Jalkapallo »Bulgaria » Bulgarian Cup » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷BULGARIA: Bulgarian Cup¬ZEE÷xWXDs8Sn¬ZB÷41¬ZY÷Bulgaria¬ZC÷OITit0Rh¬ZD÷p¬ZE÷GI3V9HdN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷41_xWXDs8Sn¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/bulgaria/cup/¬ZX÷00Bulgaria 008lgaria0070000000169000Bulgarian Cu013an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Bulgaria¬~AA÷hIo7SlsR¬AD÷1506013200¬ADE÷1506013200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lok. Gorna¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Lok. Gorna¬WU÷gorna¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬WV÷botev¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷djhbUACE¬AD÷1506004200¬ADE÷1506004200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritsa Plovdiv¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritsa Plovdiv¬WU÷maritsa-plovdiv¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PLO¬AF÷Lok. Plovdiv¬WV÷lok-plovdiv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷ERn3TURK¬AD÷1505998800¬ADE÷1505998800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Oboriste¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OBO¬AE÷Oboriste¬WU÷oboriste-panagjuriste¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬WV÷ludogorets¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IagfVjc8¬AD÷1505923200¬ADE÷1505923200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Litex Lovech¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIT¬AE÷Litex Lovech¬WU÷litex-lovech¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷STO¬AF÷Bistritsa¬WV÷bistritsa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YgCUEVCR¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Botev Vratsa¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VRA¬AE÷Botev Vratsa¬WU÷botev-vratsa¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PIR¬AF÷Pirin Blagoevgrad¬WV÷pirin-blagoevgrad¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷z3bdAkLr¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chernomorets Balchik¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chernomorets Balchik¬WU÷chernomorets-balchik¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SLA¬AF÷Slavia Sofia¬WV÷slavia-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷UwDa99zk¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lok. Sofia¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOF¬AE÷Lok. Sofia¬WU÷lok-sofia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VER¬AF÷Vereya¬WV÷vereya¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8UB38Tke¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montana¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montana¬WU÷montana¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHE¬AF÷Cherno More¬WV÷cherno-more¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jg187m51¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Pomorie¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POM¬AE÷Pomorie¬WU÷pomorie¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ETA¬AF÷Etar¬WV÷etar¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷4d5C67K7¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Strumska Slava¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strumska Slava¬WU÷strumska-slava¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SOZ¬AF÷Sozopol¬WV÷sozopol¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jVMPFBcL¬AD÷1505836800¬ADE÷1505836800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Botev Galabovo¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Botev Galabovo¬WU÷botev-galabovo¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LEV¬AF÷Levski¬WV÷levski¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xSILGirF¬AD÷1505826000¬ADE÷1505826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Neftochimic Burgas¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAF¬AE÷Neftochimic Burgas¬WU÷neftochimic-burgas¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SOF¬AF÷Tsarsko Selo¬WV÷tsarsko-selo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷r5JHHXS8¬AD÷1505826000¬ADE÷1505826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nesebar¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Sofia¬WV÷cska-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷NES¬AE÷Nesebar¬WU÷nesebar¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷W2FFaKl7¬AD÷1505826000¬ADE÷1505826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sevlievo¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BER¬AF÷Beroe¬WV÷beroe¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷SEV¬AE÷Sevlievo¬WU÷sevlievo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷AgEJbv4D¬AD÷1505826000¬ADE÷1505826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sokol Markovo¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Sokol Markovo¬WU÷sokol-markovo¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DUN¬AF÷Dunav Ruse¬WV÷dunav-ruse¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷nBc2NNtE¬AD÷1505826000¬ADE÷1505826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vihren¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIH¬AE÷Vihren¬WU÷vihren¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEP¬AF÷Septemvri Sofia¬WV÷septemvri-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1508667400
16
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BULGARIA: Bulgarian Cup¬ZEE÷xWXDs8Sn¬ZB÷41¬ZY÷Bulgaria¬ZC÷OITit0Rh¬ZD÷p¬ZE÷GI3V9HdN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷41_xWXDs8Sn¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/bulgaria/cup/¬ZX÷00Bulgaria 008lgaria0070000000169000Bulgarian Cu013an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Bulgaria¬~AA÷lCJVDjVP¬AD÷1508846400¬ADE÷1508846400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tsarsko Selo¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬WV÷botev¬WM÷SOF¬AE÷Tsarsko Selo¬WU÷tsarsko-selo¬AN÷n¬~AA÷t4Bc9Aws¬AD÷1508853600¬ADE÷1508853600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Litex Lovech¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIT¬AE÷Litex Lovech¬WU÷litex-lovech¬WN÷SOF¬AF÷Lok. Sofia¬WV÷lok-sofia¬AN÷n¬~AA÷2Ja67l8g¬AD÷1508857200¬ADE÷1508857200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSKA Sofia¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VRA¬AF÷Botev Vratsa¬WV÷botev-vratsa¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Sofia¬WU÷cska-sofia¬AN÷n¬~AA÷Eg3A68Na¬AD÷1508857200¬ADE÷1508857200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunav Ruse¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunav Ruse¬WU÷dunav-ruse¬WN÷STR¬AF÷Strumska Slava¬WV÷strumska-slava¬AN÷n¬~AA÷8G2E5Sx6¬AD÷1508941800¬ADE÷1508941800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slavia Sofia¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLA¬AE÷Slavia Sofia¬WU÷slavia-sofia¬WN÷PLO¬AF÷Lok. Plovdiv¬WV÷lok-plovdiv¬AN÷n¬~AA÷8GtqjmwJ¬AD÷1508943600¬ADE÷1508943600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montana¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montana¬WU÷montana¬WN÷LEV¬AF÷Levski¬WV÷levski¬AN÷n¬~AA÷KfA18Uhm¬AD÷1509030000¬ADE÷1509030000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Etar¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETA¬AE÷Etar¬WU÷etar¬WN÷SEP¬AF÷Septemvri Sofia¬WV÷septemvri-sofia¬AN÷n¬~AA÷ALKREWFJ¬AD÷1509033600¬ADE÷1509033600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ludogorets¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUD¬AE÷Ludogorets¬WU÷ludogorets¬WN÷BER¬AF÷Beroe¬WV÷beroe¬AN÷n¬~
1
1508667400
8
Ohje: Olet tällä hetkellä Bulgarian Cup 2017/2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Bulgaria alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Bulgarian Cup 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Bulgarian Cup 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Bulgarian Cup 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Bulgarian Cup 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.