NNL 2019/2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Nigeria

NNL
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷NIGERIA: NNL¬ZEE÷2FBptFyj¬ZB÷143¬ZY÷Nigeria¬ZC÷Spg45qar¬ZD÷c¬ZE÷lpBpik6n¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷143_2FBptFyj¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/nigeria/nnl/¬ZX÷00Nigeria 007igeria0020000000001000NNL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nigeria¬~AA÷vwS59m1p¬AD÷1575907200¬ADE÷1575907200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nilayo¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALH¬AE÷Nilayo¬JA÷OS1EAOH7¬WU÷nilayo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷EKI¬AF÷Ekiti United¬JB÷xWkdZ7f8¬WV÷ekiti-united¬AH÷0¬~AA÷MDwhhc2k¬AD÷1575813600¬ADE÷1575813600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dynamite Force¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dynamite Force¬JA÷l67WGcWM¬WU÷dynamite-force-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷ABI¬AF÷Abia Comets¬JB÷Sd6zGHoT¬WV÷abia-comets¬AH÷0¬~AA÷jBpA0Lf9¬AD÷1575813600¬ADE÷1575813600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷El Kanemi¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷El Kanemi¬JA÷4tKj4KnH¬WU÷el-kanemi-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷SOK¬AF÷Sokoto¬JB÷IqOf3v2N¬WV÷sokoto-united¬AH÷0¬~AA÷rNvlgwmq¬AD÷1575813600¬ADE÷1575813600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ibadan¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Collins Edwin¬JB÷KW2SHwHG¬WV÷collins-edwin¬AH÷0¬WM÷IBA¬AE÷Ibadan¬JA÷tt4OIJ1A¬WU÷3sc-of-ibadan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬~AA÷4ElEauAF¬AD÷1575813600¬ADE÷1575813600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kwara¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KWA¬AE÷Kwara¬JA÷C6Nb2bHT¬WU÷kwara¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷MIG¬AF÷Mighty Jets¬JB÷EF9QcIPp¬WV÷mighty-jets¬AH÷1¬~AA÷tt3Jwbmd¬AD÷1575813600¬ADE÷1575813600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oyah Sports¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALA¬AE÷Oyah Sports¬JA÷xnKS9OIu¬WU÷oyah-sports¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷FC¬AF÷FC Zamfara¬JB÷jkOW8rYo¬WV÷fc-zamfara¬AH÷1¬~AA÷SAEiDbvF¬AD÷1575813600¬ADE÷1575813600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Remo Stars¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAS¬AE÷Remo Stars¬JA÷Qm0BTzGS¬WU÷remo-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬WN÷ARI¬AF÷J'Atete¬JB÷SdnwPfOq¬WV÷j-atete-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬~AA÷AZJnEvP8¬AD÷1575813600¬ADE÷1575813600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vandrezzer¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vandrezzer¬JA÷INd3VdoG¬WU÷vandrezzer¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷BAY¬AF÷Bayelsa¬JB÷WQ07UG0M¬WV÷bayelsa¬AH÷0¬~AA÷IuX0jyX1¬AD÷1575727200¬ADE÷1575727200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bendel¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Rovers FC¬JB÷jZqhYb1c¬WV÷rovers-fc¬AH÷0¬WM÷BEN¬AE÷Bendel¬JA÷CrolZvni¬WU÷bendel¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬~AA÷4xTdiHHe¬AD÷1575727200¬ADE÷1575727200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crown¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Crown¬JA÷pxg2Byfp¬WU÷crown¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷JOY¬AF÷JoyComers¬JB÷buc6Ae9j¬WV÷joycomers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2k4FvvYk¬AD÷1575727200¬ADE÷1575727200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DMD¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DMD¬AE÷DMD¬JA÷pjMJIbpD¬WU÷dmd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷ABS¬AF÷Bukola¬JB÷OtLNHIaJ¬WV÷abs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬~AA÷QTxNcJvS¬AD÷1575727200¬ADE÷1575727200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gateway Utd.¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAT¬AE÷Gateway Utd.