Koripallo »Israel » Israel Cup » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Israel Cup¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷IFu626sB¬ZD÷p¬ZE÷no43mJph¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/israel/israel-cup/¬ZX÷02Israel 006Israel0010000000157000Israel Cup 010el Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷8jTHe0ak¬AD÷1487271600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬AG÷68¬BA÷24¬BC÷23¬BE÷11¬BG÷10¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷82¬BB÷20¬BD÷22¬BF÷20¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷CvCfYvuS¬AD÷1487013300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬WU÷hapoel-holon¬AG÷59¬BA÷12¬BC÷17¬BE÷13¬BG÷17¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷68¬BB÷18¬BD÷9¬BF÷17¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷UJbMTbmq¬AD÷1487004300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬WU÷maccabi-ashdod¬AG÷89¬BA÷17¬BC÷27¬BE÷17¬BG÷28¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷95¬BB÷22¬BD÷27¬BF÷20¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷IiTAg0sj¬AD÷1483464600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬WU÷hapoel-holon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷88¬BA÷26¬BC÷17¬BE÷21¬BG÷24¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AH÷80¬BB÷17¬BD÷13¬BF÷16¬BH÷34¬AN÷n¬~AA÷tAQs024M¬AD÷1483374900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷75¬BA÷23¬BC÷19¬BE÷12¬BG÷21¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬WV÷ironi-nes-ziona¬AH÷73¬BB÷17¬BD÷13¬BF÷26¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷MLsuaMJS¬AD÷1483297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬WU÷maccabi-haifa¬AG÷90¬BA÷23¬BC÷15¬BE÷21¬BG÷31¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬WV÷maccabi-ashdod¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷95¬BB÷21¬BD÷29¬BF÷22¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷OUT6ftSq¬AD÷1483205400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬WU÷bnei-herzliya¬AG÷56¬BA÷24¬BC÷11¬BE÷9¬BG÷12¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷68¬BB÷17¬BD÷21¬BF÷13¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷C20TeJ7S¬AD÷1482171000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬WU÷hapoel-holon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷91¬BA÷18¬BC÷24¬BE÷23¬BG÷26¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬WV÷hapoel-eilat¬AH÷70¬BB÷12¬BD÷16¬BF÷25¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷Iu1PdahM¬AD÷1482087900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬WV÷gilboa-galil¬AH÷76¬BB÷22¬BD÷16¬BF÷21¬BH÷17¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷77¬BA÷25¬BC÷16¬BE÷22¬BG÷14¬AN÷n¬~AA÷tYIijcVk¬AD÷1482080700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬WV÷maccabi-rishon¬AH÷96¬BB÷20¬BD÷30¬BF÷15¬BH÷31¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷104¬BA÷21¬BC÷29¬BE÷27¬BG÷27¬AN÷n¬~AA÷YR5wE0Nd¬AD÷1482080400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elitzur Kiryat Ata¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬WV÷maccabi-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷91¬BB÷17¬BD÷30¬BF÷21¬BH÷23¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Kiryat Ata¬WU÷elitzur-kiryat-ata¬AG÷54¬BA÷12¬BC÷11¬BE÷25¬BG÷6¬AN÷n¬~AA÷4xcLcuwG¬AD÷1481999400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷78¬BB÷24¬BD÷21¬BF÷17¬BH÷16¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AG÷74¬BA÷19¬BC÷17¬BE÷18¬BG÷20¬AN÷n¬~AA÷EBneiwGq¬AD÷1481992200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rehovot¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬WV÷bnei-herzliya¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷65¬BB÷17¬BD÷18¬BF÷22¬BH÷8¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rehovot¬WU÷maccabi-rehovot¬AG÷63¬BA÷18¬BC÷18¬BE÷12¬BG÷15¬AN÷n¬~AA÷KOHekHpd¬AD÷1481992200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Ziona¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬WU÷ironi-nes-ziona¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷76¬BA÷13¬BC÷20¬BE÷22¬BG÷21¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬WV÷ironi-nahariya¬AH÷66¬BB÷14¬BD÷13¬BF÷10¬BH÷29¬AN÷n¬~
3
1488070704
25
fixtures
3
1488070704
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Israel Cup 2016/2017 tulokset -sivulla koripallo/Israel alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Israel Cup 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Israel Cup 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. Israel Cup 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Israel Cup 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.