Am. jalkapallo »USA » NFL » 2016/2017

results
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷IDQOBfdU¬ZD÷t¬ZE÷Ofi7w6Vi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/usa/nfl/¬ZX÷09USA 003......0020000000153000NFL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷UXHmoOuq¬AD÷1483320600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Lions¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬AV÷1483361342|¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬WU÷detroit-lions¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬WV÷green-bay-packers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KbWHjpIL¬AD÷1483305900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬AV÷1483323001|¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬WU÷atlanta-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷14¬BC÷21¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬WV÷new-orleans-saints¬AH÷32¬BB÷10¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4jWVc1Pl¬AD÷1483305900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬AV÷1483323021|¬BX÷-1¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬WU÷denver-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬WV÷oakland-raiders¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rsVZdLve¬AD÷1483305900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬AV÷1483323012|¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬WU÷los-angeles-rams¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬WV÷arizona-cardinals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬BB÷3¬BD÷13¬BF÷14¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CGZwduf1¬AD÷1483305900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Chargers¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬AV÷1483323044|¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Chargers¬WU÷san-diego-chargers¬AG÷27¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬WV÷kansas-city-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷3¬BD÷17¬BF÷14¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j7Ysea97¬AD÷1483305900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬AV÷1483323067|¬BX÷-1¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬WU÷san-francisco-49ers¬AG÷23¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷2¬BG÷7¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬WV÷seattle-seahawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷25¬BB÷3¬BD÷16¬BF÷3¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MRtRbsAr¬AD÷1483305900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Redskins¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬AV÷1483323056|¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬WU÷washington-redskins¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬WV÷new-york-giants¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷19¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷9¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bkVLk4XR¬AD÷1483293600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬AV÷1483308932|¬BX÷-1¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬WU÷cincinnati-bengals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷14¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬WV÷baltimore-ravens¬AH÷10¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8OGiprek¬AD÷1483293600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬AV÷1483313976|¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬WU÷indianapolis-colts¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷14¬BG÷7¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬WV÷jacksonville-jaguars¬AH÷20¬BB÷10¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jm6dq2Ae¬AD÷1483293600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Dolphins¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬AV÷1483308986|¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬WU÷miami-dolphins¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬WV÷new-england-patriots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷35¬BB÷14¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷8¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4jA0rMP1¬AD÷1483293600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬AV÷1483308953|¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬WU÷minnesota-vikings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷17¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬WV÷chicago-bears¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Igbr7522¬AD÷1483293600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Jets¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬AV÷1483308973|¬BX÷-1¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬WV÷buffalo-bills¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷7¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬WU÷new-york-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷10¬BG÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dpcn6PH8¬AD÷1483293600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬AV÷1483308965|¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬WU÷philadelphia-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬WV÷dallas-cowboys¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ELii5qXE¬AD÷1483293600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬AV÷1483313943|¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷27¬AT÷21¬BI÷6¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬WV÷cleveland-browns¬AZ÷0¬AH÷24¬AU÷21¬BJ÷3¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hCje43nL¬AD÷1483293600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬AV÷1483313966|¬BX÷-1¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬WV÷carolina-panthers¬AH÷16¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷6¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nZka3N1R¬AD÷1483293600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬AV÷1483313954|¬BX÷-1¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬WU÷tennessee-titans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷3¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬WV÷houston-texans¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷10¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xzsDiQ2F¬AD÷1482802200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷Kierros 16¬AX÷0¬AV÷1482919471|¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬WU÷dallas-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷14¬BG÷7¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬WV÷detroit-lions¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OWx9h6m9¬AD÷1482715800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Kierros 16¬AX÷0¬AV÷1482919657|¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷21¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷12¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬WV÷denver-broncos¬AH÷10¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷USA: NFL - Playoffit¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷biQxXwSu¬ZD÷t¬ZE÷Ofi7w6Vi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/usa/nfl/¬ZX÷09USA 003......0020000000208000NFL - Playof015yoffit000¬ZCC÷0¬~AA÷h2uoAUue¬AD÷1484529600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬AV÷1484545120|¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬WU÷kansas-city-chiefs¬AG÷16¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷6¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬WV÷pittsburgh-steelers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷18¬BB÷6¬BD÷6¬BF÷3¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nPvk9le1¬AD÷1484516400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬AV÷1484545642|¬BX÷-1¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬WV÷green-bay-packers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷34¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷6¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬WU÷dallas-cowboys¬AG÷31¬BA÷3¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷18¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vaysBAQl¬AD÷1484442900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬AV÷1484462141|¬BX÷-1¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬BA÷14¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬WV÷houston-texans¬AH÷16¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QFwg88A7¬AD÷1484429700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬AV÷1484478824|¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬WU÷atlanta-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷36¬BA÷0¬BC÷19¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬WV÷seattle-seahawks¬AH÷20¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2m7axwZp¬AD÷1483911600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬AV÷1483927767|¬BX÷-1¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬WU÷green-bay-packers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷38¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷10¬BG÷14¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬WV÷new-york-giants¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t0J2TadU¬AD÷1483898700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬AV÷1483919465|¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷14¬BC÷6¬BE÷10¬BG÷0¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬WV÷miami-dolphins¬AH÷12¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0vLXtJQT¬AD÷1483838100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬AV÷1483906279|¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬WU÷seattle-seahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷26¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷16¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬WV÷detroit-lions¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ILf8lqSu¬AD÷1483824900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬AV÷1483843396|¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬WU÷houston-texans¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷27¬BA÷10¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬WV÷oakland-raiders¬AH÷14¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1484964810
328
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL - Playoffit¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷biQxXwSu¬ZD÷t¬ZE÷Ofi7w6Vi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/usa/nfl/¬ZX÷09USA 003......0020000000208000NFL - Playof015yoffit000¬ZCC÷0¬~AA÷WI7aFnlc¬AD÷1485115500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬WV÷green-bay-packers¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬WU÷atlanta-falcons¬AL÷{"1":[{"BN":"ViaPlay","BU":"http:\/\/viaplay.fi\/"},{"BN":"Viasat Urheilu","BU":"https:\/\/www.viasat.fi\/urheilu\/live"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷lxNrBhE8¬AD÷1485128400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬WU÷new-england-patriots¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬WV÷pittsburgh-steelers¬AL÷{"1":[{"BN":"ViaPlay","BU":"http:\/\/viaplay.fi\/"},{"BN":"Viasat Urheilu","BU":"https:\/\/www.viasat.fi\/urheilu\/live"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~
5
1484964810
2
Ohje: Olet tällä hetkellä NFL tulokset -sivulla amerikkalainen jalkapallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NFL livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NFL sarjataulukon ja ottelutiedot. NFL tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. NFL tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.