League Cup - Naiset 2019/2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Englanti

League Cup - Naiset
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ENGLANTI: League Cup - Naiset¬ZEE÷lEsYAzPG¬ZB÷198¬ZY÷Englanti¬ZC÷lMbBkZOH¬ZD÷c¬ZE÷faB93A3P¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷198_lEsYAzPG¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/englanti/league-cup-naiset/¬ZX÷00Englanti 008glanti0340000000001000League Cup -019Naiset000¬ZCC÷0¬ZAF÷Englanti¬~AA÷ARBgd9QB¬AD÷1569150000¬ADE÷1569150000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Durham N¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUR¬AE÷Durham N¬JA÷6Lg4aF6G¬WU÷durham¬WN÷AST¬AF÷Aston Villa N¬JB÷pCh8bZLM¬WV÷aston-villa¬AN÷n¬~AA÷lIAceTuI¬AD÷1569150000¬ADE÷1569150000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Liverpool N¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIV¬AE÷Liverpool N¬JA÷hxhCcgyT¬WU÷liverpool¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Utd N¬JB÷fovvgDqp¬WV÷sheffield-utd¬AN÷n¬~AA÷jJ8IHGhk¬AD÷1569157200¬ADE÷1569157200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Birmingham N¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIR¬AE÷Birmingham N¬JA÷27BPtPCA¬WU÷birmingham¬WN÷EVE¬AF÷Everton N¬JB÷tbATuqSG¬WV÷everton¬AN÷n¬~AA÷ARcbQmuh¬AD÷1569157200¬ADE÷1569157200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlton N¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlton N¬JA÷vVsQ4Vag¬WU÷charlton¬WN÷BRI¬AF÷Brighton N¬JB÷ILtU3kFa¬WV÷brighton¬AN÷n¬~AA÷KMEcE23f¬AD÷1569157200¬ADE÷1569157200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chelsea N¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chelsea N¬JA÷OdSDkger¬WU÷chelsea¬WN÷WES¬AF÷West Ham N¬JB÷2mRHlDAl¬WV÷west-ham¬AN÷n¬~AA÷Wt02fmeO¬AD÷1569157200¬ADE÷1569157200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coventry United N¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COV¬AE÷Coventry United N¬JA÷xATrhXbj¬WU÷coventry-united¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn N¬JB÷jDXniiEd¬WV÷blackburn¬AN÷n¬~AA÷bDD1DMI0¬AD÷1569157200¬ADE÷1569157200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lewes N¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEW¬AE÷Lewes N¬JA÷dAQLmXPf¬WU÷lewes¬WN÷CRY¬AF÷Crystal Palace N¬JB÷8pUPniu1¬WV÷crystal-palace¬AN÷n¬~AA÷4lc2P7fb¬AD÷1569157200¬ADE÷1569157200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London City Lionesses N¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London City Lionesses N¬JA÷zcyZ29U5¬WU÷london-city-lionesses¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal N¬JB÷Emzw2TqC¬WV÷arsenal¬AN÷n¬~AA÷U97MGz8e¬AD÷1569157200¬ADE÷1569157200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester City N¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MCI¬AE÷Manchester City N¬JA÷86wcOGdq¬WU÷manchester-city¬WN÷LEI¬AF÷Leicester N¬JB÷ncx1NzCk¬WV÷leicester¬AN÷n¬~AA÷Gl86CtY6¬AD÷1569157200¬ADE÷1569157200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tottenham N¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOT¬AE÷Tottenham N¬JA÷j9JUoBf7¬WU÷tottenham¬WN÷REA¬AF÷Reading N¬JB÷UaIYpV9D¬WV÷reading¬AN÷n¬~AA÷rud6OR94¬AD÷1569160800¬ADE÷1569160800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol City N¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LBE¬AF÷London Bees N¬JB÷MDwo07EO¬WV÷london-bees¬WM÷BRI¬AE÷Bristol