Baseball »Maailma » Kansainvälinen ystävyysottelu » 2017

Kansainvälinen ystävyysottelu
Loading ...
results
SA÷6¬~ZA÷MAAILMA: Kansainvälinen ystävyysottelu¬ZEE÷YwLbVsK8¬ZB÷8¬ZY÷Maailma¬ZC÷OzRl2pNa¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷8_YwLbVsK8¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/maailma/friendly-international/¬ZX÷06Maailma 007aailma0660000000169000Kansainvälin029ottelu000¬ZCC÷0¬ZAF÷Maailma¬~AA÷n3RFE7kD¬AD÷1508677200¬ADE÷1508677200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Italia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ITA¬AE÷Italia¬JA÷Wxl4LRyU¬WU÷italia¬WF÷0¬WH÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷0¬WN÷HOL¬AF÷Hollanti¬JB÷YozWGopo¬WV÷hollanti¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷0¬WI÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷4¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷X¬AN÷n¬~AA÷O6yVsBjm¬AD÷1508598000¬ADE÷1508598000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hollanti¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOL¬AE÷Hollanti¬JA÷IkEJ9buQ¬WU÷hollanti¬WF÷0¬WH÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷ITA¬AF÷Italia¬JB÷MJIv5Ims¬WV÷italia¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷0¬WI÷0¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷2¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬AN÷n¬~AA÷YV36IQW8¬AD÷1508518800¬ADE÷1508518800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Italia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ITA¬AE÷Italia¬JA÷xSbvSOp6¬WU÷italia¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷0¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷2¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷HOL¬AF÷Hollanti¬JB÷GIcrRr0C¬WV÷hollanti¬WG÷0¬WI÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬AN÷n¬~AA÷vFkLYuXf¬AD÷1499599800¬ADE÷1499599800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kiinan Taipei¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KII¬AE÷Kiinan Taipei¬JA÷dE2ntvnG¬WU÷kiinan-taipei¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷11¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷1¬WN÷JAP¬AF÷Japani¬JB÷z51jub1M¬WV÷japani¬WG÷13¬WI÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬BT÷0¬AN÷n¬~AA÷WOCakeLe¬AD÷1499446800¬ADE÷1499446800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Curacao¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUR¬AE÷Curacao¬JA÷dMztgbqM¬WU÷curacao¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷2¬WN÷KUU¬AF÷Kuuba¬JB÷zDZqhIbS¬WV÷kuuba¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷x2Dejy6k¬AD÷1499427000¬ADE÷1499427000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kiinan Taipei¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KII¬AE÷Kiinan Taipei¬JA÷ldXXfKE9¬WU÷kiinan-taipei¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷8¬WH÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷2¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷JAP¬AF÷Japani¬JB÷SnWyfvUF¬WV÷japani¬WG÷7¬WI÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷1¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷0lxSIcni¬AD÷1499274000¬ADE÷1499274000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Japani¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAP¬AE÷Japani¬JA÷xKzk6glt¬WU÷japani¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷3¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷HOL¬AF÷Hollanti¬JB÷GAZh5D3n¬WV÷hollanti¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷3¬AN÷n¬~AA÷bqbqfE9j¬AD÷1499254200¬ADE÷1499254200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kiinan Taipei¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KII¬AE÷Kiinan Taipei¬JA÷neeunj3O¬WU÷kiinan-taipei¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷3¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷0¬WN÷CUR¬AF÷Curacao¬JB÷0baqoAIU¬WV÷curacao¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷2¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷GAHxRZt8¬AD÷1489090200¬ADE÷1489090200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rockies¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rockies¬JA÷YJcLHXXo¬WU÷colorado-rockies¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷21¬WH÷0¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷3¬BK÷2¬BM÷1¬BO÷1¬BQ÷X¬WN÷PUE¬AF÷Puerto Rico¬JB÷tpcPGimh¬WV÷puerto-rico¬WG÷9¬WI÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷CxidIsw8¬AD÷1489089900¬ADE÷1489089900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VEN¬AF÷Venezuela¬JB÷fTbHIDIu¬WV÷venezuela¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷10¬WI÷0¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷5¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷TEX¬AE÷Texas Rangers¬JA÷SxoDDLLU¬WU÷texas-rangers¬WF÷5¬WH÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷3¬AN÷n¬~AA÷YVTQeZOp¬AD÷1489082700¬ADE÷1489082700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Red Sox¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Red