Cup 2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos

Jalkapallo Etelä-Korea

Cup
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ETELÄ-KOREA: Cup¬ZEE÷v9CGIu4N¬ZB÷106¬ZY÷Etelä-Korea¬ZC÷27gN1k0O¬ZD÷c¬ZE÷UDB8YIuL¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷106_v9CGIu4N¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etela-korea/cup/¬ZX÷00Etelä-Korea 011-Korea0060000000001000Cup 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etelä-Korea¬~AA÷dtNrXSVH¬AD÷1589018400¬ADE÷1589018400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daedeok¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daedeok¬JA÷hlRyx9NR¬WU÷daedeok¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SIH¬AF÷Siheung Citizen¬JB÷U9I3XSVr¬WV÷siheung-citizen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Ei katsojia.¬~AA÷zRYZYl15¬AD÷1589011200¬ADE÷1589011200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Seoul United FC¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seoul United FC¬JA÷CAPLuiO2¬WU÷seoul-united-fc¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SEN¬AF÷Chungju Citizen¬JB÷j1OPvBw9¬WV÷chungju-citizen¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AM÷Ei katsojia.¬~AA÷hnuHITGO¬AD÷1589007600¬ADE÷1589007600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ulsan Citizen¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAE¬AF÷Jaemigseu¬JB÷Akue5Anj¬WV÷jaemigseu¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ULS¬AE÷Ulsan Citizen¬JA÷ltva4U1d¬WU÷ulsan-citizen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬AM÷Ei katsojia.¬~AA÷S0VRzBWh¬AD÷1589004000¬ADE÷1589004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chuncheon¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHU¬AE÷Chuncheon¬JA÷EJZRJ91q¬WU÷chuncheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷BYE¬AF÷Byeoksan¬JB÷hAYVITGk¬WV÷byeoksan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Ei katsojia.¬~AA÷6kTbsDgP¬AD÷1589004000¬ADE÷1589004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gimhae¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimhae¬JA÷2cstTDvc¬WU÷gimhae¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BUS¬AF÷Busan Kyotong¬JB÷tltpSXg3¬WV÷busan-kyotong¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Ei katsojia.¬~AA÷8bFQxX1t¬AD÷1589004000¬ADE÷1589004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Icheon Citizen¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Cheongju Jikji¬JB÷lEqhQBOF¬WV÷cheongju-jikji¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ICH¬AE÷Icheon Citizen¬JA÷zBulRi99¬WU÷icheon-citizen¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Ei katsojia.¬~AA÷46QjV60U¬AD÷1589004000¬ADE÷1589004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Paju Citizen¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAJ¬AE÷Paju Citizen¬JA÷AmGFUQF1¬WU÷paju-citizen¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YAN¬AF÷Yangju Citizen¬JB÷lvFJTpV7¬WV÷yangju-citizen¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Ei katsojia.¬~AA÷QFRnWnoO¬AD÷1589004000¬ADE÷1589004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SMCE¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SMC¬AE÷SMCE¬JA÷OWH7Wnok¬WU÷smce¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷COM¬AF÷Haneul¬JB÷2NGBV60e¬WV÷haneul¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Ei katsojia.¬~AA÷dKo8KknC¬AD÷1589004000¬ADE÷1589004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yangpyeong¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yangpyeong¬JA÷WxFFPvY4¬WU÷yangpyeong¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MOK¬AF÷Mokpo City¬JB÷ATDJObmB¬WV÷mokpo-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AM÷Ei katsojia.