Am. jalkapallo »USA » NFL » 2017/2018

results
5
1493249098
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL - Harjoitusottelu¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷hOt7yoef¬ZD÷t¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷15¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/usa/nfl/¬ZX÷09USA 003......0020000000126000NFL - Harjoi021ottelu000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷p4nXqzWl¬AD÷1501804800¬ADE÷1501804800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬WU÷arizona-cardinals¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬WV÷dallas-cowboys¬AN÷n¬~AA÷reWV0S6t¬AD÷1502406000¬ADE÷1502406000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬WU÷miami-dolphins¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬WV÷atlanta-falcons¬AN÷n¬~AA÷xIVZanMn¬AD÷1502492400¬ADE÷1502492400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬WU÷new-york-giants¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬WV÷pittsburgh-steelers¬AN÷n¬~AA÷b7C6bZpr¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬WU÷arizona-cardinals¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬WV÷oakland-raiders¬AN÷n¬~AA÷KM0FdDFf¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬WU÷baltimore-ravens¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬WV÷washington-redskins¬AN÷n¬~AA÷tWutrE01¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬WV÷minnesota-vikings¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬WU÷buffalo-bills¬AN÷n¬~AA÷KMvpsYF7¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Panthers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬WU÷carolina-panthers¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬WV÷houston-texans¬AN÷n¬~AA÷SOLz4eNK¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬WU÷chicago-bears¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬WV÷denver-broncos¬AN÷n¬~AA÷YP4JeXU0¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬WU÷cincinnati-bengals¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AN÷n¬~AA÷6FKv3FxR¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Browns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬WU÷cleveland-browns¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬WV÷new-orleans-saints¬AN÷n¬~AA÷6V82IfxE¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬WU÷green-bay-packers¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬WV÷philadelphia-eagles¬AN÷n¬~AA÷YPSR5Hh8¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬WU÷indianapolis-colts¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬WV÷detroit-lions¬AN÷n¬~AA÷6w3RgBaD¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬WV÷san-francisco-49ers¬AN÷n¬~AA÷Sn4Nfip7¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬WU÷los-angeles-chargers¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬WV÷seattle-seahawks¬AN÷n¬~AA÷p0WV4y8E¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬WV÷dallas-cowboys¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬WU÷los-angeles-rams¬AN÷n¬~AA÷Ofoyqfoe¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬WU÷new-england-patriots¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬WV÷jacksonville-jaguars¬AN÷n¬~AA÷xbBAcg0l¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬WU÷new-york-jets¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬WV÷tennessee-titans¬AN÷n¬~AA÷2wdY8s5H¬AD÷1503014400¬ADE÷1503014400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AN÷n¬~AA÷CzOncp65¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬WU÷arizona-cardinals¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬WV÷chicago-bears¬AN÷n¬~AA÷Yc4HCP5h¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬WU÷cincinnati-bengals¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬WV÷kansas-city-chiefs¬AN÷n¬~AA÷0AZ2g25U¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬WU÷dallas-cowboys¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬WV÷indianapolis-colts¬AN÷n¬~AA÷GM9CD5jn¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬WU÷detroit-lions¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬WV÷new-york-jets¬AN÷n¬~AA÷Cl3LBqLb¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Texans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬WU÷houston-texans¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬WV÷new-england-patriots¬AN÷n¬~AA÷xWA8Eoyt¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬WU÷los-angeles-chargers¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬WV÷new-orleans-saints¬AN÷n¬~AA÷K0RfeOzI¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬WV÷baltimore-ravens¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬WU÷miami-dolphins¬AN÷n¬~AA÷KE6T9NkB¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Raiders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬WU÷oakland-raiders¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬WV÷los-angeles-rams¬AN÷n¬~AA÷2PGafrjO¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬WV÷buffalo-bills¬AN÷n¬~AA÷jLZwa6yg¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬WV÷denver-broncos¬AN÷n¬~AA÷6B2PA3z5¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬WU÷seattle-seahawks¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬WV÷minnesota-vikings¬AN÷n¬~AA÷tASjd4LB¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬WU÷tennessee-titans¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬WV÷carolina-panthers¬AN÷n¬~AA÷YqPrbQja¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Redskins¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬WV÷green-bay-packers¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬WU÷washington-redskins¬AN÷n¬~
5
1493249098
321
Ohje: Olet tällä hetkellä NFL tulokset -sivulla amerikkalainen jalkapallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NFL livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NFL sarjataulukon ja ottelutiedot. NFL tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. NFL tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.