Sox¬JA÷l0sMpdSp¬WU÷boston-red-sox¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷7¬WH÷2¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷2¬BK÷0¬BM÷4¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷USA¬AF÷USA¬JB÷j5L49u5o¬WV÷usa¬WG÷8¬WI÷1¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷3¬BR÷2¬AN÷n¬~AA÷4CmlK38e¬AD÷1489082700¬ADE÷1489082700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Twins¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Twins¬JA÷OpldH3M5¬WU÷minnesota-twins¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷12¬WH÷1¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷2¬BK÷2¬BM÷2¬BO÷4¬BQ÷X¬WN÷KOL¬AF÷Kolumbia¬JB÷tMr1GNyC¬WV÷kolumbia¬WG÷12¬WI÷2¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷3¬AN÷n¬~AA÷0Otv5w2b¬AD÷1489017900¬ADE÷1489017900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Twins¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Twins¬JA÷rax8wuLH¬WU÷minnesota-twins¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷4¬WH÷2¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷USA¬AF÷USA¬JB÷QNRCxazO¬WV÷usa¬WG÷7¬WI÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷rcauMPwq¬AD÷1489016100¬ADE÷1489016100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Rays¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Rays¬JA÷ANstLoNt¬WU÷tampa-bay-rays¬WF÷8¬WH÷3¬AG÷7¬BA÷1¬BC÷4¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷2¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷KOL¬AF÷Kolumbia¬JB÷hnXpK5xm¬WV÷kolumbia¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷10¬WI÷1¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷6¬AN÷n¬~AA÷848DQ5VR¬AD÷1489003800¬ADE÷1489003800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Diamondbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEK¬AF÷Meksiko¬JB÷8EeEPREP¬WV÷meksiko¬WG÷10¬WI÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷1¬BR÷0¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Diamondbacks¬JA÷Kb2W0rxP¬WU÷arizona-diamondbacks¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷14¬WH÷1¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷1¬BO÷4¬BQ÷X¬AN÷n¬~AA÷vPGdUmW2¬AD÷1489003500¬ADE÷1489003500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Royals¬JA÷zo9rC8pQ¬WU÷kansas-city-royals¬WF÷9¬WH÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷VEN¬AF÷Venezuela¬JB÷hQeA7Shs¬WV÷venezuela¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷18¬WI÷1¬AH÷11¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷2¬BJ÷2¬BL÷4¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷Es99RoGL¬AD÷1489003500¬ADE÷1489003500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Athletics¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Athletics¬JA÷bqEN247C¬WU÷oakland-athletics¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷8¬WH÷1¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷2¬BI÷1¬BK÷2¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷X¬WN÷ITA¬AF÷Italia¬JB÷t83S1OMI¬WV÷italia¬WG÷6¬WI÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷IFF0T7o9¬AD÷1489003500¬ADE÷1489003500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFG¬AE÷San Francisco Giants¬JA÷WGfE6n8m¬WU÷san-francisco-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷7¬WH÷0¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷1¬BQ÷2¬WN÷PUE¬AF÷Puerto Rico¬JB÷CSBB56Ng¬WV÷puerto-rico¬WG÷10¬WI÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷3¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷j3z2869q¬AD÷1488996300¬ADE÷1488996300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Yankees¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYY¬AE÷New York Yankees¬JA÷p0WWg9Os¬WU÷new-york-yankees¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷14¬WH÷1¬AG÷10¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷4¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷3¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷X¬WN÷KAN¬AF÷Kanada¬JB÷vNVzgTwl¬WV÷kanada¬WG÷7¬WI÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷UgZ57QOk¬AD÷1488996300¬ADE÷1488996300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Pirates¬JA÷jcZvhmgf¬WU÷pittsburgh-pirates¬WF÷13¬WH÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷DOM¬AF÷Dominikaaninen tasavalta¬JB÷YLOqi780¬WV÷dominikaaninen-tasavalta¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷13¬WI÷0¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷9¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~
6
1511329177
41
fixtures
6
1511329177
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Kansainvälinen ystävyysottelu 2017 tulokset -sivulla baseball/Maailma alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Kansainvälinen ystävyysottelu 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Kansainvälinen ystävyysottelu 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. Kansainvälinen ystävyysottelu 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. Kansainvälinen ystävyysottelu 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.