Am. jalkapallo »USA » NFL » 2016/2017

results
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷IDQOBfdU¬ZD÷t¬ZE÷Ofi7w6Vi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/usa/nfl/¬ZX÷09USA 003......0020000000153000NFL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷jqnbHX3l¬AD÷1480987800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Jets¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬WU÷new-york-jets¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬WV÷indianapolis-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷41¬BB÷14¬BD÷10¬BF÷10¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xtrfIDlr¬AD÷1480901400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬AV÷1480930148|¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬WU÷seattle-seahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷10¬BC÷13¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬WV÷carolina-panthers¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0buROFBE¬AD÷1480886700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Cardinals¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬WU÷arizona-cardinals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬WV÷washington-redskins¬AH÷23¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷14¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tAdONZQK¬AD÷1480886700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷5¬BC÷9¬BE÷7¬BG÷3¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬WV÷new-york-giants¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K0eSMgtR¬AD÷1480886700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Chargers¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Chargers¬WU÷san-diego-chargers¬AG÷21¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷10¬BH÷11¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M7tNPed8¬AD÷1480885500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Raiders¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬WU÷oakland-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷14¬BG÷15¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬WV÷buffalo-bills¬AH÷24¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷14¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Mg1lBdsF¬AD÷1480874400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬WU÷atlanta-falcons¬AG÷28¬BA÷10¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷12¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬WV÷kansas-city-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷29¬BB÷6¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KvKiAGdL¬AD÷1480874400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬WU÷baltimore-ravens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷14¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬WV÷miami-dolphins¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷239d9zCR¬AD÷1480874400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬WV÷san-francisco-49ers¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬WU÷chicago-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷14¬BG÷5¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4CeO4fKr¬AD÷1480874400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬WU÷cincinnati-bengals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷10¬BC÷9¬BE÷10¬BG÷3¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬WV÷philadelphia-eagles¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Yo0S3EZl¬AD÷1480874400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬WU÷green-bay-packers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬WV÷houston-texans¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CxaW2Yle¬AD÷1480874400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬WV÷denver-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷3¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬WU÷jacksonville-jaguars¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f1ly2h41¬AD÷1480874400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷6¬BG÷3¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬WV÷los-angeles-rams¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷84hu1CJ7¬AD÷1480874400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬WU÷new-orleans-saints¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬WV÷detroit-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷6¬BH÷9¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SW1pCxS8¬AD÷1480641900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬AV÷1480658335|¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬WU÷minnesota-vikings¬AG÷15¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷9¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬WV÷dallas-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lt3tDIC2¬AD÷1480383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Kierros 12¬AX÷0¬AV÷1480398231|¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬WU÷philadelphia-eagles¬AG÷13¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬WV÷green-bay-packers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~~
5
1481054157
256
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷IDQOBfdU¬ZD÷t¬ZE÷Ofi7w6Vi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/usa/nfl/¬ZX÷09USA 003......0020000000153000NFL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷Y7y3GiJf¬AD÷1481246700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬WV÷oakland-raiders¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷Cbz7FBY0¬AD÷1481479200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬WU÷buffalo-bills¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬WV÷pittsburgh-steelers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷tYvBEVm7¬AD÷1481479200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Chargers¬WV÷san-diego-chargers¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬WU÷carolina-panthers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷KOwFDk3D¬AD÷1481479200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Browns¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬WU÷cleveland-browns¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬WV÷cincinnati-bengals¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷MTHcxZuE¬AD÷1481479200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬WU÷detroit-lions¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬WV÷chicago-bears¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷Y3L1ygeK¬AD÷1481479200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬WV÷houston-texans¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬WU÷indianapolis-colts¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷SQK5zDAQ¬AD÷1481479200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬WV÷minnesota-vikings¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷UZ6XVWIs¬AD÷1481479200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬WU÷miami-dolphins¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬WV÷arizona-cardinals¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷nB1xVjYm¬AD÷1481479200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬WV÷washington-redskins¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷KOapTU20¬AD÷1481479200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬WU÷tennessee-titans¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬WV÷denver-broncos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YR3lSlI6¬AD÷1481490300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬WV÷new-york-jets¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷GjggR8XC¬AD÷1481491500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬WU÷green-bay-packers¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬WV÷seattle-seahawks¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷fshcQSnJ¬AD÷1481491500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬WU÷los-angeles-rams¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬WV÷atlanta-falcons¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷Q10tUAmf¬AD÷1481491500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬WV÷new-orleans-saints¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷8bevkCPJ¬AD÷1481506200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Giants¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬WU÷new-york-giants¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬WV÷dallas-cowboys¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷nkfrlWvQ¬AD÷1481592600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬WU÷new-england-patriots¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬WV÷baltimore-ravens¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1481054157
64
Ohje: Olet tällä hetkellä NFL tulokset -sivulla amerikkalainen jalkapallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NFL livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NFL sarjataulukon ja ottelutiedot. NFL tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. NFL tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.