City N¬JA÷8AZt1maI¬WU÷bristol-city¬AN÷n¬~AA÷pp46g7AU¬AD÷1571509800¬ADE÷1571509800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aston Villa N¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Aston Villa N¬JA÷4GLUFzic¬WU÷aston-villa¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Utd N¬JB÷r7KYEf63¬WV÷sheffield-utd¬AN÷n¬~AA÷A1S2NoPA¬AD÷1571576400¬ADE÷1571576400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arsenal N¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal N¬JA÷OIHTOjiP¬WU÷arsenal¬WN÷CHA¬AF÷Charlton N¬JB÷QR3eKAat¬WV÷charlton¬AN÷n¬~AA÷M5uCEjtt¬AD÷1571576400¬ADE÷1571576400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blackburn N¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blackburn N¬JA÷0rFwEEL9¬WU÷blackburn¬WN÷DUR¬AF÷Durham N¬JB÷vZDsDYzG¬WV÷durham¬AN÷n¬~AA÷lhR6M5vH¬AD÷1571576400¬ADE÷1571576400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brighton N¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brighton N¬JA÷Yi3aJUEn¬WU÷brighton¬WN÷BRI¬AF÷Bristol City N¬JB÷Cr23IlUh¬WV÷bristol-city¬AN÷n¬~AA÷0dvGDAen¬AD÷1571576400¬ADE÷1571576400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coventry United N¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COV¬AE÷Coventry United N¬JA÷YeDoChjM¬WU÷coventry-united¬WN÷LIV¬AF÷Liverpool N¬JB÷pWGkBC5S¬WV÷liverpool¬AN÷n¬~AA÷fu7AB0mD¬AD÷1571576400¬ADE÷1571576400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crystal Palace N¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRY¬AE÷Crystal Palace N¬JA÷IFBG9EnE¬WU÷crystal-palace¬WN÷CHE¬AF÷Chelsea N¬JB÷d6AK8Y1K¬WV÷chelsea¬AN÷n¬~AA÷OW6QFfN1¬AD÷1571576400¬ADE÷1571576400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leicester N¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester N¬JA÷ULR5MfRe¬WU÷leicester¬WN÷BIR¬AF÷Birmingham N¬JB÷tdV9LEt2¬WV÷birmingham¬AN÷n¬~AA÷rFQALPgN¬AD÷1571576400¬ADE÷1571576400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London City Lionesses N¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LBE¬AF÷London Bees N¬JB÷8AeCGSb5¬WV÷london-bees¬WM÷LON¬AE÷London City Lionesses N¬JA÷f7i8H8qa¬WU÷london-city-lionesses¬AN÷n¬~AA÷xzBUEEx8¬AD÷1571576400¬ADE÷1571576400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester Utd N¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MNU¬AE÷Manchester Utd N¬JA÷faJipbJ2¬WU÷manchester-utd¬WN÷MCI¬AF÷Manchester City N¬JB÷YkIeqIY8¬WV÷manchester-city¬AN÷n¬~AA÷8rehzpQD¬AD÷1571576400¬ADE÷1571576400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading N¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading N¬JA÷vVaP7hHQ¬WU÷reading¬WN÷LEW¬AF÷Lewes N¬JB÷Gjii3CPs¬WV÷lewes¬AN÷n¬~AA÷6TDeZ3uK¬AD÷1571580000¬ADE÷1571580000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Ham N¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Ham N¬JA÷ADje2Wvl¬WU÷west-ham¬WN÷TOT¬AF÷Tottenham N¬JB÷l4ka1jff¬WV÷tottenham¬AN÷n¬~~
55
Asetukset
Ohje: Olet tällä hetkellä League Cup - Naiset 2019/2020 tulokset -sivulla jalkapallo/Englanti alueella. LiveTulokset.com tarjoaa League Cup - Naiset 2019/2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, League Cup - Naiset 2019/2020 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). League Cup - Naiset 2019/2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). League Cup - Naiset 2019/2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!