Skotlannin Cup livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Skotlanti

Scottish Cup
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷SKOTLANTI: Scottish Cup¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷Skotlanti¬ZC÷rBbOnh2a¬ZD÷p¬ZE÷bXFZTU1c¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/skotlanti/scottish-cup/¬ZX÷00Skotlanti 009tlanti0090000000001000Scottish Cup012sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Skotlanti¬~AA÷CG5OIBjT¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Broxburn Athletic¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Broxburn Athletic¬JA÷IohPDLbA¬WU÷broxburn-athletic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷EAS¬AF÷East Stirlingshire¬JB÷dxiTCuEG¬WV÷east-stirlingshire¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷KvvQzpCE¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buckie Thistle¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Buckie Thistle¬JA÷f9tPvk3Q¬WU÷buckie-thistle¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷CIV¬AF÷Civil Service Strollers¬JB÷dISjz9Bs¬WV÷civil-service-strollers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷radfDkEj¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Caledonian Braves¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Caledonian Braves¬JA÷AqX36wip¬WU÷caledonian-braves¬AG÷3¬WN÷ROT¬AF÷Rothes¬JB÷lzW75c6j¬WV÷rothes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷p4zwxZji¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cumbernauld Colts¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUM¬AE÷Cumbernauld Colts¬JA÷xjPkUtqi¬WU÷cumbernauld-colts¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PEN¬AF÷Penicuik¬JB÷GtOgT0bc¬WV÷penicuik¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷WKxkZWzA¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalbeattie Star¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalbeattie Star¬JA÷b3Yv8jSl¬WU÷dalbeattie-star¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GAL¬AF÷Gala Fairydean¬JB÷xfXr7Ase¬WV÷gala-fairydean-rovers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷IFgRFrzk¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edinburgh University¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh University¬JA÷YuDsSBJK¬WU÷edinburgh-university¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LOC¬AF÷Lochee United¬JB÷CWBoRVYQ¬WV÷lochee-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷OhfNGOKr¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Forres Mechanics¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forres Mechanics¬JA÷nPEZTXl8¬WU÷forres-mechanics¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BAN¬AF÷Banks O' Dee¬JB÷QFDwTi4E¬WV÷banks-o-dee¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷OfZtyg6c¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort William¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fort William¬JA÷b5DbSKD3¬WU÷fort-william¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷VAL¬AF÷Vale Of Leithen¬JB÷AuH2RvT9¬WV÷vale-of-leithen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷UehjEVbp¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fraserburgh¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Fraserburgh¬JA÷jajXBaTM¬WU÷fraserburgh¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BON¬AF÷Bonnyrigg Rose¬JB÷42fyBJrT¬WV÷bonnyrigg-rose¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷d6hVE2ke¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gretna 2008¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIL¬AF÷Hill Of Beath¬JB÷WGhIL9dl¬WV÷hill-of-beath¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GRE¬AE÷Gretna 2008¬JA÷IDlEMksr¬WU÷gretna-2008¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷hUwozDL3¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inverurie Loco Works¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INV¬AE÷Inverurie Loco Works¬JA÷42G6QbrG¬WU÷inverurie-loco-works¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷WIC¬AF÷Wick Academy¬JB÷tSwz9WCr¬WV÷wick-academy¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷EqSgYjjG¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Keith¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STI¬AF÷Stirling University¬JB÷pKzi5lC7¬WV÷stirling-university¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷KEI¬AE÷Keith¬JA÷WGWn6Ud1¬WU÷keith¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷8pjl4GYH¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Linlithgow Rose¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIN¬AE÷Linlithgow Rose¬JA÷YyRp2W9k¬WU÷linlithgow-rose¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HUN¬AF÷Huntly¬JB÷jDLk1jPe¬WV÷huntly¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷hYovDtK7¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nairn County¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAI¬AE÷Nairn County¬JA÷M5oVI7t7¬WU÷nairn-county¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CLA¬AF÷Clachnacuddin¬JB÷0dpZHReD¬WV÷clachnacuddin¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷YP6KJiyN¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartans¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartans¬JA÷CYMOFsUc¬WU÷spartans¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DEV¬AF÷Deveronvale¬JB÷jPLSE1q4¬WV÷deveronvale¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷EsmzEM41¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Strathspey Thistle¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strathspey Thistle¬JA÷QwhMKTBf¬WU÷strathspey-thistle¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LOS¬AF÷Lossiemouth¬JB÷4UjQJmR0¬WV÷lossiemouth¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷6yzMyQd8¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Turriff Utd¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷Turriff Utd¬JA÷EaYGtBYD¬WU÷turriff-united¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷FOR¬AF÷Formartine Utd¬JB÷CpiKuVmK¬WV÷formartine-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷63zOKXLG¬AD÷1569002700¬ADE÷1569002700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelty Hearts¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelty Hearts¬JA÷48JGH3ao¬WU÷kelty-hearts¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AUC¬AF÷Auchinleck Talbot¬JB÷IBNKGNEi¬WV÷auchinleck-talbot¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~
18
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SKOTLANTI: Scottish Cup¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷Skotlanti¬ZC÷rBbOnh2a¬ZD÷p¬ZE÷bXFZTU1c¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/skotlanti/scottish-cup/¬ZX÷00Skotlanti 009tlanti0090000000001000Scottish Cup012sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Skotlanti¬~AA÷2DA5ZPFA¬AD÷1569350700¬ADE÷1569350700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Clachnacuddin¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLA¬AE÷Clachnacuddin¬JA÷QonPnT9G¬WU÷clachnacuddin¬WN÷NAI¬AF÷Nairn County¬JB÷4xoTomPM¬WV÷nairn-county¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-0.¬AN÷n¬~AA÷GvJRvLij¬AD÷1569350700¬ADE÷1569350700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deveronvale¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEV¬AE÷Deveronvale¬JA÷ddiqksuo¬WU÷deveronvale¬WN÷SPA¬AF÷Spartans¬JB÷YDzSDQHo¬WV÷spartans¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-1.¬AN÷n¬~
2
Asetukset
Ohje: Olet tällä hetkellä Skotlannin Cup tulokset -sivulla jalkapallo/Skotlanti alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Skotlannin Cup livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Skotlannin Cup sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Skotlannin Cup tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Skotlannin Cup tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!