¬~AA÷MNUVZUoa¬AD÷1589004000¬ADE÷1589004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yeoju Citizen¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Yeoju Citizen¬JA÷nXXZHmWe¬WU÷yeoju-sejong¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DAE¬AF÷Daejeon Korail¬JB÷b7yvH7o2¬WV÷daejeon-korail¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AM÷Ei katsojia.¬~AA÷IkOvY8GB¬AD÷1589000400¬ADE÷1589000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Garam¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Garam¬JA÷KzTTwVhF¬WU÷garam¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SON¬AF÷Songwol¬JB÷bRRXxk8L¬WV÷songwol¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AM÷Ei katsojia.¬~AA÷ITn4LVW5¬AD÷1589000400¬ADE÷1589000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Goyang Citizen¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOY¬AE÷Goyang Citizen¬JA÷OCB7R03h¬WU÷goyang-citizen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷JUN¬AF÷Jungnang Chorus¬JB÷23ABQKIb¬WV÷jungnang-chorus-mustang-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Ei katsojia.¬~AA÷lAWNyiHn¬AD÷1589000400¬ADE÷1589000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hyochang¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HYO¬AE÷Hyochang¬JA÷ryqdPVwM¬WU÷hyochang¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷BOS¬AF÷Dong Ulsan¬JB÷MRs0OkgS¬WV÷dong-ulsan¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷Ei katsojia.¬~AA÷vqyDJ91I¬AD÷1589000400¬ADE÷1589000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jeonju Citizen¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEO¬AE÷Jeonju Citizen¬JA÷GSui6jXq¬WU÷jeonju-citizen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷BLU¬AF÷Bluebird¬JB÷4jDNNI2H¬WV÷bluebird-parang¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Ei katsojia.¬~AA÷A3qdNi2g¬AD÷1589000400¬ADE÷1589000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷PPocheon¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PPO¬AE÷PPocheon¬JA÷23Yk9JmO¬WU÷ppocheon¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Changwon¬JB÷tfXg8w3U¬WV÷changwon¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Ei katsojia.¬~AA÷lfr0MBHa¬AD÷1589000400¬ADE÷1589000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pyeongtaek Citizen¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PYE¬AE÷Pyeongtaek Citizen¬JA÷IF8aTMYu¬WU÷pyeongtaek-citizen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷MAR¬AF÷Deokgye¬JB÷UkC3Stln¬WV÷deokgye¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Ei katsojia.¬~
16
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ETELÄ-KOREA: Cup¬ZEE÷v9CGIu4N¬ZB÷106¬ZY÷Etelä-Korea¬ZC÷27gN1k0O¬ZD÷c¬ZE÷UDB8YIuL¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷106_v9CGIu4N¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etela-korea/cup/¬ZX÷00Etelä-Korea 011-Korea0060000000001000Cup 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etelä-Korea¬~UD÷141925¬ZC÷27gN1k0O¬UN÷1/16 finaali¬UL÷5¬UF÷¬US÷1593597600¬~UD÷141924¬ZC÷27gN1k0O¬UN÷Neljännesvälierät¬UL÷4¬UF÷¬US÷1594807200¬~AA÷dnxJh5mD¬AD÷1591416000¬ADE÷1591416000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gyeongju Citizen¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongju Citizen¬JA÷dbaOc6v9¬WU÷gyeongju-citizen¬WN÷PYE¬AF÷Pyeongtaek Citizen¬JB÷4ObSdQgF¬WV÷pyeongtaek-citizen¬AN÷n¬~AA÷AkQ0HlQD¬AD÷1591423200¬ADE÷1591423200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anyang¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOY¬AF÷Goyang Citizen¬JB÷rFcWep9L¬WV÷goyang-citizen¬WM÷ANY¬AE÷Anyang¬JA÷xxcze4OR¬WU÷anyang¬AN÷n¬~AA÷Ak2h7426¬AD÷1591423200¬ADE÷1591423200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jeju¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SON¬AF÷Songwol¬JB÷Wzzj1uo1¬WV÷songwol¬WM÷JEJ¬AE÷Jeju¬JA÷QcZg0a07¬WU÷jeju¬AN÷n¬~AA÷S0Vu9ujp¬AD÷1591423200¬ADE÷1591423200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jeonnam¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEN¬AF÷Chungju Citizen¬JB÷ARv1nyng¬WV÷chungju-citizen¬WM÷JEO¬AE÷Jeonnam¬JA÷v1q5oe1a¬WU÷jeonnam¬AN÷n¬~AA÷r3005rXI¬AD÷1591423200¬ADE÷1591423200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Paju Citizen¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAJ¬AE÷Paju Citizen¬JA÷fVb86zNt¬WU÷paju-citizen¬WN÷GIM¬AF÷Gimpo C.