NBL 2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Koripallo Uusi-Seelanti NBL2019

results
3
1553278890
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷UUSI-SEELANTI: NBL¬ZEE÷tCx1gsk2¬ZB÷140¬ZY÷Uusi-Seelanti¬ZC÷OY5J0xj9¬ZD÷p¬ZE÷p2ob1FIG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_tCx1gsk2¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/uusi-seelanti/nbl/¬ZX÷02Uusi-Seelant013elanti0010000000186000NBL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Uusi-Seelanti¬~AA÷veX8YCh1¬AD÷1554966000¬ADE÷1554966000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manawatu Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manawatu Jets¬JA÷Sj0BSxZa¬WU÷manawatu-jets¬WN÷SUP¬AF÷Super City Rangers¬JB÷pSfGRdl6¬WV÷super-city-rangers¬AN÷n¬~AA÷IoWCXW77¬AD÷1555052400¬ADE÷1555052400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wellington Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Saints¬JA÷OIgKQG3C¬WU÷wellington-saints¬WN÷HAW¬AF÷Bay Hawks¬JB÷IugOPzJI¬WV÷bay-hawks¬AN÷n¬~AA÷61PfdGp8¬AD÷1555138800¬ADE÷1555138800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bay Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Bay Hawks¬JA÷WrcSOfYO¬WU÷bay-hawks¬WN÷SUP¬AF÷Super City Rangers¬JB÷YmyBmvBP¬WV÷super-city-rangers¬AN÷n¬~AA÷phObez0E¬AD÷1555138800¬ADE÷1555138800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nelson Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEL¬AE÷Nelson Giants¬JA÷zcNxqbJt¬WU÷nelson-giants¬WN÷TAR¬AF÷Augusta Mountainairs¬JB÷rNMtrIYn¬WV÷augusta-mountainairs¬AN÷n¬~AA÷SGD3ffFK¬AD÷1555207200¬ADE÷1555207200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southland Sharks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southland Sharks¬JA÷MDLpsxlg¬WU÷southland-sharks¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Rams¬JB÷4xBktd3a¬WV÷canterbury-rams¬AN÷n¬~AA÷0IoThyu9¬AD÷1555570800¬ADE÷1555570800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manawatu Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manawatu Jets¬JA÷xrBSfVit¬WU÷manawatu-jets¬WN÷SOU¬AF÷Southern Huskies¬JB÷6HFWgk7n¬WV÷southern-huskies¬AN÷n¬~AA÷Q1W6gEUQ¬AD÷1555570800¬ADE÷1555570800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nelson Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEL¬AE÷Nelson Giants¬JA÷IuFguGI5¬WU÷nelson-giants¬WN÷SOU¬AF÷Southland Sharks¬JB÷C2EcvzYB¬WV÷southland-sharks¬AN÷n¬~AA÷rsyYiefF¬AD÷1555657200¬ADE÷1555657200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wellington Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Saints¬JA÷p8Ezg9Mh¬WU÷wellington-saints¬WN÷SOU¬AF÷Southern Huskies¬JB÷SW3uhTya¬WV÷southern-huskies¬AN÷n¬~AA÷rsJYlYxr¬AD÷1555743600¬ADE÷1555743600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Super City Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Rams¬JB÷8U76xE2O¬WV÷canterbury-rams¬WM÷SUP¬AE÷Super City Rangers¬JA÷jgD1wfmI¬WU÷super-city-rangers¬AN÷n¬~AA÷dpuxiF9L¬AD÷1555815600¬ADE÷1555815600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bay Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Bay Hawks¬JA÷tz8qimi5¬WU÷bay-hawks¬WN÷SOU¬AF÷Southern Huskies¬JB÷zc7mj76B¬WV÷southern-huskies¬AN÷n¬~AA÷MXHxlhhl¬AD÷1555898400¬ADE÷1555898400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Augusta Mountainairs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Augusta Mountainairs¬JA÷nL6AyYHU¬WU÷augusta-mountainairs¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Rams¬JB÷OtrGdHmt¬WV÷canterbury-rams¬AN÷n¬~AA÷v9CsmC7f¬AD÷1556175600¬ADE÷1556175600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wellington Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Saints¬JA÷zHoKey3n¬WU÷wellington-saints¬WN÷SOU¬AF÷Southland Sharks¬JB÷IuyPfeIh¬WV÷southland-sharks¬AN÷n¬~AA÷IaBonWM0¬AD÷1556262000¬ADE÷1556262000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nelson Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manawatu Jets¬JB÷Q5vXhZn5¬WV÷manawatu-jets¬WM÷NEL¬AE÷Nelson Giants¬JA÷dWZSgFXb¬WU÷nelson-giants¬AN÷n¬~
3
1553278890
81
Ohje: Olet tällä hetkellä NBL 2019 tulokset -sivulla koripallo/Uusi-Seelanti alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NBL 2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NBL 2019 sarjataulukon ja ottelutiedot. NBL 2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NBL 2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!