NNL 2017/2018 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo »Nigeria » NNL » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷NIGERIA: NNL¬ZEE÷2FBptFyj¬ZB÷143¬ZY÷Nigeria¬ZC÷QLMx03Re¬ZD÷s¬ZE÷dGovMPWr¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷143_2FBptFyj¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/nigeria/nnl/¬ZX÷00Nigeria 007igeria0010000000179000NNL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nigeria¬~AA÷ShmlKr1H¬AD÷1528383600¬ADE÷1528383600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ikorodu United¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IKO¬AE÷Ikorodu United¬JA÷4Kw6p0M2¬WU÷ikorodu-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷DYN¬AF÷Dynamite Force¬JB÷rBxAqKy9¬WV÷dynamite-force-fc¬AH÷0¬~AA÷l8ycIMVT¬AD÷1528383600¬ADE÷1528383600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rovers FC¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Rovers FC¬JA÷CjQMtILR¬WU÷rovers-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷OSU¬AF÷Osun¬JB÷lCHlxxUr¬WV÷osun-united¬AH÷1¬~AA÷ABsODtvo¬AD÷1528383600¬ADE÷1528383600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Super Stores¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Super Stores¬JA÷rZGhydqk¬WU÷super-stores¬AG÷0¬WN÷DIM¬AF÷Delta Stars¬JB÷MPFdzGbe¬WV÷delta-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷Ct5cBmIn¬AD÷1528297200¬ADE÷1528297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adamawa¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADA¬AE÷Adamawa¬JA÷rDNDJWHn¬WU÷adamawa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷REA¬AF÷Real Stars¬JB÷M3MHIjXh¬WV÷real-stars¬AH÷0¬~AA÷O0jXNQ1h¬AD÷1528297200¬ADE÷1528297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bayelsa¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷J'Atete¬JB÷2iHzVKMF¬WV÷j-atete-fc¬AH÷0¬WM÷BAY¬AE÷Bayelsa¬JA÷jHDWV079¬WU÷bayelsa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬~AA÷x4fyNpHb¬AD÷1528297200¬ADE÷1528297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bendel¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bendel¬JA÷dEGvUvxM¬WU÷bendel¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷ABI¬AF÷Abia Comets¬JB÷z5FrTbiS¬WV÷abia-comets¬AH÷0¬~AA÷jX31A7Xh¬AD÷1528297200¬ADE÷1528297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bimo¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Bimo¬JA÷GQLLHAna¬WU÷bimo-fc¬AG÷1¬WN÷MAL¬AF÷Malunfashi¬JB÷S0PPGU15¬WV÷malunfashi-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷fP0I6PWH¬AD÷1528297200¬ADE÷1528297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bukola¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUK¬AE÷Bukola¬JA÷UToeW91h¬WU÷abubakar-bukola-saraki¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷AKL¬AF÷Aklosendi¬JB÷8KpaVTGb¬WV÷aklosendi-int-l-fc¬AH÷0¬~AA÷bJrpLOoB¬AD÷1528297200¬ADE÷1528297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crown¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAS¬AF÷Remo Stars¬JB÷2FaNLGq2¬WV÷remo-stars¬AH÷1¬WM÷CRO¬AE÷Crown¬JA÷lCeJMdUe¬WU÷crown¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬~AA÷K6859Rna¬AD÷1528297200¬ADE÷1528297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Giordano¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIO¬AE÷Giordano¬JA÷APEUFlHB¬WU÷giordano-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷EFC¬AF÷EFCC¬JB÷lGDYE8WH¬WV÷efcc-fc¬AH÷0¬~AA÷bc798o25¬AD÷1528297200¬ADE÷1528297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gombe¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOM¬AE÷Gombe¬JA÷IkIxESoO¬WU÷gombe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷JGS¬AF÷Jigawa Golden Stars¬JB÷dtHtDn1U¬WV÷jigawa-golden-stars¬AH÷0¬~AA÷SxaQ431U¬AD÷1528297200¬ADE÷1528297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaduna¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAD¬AE÷Kaduna¬JA÷8fF3SR0H¬WU÷kaduna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷MIG¬AF÷Mighty Jets¬JB÷KWsXAaVq¬WV÷mighty-jets¬AH÷0¬~AA÷jmhPPnXu¬AD÷1528297200¬ADE÷1528297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nigeria Airforce FC¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAF¬AE÷Nigeria Airforce FC¬JA÷2eXyAJpj¬WU÷nigeria-airforce-fc¬AG÷1¬WN÷KOG¬AF÷Kogi¬JB÷tnWu9w0d¬WV÷kogi-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷6qnhJ2GN¬AD÷1528297200¬ADE÷1528297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nnewi¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NNE¬AE÷Nnewi¬JA÷jyxErviF¬WU÷nnewi-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷DIM¬AF÷Delta Force¬JB÷URzIsb6L¬WV÷delta-force¬AH÷3¬~AA÷UwiTO6nn¬AD÷1528297200¬ADE÷1528297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shooting Stars¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHO¬AE÷Shooting Stars¬JA÷U1PNXMxc¬WU÷shooting-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷GAT¬AF÷Gateway Utd.¬JB÷8hORWth3¬WV÷gateway-united¬AH÷0¬~AA÷tMdE75HB¬AD÷1528297200¬ADE÷1528297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sokoto¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Sokoto¬JA÷M3rmYVWu¬WU÷sokoto-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷FC¬AF÷FC Zamfara¬JB÷z7niXknn¬WV÷fc-zamfara¬AH÷0¬~AA÷ln0M5qnO¬AD÷1528297200¬ADE÷1528297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Taraba¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Taraba¬JA÷zsHeUmW4¬WU÷taraba¬AG÷0¬WN÷RA¬AF÷Road Safety¬JB÷EXFaT7oB¬WV÷road-safety-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷KSqtM4W4¬AD÷1528297200¬ADE÷1528297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warri¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Warri¬JA÷GbcBOIaq¬WU÷warri¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AKW¬AF÷Akwa Starlets¬JB÷fkdFNxFk¬WV÷akwa-starlets¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷8OUBtQle¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷J'Atete¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷J'Atete¬JA÷jZKf6BmU¬WU÷j-atete-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷WAR¬AF÷Warri¬JB÷hr7M1Veo¬WV÷warri¬AH÷0¬~AA÷AwC8s6Zl¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mighty Jets¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAR¬AF÷Taraba¬JB÷MaGj7iYN¬WV÷taraba¬AH÷3¬WM÷MIG¬AE÷Mighty Jets¬JA÷r9Hn8XIH¬WU÷mighty-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬~AA÷dpB627BE¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Remo Stars¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAS¬AE÷Remo Stars¬JA÷ja0WdkQM¬WU÷remo-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷NNE¬AF÷Nnewi¬JB÷424zd9uT¬WV÷nnewi-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬~
1
1534322491
140
fixtures
1
1534322491
0
Ohje: Olet tällä hetkellä NNL 2017/2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Nigeria alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NNL 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NNL 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). NNL 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NNL 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.