Botswanan Premier League livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo »Botswana » Premier League » 2018/2019

results
1
1534533758
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷E1mOfn3b¬ZD÷s¬ZE÷voY5D8E8¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000179000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Botswana¬~AA÷Iam56Hmm¬AD÷1534599000¬ADE÷1534599000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BR Highlanders¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷BR Highlanders¬JA÷rkVqicub¬WU÷br-highlanders¬WN÷PUO¬AF÷Police XI¬JB÷dhZmjHf4¬WV÷police-xi¬AN÷n¬~AA÷8fPQ1g2I¬AD÷1534599000¬ADE÷1534599000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Extension Gunners¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EXT¬AE÷Extension Gunners¬JA÷vV3R3zP3¬WU÷extension-gunners¬WN÷CEN¬AF÷Centre Chiefs¬JB÷IL2V2fvA¬WV÷centre-chiefs¬AN÷n¬~AA÷McTU0DHO¬AD÷1534599000¬ADE÷1534599000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orapa United¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United¬JA÷Cr2Z1EgG¬WU÷orapa-united¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬JB÷Qo6w1Y8M¬WV÷bdf-xi¬AN÷n¬~AA÷QVZL2ZnC¬AD÷1534599000¬ADE÷1534599000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prisons XI Gaborone¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy FC¬JB÷Mg9M4G9c¬WV÷jwaneng-galaxy¬WM÷PRI¬AE÷Prisons XI Gaborone¬JA÷r3AI5dfi¬WU÷prisons-xi-gaborone¬AN÷n¬~AA÷nuyI3FX5¬AD÷1534599000¬ADE÷1534599000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sankoyo Bush Bucks¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sankoyo Bush Bucks¬JA÷WE3Xsg2p¬WU÷sankoyo-bush-bucks¬WN÷MIS¬AF÷Miscellaneous¬JB÷UaMzsDHj¬WV÷miscellaneous¬AN÷n¬~AA÷0OxA5y3g¬AD÷1534599000¬ADE÷1534599000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Security Systems¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEC¬AE÷Security Systems¬JA÷vHOhkyAA¬WU÷security-systems¬WN÷NOT¬AF÷Notwane¬JB÷I7NdlePG¬WV÷notwane¬AN÷n¬~AA÷vFyE4eIa¬AD÷1534685400¬ADE÷1534685400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sharps Shooting Stars¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Sharps Shooting Stars¬JA÷nsS0mFvN¬WU÷sharps-shooting-stars¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬JB÷QXQ4nZgT¬WV÷gaborone-utd¬AN÷n¬~AA÷z1HCPdfP¬AD÷1534944600¬ADE÷1534944600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Forest¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬JB÷AJsAeCWq¬WV÷township-rollers¬WM÷BLA¬AE÷Black Forest¬JA÷8Aer0hOS¬WU÷black-forest¬AN÷n¬~
1
1534533758
8
Ohje: Olet tällä hetkellä Botswanan Premier League tulokset -sivulla jalkapallo/Botswana alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Botswanan Premier League livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Botswanan Premier League sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Botswanan Premier League tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Botswanan Premier League tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.