Am. jalkapallo »USA » NFL » 2017/2018

results
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SjUkw7Qs¬ZD÷t¬ZE÷YZqsSF5R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/usa/nfl/¬ZX÷09USA 003......0020000000169000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷W0ExSXk9¬AD÷1508459100¬ADE÷1508459100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Raiders¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬WU÷oakland-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷14¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬WV÷kansas-city-chiefs¬AH÷30¬BB÷10¬BD÷10¬BF÷10¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OzFYSDz3¬AD÷1508200200¬ADE÷1508200200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬WU÷tennessee-titans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷6¬BC÷3¬BE÷6¬BG÷21¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬WV÷indianapolis-colts¬AH÷22¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷6¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ppGUTgLd¬AD÷1508113800¬ADE÷1508113800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬WU÷denver-broncos¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬WV÷new-york-giants¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷3¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷S8opMs2j¬AD÷1508099100¬ADE÷1508099100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬WV÷pittsburgh-steelers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷19¬BB÷2¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷7¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬WU÷kansas-city-chiefs¬AG÷13¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tCklL1Hd¬AD÷1508099100¬ADE÷1508099100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Raiders¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬WU÷oakland-raiders¬AG÷16¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬WV÷los-angeles-chargers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Wx0ER3vT¬AD÷1508097900¬ADE÷1508097900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Cardinals¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬WU÷arizona-cardinals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷14¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AH÷33¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YontNNnp¬AD÷1508097900¬ADE÷1508097900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬WU÷jacksonville-jaguars¬AG÷17¬BA÷14¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬WV÷los-angeles-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷17¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KrM68OXj¬AD÷1508086800¬ADE÷1508086800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬WU÷atlanta-falcons¬AG÷17¬BA÷10¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬WV÷miami-dolphins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷14¬BH÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8bFlX7Ai¬AD÷1508086800¬ADE÷1508086800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬WU÷baltimore-ravens¬AZ÷0¬AG÷24¬AT÷24¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬WV÷chicago-bears¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷27¬AU÷24¬BJ÷3¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nkEhWRPc¬AD÷1508086800¬ADE÷1508086800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬WU÷houston-texans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷10¬BC÷14¬BE÷9¬BG÷0¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬WV÷cleveland-browns¬AH÷17¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UD3cVou4¬AD÷1508086800¬ADE÷1508086800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬WU÷minnesota-vikings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷6¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬WV÷green-bay-packers¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tl71U5fA¬AD÷1508086800¬ADE÷1508086800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷52¬BA÷17¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷7¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬WV÷detroit-lions¬AH÷38¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷14¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zB65TP9G¬AD÷1508086800¬ADE÷1508086800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Jets¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬WU÷new-york-jets¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬WV÷new-england-patriots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷E159SqPM¬AD÷1508086800¬ADE÷1508086800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Redskins¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬WV÷san-francisco-49ers¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷10¬BH÷7¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬WU÷washington-redskins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷9¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷thN294Ip¬AD÷1507854300¬ADE÷1507854300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬WU÷carolina-panthers¬AG÷23¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷6¬BG÷7¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬WV÷philadelphia-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷11¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zBpzEpAT¬AD÷1507595400¬ADE÷1507595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬WU÷chicago-bears¬AG÷17¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷8¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬WV÷minnesota-vikings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷14¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1508555356
156
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SjUkw7Qs¬ZD÷t¬ZE÷YZqsSF5R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/usa/nfl/¬ZX÷09USA 003......0020000000169000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷AiDtRi5F¬AD÷1508691600¬ADE÷1508691600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬WU÷buffalo-bills¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷hG2oQBKL¬AD÷1508691600¬ADE÷1508691600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬WU÷chicago-bears¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬WV÷carolina-panthers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷6J6kPVZR¬AD÷1508691600¬ADE÷1508691600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Browns¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬WU÷cleveland-browns¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬WV÷tennessee-titans¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷ObgHKkrq¬AD÷1508691600¬ADE÷1508691600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬WU÷green-bay-packers¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬WV÷new-orleans-saints¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷2khLJ9ck¬AD÷1508691600¬ADE÷1508691600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬WV÷jacksonville-jaguars¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬WU÷indianapolis-colts¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷KQnQITCe¬AD÷1508691600¬ADE÷1508691600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬WU÷los-angeles-rams¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬WV÷arizona-cardinals¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷bHoUHmS1¬AD÷1508691600¬ADE÷1508691600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬WU÷miami-dolphins¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬WV÷new-york-jets¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷CKZBtX42¬AD÷1508691600¬ADE÷1508691600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬WV÷baltimore-ravens¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬WU÷minnesota-vikings¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷hUsKvBZE¬AD÷1508702700¬ADE÷1508702700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬WV÷dallas-cowboys¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷0foSxk4R¬AD÷1508703900¬ADE÷1508703900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬WU÷los-angeles-chargers¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬WV÷denver-broncos¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷WKtOwVlL¬AD÷1508703900¬ADE÷1508703900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Giants¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬WU÷new-york-giants¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬WV÷seattle-seahawks¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷A5hFuiK8¬AD÷1508703900¬ADE÷1508703900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬WU÷pittsburgh-steelers¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬WV÷cincinnati-bengals¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷23XgY8Cr¬AD÷1508718600¬ADE÷1508718600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬WU÷new-england-patriots¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬WV÷atlanta-falcons¬AL÷{"1":[{"BN":"Viasat Urheilu","BU":"https:\/\/www.viasat.fi"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷pSMbXSRl¬AD÷1508805000¬ADE÷1508805000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬WV÷washington-redskins¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1508555356
164
Ohje: Olet tällä hetkellä NFL tulokset -sivulla amerikkalainen jalkapallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NFL livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NFL sarjataulukon ja ottelutiedot. NFL tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. NFL tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.