Jalkapallo »Nigeria » NNL » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷NIGERIA: NNL¬ZEE÷2FBptFyj¬ZB÷143¬ZY÷Nigeria¬ZC÷QLMx03Re¬ZD÷s¬ZE÷dGovMPWr¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷143_2FBptFyj¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/nigeria/nnl/¬ZX÷00Nigeria 007igeria0010000000179000NNL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nigeria¬~AA÷Q7gwcZAG¬AD÷1527087600¬ADE÷1527087600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Abia Comets¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ABI¬AE÷Abia Comets¬JA÷UDFmZJM5¬WU÷abia-comets¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GAT¬AF÷Gateway Utd.¬JB÷nkAhYwxC¬WV÷gateway-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WU1k9cl5¬AD÷1527087600¬ADE÷1527087600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adamawa¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADA¬AE÷Adamawa¬JA÷jTcOBPOs¬WU÷adamawa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GOM¬AF÷Gombe¬JB÷pjcSAqvl¬WV÷gombe¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷phbI1cdo¬AD÷1527087600¬ADE÷1527087600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aklosendi¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AKL¬AE÷Aklosendi¬JA÷rci6Mtw0¬WU÷aklosendi-int-l-fc¬AG÷1¬WN÷KAD¬AF÷Kada¬JB÷xKjAL0h6¬WV÷kada-fc-kaduna¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷EXkZcFeA¬AD÷1527087600¬ADE÷1527087600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Akwa Starlets¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AKW¬AE÷Akwa Starlets¬JA÷d0Huythg¬WU÷akwa-starlets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷SPA¬AF÷Spartans¬JB÷jNGqz07a¬WV÷spartans-fc-of-lagos¬AH÷0¬~AA÷hI1QayRc¬AD÷1527087600¬ADE÷1527087600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bayelsa¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAY¬AE÷Bayelsa¬JA÷CxqNIbxP¬WU÷bayelsa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬WN÷BEN¬AF÷Bendel¬JB÷0hx5srFP¬WV÷bendel¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬~AA÷I3H6u7uq¬AD÷1527087600¬ADE÷1527087600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crown¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Crown¬JA÷Qu9dXciI¬WU÷crown¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷SUP¬AF÷Super Stores¬JB÷K280WH6O¬WV÷super-stores¬AH÷0¬~AA÷6Pc11l22¬AD÷1527087600¬ADE÷1527087600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delta Force¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DYN¬AF÷Dynamite Force¬JB÷GhGXUPnH¬WV÷dynamite-force-fc¬AH÷0¬WM÷DIM¬AE÷Delta Force¬JA÷MVGTV5XA¬WU÷delta-force¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬~AA÷xrXk7yJH¬AD÷1527087600¬ADE÷1527087600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Zamfara¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAL¬AF÷Malunfashi¬JB÷nFgq71wD¬WV÷malunfashi-fc¬AH÷0¬WM÷FC¬AE÷FC Zamfara¬JA÷Iuku8sO6¬WU÷fc-zamfara¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬~AA÷W80Ubet4¬AD÷1527087600¬ADE÷1527087600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷J'Atete¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷J'Atete¬JA÷21OWx2Nt¬WU÷j-atete-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷SHO¬AF÷Shooting Stars¬JB÷pQDyxMxm¬WV÷shooting-stars¬AH÷0¬~AA÷GYVg6eYN¬AD÷1527087600¬ADE÷1527087600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jigawa Golden Stars¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JGS¬AE÷Jigawa Golden Stars¬JA÷Q5hm6LhJ¬WU÷jigawa-golden-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷EFC¬AF÷EFCC¬JB÷SAWVU4VJ¬WV÷efcc-fc¬AH÷0¬~AA÷nHMP0Zeo¬AD÷1527087600¬ADE÷1527087600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kogi¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOG¬AE÷Kogi¬JA÷xpM5O28m¬WU÷kogi-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬WN÷TAR¬AF÷Taraba¬JB÷46h2NMNg¬WV÷taraba¬AH÷1¬~AA÷OrcM0HBi¬AD÷1527087600¬ADE÷1527087600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mighty