Portugalin Cup livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Portugali

Taça de Portugal
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷PORTUGALI: Taça de Portugal¬ZEE÷j3Azpf5d¬ZB÷155¬ZY÷Portugali¬ZC÷boL3AZnd¬ZD÷p¬ZE÷0Us5QNe4¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷155_j3Azpf5d¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/portugali/taca-de-portugal/¬ZX÷00Portugali 009tugali0080000000183000Taça de Port016rtugal000¬ZCC÷0¬ZAF÷Portugali¬~AA÷tpg7Ccze¬AD÷1567861200¬ADE÷1567861200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Esperanca de Lagos¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LUS¬AF÷Lusitano GC¬JB÷zRQUB4Qs¬WV÷lusitano-gc¬WM÷ESP¬AE÷Esperanca de Lagos¬JA÷YHv3GpIQ¬WU÷esperanca-de-lagos¬AN÷n¬~AA÷CSmVJ0aI¬AD÷1567872000¬ADE÷1567872000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manteigas¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manteigas¬JA÷zPyoRemq¬WU÷manteigas¬WN÷BUS¬AF÷Bustelo¬JB÷EFzkQF2k¬WV÷bustelo¬AN÷n¬~AA÷fmcBBHk1¬AD÷1567936800¬ADE÷1567936800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sertanense¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SER¬AE÷Sertanense¬JA÷h2LZAOul¬WU÷sertanense¬WN÷FRA¬AF÷Oleiros¬JB÷WhKwAref¬WV÷oleiros¬AN÷n¬~AA÷lAdFAy57¬AD÷1567947600¬ADE÷1567947600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alverca¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alverca¬JA÷QFJs92A0¬WU÷alverca¬WN÷SAC¬AF÷Sacavenense¬JB÷vJNo8MP6¬WV÷sacavenense¬AN÷n¬~AA÷h2ksVQ7J¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agueda¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agueda¬JA÷0UPGNMti¬WU÷agueda¬WN÷FER¬AF÷Ferreira de Aves¬JB÷EXTKMtdc¬WV÷ferreira-de-aves¬AN÷n¬~AA÷S0eJ9eKD¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aguias do Moradal¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIT¬AF÷Vitoria Sernache¬JB÷0YBf60fJ¬WV÷vitoria-sernache¬WM÷AGU¬AE÷Aguias do Moradal¬JA÷MsDj7tuD¬WU÷aguias-do-moradal¬AN÷n¬~AA÷zNh6P4Vt¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aljustrelense¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAS¬AF÷Vasco¬JB÷rDLyJbeM¬WV÷vasco-de-gama-de-sines¬WM÷ALJ¬AE÷Aljustrelense¬JA÷4MMXJvtG¬WU÷aljustrelense¬AN÷n¬~AA÷WjqwmaT4¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Amarante¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRI¬AE÷Amarante¬JA÷QBqflsiO¬WU÷amarante-fc¬WN÷TRO¬AF÷Trofense¬JB÷vFmbm16U¬WV÷trofense¬AN÷n¬~AA÷tQYMnjZL¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arouca¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REB¬AF÷Rebordosa¬JB÷jyOp9HSj¬WV÷rebordosa¬WM÷ARO¬AE÷Arouca¬JA÷CpPtAcDp¬WU÷arouca¬AN÷n¬~AA÷Qece7NFC¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beira Mar¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beira Mar¬JA÷jab4IR4B¬WU÷beira-mar¬WN÷PAM¬AF÷Pampilhosense¬JB÷Ukc8HoKH¬WV÷pampilhosense¬AN÷n¬~AA÷AsrsnJrB¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Camara de Lobos¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Camara de Lobos¬JA÷4xF48pxt¬WU÷camara-de-lobos¬WN÷FEL¬AF÷Felgueiras¬JB÷rTD874in¬WV÷fc-felgueiras¬AN÷n¬~AA÷4r0FTASq¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canelas 2010¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canelas 2010¬JA÷C81L42y5¬WU÷canelas-2010¬WN÷VAL¬AF÷Valadares Gaia¬JB÷QB5P3MjB¬WV÷valadares-gaia-fc¬AN÷n¬~AA÷4GPezMqa¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDC Montalegre¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷CDC Montalegre¬JA÷I7gyxD11¬WU÷cdc-montalegre¬WN÷CER¬AF÷Cerveira¬JB÷dbhuyXG7¬WV÷cerveira¬AN÷n¬~AA÷jaOdtlCk¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CD Rabo Peixe¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montijo¬JB÷baKtTxKM¬WV÷montijo¬WM÷RAB¬AE÷CD Rabo Peixe¬JA÷K8LxUI4G¬WU÷cd-rabo-peixe¬AN÷n¬~AA÷b5aJSUsj¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coimbroes¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COI¬AE÷Coimbroes¬JA÷KY4T2t6H¬WU÷coimbroes¬WN÷REG¬AF÷Regua¬JB÷bP3X10LN¬WV÷regua¬AN÷n¬~AA÷rX7j8306¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Condeixa¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Condeixa¬JA÷rZfdKmza¬WU÷condeixa¬WN÷OLI¬AF÷Oliveira Hospital¬JB÷dxa0J7k5¬WV÷oliveira-hospital¬AN÷n¬~AA÷hOQHs4iP¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coutada¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COU¬AE÷Coutada¬JA÷OpIumwA2¬WU÷coutada¬WN÷FAY¬AF÷Fayal¬JB÷2yHqncP8¬WV÷fayal¬AN÷n¬~AA÷dG5vB5Gm¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Electrico¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELE¬AE÷Electrico¬JA÷zToXJJOI¬WU÷electrico-fc¬WN÷CAS¬AF÷SB Castelo Branco¬JB÷n3kyJwvP¬WV÷sb-castelo-branco¬AN÷n¬~AA÷YeHCWwqO¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fafe¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REB¬AF÷Rebordelo¬JB÷MFf6kWV0¬WV÷rebordelo¬WM÷FAF¬AE÷Fafe¬JA÷8Cj2jCGf¬WU÷fafe¬AN÷n¬~AA÷fTxRoAlS¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fontinhas¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FON¬AE÷Fontinhas¬JA÷jTTLX05i¬WU÷gd-fontinhas¬WN÷PIN¬AF÷Pinhalnovense¬JB÷UJSPWKKc¬WV÷pinhalnovense¬AN÷n¬~AA÷OQuVlLbh¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GD Prado¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷GD Prado¬JA÷dWiwhPia¬WU÷gd-prado¬WN÷CAR¬AF÷Carcao¬JB÷zNjsiq75¬WV÷carcao¬AN÷n¬~AA÷SIxnowbH¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gondomar¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GON¬AE÷Gondomar¬JA÷jgDC6O6h¬WU÷gondomar¬WN÷LEC¬AF÷Leca¬JB÷UqCG5rMb¬WV÷leca¬AN÷n¬~AA÷vaP7GRhQ¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GRAP¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIM¬AE÷GRAP¬JA÷6mfGN1Pg¬WU÷grap-grupo-recreativo-amigos-da-paz¬WN÷POR¬AF÷AD Portomosense¬JB÷pvgKMLv0¬WV÷ad-portomosense¬AN÷n¬~AA÷MweIM2Fa¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juv. Evora¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Moncarapachense¬JB÷z1c2ZJu3¬WV÷moncarapachense¬WM÷EVO¬AE÷Juv. Evora¬JA÷dAbbz0Qd¬WU÷juv-evora¬AN÷n¬~AA÷pxQ3H7wK¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leiria¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leiria¬JA÷bNj8PNfs¬WU÷leiria¬WN÷CRA¬AF÷FC Crato¬JB÷CQfCOsAm¬WV÷fc-crato¬AN÷n¬~AA÷42pNLMU5¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louletano¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louletano¬JA÷UNd6Ywe9¬WU÷louletano¬WN÷FER¬AF÷Ferreiras¬JB÷rR0AXcAF¬WV÷ferreiras¬AN÷n¬~AA÷z74rAPVg¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lusitano FCV¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷Lusitano FCV¬JA÷jyGHRVsP¬WU÷lusitano-fcv¬WN÷GAB¬AF÷Anca¬JB÷hp2qNkjt¬WV÷anca¬AN÷n¬~AA÷r7OaZua5¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maria de