Koripallo »Israel » Super League » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Super League¬ZEE÷8lGjdOzo¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷dfrDwwDS¬ZD÷p¬ZE÷vPUmLNZu¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8lGjdOzo¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/israel/super-league/¬ZX÷02Israel 006Israel0000000000153000Super League012League000¬ZCC÷0¬~AA÷K0yF0Ei7¬AD÷1485192300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷Kierros 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬WV÷hapoel-holon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷90¬BB÷29¬BD÷28¬BF÷14¬BH÷19¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬WU÷maccabi-ashdod¬AG÷68¬BA÷19¬BC÷20¬BE÷13¬BG÷16¬AN÷n¬~AA÷n7T0OHqE¬AD÷1485192000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷Kierros 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬WU÷gilboa-galil¬AG÷73¬BA÷18¬BC÷17¬BE÷22¬BG÷16¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬WV÷maccabi-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷94¬BB÷23¬BD÷26¬BF÷20¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷rZM9MeEQ¬AD÷1485106500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷Kierros 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬WU÷hapoel-eilat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬BA÷26¬BC÷23¬BE÷18¬BG÷24¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬WV÷bnei-herzliya¬AH÷84¬BB÷16¬BD÷24¬BF÷12¬BH÷32¬AN÷n¬~AA÷2ZTjjnjL¬AD÷1485025200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Kierros 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷87¬BA÷24¬BC÷21¬BE÷22¬BG÷20¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AH÷73¬BB÷23¬BD÷13¬BF÷21¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷QcS4NyaK¬AD÷1485022500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Kierros 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬WU÷maccabi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷77¬BA÷16¬BC÷11¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Kiryat Gat¬WV÷maccabi-kiryat-gat¬AH÷69¬BB÷20¬BD÷12¬BF÷15¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷Y3uJaY6D¬AD÷1485016200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷Kierros 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬WU÷ironi-nahariya¬AG÷78¬BA÷19¬BC÷20¬BE÷16¬BG÷23¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷81¬BB÷12¬BD÷28¬BF÷22¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷lWPniSzF¬AD÷1484584800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬WU÷hapoel-holon¬AG÷73¬BA÷11¬BC÷20¬BE÷17¬BG÷25¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷78¬BB÷17¬BD÷14¬BF÷31¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷bom62zNf¬AD÷1484584200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬WU÷maccabi-haifa¬AZ÷0¬AG÷80¬AT÷71¬BI÷9¬BA÷25¬BC÷18¬BE÷15¬BG÷13¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Kiryat Gat¬WV÷maccabi-kiryat-gat¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷85¬AU÷71¬BJ÷14¬BB÷22¬BD÷21¬BF÷12¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷jLm23G7l¬AD÷1484507100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬WV÷hapoel-eilat¬AH÷84¬BB÷17¬BD÷19¬BF÷16¬BH÷32¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷90¬BA÷35¬BC÷24¬BE÷16¬BG÷15¬AN÷n¬~AA÷CUlb4dhr¬AD÷1484505000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬WU÷bnei-herzliya¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷71¬BA÷22¬BC÷20¬BE÷11¬BG÷18¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬WV÷maccabi-rishon¬AH÷69¬BB÷17¬BD÷20¬BF÷16¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷xxnA1fx1¬AD÷1484418600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷100¬BA÷22¬BC÷23¬BE÷29¬BG÷26¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬WV÷gilboa-galil¬AH÷75¬BB÷24¬BD÷14¬BF÷21¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷6mCV8xpR¬AD÷1484417700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬WU÷ironi-nahariya¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷76¬BA÷25¬BC÷17¬BE÷11¬BG÷23¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬WV÷maccabi-ashdod¬AH÷69¬BB÷26¬BD÷16¬BF÷23¬BH÷4¬AN÷n¬~AA÷bN8NAbFE¬AD÷1483983900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬WU÷hapoel-eilat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷94¬BA÷23¬BC÷13¬BE÷29¬BG÷29¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AH÷86¬BB÷26¬BD÷11¬BF÷23¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷A1SSlHhe¬AD÷1483983600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬WU÷maccabi-ashdod¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷87¬BA÷20¬BC÷26¬BE÷23¬BG÷18¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬WV÷gilboa-galil¬AH÷63¬BB÷14¬BD÷16¬BF÷15¬BH÷18¬AN÷n¬~
3
1485256514
90
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Super League¬ZEE÷8lGjdOzo¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷dfrDwwDS¬ZD÷p¬ZE÷vPUmLNZu¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8lGjdOzo¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/israel/super-league/¬ZX÷02Israel 006Israel0000000000153000Super League012League000¬ZCC÷0¬~AA÷WbXIUh6m¬AD÷1485449100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬WV÷maccabi-ashdod¬AN÷n¬~AA÷v58uHZyl¬AD÷1485710700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷Kierros 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬WU÷ironi-nahariya¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬WV÷maccabi-haifa¬AN÷n¬~AA÷Y31lFD60¬AD÷1485711000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷Kierros 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬WV÷maccabi-rishon¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬WU÷gilboa-galil¬AN÷n¬~AA÷tU4dDiyD¬AD÷1485716700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Kierros 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬WV÷hapoel-holon¬AN÷n¬~AA÷juCqGgif¬AD÷1485793200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷Kierros 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬WU÷bnei-herzliya¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷Cf0hEXL6¬AD÷1485793800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Kierros 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬WV÷maccabi-ashdod¬AN÷n¬~AA÷pr9yIFMs¬AD÷1485801000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Kiryat Gat¬ER÷Kierros 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬WV÷hapoel-eilat¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Gat¬WU÷maccabi-kiryat-gat¬AN÷n¬~AA÷zTomzFrQ¬AD÷1485970500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬WU÷maccabi-rishon¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬WV÷ironi-nahariya¬AN÷n¬~AA÷MPsqyeTJ¬AD÷1485971100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬WU÷maccabi-haifa¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬WV÷hapoel-holon¬AN÷n¬~AA÷h8YEVYjs¬AD÷1486054500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬WU÷hapoel-eilat¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬WV÷gilboa-galil¬AN÷n¬~AA÷KK30CBjJ¬AD÷1486054800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬WU÷hapoel-tel-aviv¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Kiryat Gat¬WV÷maccabi-kiryat-gat¬AN÷n¬~AA÷S0eWPUKI¬AD÷1486225800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬WU÷hapoel-holon¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬WV÷maccabi-rishon¬AN÷n¬~AA÷WY1NRjj6¬AD÷1486314000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬WU÷ironi-nahariya¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬WV÷hapoel-eilat¬AN÷n¬~AA÷4QIa82ko¬AD÷1486321500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AN÷n¬~
3
1485256514
42
Ohje: Olet tällä hetkellä Super League 2016/2017 tulokset -sivulla koripallo/Israel alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Super League 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Super League 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. Super League 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Super League 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.