NNL 2018/2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Nigeria

NNL
2018/2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷NIGERIA: NNL¬ZEE÷2FBptFyj¬ZB÷143¬ZY÷Nigeria¬ZC÷02FJPMRK¬ZD÷c¬ZE÷CWeOiQIo¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷143_2FBptFyj¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/nigeria/nnl/¬ZX÷00Nigeria 007igeria0020000000183000NNL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nigeria¬~AA÷WO82hy9O¬AD÷1563030000¬ADE÷1563030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aklosendi¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AKL¬AE÷Aklosendi¬JA÷tGczV9SF¬WU÷aklosendi-int-l-fc¬AG÷0¬WN÷ADA¬AF÷Adamawa¬JB÷Ak2vUTsM¬WV÷adamawa-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷zcFgfcvC¬AD÷1563030000¬ADE÷1563030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mighty Jets¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIG¬AE÷Mighty Jets¬JA÷hfHu9S5d¬WU÷mighty-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬WN÷GIO¬AF÷Giordano¬JB÷6c5NXBrc¬WV÷giordano-fc¬AH÷0¬~AA÷hY9bgHgI¬AD÷1563030000¬ADE÷1563030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sokoto¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Sokoto¬JA÷K09RWVc3¬WU÷sokoto-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷ABS¬AF÷Bukola¬JB÷2PbWVkD9¬WV÷abs¬AH÷0¬~AA÷l0uT8dg5¬AD÷1562684400¬ADE÷1562684400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dynamite Force¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dynamite Force¬JA÷YRHmxRZr¬WU÷dynamite-force-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷POR¬AF÷Rovers FC¬JB÷thHiyokk¬WV÷rovers-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬~AA÷WOUX7G8B¬AD÷1562684400¬ADE÷1562684400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ekiti United¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EKI¬AE÷Ekiti United¬JA÷KrGez54e¬WU÷ekiti-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷GAT¬AF÷Gateway Utd.¬JB÷2750ZOJ1¬WV÷gateway-united¬AH÷0¬~AA÷tzxLAIOh¬AD÷1562511600¬ADE÷1562511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷36 Lion¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷36L¬AE÷36 Lion¬JA÷tUx9q9s9¬WU÷36-lion¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷ARI¬AF÷J'Atete¬JB÷zixDrTdF¬WV÷j-atete-fc¬AH÷1¬~AA÷pSdpHKoP¬AD÷1562511600¬ADE÷1562511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Abia Comets¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ABI¬AE÷Abia Comets¬JA÷lt1rTmcS¬WU÷abia-comets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷SHO¬AF÷Shooting Stars¬JB÷fNwBO75q¬WV÷shooting-stars¬AH÷1¬~AA÷CvS4eR1i¬AD÷1562511600¬ADE÷1562511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adamawa¬ER÷Kierros 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADA¬AE÷Adamawa¬JA÷Awl4Z91B¬WU÷adamawa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷SOK¬AF÷Sokoto¬JB÷x0K0YTGH¬WV÷sokoto-united¬AH÷0¬~AA÷nBaj7O03¬AD÷1562511600¬ADE÷1562511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aklosendi¬ER÷Kierros 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AKL¬AE÷Aklosendi¬JA÷hb7iQQue¬WU÷aklosendi-int-l-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MIG¬AF÷Mighty Jets¬JB÷nL6ePpe1¬WV÷mighty-jets¬AH÷1¬~AA÷jVQ8foHc¬AD÷1562511600¬ADE÷1562511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bukola¬ER÷Kierros 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ABS¬AE÷Bukola¬JA÷GjJ4XmWN¬WU÷abs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷GIO¬AF÷Giordano¬JB÷ADI8W7oU¬WV÷giordano-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷A9tP9xva¬AD÷1562511600¬ADE÷1562511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷De Sapele Lion¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAK¬AE÷De Sapele Lion¬JA÷lftHsmCL¬WU÷de-sapele-lion¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷STA¬AF÷Stationery Stores¬JB÷WIVLt7RR¬WV÷stationery-stores¬AH÷1¬~AA÷pSYy7zOH¬AD÷1562511600¬ADE÷1562511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ibom Youths¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IBO¬AE÷Ibom Youths¬JA÷GA94YrZ7¬WU÷ibom-youths¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬WN÷WAR¬AF÷Warri¬JB÷UDcncSB8¬WV÷warri¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬~AA÷2qwHBb9n¬AD÷1562511600¬ADE÷1562511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jossy¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Jossy¬JA÷QLfML5k2¬WU÷jossy¬AG÷1¬WN÷AKW¬AF÷Akwa Starlets¬JB÷2wv5pkS2¬WV÷akwa-starlets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷vkYu6fwO¬AD÷1562511600¬ADE÷1562511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lamray