Jalkapallo »Bulgaria » Bulgarian Cup » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷BULGARIA: Bulgarian Cup¬ZEE÷xWXDs8Sn¬ZB÷41¬ZY÷Bulgaria¬ZC÷IXlsB5Pn¬ZD÷p¬ZE÷pdQynIX3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷41_xWXDs8Sn¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/bulgaria/cup/¬ZX÷00Bulgaria 008lgaria0070000000153000Bulgarian Cu013an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Bulgaria¬~AA÷KrWCdOfF¬AD÷1477587600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botev Plovdiv¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOT¬AE÷Botev Plovdiv¬WU÷botev¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷NAF¬AF÷Neftochimic Burgas¬WV÷neftochimic-burgas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ADlMZ0m2¬AD÷1477576800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vereya¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POM¬AF÷Pomorie¬WV÷pomorie¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷VER¬AE÷Vereya¬WU÷vereya¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷CtBiktmk¬AD÷1477573200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sozopol¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOZ¬AE÷Sozopol¬WU÷sozopol¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PIR¬AF÷Pirin Blagoevgrad¬WV÷pirin-blagoevgrad¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷UHLnjMXr¬AD÷1477497600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Levski¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬AV÷1477650479|¬BX÷-1¬WM÷LEV¬AE÷Levski¬WU÷levski¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CHE¬AF÷Cherno More¬WV÷cherno-more¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ruS2nvX7¬AD÷1477494000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Litex Lovech¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIT¬AE÷Litex Lovech¬WU÷litex-lovech¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SOF¬AF÷Lok. Sofia¬WV÷lok-sofia¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷xKt8c4u9¬AD÷1477414800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montana¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷1¬AV÷1477438511|¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montana¬WU÷montana¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬WV÷ludogorets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷bZUGerAL¬AD÷1477407600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lok. Plovdiv¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLO¬AE÷Lok. Plovdiv¬WU÷lok-plovdiv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬WN÷OBO¬AF÷Oboriste¬WV÷oboriste-panagjuriste¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ARTfl02e¬AD÷1477396800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Septemvri Sofia¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOF¬AE÷Septemvri Sofia¬WU÷septemvri-sofia¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DUN¬AF÷Dunav Ruse¬WV÷dunav-ruse¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷t2WhN4q9¬AD÷1474549200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oboriste¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OBO¬AE÷Oboriste¬WU÷oboriste-panagjuriste¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷GOR¬AF÷Lok. Gorna¬WV÷gorna¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷40yYD06e¬AD÷1474549200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tsarsko Selo¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOF¬AE÷Tsarsko Selo¬WU÷tsarsko-selo¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LEV¬AF÷Levski¬WV÷levski¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷042eeDl8¬AD÷1474473600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Litex Lovech¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SLA¬AF÷Slavia Sofia¬WV÷slavia-sofia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷LIT¬AE÷Litex Lovech¬WU÷litex-lovech¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷SbSlOpU2¬AD÷1474462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bansko¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAN¬AE÷Bansko¬WU÷bansko¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SOZ¬AF÷Sozopol¬WV÷sozopol¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vwnf237q¬AD÷1474462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bistritsa¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DUN¬AF÷Dunav Ruse¬WV÷dunav-ruse¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷STO¬AE÷Bistritsa¬WU÷bistritsa¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷8U53giJK¬AD÷1474462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gotse Delchev¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOT¬AE÷Gotse Delchev¬WU÷gotse-delchev¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬WV÷botev¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷5¬AN÷n¬~AA÷dzYPFMyq¬AD÷1474462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lok. Sofia¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOF¬AE÷Lok. Sofia¬WU÷lok-sofia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Sofia¬WV÷cska-sofia¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ITpb1NMk¬AD÷1474462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nesebar¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NES¬AE÷Nesebar¬WU÷nesebar¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷POM¬AF÷Pomorie¬WV÷pomorie¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷ve1afX3E¬AD÷1474462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rozova Dolina¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAZ¬AE÷Rozova Dolina¬WU÷rozova-dolina¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHE¬AF÷Cherno More¬WV÷cherno-more¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷zPVdMObF¬AD÷1474462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Septemvri Sofia¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOF¬AE÷Septemvri Sofia¬WU÷septemvri-sofia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BER¬AF÷Beroe¬WV÷beroe¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fRobK2TR¬AD÷1474376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botev Galabovo¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAL¬AE÷Botev Galabovo¬WU÷botev-galabovo¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MON¬AF÷Montana¬WV÷montana¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷jcXTEtik¬AD÷1474376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botev Vratsa¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VRA¬AE÷Botev Vratsa¬WU÷botev-vratsa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬WV÷ludogorets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷baOCWTB7¬AD÷1474376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chernomorets Balchik¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHE¬AE÷Chernomorets Balchik¬WU÷chernomorets-balchik¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PLO¬AF÷Lok. Plovdiv¬WV÷lok-plovdiv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷EFU0LrEL¬AD÷1474376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Etar¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ETA¬AE÷Etar¬WU÷etar¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NAF¬AF÷Neftochimic Burgas¬WV÷neftochimic-burgas¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷n3k20sxd¬AD÷1474376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Levski Karlovo¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAR¬AE÷Levski Karlovo¬WU÷levski-karlovo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VER¬AF÷Vereya¬WV÷vereya¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Qgl6a1i2¬AD÷1474376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartak Pleven¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ESP¬AE÷Spartak Pleven¬WU÷spartak-pleven¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷PIR¬AF÷Pirin Blagoevgrad¬WV÷pirin-blagoevgrad¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~
1
1487882491
24
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BULGARIA: Bulgarian Cup¬ZEE÷xWXDs8Sn¬ZB÷41¬ZY÷Bulgaria¬ZC÷IXlsB5Pn¬ZD÷p¬ZE÷pdQynIX3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷41_xWXDs8Sn¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/bulgaria/cup/¬ZX÷00Bulgaria 008lgaria0070000000153000Bulgarian Cu013an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Bulgaria¬~AA÷0YPztStE¬AD÷1491318000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Litex Lovech¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIT¬AE÷Litex Lovech¬WU÷litex-lovech¬WN÷CHE¬AF÷Cherno More¬WV÷cherno-more¬AN÷n¬~AA÷A7FAZPJs¬AD÷1491318000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lok. Plovdiv¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLO¬AE÷Lok. Plovdiv¬WU÷lok-plovdiv¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬WV÷ludogorets¬AN÷n¬~AA÷vPOvundK¬AD÷1491318000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pirin Blagoevgrad¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIR¬AE÷Pirin Blagoevgrad¬WU÷pirin-blagoevgrad¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬WV÷botev¬AN÷n¬~AA÷8bTrv6BQ¬AD÷1491318000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vereya¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VER¬AE÷Vereya¬WU÷vereya¬WN÷DUN¬AF÷Dunav Ruse¬WV÷dunav-ruse¬AN÷n¬~
1
1487882491
4
Ohje: Olet tällä hetkellä Bulgarian Cup 2016/2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Bulgaria alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Bulgarian Cup 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Bulgarian Cup 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Bulgarian Cup 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Bulgarian Cup 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.