Jalkapallo »Etelä-Korea » Cup » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷ETELÄ-KOREA: Cup¬ZEE÷v9CGIu4N¬ZB÷106¬ZY÷Etelä-Korea¬ZC÷OthRaHEM¬ZD÷p¬ZE÷jBnfYoFr¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷106_v9CGIu4N¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etela-korea/cup/¬ZX÷00Etelä-Korea 011-Korea0060000000177000Cup 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etelä-Korea¬~AA÷zP3BPYvN¬AD÷1522818000¬ADE÷1522818000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Busan¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUS¬AE÷Busan¬JA÷IeJo5Mnr¬WU÷busan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BUC¬AF÷Bucheon¬JB÷dnIk4t2l¬WV÷bucheon¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷QgWXtzAc¬AD÷1522476000¬ADE÷1522476000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paju Citizen¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAJ¬AE÷Paju Citizen¬JA÷pWxTHaWm¬WU÷paju-citizen¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GYE¬AF÷Gyeongju Citizen¬JB÷OMyXGJof¬WV÷gyeongju-citizen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷t2rxBZPT¬AD÷1522476000¬ADE÷1522476000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PPocheon¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PPO¬AE÷PPocheon¬JA÷vyioxOIe¬WU÷ppocheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷INC¬AF÷Incheon University¬JB÷hvekyrY1¬WV÷incheon-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷ETslwh9M¬AD÷1522472400¬ADE÷1522472400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gimpo C.¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimpo C.¬JA÷K0g3JC7h¬WU÷gimpo-citizen¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PYE¬AF÷Pyeongtaek Citizen¬JB÷bih7IWMb¬WV÷pyeongtaek-citizen¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷dhXhxCOS¬AD÷1522472400¬ADE÷1522472400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hwaseong¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HWA¬AE÷Hwaseong¬JA÷tGsCHjx5¬WU÷hwaseong¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷YON¬AF÷Yong In¬JB÷fJoGGAiB¬WV÷yong-in¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷bJCjUdQi¬AD÷1522234800¬ADE÷1522234800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seongnam¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seongnam¬JA÷p8CudqAR¬WU÷seongnam¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷DAE¬AF÷Daejeon¬JB÷MT37i3Ir¬WV÷daejeon¬AH÷0¬~AA÷rBU36gYp¬AD÷1522234800¬ADE÷1522234800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Seoul E.¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seoul E.¬JA÷6sqXaRA2¬WU÷seoul-e-land¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KOR¬AF÷Korea University¬JB÷pYsyaoQ8¬WV÷korea-university¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷htCfTGub¬AD÷1522233000¬ADE÷1522233000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Gimhae¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimhae¬JA÷4hgCjNXl¬WU÷gimhae¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHE¬AF÷Cheongju City¬JB÷rqhGksme¬WV÷cheongju-city¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷YaqnJWHj¬AD÷1522233000¬ADE÷1522233000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suwon City¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUW¬AE÷Suwon City¬JA÷hYclPsvE¬WU÷suwon-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷JUN¬AF÷Jungwon University¬JB÷WOdhO1gK¬WV÷jungwon-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GrPpvYgG¬AD÷1522231200¬ADE÷1522231200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ansan Greeners¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANS¬AE÷Ansan Greeners¬JA÷CzjeLYxt¬WU÷ansan-greeners¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷4¬WN÷SUW¬AF÷Suwon University¬JB÷jRlaKhhn¬WV÷suwon-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷nuqYBFAN¬AD÷1522231200¬ADE÷1522231200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anyang¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANY¬AE÷Anyang¬JA÷IL2xvplq¬WU÷anyang¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Changwon¬JB÷dC1tw43k¬WV÷changwon¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷l853RfAA¬AD÷1522231200¬ADE÷1522231200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Busan Kyotong¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUS¬AE÷Busan Kyotong¬JA÷hEZ6C4f8¬WU÷busan-kyotong¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷SEN¬AF÷Chungju Citizen¬JB÷4lwBBO9E¬WV÷chungju-citizen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6qGbSze4¬AD÷1522231200¬ADE÷1522231200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheonan City¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheonan City¬JA÷CIdKl121¬WU÷cheonan-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷JEO¬AF÷Jeonju EM Korea FC¬JB÷j9eOmLH7¬WV÷jeonju-em-korea-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷rVQxtfP3¬AD÷1522231200¬ADE÷1522231200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gangneung¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAN¬AE÷Gangneung¬JA÷tbWyGw10¬WU÷gangneung¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PUK¬AF÷Pukyeong National¬JB÷KlVuFcG6¬WV÷pukyeong-national¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Sb47QEPG¬AD÷1522231200¬ADE÷1522231200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mokpo City¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOK¬AE÷Mokpo City¬JA÷bBxFArPK¬WU÷mokpo-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷JUN¬AF÷Jungnang Chorus¬JB÷x2yJ92vR¬WV÷jungnang-chorus-mustang-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷KdurKC2p¬AD÷1522216800¬ADE÷1522216800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chuncheon¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHU¬AE÷Chuncheon¬JA÷nyB21vn7¬WU÷chuncheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷JEO¬AF÷Jeonju Citizen¬JB÷QR960b1D¬WV÷jeonju-citizen¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷KSDnVxBo¬AD÷1522216800¬ADE÷1522216800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daejeon Korail¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daejeon Korail¬JA÷CfEXc5uF¬WU÷daejeon-korail¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷GWA¬AF÷Gwangju¬JB÷joDycPfL¬WV÷gwangju¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷MLPtuEvA¬AD÷1522216800¬ADE÷1522216800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yeoju Sejong¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Yeoju Sejong¬JA÷EBUqEHVC¬WU÷yeoju-sejong¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ASA¬AF÷Asan Mugunghwa¬JB÷CdmmDyoJ¬WV÷asan-mugunghwa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷3¬~AA÷n3XTsGfi¬AD÷1522213200¬ADE÷1522213200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ulsan University¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GYE¬AF÷Gyeongju KHNP¬JB÷j9wPIuHs¬WV÷gyeongju-khnp¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ULS¬AE÷Ulsan University¬JA÷EmncNL8Q¬WU÷ulsan-university¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷EF2FOhfT¬AD÷1522213200¬ADE÷1522213200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Yangpyeong¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SIH¬AF÷Siheung Citizen¬JB÷4CLc2KW0¬WV÷siheung-citizen¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷YAN¬AE÷Yangpyeong¬JA÷j9Hg30Hf¬WU÷yangpyeong¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷t0adXfZG¬AD÷1521352800¬ADE÷1521352800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chuncheon¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHU¬AE÷Chuncheon¬JA÷jVtUzlWs¬WU÷chuncheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷YAN¬AF÷Yangju Citizen¬JB÷betYZ7ol¬WV÷yangju-citizen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷4GcunaYO¬AD÷1521349200¬ADE÷1521349200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chungju Citizen¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEN¬AE÷Chungju Citizen¬JA÷ptbWmfq3¬WU÷chungju-citizen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ANA¬AF÷Konkuk¬JB÷S4mymEb9¬WV÷konkuk¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1524212394
54
fixtures
1
1524212394
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Cup 2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Etelä-Korea alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Cup 2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Cup 2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Cup 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Cup 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.