Jalkapallo »Etelä-Amerikka » Copa Sudamericana » 2017

results
1
1488013437
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ETELÄ-AMERIKKA: Copa Sudamericana¬ZEE÷EwJVdqzn¬ZB÷3¬ZY÷Etelä-Amerikka¬ZC÷roFksOKA¬ZD÷p¬ZE÷pKxPmBJP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷3_EwJVdqzn¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etela-amerikka/copa-sudamericana/¬ZX÷00Etelä-Amerik014erikka0020000000157000Copa Sudamer017ricana000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etelä-Amerikka¬~AA÷4YbjoO6E¬AD÷1488320100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston River (Uru)¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston River (Uru)¬WU÷boston-river¬WN÷COM¬AF÷Comerciantes Unidos (Per)¬WV÷comerciantes-unidos¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OIflHwws.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷OMBOSFjm¬AD÷1488320100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷O'Higgins (Chi)¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIG¬AE÷O'Higgins (Chi)¬WU÷o-higgins¬WN÷FUE¬AF÷Fuerza A. (Ecu)¬WV÷fuerza-amarilla¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OIflHwws.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷I3H5ZQ72¬AD÷1488329100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dep. Cali (Col)¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEP¬AE÷Dep. Cali (Col)¬WU÷dep-cali¬WN÷LUQ¬AF÷Sp. Luqueño (Par)¬WV÷sp-luqueno¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷QTKDX4xF¬AD÷1488329100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷LDU Quito (Ecu)¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUI¬AE÷LDU Quito (Ecu)¬WU÷ldu-quito¬WN÷DEF¬AF÷Defensor Sp. (Uru)¬WV÷defensor-sp¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷29EiQMUl¬AD÷1488406500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anzoategui (Ven)¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANZ¬AE÷Anzoategui (Ven)¬WU÷anzoategui¬WN÷HUR¬AF÷Huracan (Arg)¬WV÷huracan¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷GbwNAsV1¬AD÷1488406500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nacional Potosi (Bol)¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAC¬AE÷Nacional Potosi (Bol)¬WU÷nacional-potosi¬WN÷HUA¬AF÷Huancayo (Per)¬WV÷huancayo¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷AwAWQgLa¬AD÷1488415500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Palestino (Chi)¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAL¬AE÷Palestino (Chi)¬WU÷palestino¬WN÷VEN¬AF÷Atl. Venezuela (Ven)¬WV÷atl-venezuela¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷653uPXkC¬AD÷1488415500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club (Arg)¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club (Arg)¬WU÷racing-club¬WN÷RIO¬AF÷Aguilas (Col)¬WV÷aguilas-doradas-pereira¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷pWCKTeys¬AD÷1488488400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juan Aurich (Per)¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUA¬AE÷Juan Aurich (Per)¬WU÷juan-aurich¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi (Arg)¬WV÷arsenal-sarandi¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷8nFmR2Fr¬AD÷1488492900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cerro Porteno (Par)¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CER¬AE÷Cerro Porteno (Par)¬WU÷cerro-porteno¬WN÷CAR¬AF÷Caracas (Ven)¬WV÷caracas¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷WnBSRZ5g¬AD÷1488501900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tolima (Col)¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BOL¬AF÷Bolivar (Bol)¬WV÷bolivar¬WM÷TOL¬AE÷Tolima (Col)¬WU÷tolima¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷dfG9YpN8¬AD÷1491340500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Petrolero de Yacuiba (Bol)¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PET¬AE÷Petrolero de Yacuiba (Bol)¬WU÷petrolero-de-yacuiba¬WN÷UNI¬AF÷U. Catolica (Ecu)¬WV÷universidad-catolica¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷0S2qOi5I¬AD÷1491349500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cruzeiro (Bra)¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NAC¬AF÷Nacional Asuncion (Par)¬WV÷nacional-asuncion¬WM÷CRU¬AE÷Cruzeiro (Bra)¬WU÷cruzeiro¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷xS64NKE7¬AD÷1491349500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente (Arg)¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Independiente (Arg)¬WU÷independiente¬WN÷LIM¬AF÷A. Lima (Per)¬WV÷a-lima¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷4KJHWOiL¬AD÷1491426900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everton (Chi)¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EVE¬AE÷Everton (Chi)¬WU÷everton¬WN÷PAT¬AF÷Patriotas (Col)¬WV÷patriotas¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷jVfnn4i8¬AD÷1491426900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ponte Preta (Bra)¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PON¬AE÷Ponte Preta (Bra)¬WU÷ponte-preta¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P. (Arg)¬WV÷gimnasia-l-p¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~
1
1488013437
44
Ohje: Olet tällä hetkellä Copa Sudamericana 2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Etelä-Amerikka alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Copa Sudamericana 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Copa Sudamericana 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Copa Sudamericana 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Copa Sudamericana 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.