongju Citizen¬WU÷gyeongju-citizen¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷AJO¬AF÷Ajou¬WV÷ajou¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~
1
1500792126
78
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ETELÄ-KOREA: Cup¬ZEE÷v9CGIu4N¬ZB÷106¬ZY÷Etelä-Korea¬ZC÷ljCE2GoH¬ZD÷p¬ZE÷lb46mgb0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷106_v9CGIu4N¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etela-korea/cup/¬ZX÷00Etelä-Korea 011-Korea0060000000169000Cup 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etelä-Korea¬~AA÷8SbW3LO5¬AD÷1502272800¬ADE÷1502272800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jeonnam¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEO¬AE÷Jeonnam¬WU÷jeonnam¬WN÷BUS¬AF÷Busan¬WV÷busan¬AN÷n¬~AA÷nPIFno8f¬AD÷1502274600¬ADE÷1502274600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suwon¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GWA¬AF÷Gwangju¬WV÷gwangju¬WM÷SUW¬AE÷Suwon¬WU÷suwon¬AN÷n¬~AA÷4fhu2agI¬AD÷1502274600¬ADE÷1502274600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ulsan Hyundai¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ULS¬AE÷Ulsan Hyundai¬WU÷ulsan-hyundai¬WN÷SAN¬AF÷Sangju Sangmu¬WV÷sangju-sangmu¬AN÷n¬~AA÷nJcz3uvC¬AD÷1502276400¬ADE÷1502276400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seongnam¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seongnam¬WU÷seongnam¬WN÷MOK¬AF÷Mokpo City¬WV÷mokpo-city¬AN÷n¬~
1
1500792126
4
Ohje: Olet tällä hetkellä Cup 2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Etelä-Korea alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Cup 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Cup 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Cup 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Cup 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.