Botswanan Premier League livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Botswana Premier League2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷E1mOfn3b¬ZD÷c¬ZE÷voY5D8E8¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000186000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Botswana¬~AA÷vymt1379¬AD÷1544634000¬ADE÷1544634000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬JA÷CGJwufiC¬WU÷bdf-xi¬AG÷1¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬JB÷fu9rvE6I¬WV÷township-rollers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬~AA÷hvip0NMF¬AD÷1544634000¬ADE÷1544634000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Notwane¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Notwane¬JA÷6FCnwYLO¬WU÷notwane¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷ORA¬AF÷Orapa United¬JB÷KI0U1HbP¬WV÷orapa-united¬AH÷0¬~AA÷n1jlasxM¬AD÷1544626800¬ADE÷1544626800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police XI¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUO¬AE÷Police XI¬JA÷MRndcy7t¬WU÷police-xi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷EXT¬AF÷Extension Gunners¬JB÷v3s1deMn¬WV÷extension-gunners¬AH÷0¬~AA÷dCcy2qh3¬AD÷1544547600¬ADE÷1544547600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sharps Shooting Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Sharps Shooting Stars¬JA÷4jGVtGMa¬WU÷sharps-shooting-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HIG¬AF÷BR Highlanders¬JB÷YPKZuzx6¬WV÷br-highlanders¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷ILbX2Pxc¬AD÷1544544000¬ADE÷1544544000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sankoyo Bush Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sankoyo Bush Bucks¬JA÷rySMrxhm¬WU÷sankoyo-bush-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CEN¬AF÷Centre Chiefs¬JB÷QaHRsd7g¬WV÷centre-chiefs¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷hGnQMLes¬AD÷1543759200¬ADE÷1543759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Extension Gunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EXT¬AE÷Extension Gunners¬JA÷YFJD3scM¬WU÷extension-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬JB÷Gv9I21CS¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷W6oULuBm¬AD÷1543759200¬ADE÷1543759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police XI¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUO¬AE÷Police XI¬JA÷ImepbLKq¬WU÷police-xi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SHA¬AF÷Sharps Shooting Stars¬JB÷nNalcuzj¬WV÷sharps-shooting-stars¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷CIYevlRE¬AD÷1543758300¬ADE÷1543758300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaborone Utd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAB¬AE÷Gaborone Utd¬JA÷t81653S9¬WU÷gaborone-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NOT¬AF÷Notwane¬JB÷zV0A4NsG¬WV÷notwane¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷pCtAGpZ7¬AD÷1543683600¬ADE÷1543683600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Centre Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Centre Chiefs¬JA÷hnLBqM5j¬WU÷centre-chiefs¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬JB÷6k9g85ri¬WV÷bdf-xi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷bFUiuUB8¬AD÷1543672800¬ADE÷1543672800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BR Highlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy¬JB÷2H226qD3¬WV÷jwaneng-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬WM÷HIG¬AE÷BR Highlanders¬JA÷pt8c7Pcc¬WU÷br-highlanders¬AG÷0¬~AA÷6Ls6HQJ1¬AD÷1543671900¬ADE÷1543671900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prisons XI Gaborone¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prisons XI Gaborone¬JA÷bo3w2ULH¬WU÷prisons-xi-gaborone¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MIS¬AF÷Miscellaneous¬JB÷vqH7p2jp¬WV÷miscellaneous¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷pQTvDp7B¬AD÷1543510800¬ADE÷1543510800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sharps Shooting Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬JB÷IaVIdGNq¬WV÷security-systems¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SHA¬AE÷Sharps Shooting Stars¬JA÷6N2kErgH¬WU÷sharps-shooting-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷fyySFnNh¬AD÷1543424400¬ADE÷1543424400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬JA÷6soYJnPu¬WU÷bdf-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷EXT¬AF÷Extension Gunners¬JB÷KpkxJ6vn¬WV÷extension-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷j3UzEQi5¬AD÷1543424400¬ADE÷1543424400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BR Highlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷BR Highlanders¬JA÷Y94sG4O4¬WU÷br-highlanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NOT¬AF÷Notwane¬JB÷C03oFOwB¬WV÷notwane¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CCVWE6xa¬AD÷1543420800¬ADE÷1543420800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jwaneng Galaxy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy¬JA÷E7ltIQgh¬WU÷jwaneng-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CEN¬AF÷Centre Chiefs¬JB÷hbmpHp9b¬WV÷centre-chiefs¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1544673583
110
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷E1mOfn3b¬ZD÷c¬ZE÷voY5D8E8¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000186000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Botswana¬~AA÷Qikhb1iS¬AD÷1544720400¬ADE÷1544720400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Forest¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Forest¬JA÷Igt5eFyg¬WU÷black-forest¬WN÷PRI¬AF÷Prisons XI Gaborone¬JB÷CGu9fZja¬WV÷prisons-xi-gaborone¬AN÷n¬~AA÷6oXKgLaq¬AD÷1544720400¬ADE÷1544720400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miscellaneous¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬JB÷8rZHhDLB¬WV÷security-systems¬WM÷MIS¬AE÷Miscellaneous¬JA÷QJqDgg65¬WU÷miscellaneous¬AN÷n¬~AA÷pxWOhuFk¬AD÷1544803200¬ADE÷1544803200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jwaneng Galaxy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy¬JA÷nZXLiXzI¬WU÷jwaneng-galaxy¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬JB÷faXPjijO¬WV÷gaborone-utd¬AN÷n¬~~
1
1544673583
3
Ohje: Olet tällä hetkellä Botswanan Premier League tulokset -sivulla jalkapallo/Botswana alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Botswanan Premier League livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Botswanan Premier League sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Botswanan Premier League tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Botswanan Premier League tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!