Fonte¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maria de Fonte¬JA÷b3WNaGg8¬WU÷maria-de-fonte¬WN÷BRA¬AF÷GD Braganca¬JB÷C6zSbz9E¬WV÷gd-braganca¬AN÷n¬~AA÷6oRaImOD¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marinhense¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marinhense¬JA÷EkFyVqXJ¬WU÷marinhense¬WN÷FAT¬AF÷Fatima¬JB÷htEuU3nQ¬WV÷fatima¬AN÷n¬~AA÷2BiMjsUu¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Merelinense¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MER¬AE÷Merelinense¬JA÷WpxcCgwE¬WU÷merelinense¬WN÷PON¬AF÷Ponte da Barca¬JB÷8AaQfR7t¬WV÷ponte-da-barca¬AN÷n¬~AA÷t2jQk1qn¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mirandela¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Arcos¬JB÷29hZh5xg¬WV÷atletico-arcos¬WM÷MIR¬AE÷Mirandela¬JA÷jZlVgoNn¬WU÷mirandela¬AN÷n¬~AA÷nuVjy2Uh¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mortagua¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Mortagua¬JA÷AsjTwZWl¬WU÷mortagua-fc¬WN÷ANA¬AF÷Anadia¬JB÷lYlXxgne¬WV÷anadia¬AN÷n¬~AA÷EDiAOOpm¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olhanense¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLH¬AE÷Olhanense¬JA÷QyBtIIAS¬WU÷olhanense¬WN÷ARM¬AF÷Armacenenses¬JB÷nuH7DxJq¬WV÷armacenenses¬AN÷n¬~AA÷rgqRKtpC¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oriental¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORI¬AE÷Oriental¬JA÷QkjFWHPL¬WU÷oriental¬WN÷SVO¬AF÷Sporting Ideal¬JB÷4tkJVyuS¬WV÷sporting-ideal¬AN÷n¬~AA÷Cps6jYZd¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Paredes¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Paredes¬JA÷WCYoLNLo¬WU÷paredes¬WN÷LUS¬AF÷Lusitania FC¬JB÷UcikKsyh¬WV÷lusitania-fc¬AN÷n¬~AA÷xUqZmuEb¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pedras Rubras¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PED¬AE÷Pedras Rubras¬JA÷hbonj3MB¬WU÷pedras-rubras¬WN÷VIZ¬AF÷Vizela¬JB÷WlpjkNyI¬WV÷vizela¬AN÷n¬~AA÷CnGGVcbU¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pedras Salgadas¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PES¬AE÷Pedras Salgadas¬JA÷4vpBljo7¬WU÷pedras-salgadas¬WN÷VIL¬AF÷Vila Pouca¬JB÷rVrFmA0D¬WV÷vila-pouca¬AN÷n¬~AA÷8ziENr0g¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penedo Gordo¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penedo Gordo¬JA÷t2GBCdYk¬WU÷penedo-gordo¬WN÷PRA¬AF÷Praia Milfontes¬JB÷KhFFBGmd¬WV÷praia-milfontes¬AN÷n¬~AA÷jJnZIKEO¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pero Pinheiro¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Pero Pinheiro¬JA÷dvQgPZHe¬WU÷pero-pinheiro¬WN÷1º¬AF÷1º Dezembro¬JB÷AsUcOgX1¬WV÷1-dezembro¬AN÷n¬~AA÷jXR7XJTH¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pevidem¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEV¬AE÷Pevidem¬JA÷zahfhYor¬WU÷pevidem¬WN÷BER¬AF÷Berco¬JB÷Ekibih1l¬WV÷berco¬AN÷n¬~AA÷KApElC49¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Porto da Cruz¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Porto da Cruz¬JA÷Knp2HuLA¬WU÷porto-da-cruz¬WN÷SAO¬AF÷Sao Martinho¬JB÷bwq6GazH¬WV÷sao-martinho¬AN÷n¬~AA÷ERWrwOat¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real SC¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real SC¬JA÷KCBloHvF¬WU÷real-sc¬WN÷EST¬AF÷Estrela Vendas