Koripallo »Israel » Israel Cup » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Israel Cup¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷IFu626sB¬ZD÷p¬ZE÷no43mJph¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/israel/israel-cup/¬ZX÷02Israel 006Israel0010000000153000Israel Cup 010el Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷bFpqDALn¬AD÷1476374400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Ramat-Gan¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Ramat-Gan¬WU÷ironi-ramat-gan¬AG÷62¬BA÷13¬BC÷16¬BE÷19¬BG÷14¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬WV÷ironi-nahariya¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷100¬BB÷30¬BD÷18¬BF÷26¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷bTPHR9zt¬AD÷1475777700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Ramat Gan¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷94¬BB÷20¬BD÷21¬BF÷26¬BH÷27¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Ramat Gan¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AG÷54¬BA÷11¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷15¬AN÷n¬~AA÷4houEj6t¬AD÷1475772000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬WU÷ramat-hasharon¬AG÷56¬BA÷17¬BC÷11¬BE÷18¬BG÷10¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬WV÷gilboa-galil¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷80¬BB÷20¬BD÷14¬BF÷15¬BH÷31¬AN÷n¬~AA÷nkda9SKB¬AD÷1475771400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Galil¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Galil¬WU÷hapoel-galil¬AG÷60¬BA÷14¬BC÷16¬BE÷14¬BG÷16¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬WV÷hapoel-holon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷94¬BB÷28¬BD÷31¬BF÷19¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷IFieA855¬AD÷1475771100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Hod Hasharon¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷M. Hod Hasharon¬WU÷maccabi-hod-hasharon¬AG÷77¬BA÷23¬BC÷17¬BE÷15¬BG÷22¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬WV÷hapoel-eilat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷109¬BB÷16¬BD÷30¬BF÷28¬BH÷35¬AN÷n¬~AA÷vPhiBlja¬AD÷1475769600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Elitzur Kiryat Ata¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Kiryat Ata¬WU÷elitzur-kiryat-ata¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷94¬AT÷73¬BI÷21¬BA÷25¬BC÷13¬BE÷23¬BG÷12¬WN÷GIL¬AF÷H. Afula¬WV÷h-afula¬AZ÷0¬AH÷85¬AU÷73¬BJ÷12¬BB÷16¬BD÷14¬BF÷22¬BH÷21¬AM÷2 jatkoaikaa pelattu.¬AN÷n¬~AA÷d03nCUzg¬AD÷1475769600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Haifa¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Haifa¬WU÷hapoel-haifa¬AG÷71¬BA÷15¬BC÷22¬BE÷21¬BG÷13¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rehovot¬WV÷maccabi-rehovot¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷83¬BB÷23¬BD÷22¬BF÷19¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷84p876kO¬AD÷1475690400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Migdal Haemek¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KFA¬AE÷Migdal Haemek¬WU÷hapoel-migdal-haemek¬AG÷57¬BA÷15¬BC÷22¬BE÷12¬BG÷8¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷94¬BB÷28¬BD÷19¬BF÷28¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷Que38nzI¬AD÷1475688000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Raanana¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Kiryat Gat¬WV÷maccabi-kiryat-gat¬AH÷74¬BB÷13¬BD÷24¬BF÷19¬BH÷18¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Raanana¬WU÷maccabi-raanana¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷22¬BC÷20¬BE÷16¬BG÷22¬AN÷n¬~AA÷M7lC6Q4U¬AD÷1475685000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷73¬BA÷25¬BC÷15¬BE÷14¬BG÷19¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Kfar Saba Kohav Yair¬WV÷hapoel-kfar-saba-kohav-yair¬AH÷68¬BB÷14¬BD÷13¬BF÷23¬BH÷18¬AN÷n¬~
3
1481443081
10
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Israel Cup¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷IFu626sB¬ZD÷p¬ZE÷no43mJph¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/israel/israel-cup/¬ZX÷02Israel 006Israel0010000000153000Israel Cup 010el Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷EBneiwGq¬AD÷1482076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬WU÷bnei-herzliya¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rehovot¬WV÷maccabi-rehovot¬AN÷n¬~AA÷Iu1PdahM¬AD÷1482076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬WU÷gilboa-galil¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷C20TeJ7S¬AD÷1482076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬WU÷hapoel-eilat¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬WV÷hapoel-holon¬AN÷n¬~AA÷4xcLcuwG¬AD÷1482076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷KOHekHpd¬AD÷1482076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬WU÷ironi-nahariya¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬WV÷ironi-nes-ziona¬AN÷n¬~AA÷MD7GbLN9¬AD÷1482076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Raanana¬WV÷maccabi-raanana¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬WU÷maccabi-ashdod¬AN÷n¬~AA÷YR5wE0Nd¬AD÷1482076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬WU÷maccabi-haifa¬WN÷ELI¬AF÷Elitzur Kiryat Ata¬WV÷elitzur-kiryat-ata¬AN÷n¬~AA÷tYIijcVk¬AD÷1482076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬WU÷maccabi-rishon¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AN÷n¬~
3
1481443081
8
Ohje: Olet tällä hetkellä Israel Cup 2016/2017 tulokset -sivulla koripallo/Israel alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Israel Cup 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Israel Cup 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. Israel Cup 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Israel Cup 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.