Käsipallo »Maailma » Seurajoukkueiden ystävyysottelu - Naiset » 2016

Seurajoukkueiden ystävyysottelu - Naiset
Loading ...
results
SA÷7¬~ZA÷MAAILMA: Seurajoukkueiden ystävyysottelu - Naiset¬ZEE÷bmPiS2Xg¬ZB÷8¬ZY÷Maailma¬ZC÷xpzwV5pj¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_bmPiS2Xg¬ZJ÷2¬ZL÷/kasipallo/maailma/seurajoukkueiden-ystavyysottelu-naiset/¬ZX÷11Maailma 007aailma0110000000153000Seurajoukkue040Naiset000¬ZCC÷0¬~AA÷h0UKA6VK¬AD÷1483092000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cluj N¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Cluj N¬WU÷cluj¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷14¬BC÷14¬WN÷ZAL¬AF÷Zalau N¬WV÷zalau¬AH÷22¬BB÷12¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷bwVGBnGE¬AD÷1483084800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baia Mare N¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CSM¬AF÷Craiova N¬WV÷craiova¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬BB÷18¬BD÷18¬WM÷SEL¬AE÷Baia Mare N¬WU÷baia-mare¬AG÷28¬BA÷13¬BC÷15¬AN÷n¬~AA÷n3RCCS08¬AD÷1483084800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brasov N¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COR¬AE÷Brasov N¬WU÷brasov¬AG÷31¬BA÷12¬BC÷19¬WN÷BIS¬AF÷Bistrita N¬WV÷csm-bistrita¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷19¬BD÷13¬AN÷n¬~AA÷hxdPWngg¬AD÷1483030800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramnicu Valcea N¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RMV¬AE÷Ramnicu Valcea N¬WU÷ramnicu-valcea¬AG÷27¬BA÷14¬BC÷13¬WN÷COR¬AF÷Brasov N¬WV÷brasov¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷15¬BD÷13¬AN÷n¬~AA÷z11KXSwm¬AD÷1483027200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunarea Braila N¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CSM¬AF÷CSM Roman N¬WV÷csm-roman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷27¬BB÷15¬BD÷12¬WM÷DUN¬AE÷Dunarea Braila N¬WU÷dunarea-braila¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷27¬BA÷15¬BC÷12¬AN÷n¬~AA÷vVFlwkGP¬AD÷1483020000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Slobozia N¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Slobozia N¬WU÷unirea-slobozia¬AG÷24¬BA÷9¬BC÷15¬WN÷DIN¬AF÷Dinamo Bucuresti N¬WV÷dinamo-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷14¬BD÷13¬AN÷n¬~AA÷tE0j9QEn¬AD÷1483005600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zalau N¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAL¬AE÷Zalau N¬WU÷zalau¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷17¬BC÷13¬WN÷CSM¬AF÷Craiova N¬WV÷craiova¬AH÷28¬BB÷13¬BD÷15¬AN÷n¬~AA÷ni1nA6at¬AD÷1482998400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Danubius Galati N¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CSU¬AE÷Danubius Galati N¬WU÷csu-danubius-galati¬AG÷19¬BA÷13¬BC÷6¬WN÷CSM¬AF÷CSM Roman N¬WV÷csm-roman¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷10¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷tMAQIKJO¬AD÷1482944400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramnicu Valcea N¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RMV¬AE÷Ramnicu Valcea N¬WU÷ramnicu-valcea¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷17¬BC÷15¬WN÷BIS¬AF÷Bistrita N¬WV÷csm-bistrita¬AH÷29¬BB÷10¬BD÷19¬AN÷n¬~AA÷2VBMJ04I¬AD÷1482940800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Bucuresti N¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Bucuresti N¬WU÷dinamo-bucuresti¬AG÷26¬BA÷11¬BC÷15¬WN÷CSM¬AF÷CSM Roman N¬WV÷csm-roman¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷29¬BB÷14¬BD÷15¬AN÷n¬~AA÷Ye7IKtkC¬AD÷1482937200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brasov N¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COR¬AE÷Brasov N¬WU÷brasov¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷27¬BA÷15¬BC÷12¬WN÷MAG¬AF÷Magura Cisnadiei N¬WV÷magura-cisnadiei¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷27¬BB÷14¬BD÷13¬AN÷n¬~AA÷f58ELMZ5¬AD÷1482933600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunarea Braila N¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUN¬AE÷Dunarea Braila N¬WU÷dunarea-braila¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷17¬BC÷14¬WN÷UNI¬AF÷Unirea Slobozia N¬WV÷unirea-slobozia¬AH÷29¬BB÷12¬BD÷17¬AN÷n¬~AA÷IXdcxT4N¬AD÷1482484500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zalau N¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAL¬AE÷Zalau N¬WU÷zalau¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷14¬BC÷20¬WN÷CLU¬AF÷Cluj N¬WV÷cluj¬AH÷26¬BB÷11¬BD÷15¬AN÷n¬~AA÷vsbgw9kH¬AD÷1482478200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramnicu Valcea N¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RMV¬AE÷Ramnicu Valcea N¬WU÷ramnicu-valcea¬AG÷31¬BA÷16¬BC÷15¬WN÷KIC¬AF÷Kisvardai KC N¬WV÷kisvardai-kc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷15¬BD÷17¬AN÷n¬~
7
1484594372
83
fixtures
7
1484594372
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Seurajoukkueiden ystävyysottelu - Naiset 2016 tulokset -sivulla käsipallo/Maailma alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Seurajoukkueiden ystävyysottelu - Naiset 2016 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Seurajoukkueiden ystävyysottelu - Naiset 2016 sarjataulukon ja ottelutiedot. Seurajoukkueiden ystävyysottelu - Naiset 2016 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 100 eri kilpailua 15 eri lajista maasta ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Seurajoukkueiden ystävyysottelu - Naiset 2016 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.