Novas¬JB÷b3AhpyfL¬WV÷estrela-vendas-novas¬AN÷n¬~AA÷AFsu3BJ2¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Roque¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Roque¬JA÷xph3pvkc¬WU÷sao-roque¬WN÷TOR¬AF÷Torreense¬JB÷Gzi7qb43¬WV÷torreense¬AN÷n¬~AA÷WhloUpNP¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sintra¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIN¬AE÷Sintra¬JA÷ddJPL0B3¬WU÷sintra¬WN÷LOU¬AF÷Loures¬JB÷zmITKKQ9¬WV÷gs-loures¬AN÷n¬~AA÷va1a6sVI¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sintrense¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIN¬AE÷Sintrense¬JA÷8zwVaJlp¬WU÷sintrense¬WN÷COR¬AF÷Coruchense¬JB÷nRyZbw4j¬WV÷gd-coruchense¬AN÷n¬~AA÷jytAkhk3¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷S. Joao Ver¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷S. Joao Ver¬JA÷CMtfJ1jb¬WU÷s-joao-ver¬WN÷SAN¬AF÷Sanjoanense¬JB÷jDubIL54¬WV÷sanjoanense¬AN÷n¬~AA÷Au3NRlcd¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sp. Espinho¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESP¬AE÷Sp. Espinho¬JA÷G0bx1KzU¬WU÷sp-espinho¬WN÷CAS¬AF÷Castro Daire¬JB÷I9p4dvqo¬WV÷castro-daire¬AN÷n¬~AA÷xUN3YaEB¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷U. Madeira¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAD¬AE÷U. Madeira¬JA÷6TZVcfOK¬WU÷u-madeira¬WN÷VIL¬AF÷SC Vila Real¬JB÷pKYZdEwR¬WV÷sc-vila-real¬AN÷n¬~AA÷8lWnxrFn¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Uniao Almeirim¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Uniao Almeirim¬JA÷hQ9dqe9R¬WU÷uniao-almeirim¬WN÷SAN¬AF÷Santarem¬JB÷SI0OvFHr¬WV÷ud-santarem¬AN÷n¬~AA÷ILfgu8Re¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velense¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velense¬JA÷SYOpSdZS¬WU÷velense¬WN÷ALC¬AF÷GD Alcochetense¬JB÷UsBCNGsp¬WV÷gd-alcochetense¬AN÷n¬~AA÷4t9n9qo0¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vila Cortez¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Vila Cortez¬JA÷MJ6mM95n¬WU÷vila-cortez¬WN÷FIG¬AF÷Figueirense¬JB÷0A5iLTKh¬WV÷figueirense¬AN÷n¬~AA÷b1qImWJF¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vilarinho¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Vilarinho¬JA÷t2YAFJkN¬WU÷fc-vilarinho¬WN÷OLI¬AF÷AD Oliveirense¬JB÷f5xFEw5T¬WV÷ad-oliveirense¬AN÷n¬~AA÷EiGZBo1s¬AD÷1567958400¬ADE÷1567958400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vila Velha¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Vila Velha¬JA÷2FmPLuf6¬WU÷vila-velha¬WN÷CAL¬AF÷Caldas¬JB÷t6nTKa9C¬WV÷caldas-sc¬AN÷n¬~AA÷dCgcvSt2¬AD÷1567962000¬ADE÷1567962000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SC Lusitania¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷SC Lusitania¬JA÷C60HMzcj¬WU÷sc-lusitania¬WN÷AMO¬AF÷Amora¬JB÷Ot4LLfCd¬WV÷amora¬AN÷n¬~AA÷C8PhsUdq¬AD÷1567962000¬ADE÷1567962000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SC Praiense¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷SC Praiense¬JA÷OtSTVvz4¬WU÷sc-praiense¬WN÷FAB¬AF÷Fabril do Barreiro¬JB÷xpWXUbkA¬WV÷fabril-do-barreiro¬AN÷n¬~
55
Asetukset
Ohje: Olet tällä hetkellä Portugalin Cup tulokset -sivulla jalkapallo/Portugali alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Portugalin Cup livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Portugalin Cup sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Portugalin Cup tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Portugalin Cup tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!