Botswanan Premier League livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Botswana Premier League2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷E1mOfn3b¬ZD÷c¬ZE÷voY5D8E8¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000186000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Botswana¬~AA÷0hKamhzU¬AD÷1550411100¬ADE÷1550411100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Security Systems¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEC¬AE÷Security Systems¬JA÷8dxSnNf9¬WU÷security-systems¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬WN÷HIG¬AF÷BR Highlanders¬JB÷nmyWosAF¬WV÷br-highlanders¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬~AA÷216RrCro¬AD÷1550336400¬ADE÷1550336400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miscellaneous¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Miscellaneous¬JA÷4OVzo1PL¬WU÷miscellaneous¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷EXT¬AF÷Extension Gunners¬JB÷rFUvpLvS¬WV÷extension-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷A3RnjfjB¬AD÷1550332800¬ADE÷1550332800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jwaneng Galaxy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy¬JA÷4Aj2W1AS¬WU÷jwaneng-galaxy¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷PUO¬AF÷Police XI¬JB÷6JxURLIq¬WV÷police-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷4QQjkE5H¬AD÷1550332800¬ADE÷1550332800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orapa United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United¬JA÷zgsYQuYk¬WU÷orapa-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬JB÷EqtxQamd¬WV÷township-rollers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷ITUflYKN¬AD÷1550324700¬ADE÷1550324700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sharps Shooting Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Sharps Shooting Stars¬JA÷GlKKlqQd¬WU÷sharps-shooting-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬JB÷EZxOm3u3¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WCSrizy5¬AD÷1550250000¬ADE÷1550250000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Forest¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Forest¬JA÷8rcgYNuG¬WU÷black-forest¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CEN¬AF÷Centre Chiefs¬JB÷Mo1cXseM¬WV÷centre-chiefs¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2agQKghl¬AD÷1550077200¬ADE÷1550077200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Notwane¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Notwane¬JA÷OOzQRgcm¬WU÷notwane¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬JB÷IozUQDCg¬WV÷bdf-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬~AA÷4EzNLZxr¬AD÷1550077200¬ADE÷1550077200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prisons XI Gaborone¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prisons XI Gaborone¬JA÷UNIip2DE¬WU÷prisons-xi-gaborone¬AG÷1¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬JB÷ALWLSZss¬WV÷gaborone-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷008WQv25¬AD÷1549202400¬ADE÷1549202400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BR Highlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷BR Highlanders¬JA÷0f3C6w6Q¬WU÷br-highlanders¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬JB÷zmfv2cEs¬WV÷township-rollers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬~AA÷rPcyQbHB¬AD÷1549202400¬ADE÷1549202400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sankoyo Bush Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sankoyo Bush Bucks¬JA÷IBqq1HTm¬WU÷sankoyo-bush-bucks¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬JB÷d2rm0yqf¬WV÷bdf-xi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬~AA÷nc4SRKna¬AD÷1549202400¬ADE÷1549202400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sharps Shooting Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOT¬AF÷Notwane¬JB÷6X387JjK¬WV÷notwane¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷SHA¬AE÷Sharps Shooting Stars¬JA÷St548ayE¬WU÷sharps-shooting-stars¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷hz5OS0Xh¬AD÷1549201500¬ADE÷1549201500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Security Systems¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEC¬AE÷Security Systems¬JA÷CYMHpdq7¬WU÷security-systems¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy¬JB÷jPLLqGbD¬WV÷jwaneng-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷Eq6KTtIn¬AD÷1549126800¬ADE÷1549126800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Centre Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Centre Chiefs¬JA÷48J9nIEf¬WU÷centre-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷PRI¬AF÷Prisons XI Gaborone¬JB÷IBNDoxU0¬WV÷prisons-xi-gaborone¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷pEmdZ2fP¬AD÷1549116000¬ADE÷1549116000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Extension Gunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EXT¬AE÷Extension Gunners¬JA÷ChgU6n09¬WU÷extension-gunners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬JB÷jqhY56FF¬WV÷black-forest¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷nNZNUM2t¬AD÷1549116000¬ADE÷1549116000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police XI¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIS¬AF÷Miscellaneous¬JB÷MqU4mbal¬WV÷miscellaneous¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷PUO¬AE÷Police XI¬JA÷rgV0lvpr¬WU÷police-xi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷WAaEAJHO¬AD÷1549115100¬ADE÷1549115100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaborone Utd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAB¬AE÷Gaborone Utd¬JA÷GQaL88Vd¬WU÷gaborone-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷ORA¬AF÷Orapa United¬JB÷UT3P7Sp3¬WV÷orapa-united¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~
1
1550602693
160
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷E1mOfn3b¬ZD÷c¬ZE÷voY5D8E8¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000186000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Botswana¬~AA÷Q1GmGfeC¬AD÷1550682000¬ADE÷1550682000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷BR Highlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷BR Highlanders¬JA÷4UQPaUKM¬WU÷br-highlanders¬WN÷PRI¬AF÷Prisons XI Gaborone¬JB÷CfQTblzT¬WV÷prisons-xi-gaborone¬~AA÷fyLiFEAI¬AD÷1550768400¬ADE÷1550768400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Township Rollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOW¬AE÷Township Rollers¬JA÷E3Cef8rp¬WU÷township-rollers¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬JB÷dS10gScj¬WV÷black-forest¬~AA÷YRJeEYPO¬AD÷1550845800¬ADE÷1550845800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Police XI¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUO¬AE÷Police XI¬JA÷AV54hnDd¬WU÷police-xi¬WN÷NOT¬AF÷Notwane¬JB÷OYgnHVkc¬WV÷notwane¬~
1
1550602693
3
Ohje: Olet tällä hetkellä Botswanan Premier League tulokset -sivulla jalkapallo/Botswana alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Botswanan Premier League livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Botswanan Premier League sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Botswanan Premier League tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Botswanan Premier League tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!