Jets¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIG¬AE÷Mighty Jets¬JA÷jNfEKK7C¬WU÷mighty-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷RA¬AF÷Road Safety¬JB÷YopJJvNI¬WV÷road-safety-fc¬AH÷0¬~AA÷AeVc5FmU¬AD÷1527087600¬ADE÷1527087600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nigeria Airforce FC¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAF¬AE÷Nigeria Airforce FC¬JA÷tEzzUOpQ¬WU÷nigeria-airforce-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷KAD¬AF÷Kaduna¬JB÷bgN1Prgs¬WV÷kaduna¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷AL0g8H3B¬AD÷1527087600¬ADE÷1527087600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Stars¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Stars¬JA÷dQ0W93gf¬WU÷real-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷GIO¬AF÷Giordano¬JB÷vkjy9N80¬WV÷giordano-fc¬AH÷1¬~AA÷hM9Jx5P1¬AD÷1527087600¬ADE÷1527087600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Remo Stars¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAS¬AE÷Remo Stars¬JA÷Q3NKXR2b¬WU÷remo-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷DIM¬AF÷Delta Stars¬JB÷8SCPWoI4¬WV÷delta-stars¬AH÷0¬~AA÷dfGAvRfk¬AD÷1527087600¬ADE÷1527087600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rovers FC¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Rovers FC¬JA÷Y5C4VyMU¬WU÷rovers-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷NNE¬AF÷Nnewi¬JB÷0dQ8zUIu¬WV÷nnewi-united¬AH÷0¬~AA÷x82oAwZb¬AD÷1527087600¬ADE÷1527087600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sokoto¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REN¬AF÷Bimo¬JB÷E3zeTifF¬WV÷bimo-fc¬AH÷0¬WM÷SOK¬AE÷Sokoto¬JA÷dSujUXv9¬WU÷sokoto-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬~AA÷6F4ra5Uh¬AD÷1526828400¬ADE÷1526828400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bimo¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Bimo¬JA÷t0FTsFKe¬WU÷bimo-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬WN÷JGS¬AF÷Jigawa Golden Stars¬JB÷KjEXtZZ1¬WV÷jigawa-golden-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬~AA÷E1qR9MrB¬AD÷1526828400¬ADE÷1526828400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ikorodu United¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IKO¬AE÷Ikorodu United¬JA÷EoZ4CQPn¬WU÷ikorodu-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷POR¬AF÷Rovers FC¬JB÷hxY8Bpug¬WV÷rovers-fc¬AH÷1¬~AA÷zedaeNTH¬AD÷1526828400¬ADE÷1526828400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaduna¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAD¬AE÷Kaduna¬JA÷KAYdqSe0¬WU÷kaduna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷BUK¬AF÷Bukola¬JB÷YDx1rnB6¬WV÷abubakar-bukola-saraki¬AH÷0¬~AA÷pMiAD4qn¬AD÷1526828400¬ADE÷1526828400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shooting Stars¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHO¬AE÷Shooting Stars¬JA÷KODVcRAg¬WU÷shooting-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷BAY¬AF÷Bayelsa¬JB÷bFCZdoQa¬WV÷bayelsa¬AH÷0¬~
1
1527286258
88
fixtures
SA÷1¬~ZA÷NIGERIA: NNL¬ZEE÷2FBptFyj¬ZB÷143¬ZY÷Nigeria¬ZC÷QLMx03Re¬ZD÷s¬ZE÷dGovMPWr¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷143_2FBptFyj¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/nigeria/nnl/¬ZX÷00Nigeria 007igeria0010000000179000NNL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nigeria¬~AA÷EVAFwoAe¬AD÷1527174000¬ADE÷1527174000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Osun¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSU¬AE÷Osun¬JA÷vmPCZmYo¬WU÷osun-united¬WN÷IKO¬AF÷Ikorodu United¬JB÷nDOGY7mh¬WV÷ikorodu-united¬~
1
1527286258
1
Ohje: Olet tällä hetkellä NNL 2017/2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Nigeria alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NNL 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NNL 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). NNL 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NNL 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.