Koripallo »Iso-Britannia » BBL Trophy » 2017/2018

results
SA÷3¬~ZA÷ISO-BRITANNIA: BBL Trophy¬ZEE÷tv5pkBnK¬ZB÷197¬ZY÷Iso-Britannia¬ZC÷rB6m6siT¬ZD÷p¬ZE÷nsQfdoRj¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_tv5pkBnK¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/iso-britannia/bbl-trophy/¬ZX÷02Iso-Britanni013tannia0220000000179000BBL Trophy 010Trophy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Iso-Britannia¬~AA÷vJuNj4W7¬AD÷1520178000¬ADE÷1520178000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬JB÷Gd0at6md¬WV÷sheffield-sharks¬AH÷85¬BB÷15¬BD÷26¬BF÷23¬BH÷21¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬JA÷hEqr5kQd¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷90¬BA÷29¬BC÷23¬BE÷21¬BG÷17¬~AA÷KGJuR5d4¬AD÷1518809760¬ADE÷1518809760¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬JA÷YuXubd3U¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷92¬BA÷26¬BC÷24¬BE÷12¬BG÷30¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬JB÷pEDoJuZu¬WV÷london-lions¬AH÷65¬BB÷17¬BD÷24¬BF÷9¬BH÷15¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 90-81. Yhteismaalit: 182-146. ¬~AA÷tQKySosb¬AD÷1518636600¬ADE÷1518636600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷CQrXaIYH¬WU÷london-lions¬AG÷81¬BA÷26¬BC÷21¬BE÷16¬BG÷18¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬JB÷fkYyaxlO¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷90¬BB÷26¬BD÷22¬BF÷20¬BH÷22¬AM÷1. osaottelu.¬~AA÷n1pokkQi¬AD÷1518364800¬ADE÷1518364800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield Sharks¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield Sharks¬JA÷WOvS2nkf¬WU÷sheffield-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷75¬BA÷23¬BC÷24¬BE÷13¬BG÷15¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷QovW1640¬WV÷worcester-wolves¬AH÷66¬BB÷15¬BD÷16¬BF÷22¬BH÷13¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 86-86. Yhteismaalit: 161-152. ¬~AA÷8AosjVAo¬AD÷1518031800¬ADE÷1518031800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬JA÷zcoJ48Ks¬WU÷worcester-wolves¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷86¬BA÷16¬BC÷21¬BE÷27¬BG÷22¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬JB÷ILzO3SZm¬WV÷sheffield-sharks¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷86¬BB÷27¬BD÷22¬BF÷22¬BH÷15¬AM÷1. osaottelu.¬~AA÷I5ARjjjN¬AD÷1516390200¬ADE÷1516390200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Loughborough¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Loughborough¬JA÷Y7BbH2kU¬WU÷loughborough¬AG÷73¬BA÷10¬BC÷23¬BE÷19¬BG÷21¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬JB÷pth4xnLu¬WV÷london-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷81¬BB÷16¬BD÷16¬BF÷23¬BH÷26¬~AA÷fVFEDjRD¬AD÷1516390200¬ADE÷1516390200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷ULeOhjUa¬WU÷newcastle-eagles¬AG÷76¬BA÷26¬BC÷22¬BE÷6¬BG÷22¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬JB÷be0SiAq6¬WV÷sheffield-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷81¬BB÷13¬BD÷21¬BF÷27¬BH÷20¬~AA÷tSRWl7lD¬AD÷1515951000¬ADE÷1515951000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷867FfCam¬WU÷cheshire-phoenix¬AG÷90¬BA÷24¬BC÷17¬BE÷22¬BG÷27¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷jVdKgWEg¬WV÷worcester-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷97¬BB÷22¬BD÷18¬BF÷27¬BH÷30¬~AA÷2yTSkmZ6¬AD÷1515180600¬ADE÷1515180600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plymouth Raiders¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬JB÷f33Behps¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷90¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷24¬BH÷18¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth Raiders¬JA÷xOGq0YyQ¬WU÷plymouth-raiders¬AG÷83¬BA÷24¬BC÷22¬BE÷21¬BG÷16¬~AA÷4ScZax8T¬AD÷1513800900¬ADE÷1513800900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sony Centre Fury¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SON¬AE÷Sony Centre Fury¬JA÷UDsHiVzG¬WU÷sony-centre-fury¬AG÷54¬BA÷18¬BC÷11¬BE÷11¬BG÷14¬WN÷LOU¬AF÷Loughborough¬JB÷bmnLjkjM¬WV÷loughborough¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷83¬BB÷32¬BD÷12¬BF÷15¬BH÷24¬~AA÷Q5vQqDap¬AD÷1513531800¬ADE÷1513531800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷A1GOwX6Q¬WU÷cheshire-phoenix¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷79¬BA÷21¬BC÷15¬BE÷16¬BG÷27¬WN÷VER¬AF÷Glasgow Rocks¬JB÷CA2jZjFs¬WV÷glasgow-rocks¬AH÷75¬BB÷17¬BD÷28¬BF÷13¬BH÷17¬~AA÷YDnblgiT¬AD÷1513530000¬ADE÷1513530000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Giants¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Giants¬JA÷2yDGugxE¬WU÷manchester-giants¬AG÷73¬BA÷21¬BC÷11¬BE÷24¬BG÷17¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬JB÷GvHKvDiK¬WV÷london-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷105¬BB÷27¬BD÷30¬BF÷29¬BH÷19¬~AA÷QyaV0IhN¬AD÷1513528200¬ADE÷1513528200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leeds Force¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEE¬AE÷Leeds Force¬JA÷8bg8gi63¬WU÷leeds-force¬AG÷59¬BA÷14¬BC÷11¬BE÷16¬BG÷18¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬JB÷jNrDhBL9¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷104¬BB÷31¬BD÷24¬BF÷25¬BH÷24¬~AA÷d2fR1bwH¬AD÷1513366200¬ADE÷1513366200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield Sharks¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Magic¬JB÷fek4fXjc¬WV÷manchester-magic¬AH÷62¬BB÷12¬BD÷19¬BF÷16¬BH÷15¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield Sharks¬JA÷th1MVmEd¬WU÷sheffield-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷89¬BA÷24¬BC÷23¬BE÷19¬BG÷23¬~AA÷fNmfkZyN¬AD÷1512930600¬ADE÷1512930600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northumbria¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOU¬AE÷Northumbria¬JA÷MuzUHkp7¬WU÷northumbria¬AG÷63¬BA÷22¬BC÷12¬BE÷14¬BG÷15¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷0WYXG9aD¬WV÷worcester-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷93¬BB÷26¬BD÷23¬BF÷22¬BH÷22¬~AA÷CbbkjFMG¬AD÷1512921600¬ADE÷1512921600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plymouth Raiders¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth Raiders¬JA÷zPyMJBFf¬WU÷plymouth-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷84¬BA÷18¬BC÷16¬BE÷26¬BG÷24¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷EFzQIVU0¬WV÷bristol-flyers¬AH÷80¬BB÷18¬BD÷21¬BF÷17¬BH÷24¬~
3
1532007977
17
fixtures
3
1532007977
0
Ohje: Olet tällä hetkellä BBL Trophy 2017/2018 tulokset -sivulla koripallo/Iso-Britannia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa BBL Trophy 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, BBL Trophy 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot. BBL Trophy 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). BBL Trophy 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.