Turkin Cup livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo »Turkki » Turkish Cup » 2018/2019

results
1
1534858487
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷TURKKI: Turkish Cup¬ZEE÷WbT430Fg¬ZB÷191¬ZY÷Turkki¬ZC÷pvaeRpBG¬ZD÷p¬ZE÷WEmjsM0o¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷191_WbT430Fg¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/turkki/cup/¬ZX÷00Turkki 006Turkki0250000000179000Turkish Cup 011sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Turkki¬~AA÷YsOV3rnf¬AD÷1535455800¬ADE÷1535455800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karaman Bld.¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOZ¬AF÷Yozgatspor 1959 FK¬JB÷G2wE2Kx9¬WV÷yimpas-yozgatspor¬WM÷KAR¬AE÷Karaman Bld.¬JA÷xCvA30N2¬WU÷karaman-belediyespor¬AN÷n¬~AA÷nBXei52l¬AD÷1535463000¬ADE÷1535463000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karadeniz Eregli¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karadeniz Eregli¬JA÷G4liiWXu¬WU÷karadeniz-eregli¬WN÷CAN¬AF÷1074 Cankirispor¬JB÷femejjmn¬WV÷1074-cankirispor¬AN÷n¬~AA÷Gpx0jPHf¬AD÷1535542200¬ADE÷1535542200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SinopSpor¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIN¬AE÷SinopSpor¬JA÷z74hkA2h¬WU÷sinopspor¬WN÷UNY¬AF÷Unye 1957¬JB÷Ec3dlUHb¬WV÷unye-1957¬AN÷n¬~AA÷2NFn00oJ¬AD÷1535542200¬ADE÷1535542200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yeni Amasyaspor¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEN¬AE÷Yeni Amasyaspor¬JA÷bkB5hzF1¬WU÷yeni-amasyaspor¬WN÷TUR¬AF÷Turk Metal¬JB÷APE9ifU7¬WV÷turk-metal¬AN÷n¬~AA÷O8YeAp9Q¬AD÷1535544900¬ADE÷1535544900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kilis Bld.¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Kilis Bld.¬JA÷40yr0RGA¬WU÷kilis-belediyespor¬WN÷DIY¬AF÷Diyarbakir Yolspor¬JB÷riznaoWG¬WV÷diyarbakir-yolspor¬AN÷n¬~AA÷rcHbBQgK¬AD÷1535545800¬ADE÷1535545800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷1955 Batman¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAT¬AE÷1955 Batman¬JA÷8YsZ1mnb¬WU÷1955-batman¬WN÷SII¬AF÷Siirt Ozel¬JB÷nPtw1714¬WV÷siirt-ozel¬AN÷n¬~AA÷46IfC6vE¬AD÷1535545800¬ADE÷1535545800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bitlis Ozguzeldere¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIT¬AE÷Bitlis Ozguzeldere¬JA÷GQPR39Ho¬WU÷bitlis-ozguzeldere¬WN÷SAM¬AF÷Mardin BB¬JB÷EBrV2TWi¬WV÷mardin-bb¬AN÷n¬~AA÷fyy4kqX0¬AD÷1535545800¬ADE÷1535545800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Igdir Aras Spor¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IGD¬AE÷Igdir Aras Spor¬JA÷8K20mlX4¬WU÷igdir-aras-spor¬WN÷AGR¬AF÷Agri 1970¬JB÷MN64n8nB¬WV÷agri-1970¬AN÷n¬~AA÷QHKN54Hs¬AD÷1535545800¬ADE÷1535545800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pertekspor¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Pertekspor¬JA÷zmbFsJ0q¬WU÷pertekspor¬WN÷KAR¬AF÷Karliova Yildirim¬JB÷lj2JtwGk¬WV÷karliova-yildirim¬AN÷n¬~AA÷x0Q8l3n7¬AD÷1535545800¬ADE÷1535545800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Serhat Ardahanspor¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SER¬AE÷Serhat Ardahanspor¬JA÷4nd9oS1H¬WU÷serhat-ardahanspor¬WN÷SAR¬AF÷Sarikamis¬JB÷rweDpnHN¬WV÷sarikamis-genclerbirligi¬AN÷n¬~AA÷j3UCmN1D¬AD÷1535545800¬ADE÷1535545800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yuksekova¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUK¬AE÷Yuksekova¬JA÷CCaHq6WT¬WU÷yuksekova¬WN÷MUS¬AF÷Mus Menderesspor¬JB÷ELoquQvo¬WV÷mus-menderesspor¬AN÷n¬~AA÷KvKR4OWm¬AD÷1535547600¬ADE÷1535547600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aksaray Bld.¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AKS¬AE÷Aksaray Bld.¬JA÷WEiOucVe¬WU÷aksaray-bld¬WN÷MUT¬AF÷Mut Idmanyurdu¬JB÷A5jSvHp2¬WV÷mut-idmanyurdu¬AN÷n¬~AA÷AVwIbmAE¬AD÷1535549400¬ADE÷1535549400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Altinova Bld.¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALT¬AE÷Altinova Bld.¬JA÷21OHxXIn¬WU÷altinova-belediyeapor¬WN÷CAY¬AF÷Cayirovaspor¬JB÷EySLyiYh¬WV÷cayirovaspor¬AN÷n¬~AA÷4hwMc7PK¬AD÷1535549400¬ADE÷1535549400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bozuyuk Vitraspor¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEL¬AF÷Belediye Derince¬JB÷ziGUZU25¬WV÷belediye-derince¬WM÷BOZ¬AE÷Bozuyuk Vitraspor¬JA÷d0HQzBma¬WU÷bozuyuk-vitraspor¬AN÷n¬~AA÷OWGr1tWC¬AD÷1535549400¬ADE÷1535549400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bucak Bld.¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BIG¬AF÷Bigaspor¬JB÷4SB1gGae¬WV÷bigaspor¬WM÷BUC¬AE÷Bucak Bld.¬JA÷QyDcfdpk¬WU÷bucak-belediyesi¬AN÷n¬~AA÷WvuEaTf8¬AD÷1535549400¬ADE÷1535549400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cengelkoyspor¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Cengelkoyspor¬JA÷6VxnrgeP¬WU÷cengelkoyspor¬WN÷CER¬AF÷Cerkezkoy 1911¬JB÷8vPDwD3t¬WV÷cerkezkoy-1911¬AN÷n¬~AA÷fNeVzpI7¬AD÷1535549400¬ADE÷1535549400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gaziosmanpasa¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDI¬AF÷Edirnespor¬JB÷UDg3J9IO¬WV÷edirnespor-genclik¬WM÷GAZ¬AE÷Gaziosmanpasa¬JA÷jNfaKk3I¬WU÷gaziosmanpasa¬AN÷n¬~AA÷fcCv2MG6¬AD÷1535549400¬ADE÷1535549400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kutahyaspor¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KUT¬AE÷Kutahyaspor¬JA÷6iWQaIMR¬WU÷kutahyaspor¬WN÷ODE¬AF÷Odemisspor¬JB÷80IhexVr¬WV÷odemisspor¬AN÷n¬~AA÷2wdPdRvR¬AD÷1535549400¬ADE÷1535549400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maltepespor¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maltepespor¬JA÷4QKYYlIB¬WU÷maltepespor¬WN÷BEY¬AF÷Beylerbeyi¬JB÷rHJxY8XH¬WV÷beylerbeyi¬AN÷n¬~AA÷8KYihomr¬AD÷1535549400¬ADE÷1535549400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yenicagaspor¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEN¬AE÷Yenicagaspor¬JA÷Qu9sXSnO¬WU÷yenicagaspor¬WN÷BAR¬AF÷Bartinspor¬JB÷vqDoWn2U¬WV÷bartinspor¬AN÷n¬~AA÷G6Dz3210¬AD÷1535556600¬ADE÷1535556600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Isparta Davrazspor¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ISP¬AE÷Isparta Davrazspor¬JA÷bRSI1vhF¬WU÷isparta-davrazspor¬WN÷MIC¬AF÷Kale Belediyespor¬JB÷CUWM0b7L¬WV÷kale-belediyespor¬AN÷n¬~
1
1534858487
21
Ohje: Olet tällä hetkellä Turkin Cup tulokset -sivulla jalkapallo/Turkki alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Turkin Cup livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Turkin Cup sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Turkin Cup tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Turkin Cup tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.