Käsipallo »Maailma » Seurajoukkueiden ystävyysottelu » 2017

Seurajoukkueiden ystävyysottelu
Loading ...
results
SA÷7¬~ZA÷MAAILMA: Seurajoukkueiden ystävyysottelu¬ZEE÷KSra4UwF¬ZB÷8¬ZY÷Maailma¬ZC÷joLTBcOH¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_KSra4UwF¬ZJ÷2¬ZL÷/kasipallo/maailma/seurajoukkueiden-ystavyysottelu/¬ZX÷11Maailma 007aailma0100000000169000Seurajoukkue031ottelu000¬ZCC÷0¬ZAF÷Maailma¬~AA÷xCKA9O26¬AD÷1503167400¬ADE÷1503167400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ademar (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Ademar (Esp)¬WU÷ademar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷14¬BC÷14¬WN÷POR¬AF÷Porto (Por)¬WV÷porto¬AH÷27¬BB÷13¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷r1qUEJvn¬AD÷1503167400¬ADE÷1503167400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kolding (Den)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷Kolding (Den)¬WU÷kolding¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷11¬BC÷16¬WN÷PFA¬AF÷Pfadi Winterthur (Sui)¬WV÷pfadi-winterthur¬AH÷23¬BB÷10¬BD÷13¬AN÷n¬~AA÷bLL6A4m0¬AD÷1503162000¬ADE÷1503162000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KRAS/Volendam (Ned)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRA¬AE÷KRAS/Volendam (Ned)¬WU÷kras-volendam¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷14¬BC÷18¬WN÷BOL¬AF÷Bologna (Ita)¬WV÷bologna¬AH÷23¬BB÷14¬BD÷9¬AN÷n¬~AA÷2gScCQIm¬AD÷1503158400¬ADE÷1503158400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ribnica (Slo)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIB¬AE÷Ribnica (Slo)¬WU÷ribnica¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷15¬BC÷15¬WN÷CSU¬AF÷Csurgoi (Hun)¬WV÷csurgoi¬AH÷25¬BB÷9¬BD÷16¬AN÷n¬~AA÷GdW1BpYg¬AD÷1503158400¬ADE÷1503158400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Steaua Bucuresti (Rou)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STB¬AE÷Steaua Bucuresti (Rou)¬WU÷steaua-bukarest¬AG÷27¬BA÷14¬BC÷13¬WN÷CSM¬AF÷CSM Bucuresti (Rou)¬WV÷csm-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷13¬BD÷15¬AN÷n¬~AA÷6NtSHneQ¬AD÷1503154800¬ADE÷1503154800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adiyaman (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADI¬AE÷Adiyaman (Tur)¬WU÷adiyaman-belediyesi¬AG÷18¬BA÷9¬BC÷9¬WN÷BEY¬AF÷Beykoz Belediyespor (Tur)¬WV÷beykoz-belediyespor¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷9¬BD÷15¬AN÷n¬~AA÷nLQQJ8QD¬AD÷1503151200¬ADE÷1503151200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meshkov Brest (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MES¬AE÷Meshkov Brest (Blr)¬WU÷meshkov-brest¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷29¬BA÷13¬BC÷16¬WN÷BUC¬AF÷Dinamo Bucuresti (Rou)¬WV÷dinamo-bucuresti¬AH÷23¬BB÷12¬BD÷11¬AN÷n¬~AA÷YHxqePmD¬AD÷1503147600¬ADE÷1503147600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Goztepe (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOZ¬AE÷Goztepe (Tur)¬WU÷goztepe¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷29¬BA÷14¬BC÷15¬WN÷MIL¬AF÷Milli Piyango (Tur)¬WV÷milli-piyango¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷29¬BB÷15¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷KEYvd5Y6¬AD÷1503144000¬ADE÷1503144000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Riihimäen Cocks (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RII¬AE÷Riihimäen Cocks (Fin)¬WU÷riihimaen-cocks¬AG÷21¬BA÷12¬BC÷9¬WN÷RAP¬AF÷St. Raphael (Fra)¬WV÷st-raphael¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷15¬BD÷13¬AN÷n¬~AA÷xjqzcoJ0¬AD÷1503136800¬ADE÷1503136800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Piotrków Tryb. (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIO¬AE÷Piotrków Tryb. (Pol)¬WU÷piotrkow-tryb¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷16¬BC÷17¬WN÷GWA¬AF÷Gwardia Opole (Pol)¬WV÷gwardia-opole¬AH÷29¬BB÷12¬BD÷17¬AN÷n¬~AA÷pxOI72XI¬AD÷1503136800¬ADE÷1503136800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sasja KV (Bel)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PET¬AF÷St. Petersburg (Rus)¬WV÷st-petersburg¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷12¬BD÷11¬WM÷SAS¬AE÷Sasja KV (Bel)¬WU÷sasja-kv¬AG÷18¬BA÷10¬BC÷8¬AN÷n¬~AA÷bapWcR3f¬AD÷1503133200¬ADE÷1503133200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stal Mielec (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stal Mielec (Pol)¬WU÷stal-mielec¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷16¬BC÷22¬WN÷LEG¬AF÷Legionowo (Pol)¬WV÷legionowo¬AH÷25¬BB÷13¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷6oPE8rIC¬AD÷1503129600¬ADE÷1503129600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Doboj (Bih)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOB¬AE÷Doboj (Bih)¬WU÷doboj¬AG÷24¬BA÷14¬BC÷10¬WN÷BOR¬AF÷Borac (Bih)¬WV÷borac¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷15¬BD÷22¬AN÷n¬~AA÷UPuSb7ll¬AD÷1503129600¬ADE÷1503129600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kwidzyn (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KWI¬AE÷Kwidzyn (Pol)¬WU÷kwidzyn¬AG÷24¬BA÷8¬BC÷16¬WN÷ZAB¬AF÷Zabrze (Pol)¬WV÷zabrze¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷25¬BB÷11¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷IN3keIUD¬AD÷1503086400¬ADE÷1503086400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Avanca (Por)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POV¬AF÷Povoa (Por)¬WV÷povoa¬AH÷23¬BB÷12¬BD÷11¬WM÷AVA¬AE÷Avanca (Por)¬WU÷avanca¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷21¬BC÷15¬AN÷n¬~AA÷nP6HerRP¬AD÷1503082800¬ADE÷1503082800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Doboj (Bih)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOB¬AE÷Doboj (Bih)¬WU÷doboj¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷29¬BA÷14¬BC÷15¬WN÷SAS¬AF÷Sasja KV (Bel)¬WV÷sasja-kv¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷29¬BB÷16¬BD÷13¬AN÷n¬~AA÷GIP6WYiD¬AD÷1503081000¬ADE÷1503081000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Benidorm (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Benidorm (Esp)¬WU÷benidorm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷17¬BC÷18¬WN÷BOL¬AF÷Bologna (Ita)¬WV÷bologna¬AH÷20¬BB÷10¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷xSQ2XEx7¬AD÷1503079200¬ADE÷1503079200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Xico Andebol (Por)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷XIC¬AE÷Xico Andebol (Por)¬WU÷xico-andebol¬AG÷26¬BA÷8¬BC÷18¬WN÷MAI¬AF÷Maia-Ismai (Por)¬WV÷maia-ismai¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷14¬BD÷18¬AN÷n¬~AA÷8Y7DdOBJ¬AD÷1503076500¬ADE÷1503076500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aix (Fra)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AIX¬AE÷Aix (Fra)¬WU÷pays-d-aix¬AG÷21¬BA÷13¬BC÷8¬WN÷KOL¬AF÷Kolding (Den)¬WV÷kolding¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷14¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷8hMbYfN0¬AD÷1503075600¬ADE÷1503075600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wybrzeze Gdansk (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SZC¬AF÷Szczecin (Pol)¬WV÷szczecin¬AH÷22¬BB÷11¬BD÷11¬WM÷GDA¬AE÷Wybrzeze Gdansk (Pol)¬WU÷wybrzeze-gdansk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷25¬BA÷13¬BC÷12¬AN÷n¬~AA÷nwYkzHhl¬AD÷1503074700¬ADE÷1503074700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Povazska Bystrica (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POV¬AE÷Povazska Bystrica (Svk)¬WU÷povazska-bystrica¬AG÷24¬BA÷12¬BC÷12¬WN÷CHR¬AF÷Chrobry Glogow (Pol)¬WV÷chrobry-glogow¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷17¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷YZToycwr¬AD÷1503072000¬ADE÷1503072000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meshkov Brest (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MES¬AE÷Meshkov Brest (Blr)¬WU÷meshkov-brest¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷29¬BA÷14¬BC÷15¬WN÷RII¬AF÷Riihimäen Cocks (Fin)¬WV÷riihimaen-cocks¬AH÷21¬BB÷8¬BD÷13¬AN÷n¬~AA÷tv6IhP8F¬AD÷1503070200¬ADE÷1503070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meble Elblag Wojcik (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEB¬AE÷Meble Elblag Wojcik (Pol)¬WU÷elblag-wojcik¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷25¬BA÷12¬BC÷13¬WN÷SPO¬AF÷Spojnia Gdynia (Pol)¬WV÷spojnia-gdynia¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷25¬BB÷12¬BD÷13¬AN÷n¬~AA÷h6qpi2Zt¬AD÷1503070200¬ADE÷1503070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Presov (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRE¬AE÷Presov (Svk)¬WU÷presov¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷14¬BC÷10¬WN÷PET¬AF÷St. Petersburg (Rus)¬WV÷st-petersburg¬AH÷17¬BB÷11¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷2m7Eg5g9¬AD÷1503068400¬ADE÷1503068400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frydek-Mistek (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRY¬AE÷Frydek-Mistek (Cze)¬WU÷frydek-mistek¬AG÷31¬BA÷18¬BC÷13¬WN÷KOP¬AF÷Koprivnice (Cze)¬WV÷koprivnice¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷15¬BD÷17¬AN÷n¬~AA÷zRzIfov3¬AD÷1503068400¬ADE÷1503068400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jicin (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIC¬AE÷Jicin (Cze)¬WU÷jicin¬AG÷21¬BA÷11¬BC÷10¬WN÷PLZ¬AF÷Plzen (Cze)¬WV÷plzen¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷13¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷dzxEeROd¬AD÷1503066600¬ADE÷1503066600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferencvaros (Hun)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FER¬AE÷Ferencvaros (Hun)¬WU÷ferencvaros¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷25¬BA÷11¬BC÷14¬WN÷CEG¬AF÷Cegledi (Hun)¬WV÷cegledi-kkse¬AH÷23¬BB÷12¬BD÷11¬AN÷n¬~AA÷UTqSXNWk¬AD÷1503064800¬ADE÷1503064800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juri Union Leoben (Aut)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUR¬AE÷Juri Union Leoben (Aut)¬WU÷juri-union-leoben¬AG÷24¬WN÷FIV¬AF÷Aon Fivers (Aut)¬WV÷aon-fivers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬AN÷n¬~AA÷rXmWWsnd¬AD÷1503064800¬ADE÷1503064800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Raphael (Fra)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷St. Raphael (Fra)¬WU÷st-raphael¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷14¬BC÷19¬WN÷BUC¬AF÷Dinamo Bucuresti (Rou)¬WV÷dinamo-bucuresti¬AH÷30¬BB÷13¬BD÷17¬AN÷n¬~
7
1503188108
161
fixtures
SA÷7¬~ZA÷MAAILMA: Seurajoukkueiden ystävyysottelu¬ZEE÷KSra4UwF¬ZB÷8¬ZY÷Maailma¬ZC÷joLTBcOH¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷8_KSra4UwF¬ZJ÷2¬ZL÷/kasipallo/maailma/seurajoukkueiden-ystavyysottelu/¬ZX÷11Maailma 007aailma0100000000169000Seurajoukkue031ottelu000¬ZCC÷0¬ZAF÷Maailma¬~AA÷U1NfZz8f¬AD÷1503075600¬ADE÷1503075600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zubri (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1503078358¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZUB¬AE÷Zubri (Cze)¬WU÷zubri¬WN÷HLO¬AF÷Hlohovec (Svk)¬WV÷hlohovec¬AN÷n¬~AA÷pGQQFaPu¬AD÷1503158400¬ADE÷1503158400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Presov (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1503158950¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRE¬AE÷Presov (Svk)¬WU÷presov¬WN÷AIX¬AF÷Aix (Fra)¬WV÷pays-d-aix¬AN÷y¬MW÷16¬~
7
1503188108
2
Ohje: Olet tällä hetkellä Seurajoukkueiden ystävyysottelu 2017 tulokset -sivulla käsipallo/Maailma alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Seurajoukkueiden ystävyysottelu 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Seurajoukkueiden ystävyysottelu 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. Seurajoukkueiden ystävyysottelu 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 100 eri kilpailua 15 eri lajista maasta ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Seurajoukkueiden ystävyysottelu 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.