¬JB÷lhbC5fxm¬WV÷gimpo-citizen¬AN÷n¬~AA÷dnbl8pm0¬AD÷1591426800¬ADE÷1591426800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hwaseong¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAE¬AF÷Daejeon Korail¬JB÷IXVo2LVf¬WV÷daejeon-korail¬WM÷HWA¬AE÷Hwaseong¬JA÷OAWs31Gl¬WU÷hwaseong¬AN÷n¬~AA÷zX9uA6Im¬AD÷1591426800¬ADE÷1591426800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suwon City¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HYO¬AF÷Hyochang¬JB÷KEs4AqOE¬WV÷hyochang¬WM÷SUW¬AE÷Suwon City¬JA÷Eys893wL¬WU÷suwon-city¬AN÷n¬~AA÷4C1d6OHC¬AD÷1591430400¬ADE÷1591430400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gyeongju KHNP¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongju KHNP¬JA÷4lYcaJFD¬WU÷gyeongju-khnp¬WN÷SMC¬AF÷SMCE¬JB÷I5yuO2hE¬WV÷smce¬AN÷n¬~AA÷bsTXHUZ7¬AD÷1591437600¬ADE÷1591437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ansan Greeners¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANS¬AE÷Ansan Greeners¬JA÷fBjDM2cl¬WU÷ansan-greeners¬WN÷SIH¬AF÷Siheung Citizen¬JB÷OpeHLMCf¬WV÷siheung-citizen¬AN÷n¬~AA÷W2cdqtg2¬AD÷1591437600¬ADE÷1591437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Asan¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASA¬AE÷Asan¬JA÷jNJJPLSP¬WU÷chungnam-asan¬WN÷JEO¬AF÷Jeonju Citizen¬JB÷826oLuys¬WV÷jeonju-citizen¬AN÷n¬~AA÷EN8q9QXg¬AD÷1591437600¬ADE÷1591437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Daejeon¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHU¬AF÷Chuncheon¬JB÷hSuC8NhR¬WV÷chuncheon¬WM÷DAE¬AE÷Daejeon¬JA÷pKXw4s1r¬WU÷daejeon¬AN÷n¬~AA÷6c5yBn3s¬AD÷1591437600¬ADE÷1591437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gangneung¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Cheongju Jikji¬JB÷8vv0BP88¬WV÷cheongju-jikji¬WM÷GAN¬AE÷Gangneung¬JA÷fyjIntW7¬WU÷gangneung¬AN÷n¬~AA÷8dKvToPP¬AD÷1591437600¬ADE÷1591437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimhae¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimhae¬JA÷z90O2hM5¬WU÷gimhae¬WN÷CHE¬AF÷Cheonan City¬JB÷4r5S1CyC¬WV÷cheonan-city¬AN÷n¬~AA÷4lJ9FSfQ¬AD÷1591437600¬ADE÷1591437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gyeongnam¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongnam¬JA÷nBnAl21e¬WU÷gyeongnam¬WN÷MOK¬AF÷Mokpo City¬JB÷GpiEmMG1¬WV÷mokpo-city¬AN÷n¬~AA÷MPgfv9Te¬AD÷1591437600¬ADE÷1591437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ulsan Citizen¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ULS¬AE÷Ulsan Citizen¬JA÷M3wrgcBU¬WU÷ulsan-citizen¬WN÷BUC¬AF÷Bucheon¬JB÷bPEmEtst¬WV÷bucheon¬AN÷n¬~AA÷0KrAfRI0¬AD÷1591441200¬ADE÷1591441200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seoul E.¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seoul E.¬JA÷dv9UyPHk¬WU÷seoul-e-land¬WN÷CHA¬AF÷Changwon¬JB÷j18YzqXe¬WV÷changwon¬AN÷n¬~
16
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Selaimen asetukset on blokannut ilmoitukset
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä Cup 2020 tulokset -sivulla jalkapallo/Etelä-Korea alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Cup 2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Cup 2020 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Cup 2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Cup 2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!