Koripallo »Israel » Israel Cup » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Israel Cup¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷IFu626sB¬ZD÷p¬ZE÷no43mJph¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/israel/israel-cup/¬ZX÷02Israel 006Israel0010000000153000Israel Cup 010el Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷IiTAg0sj¬AD÷1483464600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AH÷80¬BB÷17¬BD÷13¬BF÷16¬BH÷34¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬WU÷hapoel-holon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷88¬BA÷26¬BC÷17¬BE÷21¬BG÷24¬AN÷n¬~AA÷tAQs024M¬AD÷1483374900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬WV÷ironi-nes-ziona¬AH÷73¬BB÷17¬BD÷13¬BF÷26¬BH÷17¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷75¬BA÷23¬BC÷19¬BE÷12¬BG÷21¬AN÷n¬~AA÷MLsuaMJS¬AD÷1483297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬WU÷maccabi-haifa¬AG÷90¬BA÷23¬BC÷15¬BE÷21¬BG÷31¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬WV÷maccabi-ashdod¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷95¬BB÷21¬BD÷29¬BF÷22¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷OUT6ftSq¬AD÷1483205400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬WU÷bnei-herzliya¬AG÷56¬BA÷24¬BC÷11¬BE÷9¬BG÷12¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷68¬BB÷17¬BD÷21¬BF÷13¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷C20TeJ7S¬AD÷1482171000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬WV÷hapoel-eilat¬AH÷70¬BB÷12¬BD÷16¬BF÷25¬BH÷17¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬WU÷hapoel-holon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷91¬BA÷18¬BC÷24¬BE÷23¬BG÷26¬AN÷n¬~AA÷Iu1PdahM¬AD÷1482087900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬WV÷gilboa-galil¬AH÷76¬BB÷22¬BD÷16¬BF÷21¬BH÷17¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷77¬BA÷25¬BC÷16¬BE÷22¬BG÷14¬AN÷n¬~AA÷tYIijcVk¬AD÷1482080700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬WV÷maccabi-rishon¬AH÷96¬BB÷20¬BD÷30¬BF÷15¬BH÷31¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷104¬BA÷21¬BC÷29¬BE÷27¬BG÷27¬AN÷n¬~AA÷YR5wE0Nd¬AD÷1482080400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elitzur Kiryat Ata¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬WV÷maccabi-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷91¬BB÷17¬BD÷30¬BF÷21¬BH÷23¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Kiryat Ata¬WU÷elitzur-kiryat-ata¬AG÷54¬BA÷12¬BC÷11¬BE÷25¬BG÷6¬AN÷n¬~AA÷4xcLcuwG¬AD÷1481999400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷78¬BB÷24¬BD÷21¬BF÷17¬BH÷16¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AG÷74¬BA÷19¬BC÷17¬BE÷18¬BG÷20¬AN÷n¬~AA÷EBneiwGq¬AD÷1481992200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rehovot¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬WV÷bnei-herzliya¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷65¬BB÷17¬BD÷18¬BF÷22¬BH÷8¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rehovot¬WU÷maccabi-rehovot¬AG÷63¬BA÷18¬BC÷18¬BE÷12¬BG÷15¬AN÷n¬~AA÷KOHekHpd¬AD÷1481992200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Ziona¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬WV÷ironi-nahariya¬AH÷66¬BB÷14¬BD÷13¬BF÷10¬BH÷29¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬WU÷ironi-nes-ziona¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷76¬BA÷13¬BC÷20¬BE÷22¬BG÷21¬AN÷n¬~AA÷MD7GbLN9¬AD÷1480608000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Raanana¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬WV÷maccabi-ashdod¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷76¬BB÷11¬BD÷13¬BF÷28¬BH÷24¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Raanana¬WU÷maccabi-raanana¬AG÷60¬BA÷15¬BC÷18¬BE÷13¬BG÷14¬AN÷n¬~AA÷bFpqDALn¬AD÷1476374400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Ramat-Gan¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Ramat-Gan¬WU÷ironi-ramat-gan¬AG÷62¬BA÷13¬BC÷16¬BE÷19¬BG÷14¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬WV÷ironi-nahariya¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷100¬BB÷30¬BD÷18¬BF÷26¬BH÷26¬AN÷n¬~
3
1485256521
22
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Israel Cup¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷IFu626sB¬ZD÷p¬ZE÷no43mJph¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/israel/israel-cup/¬ZX÷02Israel 006Israel0010000000153000Israel Cup 010el Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷UJbMTbmq¬AD÷1487004300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬WU÷maccabi-ashdod¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷CvCfYvuS¬AD÷1487013300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬WU÷hapoel-holon¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AN÷n¬~
3
1485256521
2
Ohje: Olet tällä hetkellä Israel Cup 2016/2017 tulokset -sivulla koripallo/Israel alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Israel Cup 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Israel Cup 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. Israel Cup 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Israel Cup 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.