UTD¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAM¬AE÷Lamray UTD¬JA÷84djdnRE¬WU÷lamray-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬WN÷WOR¬AF÷Word Of Life¬JB÷OEFKvKes¬WV÷word-of-life¬AH÷1¬~AA÷KKmCCvft¬AD÷1562511600¬ADE÷1562511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osun¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSU¬AE÷Osun¬JA÷h8dENRKk¬WU÷osun-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷BAY¬AF÷Bayelsa¬JB÷nVeIMozd¬WV÷bayelsa¬AH÷0¬~AA÷2qHodJ9a¬AD÷1562425200¬ADE÷1562425200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bimo¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Bimo¬JA÷xMF8GADM¬WU÷bimo-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷GRE¬AF÷Green Beret¬JB÷WrFCFUSS¬WV÷green-beret¬AH÷0¬~AA÷zHo6GmeE¬AD÷1562425200¬ADE÷1562425200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷EFCC¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EFC¬AE÷EFCC¬JA÷OIkZ1BbT¬WU÷efcc-fc¬AG÷0¬WN÷NAF¬AF÷Nigeria Airforce FC¬JB÷tbx1cV6p¬WV÷nigeria-airforce-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷ltDscafg¬AD÷1562425200¬ADE÷1562425200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jigawa Golden Stars¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JGS¬AE÷Jigawa Golden Stars¬JA÷tfMaIWrA¬WU÷jigawa-golden-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷FC¬AF÷FC Zamfara¬JB÷OIB4HjbG¬WV÷fc-zamfara¬AH÷0¬~AA÷SQOYbLPt¬AD÷1562425200¬ADE÷1562425200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kada City¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAD¬AE÷Kada City¬JA÷hYu5dkMj¬WU÷kada-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAL¬AF÷Malunfashi¬JB÷fwKmLYbi¬WV÷malunfashi-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷d6GkewP5¬AD÷1562425200¬ADE÷1562425200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Road Safety¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOC¬AF÷Rarara¬JB÷E3IyA8jj¬WV÷rarara¬AH÷1¬WM÷RA¬AE÷Road Safety¬JA÷Yi1vBlyp¬WU÷road-safety-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬~AA÷6HNxbuum¬AD÷1562425200¬ADE÷1562425200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yarmalight¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOG¬AF÷Kogi¬JB÷23NeJCT3¬WV÷kogi-united¬AH÷0¬WM÷YAR¬AE÷Yarmalight¬JA÷YTIiKhEc¬WU÷yarmalight¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬~ZA÷NIGERIA: NNL - Voittajien -vaihe¬ZEE÷2FBptFyj¬ZB÷143¬ZY÷Nigeria¬ZC÷E5JNOtsR¬ZD÷c¬ZE÷CWeOiQIo¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷143_2FBptFyj¬ZJ÷47¬ZL÷/jalkapallo/nigeria/nnl/¬ZX÷00Nigeria 007igeria0020000000199000NNL - Voitta023-vaihe000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nigeria¬~AA÷GStHpwOH¬AD÷1563807600¬ADE÷1563807600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Dynamite Force¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAR¬AF÷Warri¬JB÷xY7snCwA¬WV÷warri¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DYN¬AE÷Dynamite Force¬JA÷bs9wmhO3¬WU÷dynamite-force-fc¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷IZRBmuva¬AD÷1563807600¬ADE÷1563807600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nigeria Airforce FC¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JGS¬AF÷Jigawa Golden Stars¬JB÷KdyHVjgT¬WV÷jigawa-golden-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷NAF¬AE÷Nigeria Airforce FC¬JA÷t6xDWWwN¬WU÷nigeria-airforce-fc¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷dQQFnag5¬AD÷1563807600¬ADE÷1563807600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Road Safety¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RA¬AE÷Road Safety¬JA÷ClTrRA1p¬WU÷road-safety-fc¬AG÷1¬WN÷ADA¬AF÷Adamawa¬JB÷juSnQUGj¬WV÷adamawa-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷xxrDoJ8B¬AD÷1563807600¬ADE÷1563807600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shooting Stars¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHO¬AE÷Shooting Stars¬JA÷hp6VlEgi¬WU÷shooting-stars¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AKW¬AF÷Akwa Starlets¬JB÷4K9ZmY8c¬WV÷akwa-starlets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~
181
fixtures
0
Asetukset
Ohje: Olet tällä hetkellä NNL 2018/2019 tulokset -sivulla jalkapallo/Nigeria alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NNL 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NNL 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). NNL 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NNL 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!