Seurajoukkueiden ystävyysottelu - Naiset 2018 livescore, tulokset, sarjataulukko

Koripallo Maailma

Seurajoukkueiden ystävyysottelu - Naiset
2018
results
SA÷3¬~ZA÷MAAILMA: Seurajoukkueiden ystävyysottelu - Naiset¬ZEE÷zaqm7bC4¬ZB÷8¬ZY÷Maailma¬ZC÷2cGbQlDU¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_zaqm7bC4¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/maailma/naisten-seurajoukkueiden-ystavyysottelu/¬ZX÷02Maailma 007aailma0330000000183000Seurajoukkue040Naiset000¬ZCC÷0¬ZAF÷Maailma¬~AA÷l0oPKuKT¬AD÷1538751600¬ADE÷1538751600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bellona Kayseri N (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Bellona Kayseri N (Tur)¬JA÷2y5aSBST¬WU÷bellona-kayseri¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬BA÷17¬BC÷20¬BE÷16¬BG÷21¬WN÷BES¬AF÷Besiktas N (Tur)¬JB÷vcdRNVzo¬WV÷besiktas¬AH÷73¬BB÷19¬BD÷18¬BF÷23¬BH÷13¬~AA÷fwnLLL4N¬AD÷1538744400¬ADE÷1538744400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Istanbul Univ. N (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IST¬AE÷Istanbul Univ. N (Tur)¬JA÷UN6iUXcH¬WU÷istanbul-gelisim-universitesi¬AG÷58¬BA÷11¬BC÷13¬BE÷20¬BG÷14¬WN÷CAN¬AF÷Canik Belediye N (Tur)¬JB÷8E5eTiDN¬WV÷samsun-canik-belediye¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷83¬BB÷21¬BD÷29¬BF÷17¬BH÷16¬~AA÷r3rHM1kH¬AD÷1538737200¬ADE÷1538737200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Izmit Belediyespor N (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IZM¬AE÷Izmit Belediyespor N (Tur)¬JA÷YeDrWgT4¬WU÷izmit-belediyespor¬AG÷59¬BA÷14¬BC÷15¬BE÷12¬BG÷18¬WN÷GAL¬AF÷Galatasaray N (Tur)¬JB÷CnCnVDrB¬WV÷galatasaray¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷63¬BB÷18¬BD÷16¬BF÷18¬BH÷11¬~AA÷OhplNekr¬AD÷1538665200¬ADE÷1538665200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bellona Kayseri N (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Bellona Kayseri N (Tur)¬JA÷8AigBZEK¬WU÷bellona-kayseri¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷71¬BA÷13¬BC÷21¬BE÷16¬BG÷21¬WN÷IZM¬AF÷Izmit Belediyespor N (Tur)¬JB÷KpecAgUQ¬WV÷izmit-belediyespor¬AH÷66¬BB÷24¬BD÷14¬BF÷11¬BH÷17¬~AA÷W0hMRysR¬AD÷1538658000¬ADE÷1538658000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Besiktas N (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IST¬AF÷Istanbul Univ. N (Tur)¬JB÷Qo2lCFaE¬WV÷istanbul-gelisim-universitesi¬AH÷56¬BB÷14¬BD÷20¬BF÷14¬BH÷8¬WM÷BES¬AE÷Besiktas N (Tur)¬JA÷ne3pDep8¬WU÷besiktas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷76¬BA÷24¬BC÷20¬BE÷20¬BG÷12¬~AA÷hAgISHRK¬AD÷1538650800¬ADE÷1538650800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Galatasaray N (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galatasaray N (Tur)¬JA÷KlBbkhh1¬WU÷galatasaray¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷68¬BA÷12¬BC÷22¬BE÷18¬BG÷16¬WN÷CAN¬AF÷Canik Belediye N (Tur)¬JB÷buA2lC77¬WV÷samsun-canik-belediye¬AH÷55¬BB÷22¬BD÷8¬BF÷16¬BH÷9¬~AA÷pEoBXM83¬AD÷1538587800¬ADE÷1538587800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cadi La Seu N (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAD¬AE÷Cadi La Seu N (Esp)¬JA÷nsYl86rf¬WU÷cadi-la-seu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷63¬BA÷15¬BC÷6¬BE÷22¬BG÷20¬WN÷SNA¬AF÷Sant Adria N (Esp)¬JB÷t4Xh7Qc0¬WV÷sant-adria¬AH÷62¬BB÷14¬BD÷17¬BF÷19¬BH÷12¬~AA÷vNLY6UDt¬AD÷1538393400¬ADE÷1538393400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botas N (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FEN¬AF÷Fenerbahce N (Tur)¬JB÷rJS2caHJ¬WV÷fenerbahce¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷78¬BB÷25¬BD÷17¬BF÷18¬BH÷18¬WM÷BOT¬AE÷Botas N (Tur)¬JA÷61qKYFvJ¬WU÷botas¬AG÷58¬BA÷17¬BC÷8¬BE÷21¬BG÷12¬~AA÷M5iKm7DI¬AD÷1538384400¬ADE÷1538384400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Istanbul Univ. N (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IST¬AE÷Istanbul Univ. N (Tur)¬JA÷4fvdvKAs¬WU÷istanbul-gelisim-universitesi¬AG÷49¬BA÷16¬BC÷15¬BE÷9¬BG÷9¬WN÷ORM¬AF÷Ormanspor N (Tur)¬JB÷bVhawvQm¬WV÷ogm-ormanspor¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷78¬BB÷16¬BD÷24¬BF÷16¬BH÷22¬~AA÷UkJuJxdE¬AD÷1538304300¬ADE÷1538304300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sleza Wroclaw N (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLE¬AE÷Sleza Wroclaw N (Pol)¬JA÷MDqgf2cQ¬WU÷sleza-wroclaw¬AG÷68¬BA÷19¬BC÷10¬BE÷16¬BG÷23¬WN÷BYD¬AF÷Artego Bydgoszcz N (Pol)¬JB÷OMVKkM5s¬WV÷artego-bydgoszcz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷81¬BB÷23¬BD÷21¬BF÷23¬BH÷14¬~AA÷r1J6wkL7¬AD÷1538296200¬ADE÷1538296200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polkowice N (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polkowice N (Pol)¬JA÷6mrFZfcg¬WU÷polkowice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷85¬BA÷11¬BC÷24¬BE÷27¬BG÷23¬WN÷PLO¬AF÷Wisla Can-Pack N (Pol)¬JB÷pvsJYECa¬WV÷wisla-can-pack¬AH÷59¬BB÷20¬BD÷12¬BF÷14¬BH÷13¬~AA÷4G7Y0aEn¬AD÷1538244000¬ADE÷1538244000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Politechnika Gdanska N (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUO¬AE÷Politechnika Gdanska N (Pol)¬JA÷xf5dTkrC¬WU÷politechnika-gdanska¬AG÷53¬BA÷11¬BC÷17¬BE÷21¬BG÷4¬WN÷GOR¬AF÷Gorzow N (Pol)¬JB÷WG40S9cI¬WV÷gorzow¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷80¬BB÷23¬BD÷14¬BF÷14¬BH÷29¬~AA÷Ag8U1uat¬AD÷1538238600¬ADE÷1538238600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sleza Wroclaw N (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLE¬AE÷Sleza Wroclaw N (Pol)¬JA÷tSBmVBDa¬WU÷sleza-wroclaw¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷18¬BC÷24¬BE÷22¬BG÷18¬WN÷PLO¬AF÷Wisla Can-Pack N (Pol)¬JB÷b36hUVS5¬WV÷wisla-can-pack¬AH÷65¬BB÷18¬BD÷8¬BF÷17¬BH÷22¬~AA÷EZQ1J7UD¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lefkadas N (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AS¬AE÷Lefkadas N (Gre)¬JA÷8EDuXXrm¬WU÷as-niki-lefkadas¬AG÷63¬BA÷19¬BC÷11¬BE÷21¬BG÷12¬WN÷VEN¬AF÷Venezia N (Ita)¬JB÷2yDqWibg¬WV÷venezia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷19¬BD÷21¬BF÷25¬BH÷19¬~AA÷CUnJfOiD¬AD÷1538227800¬ADE÷1538227800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dike Napoli N (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIK¬AE÷Dike Napoli N (Ita)¬JA÷jcX8xfLP¬WU÷dike-napoli¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷67¬BA÷23¬BC÷10¬BE÷16¬BG÷18¬WN÷RAG¬AF÷Ragusa N (Ita)¬JB÷dvAyYDTt¬WV÷ragusa¬AH÷66¬BB÷15¬BD÷20¬BF÷22¬BH÷9¬~AA÷YwlFe4x7¬AD÷1538220600¬ADE÷1538220600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olympiakos N (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLY¬AE÷Olympiakos N (Gre)¬JA÷OjuNEjTI¬WU÷olympiakos-piraeus¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷20¬BC÷14¬BE÷29¬BG÷21¬WN÷SPM¬AF÷Spartak Moskova N (Rus)¬JB÷C6Y4wz6J¬WV÷spartak-moskova¬AH÷69¬BB÷15¬BD÷22¬BF÷14¬BH÷18¬~AA÷QDp7cQ7f¬AD÷1538215200¬ADE÷1538215200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gernika Bizkaia N (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAK¬AE÷Gernika Bizkaia N (Esp)¬JA÷fBm6IYTg¬WU÷gernika-bizkaia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷71¬BA÷11¬BC÷15¬BE÷26¬BG÷19¬WN÷VAS¬AF÷IDK Gipuzkoa N (Esp)¬JB÷lYnAHhq0¬WV÷idk-gipuzkoa¬AH÷48¬BB÷13¬BD÷10¬BF÷15¬BH÷10¬~AA÷44qBdpN0¬AD÷1538215200¬ADE÷1538215200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ormanspor N (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORM¬AE÷Ormanspor N (Tur)¬JA÷2yiEGCb6¬WU÷ogm-ormanspor¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷69¬BA÷26¬BC÷17¬BE÷16¬BG÷10¬WN÷FEN¬AF÷Fenerbahce N (Tur)¬JB÷p0tJFWDC¬WV÷fenerbahce¬AH÷63¬BB÷19¬BD÷10¬BF÷19¬BH÷15¬~
76
fixtures
0
Asetukset
Ohje: Olet tällä hetkellä Seurajoukkueiden ystävyysottelu - Naiset 2018 tulokset -sivulla koripallo/Maailma alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Seurajoukkueiden ystävyysottelu - Naiset 2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Seurajoukkueiden ystävyysottelu - Naiset 2018 sarjataulukon ja ottelutiedot. Seurajoukkueiden ystävyysottelu - Naiset 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Seurajoukkueiden ystävyysottelu - Naiset 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!