NNL 2017/2018 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo »Nigeria » NNL » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷NIGERIA: NNL¬ZEE÷2FBptFyj¬ZB÷143¬ZY÷Nigeria¬ZC÷QLMx03Re¬ZD÷c¬ZE÷dGovMPWr¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷143_2FBptFyj¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/nigeria/nnl/¬ZX÷00Nigeria 007igeria0020000000186000NNL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nigeria¬~AA÷pjwrrbdn¬AD÷1539788400¬ADE÷1539788400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Abia Comets¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AKW¬AF÷Akwa Starlets¬JB÷fVTtIz7J¬WV÷akwa-starlets¬AH÷0¬WM÷ABI¬AE÷Abia Comets¬JA÷tSuagiUI¬WU÷abia-comets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬~AA÷zuWfudt5¬AD÷1539788400¬ADE÷1539788400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delta Force¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAS¬AF÷Remo Stars¬JB÷MocU8WT5¬WV÷remo-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬WM÷DIM¬AE÷Delta Force¬JA÷vN7P9CEa¬WU÷delta-force¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬~AA÷SESnsIBh¬AD÷1539788400¬ADE÷1539788400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delta Stars¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIM¬AE÷Delta Stars¬JA÷8YXpHfMP¬WU÷delta-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷POR¬AF÷Rovers FC¬JB÷EFADCEUt¬WV÷rovers-fc¬AH÷1¬~AA÷tIWjtxRb¬AD÷1539788400¬ADE÷1539788400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dynamite Force¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dynamite Force¬JA÷h69HBYqm¬WU÷dynamite-force-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷OSU¬AF÷Osun¬JB÷0W8LAhag¬WV÷osun-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷6avvqvst¬AD÷1539788400¬ADE÷1539788400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gateway Utd.¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAT¬AE÷Gateway Utd.¬JA÷p0njeDa6¬WU÷gateway-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷ARI¬AF÷J'Atete¬JB÷2ysefXEC¬WV÷j-atete-fc¬AH÷0¬~AA÷fRcYNfBU¬AD÷1539788400¬ADE÷1539788400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shooting Stars¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHO¬AE÷Shooting Stars¬JA÷CnlrcZUg¬WU÷shooting-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷WAR¬AF÷Warri¬JB÷69mndgp0¬WV÷warri¬AH÷1¬~AA÷GzaUOzdO¬AD÷1539788400¬ADE÷1539788400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Super Stores¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Super Stores¬JA÷Wxtzae0s¬WU÷super-stores¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷NNE¬AF÷Nnewi¬JB÷E1VvbFFm¬WV÷nnewi-united¬AH÷0¬~AA÷My6LQdRB¬AD÷1539702000¬ADE÷1539702000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ikorodu United¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IKO¬AE÷Ikorodu United¬JA÷rFlI9ic2¬WU÷ikorodu-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷CRO¬AF÷Crown¬JB÷nmFbIq12¬WV÷crown¬AH÷0¬~AA÷YB9PPGtI¬AD÷1539702000¬ADE÷1539702000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartans¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartans¬JA÷QwE2H3G8¬WU÷spartans-fc-of-lagos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷BAY¬AF÷Bayelsa¬JB÷fDI6GNVE¬WV÷bayelsa¬AH÷0¬~AA÷hdE4UvSn¬AD÷1539442800¬ADE÷1539442800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Giordano¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIO¬AE÷Giordano¬JA÷OljUKH53¬WU÷giordano-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷SOK¬AF÷Sokoto¬JB÷6DuZJyL9¬WV÷sokoto-united¬AH÷2¬~AA÷MBWKMSX7¬AD÷1539442800¬ADE÷1539442800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷J'Atete¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷J'Atete¬JA÷8no0F6vS¬WU÷j-atete-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEN¬AF÷Bendel¬JB÷QRXRAQnq¬WV÷bendel¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lO7DSIda¬AD÷1539442800¬ADE÷1539442800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jigawa Golden Stars¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JGS¬AE÷Jigawa Golden Stars¬JA÷hUsoHZ4S¬WU÷jigawa-golden-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷FC¬AF÷FC Zamfara¬JB÷dbn6CgDq¬WV÷fc-zamfara¬AH÷0¬~AA÷0d4svU2r¬AD÷1539442800¬ADE÷1539442800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kogi¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOG¬AE÷Kogi¬JA÷UZYdOqHr¬WU÷kogi-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷KAD¬AF÷Kaduna¬JB÷CbO1N3Wl¬WV÷kaduna¬AH÷1¬~AA÷WnD8Tbsg¬AD÷1539442800¬ADE÷1539442800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malunfashi¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malunfashi¬JA÷KGqwJezG¬WU÷malunfashi-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷ADA¬AF÷Adamawa¬JB÷EwqsIFkM¬WV÷adamawa-united¬AH÷1¬~AA÷j70QAOZd¬AD÷1539442800¬ADE÷1539442800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osun¬ER÷Kierros 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSU¬AE÷Osun¬JA÷vDvPnlxM¬WU÷osun-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷POR¬AF÷Rovers FC¬JB÷hGrTo8iS¬WV÷rovers-fc¬AH÷0¬~AA÷bZE0VKCt¬AD÷1539356400¬ADE÷1539356400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷EFCC¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EFC¬AE÷EFCC¬JA÷drbrcEDd¬WU÷efcc-fc¬AG÷1¬WN÷REA¬AF÷Real Stars¬JB÷pbiQLcjc¬WV÷real-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷KKecYIXK¬AD÷1539183600¬ADE÷1539183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bukola¬ER÷Kierros 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOG¬AF÷Kogi¬JB÷IslDCAeo¬WV÷kogi-united¬AH÷0¬WM÷BUK¬AE÷Bukola¬JA÷GY1oHjmU¬WU÷abubakar-bukola-saraki¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬~AA÷E5ZU23Xg¬AD÷1539183600¬ADE÷1539183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crown¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Crown¬JA÷WjgOp8IF¬WU÷crown¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷NNE¬AF÷Nnewi¬JB÷EFrTqSXL¬WV÷nnewi-united¬AH÷0¬~AA÷EVAFwoAe¬AD÷1539183600¬ADE÷1539183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osun¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IKO¬AF÷Ikorodu United¬JB÷nDOGY7mh¬WV÷ikorodu-united¬AH÷0¬WM÷OSU¬AE÷Osun¬JA÷vmPCZmYo¬WU÷osun-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬~AA÷CfWJKa3L¬AD÷1539183600¬ADE÷1539183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warri¬ER÷Kierros 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Warri¬JA÷8Qi9FwCP¬WU÷warri¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷ARI¬AF÷J'Atete¬JB÷AZwyBcKt¬WV÷j-atete-fc¬AH÷0¬~
1
1540286607
264
fixtures
1
1540286607
0
Ohje: Olet tällä hetkellä NNL 2017/2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Nigeria alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NNL 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NNL 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). NNL 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NNL 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.