¬JA÷zq1GKuXc¬WU÷gateway-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷APE¬AF÷Apex Krane¬JB÷nJ4KJan4¬WV÷apex-krane¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷YZDqp0AS¬AD÷1575727200¬ADE÷1575727200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Beret¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Beret¬JA÷pI04Mtol¬WU÷green-beret¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷NAF¬AF÷Nigeria Airforce FC¬JB÷r3J7L00f¬WV÷nigeria-airforce-fc¬AH÷0¬~AA÷nwvJbaPL¬AD÷1575727200¬ADE÷1575727200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ibom Youths¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IBO¬AE÷Ibom Youths¬JA÷2V28M12o¬WU÷ibom-youths¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷GO-¬AF÷Go-Round¬JB÷tM1CLLHi¬WV÷go-round¬AH÷0¬~AA÷8S4BuKIq¬AD÷1575727200¬ADE÷1575727200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kada City¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAD¬AE÷Kada City¬JA÷xQIBKKF0¬WU÷kada-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷SAM¬AF÷Kebbi¬JB÷GGHFJvV6¬WV÷kebbi¬AH÷0¬~AA÷Icn22sQd¬AD÷1575727200¬ADE÷1575727200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niger¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIG¬AE÷Niger¬JA÷pCNz82mh¬WU÷niger¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷EFC¬AF÷EFCC¬JB÷O2Mv7M2b¬WV÷efcc-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷dlo611u3¬AD÷1575727200¬ADE÷1575727200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rarara¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷Rarara¬JA÷WSLr6tI4¬WU÷rarara¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷YOB¬AF÷Yobe Stars¬JB÷AJKn50XA¬WV÷yobe-stars¬AH÷0¬~AA÷jBOvoteM¬AD÷1575727200¬ADE÷1575727200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Road Safety¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RA¬AE÷Road Safety¬JA÷lnFYR2NQ¬WU÷road-safety-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷AKL¬AF÷Aklosendi¬JB÷je10NMVs¬WV÷aklosendi-int-l-fc¬AH÷0¬~AA÷KxZFnEQd¬AD÷1575216000¬ADE÷1575216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bayelsa¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAY¬AE÷Bayelsa¬JA÷fq8TD5oH¬WU÷bayelsa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷BEN¬AF÷Bendel¬JB÷YZ6XCP0N¬WV÷bendel¬AH÷0¬~AA÷SUbequK4¬AD÷1575216000¬ADE÷1575216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ekiti United¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EKI¬AE÷Ekiti United¬JA÷AyQrJu6a¬WU÷ekiti-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷SUU¬AF÷Giant Brillars¬JB÷lSOnIaL5¬WV÷giant-brillars¬AH÷0¬~AA÷6LcaraZA¬AD÷1575216000¬ADE÷1575216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Go-Round¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GO-¬AE÷Go-Round¬JA÷r3wjHJzC¬WU÷go-round¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷DYN¬AF÷Dynamite Force¬JB÷MgxfGwjI¬WV÷dynamite-force-fc¬AH÷0¬~AA÷hIXPTaKH¬AD÷1575216000¬ADE÷1575216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kebbi¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALA¬AF÷Oyah Sports¬JB÷zJiTC4qQ¬WV÷oyah-sports¬AH÷1¬WM÷SAM¬AE÷Kebbi¬JA÷MFmPDpUJ¬WU÷kebbi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬~AA÷lpm4sJlH¬AD÷1575216000¬ADE÷1575216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osun¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALH¬AF÷Nilayo¬JB÷UJu2EHKU¬WV÷nilayo¬AH÷1¬WM÷OSU¬AE÷Osun¬JA÷GGybFc5O¬WU÷osun-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬~
54
fixtures
0
Ilmoitusasetukset
Selaimen asetukset on blokannut ilmoitukset
Asetukset
Dark mode
Ohje: Olet tällä hetkellä NNL 2019/2020 tulokset -sivulla jalkapallo/Nigeria alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NNL 2019/2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NNL 2019/2020 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). NNL 2019/2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NNL 2019/2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!