Am. jalkapallo »Kanada » CFL » 2016

results
SA÷5¬~ZA÷KANADA: CFL¬ZEE÷MZFZnvX4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷YsYRylxU¬ZD÷t¬ZE÷MH7yHTXf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_MZFZnvX4¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/kanada/cfl/¬ZX÷09Kanada 006Kanada0010000000153000CFL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷EZEptoWs¬AD÷1478386800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BC Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIO¬AE÷BC Lions¬WU÷bc-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷41¬BA÷14¬BC÷10¬BE÷9¬BG÷8¬WN÷SAS¬AF÷Saskatchewan Roughriders¬WV÷saskatchewan-roughriders¬AH÷18¬BB÷4¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CQSIpRNQ¬AD÷1478376000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Eskimos¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Eskimos¬WU÷edmonton-eskimos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷41¬BA÷7¬BC÷21¬BE÷3¬BG÷10¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Argonauts¬WV÷toronto-argonauts¬AH÷17¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U1wEo78K¬AD÷1478365200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamilton Tiger-Cats¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Tiger-Cats¬WU÷hamilton-tiger-cats¬AG÷25¬BA÷6¬BC÷0¬BE÷11¬BG÷8¬WN÷MON¬AF÷Montreal Alouettes¬WV÷montreal-alouettes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷18¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GbZ9nmgE¬AD÷1478300400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Redblacks¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Blue Bombers¬WV÷winnipeg-blue-bombers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷17¬BH÷3¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Redblacks¬WU÷ottawa-redblacks¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷10¬BG÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2eoSN3GD¬AD÷1477846800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Alouettes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Alouettes¬WU÷montreal-alouettes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷3¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Stampeders¬WV÷calgary-stampeders¬AH÷8¬BB÷5¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O4nOOq17¬AD÷1477782000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saskatchewan Roughriders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷Saskatchewan Roughriders¬WU÷saskatchewan-roughriders¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷LIO¬AF÷BC Lions¬WV÷bc-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷9¬BD÷7¬BF÷6¬BH÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rgVQPPo1¬AD÷1477771200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Blue Bombers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Redblacks¬WV÷ottawa-redblacks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷8¬BD÷9¬BF÷3¬BH÷3¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Blue Bombers¬WU÷winnipeg-blue-bombers¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷42WMQ5Wf¬AD÷1477695600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamilton Tiger-Cats¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Tiger-Cats¬WU÷hamilton-tiger-cats¬AG÷26¬BA÷10¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷15¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Eskimos¬WV÷edmonton-eskimos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷29¬BB÷6¬BD÷6¬BF÷10¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷KANADA: CFL - Playoffit¬ZEE÷MZFZnvX4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷A3PgX7po¬ZD÷t¬ZE÷MH7yHTXf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷47_MZFZnvX4¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/kanada/cfl/¬ZX÷09Kanada 006Kanada0010000000208000CFL - Playof015yoffit000¬ZCC÷0¬~AA÷xOWiwuf9¬AD÷1480287600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ottawa Redblacks¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Redblacks¬WU÷ottawa-redblacks¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷2¬AG÷39¬AT÷33¬BI÷6¬BA÷10¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷6¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Stampeders¬WV÷calgary-stampeders¬AZ÷0¬AH÷33¬AU÷33¬BJ÷0¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷10¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷CAGBOihU¬AD÷1479677400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Stampeders¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Stampeders¬WU÷calgary-stampeders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷42¬BA÷8¬BC÷24¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷LIO¬AF÷BC Lions¬WV÷bc-lions¬AH÷15¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷8¬AN÷n¬~AA÷b7C7PXxO¬AD÷1479664800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Redblacks¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Redblacks¬WU÷ottawa-redblacks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷35¬BA÷9¬BC÷8¬BE÷8¬BG÷10¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Eskimos¬WV÷edmonton-eskimos¬AH÷23¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷bmlrxkLo¬AD÷1479072600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BC Lions¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIO¬AE÷BC Lions¬WU÷bc-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷32¬BA÷0¬BC÷12¬BE÷7¬BG÷13¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Blue Bombers¬WV÷winnipeg-blue-bombers¬AH÷31¬BB÷11¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷3¬AN÷n¬~AA÷pp00D5ro¬AD÷1479060000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamilton Tiger-Cats¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Tiger-Cats¬WU÷hamilton-tiger-cats¬AG÷21¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷6¬BG÷12¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Eskimos¬WV÷edmonton-eskimos¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷11¬BF÷3¬BH÷3¬AN÷n¬~
5
1481019165
95
fixtures
5
1481019165
0
Ohje: Olet tällä hetkellä CFL tulokset -sivulla amerikkalainen jalkapallo/Kanada alueella. LiveTulokset.com tarjoaa CFL livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, CFL sarjataulukon ja ottelutiedot. CFL tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. CFL tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.