Pakistanin Premier League livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Pakistan Premier League2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷PAKISTAN: Premier League¬ZEE÷jHOaboMe¬ZB÷147¬ZY÷Pakistan¬ZC÷jVIQ0uQD¬ZD÷c¬ZE÷EixdsiYc¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷147_jHOaboMe¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/pakistan/premier-league/¬ZX÷00Pakistan 008kistan0000000000186000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Pakistan¬~AA÷EsDHjlb2¬AD÷1541755800¬ADE÷1541755800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KRL FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRL¬AE÷KRL FC¬JA÷n58ZMx5R¬WU÷krl-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷ASH¬AF÷Ashraf Sugar¬JB÷lEf1IdDr¬WV÷ashraf-sugar¬AH÷0¬~AA÷ziEDiUrd¬AD÷1541739600¬ADE÷1541739600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PCAA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PCA¬AE÷PCAA¬JA÷6e0RObzF¬WU÷pcaa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KAR¬AF÷Karachi Port Trust¬JB÷4tJUNIkL¬WV÷karachi-port-trust¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷tUE9hATk¬AD÷1541669400¬ADE÷1541669400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷WAPDA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAP¬AE÷WAPDA¬JA÷Ys2JQK52¬WU÷wapda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MUS¬AF÷Muslim¬JB÷CY0NPvL8¬WV÷muslim¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷SQA5gjEq¬AD÷1541660400¬ADE÷1541660400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Afghan FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFG¬AE÷Afghan FC¬JA÷IZJW2HDe¬WU÷afghan-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SSG¬AF÷SSGC¬JB÷dQIz2yT1¬WV÷ssgc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷MqYxbW5S¬AD÷1541583000¬ADE÷1541583000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pakistan Air Force¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAK¬AE÷Pakistan Air Force¬JA÷A9GO4wqq¬WU÷pakistan-air-force¬AG÷0¬WN÷NAT¬AF÷National Bank of Pakistan¬JB÷OCKS3cbk¬WV÷national-bank-of-pakistan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷MyfiQoAH¬AD÷1541574000¬ADE÷1541574000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SNGPL¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SNG¬AE÷SNGPL¬JA÷hQNMVVa4¬WU÷sngpl¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷KES¬AF÷KESC FC¬JB÷nmNQUkFA¬WV÷kesc-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷vD4nRRfB¬AD÷1541498400¬ADE÷1541498400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pakistan Army¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAK¬AE÷Pakistan Army¬JA÷dbUDXiVi¬WU÷pakistan-army¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PAK¬AF÷Pakistan Navy¬JB÷EZOIWBpb¬WV÷pakistan-navy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷hd2zUTAh¬AD÷1541489400¬ADE÷1541489400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KRL FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRL¬AE÷KRL FC¬JA÷b32mHWpB¬WU÷krl-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAR¬AF÷Karachi Port Trust¬JB÷6T1iGj0H¬WV÷karachi-port-trust¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CpowV9en¬AD÷1541325600¬ADE÷1541325600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Muslim¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUS¬AE÷Muslim¬JA÷xlEvJhGb¬WU÷muslim¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KES¬AF÷KESC FC¬JB÷KC3qICV4¬WV÷kesc-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Wn1vTmQb¬AD÷1541316600¬ADE÷1541316600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Afghan FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PCA¬AF÷PCAA¬JB÷Srj0EUUT¬WV÷pcaa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷AFG¬AE÷Afghan FC¬JA÷pK0eFAFN¬WU÷afghan-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷YFN9rTPo¬AD÷1541239200¬ADE÷1541239200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pakistan Air Force¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAK¬AE÷Pakistan Air Force¬JA÷6TmdpVEc¬WU÷pakistan-air-force¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷SSG¬AF÷SSGC¬JB÷0jm0qkU3¬WV÷ssgc¬AH÷0¬~AA÷Q90rS7u5¬AD÷1541230200¬ADE÷1541230200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷WAPDA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAP¬AE÷WAPDA¬JA÷44sS9lwo¬WU÷wapda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷NAT¬AF÷National Bank of Pakistan¬JB÷I7V9YXFo¬WV÷national-bank-of-pakistan¬AH÷0¬~AA÷YgnZVktt¬AD÷1541152800¬ADE÷1541152800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SNGPL¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SNG¬AE÷SNGPL¬JA÷OpAzKY0h¬WU÷sngpl¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAL¬AF÷Baloch Nushki¬JB÷UNAWKEon¬WV÷baloch-nushki¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷MHZRNhlJ¬AD÷1541143800¬ADE÷1541143800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashraf Sugar¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAK¬AF÷Pakistan Navy¬JB÷jcuM0B0U¬WV÷pakistan-navy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬WM÷ASH¬AE÷Ashraf Sugar¬JA÷jXBSLfWu¬WU÷ashraf-sugar¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~
1
1542131651
77
fixtures
1
1542131651
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Pakistanin Premier League tulokset -sivulla jalkapallo/Pakistan alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Pakistanin Premier League livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Pakistanin Premier League sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Pakistanin Premier League tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Pakistanin Premier League tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.