Premier League 2018 live tilanteet, tulokset, sarjataulukot, turnauskaaviot

Verkkopallo »Etelä-Afrikka » Premier League » 2018

results
SA÷29¬~ZA÷ETELÄ-AFRIKKA: Premier League¬ZEE÷px6qVHqT¬ZB÷175¬ZY÷Etelä-Afrikka¬ZC÷MLkbY0Gm¬ZD÷p¬ZE÷IH8YeTPS¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_px6qVHqT¬ZJ÷2¬ZL÷/verkkopallo/etela-afrikka/premier-league/¬ZX÷28Etelä-Afrikk013frikka0010000000179000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etelä-Afrikka¬~AA÷dMOcLqDf¬AD÷1528563600¬ADE÷1528563600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gauteng Golden Fireballs N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JOU¬AF÷Northern Cape Diamonds N¬JB÷2sMqRh6f¬WV÷northern-cape-diamonds¬AH÷32¬WM÷GGF¬AE÷Gauteng Golden Fireballs N¬JA÷p6RvSYjl¬WU÷gauteng-golden-fireballs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷70¬~AA÷EcZhMPcl¬AD÷1528556400¬ADE÷1528556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Southern Stings N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southern Stings N¬JA÷lzt9XfTQ¬WU÷southern-stings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬WN÷YOU¬AF÷Limpopo Baobabs N¬JB÷6FSzTEyr¬WV÷limpopo-baobabs¬AH÷27¬~AA÷z7zkN5rr¬AD÷1528549200¬ADE÷1528549200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mpumalanga Sunbirds N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MPU¬AE÷Mpumalanga Sunbirds N¬JA÷h8n0ZGbE¬WU÷mpumalanga-sunbirds¬AG÷30¬WN÷JOU¬AF÷North West Flames N¬JB÷zXy5YzEK¬WV÷north-west-flames¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷51¬~ZA÷ETELÄ-AFRIKKA: Premier League - Playoffit¬ZEE÷px6qVHqT¬ZB÷175¬ZY÷Etelä-Afrikka¬ZC÷4UCAXKVg¬ZD÷p¬ZE÷IH8YeTPS¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_px6qVHqT¬ZJ÷11¬ZL÷/verkkopallo/etela-afrikka/premier-league/¬ZX÷28Etelä-Afrikk013frikka0010000000235000Premier Leag026yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etelä-Afrikka¬~AA÷rJ8BQaqa¬AD÷1529229600¬ADE÷1529229600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gauteng Jaguars N¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAJ¬AE÷Gauteng Jaguars N¬JA÷l8JRQtoc¬WU÷gauteng-jaguars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷49¬BA÷12¬BC÷9¬BE÷12¬BG÷16¬WN÷SOU¬AF÷Southern Stings N¬JB÷SbIVP003¬WV÷southern-stings¬AH÷47¬BB÷9¬BD÷15¬BF÷12¬BH÷11¬~AA÷dMCFPJb5¬AD÷1529222400¬ADE÷1529222400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷North West Flames N¬ER÷3. sija¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOU¬AE÷North West Flames N¬JA÷dYMZOKF9¬WU÷north-west-flames¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷2¬AG÷66¬AT÷49¬BI÷17¬BA÷15¬BC÷12¬BE÷10¬BG÷12¬WN÷FRE¬AF÷Free State Crinums N¬JB÷zPLwOvVF¬WV÷free-state-crinums¬AZ÷0¬AH÷64¬AU÷49¬BJ÷15¬BB÷11¬BD÷16¬BF÷12¬BH÷10¬~AA÷0fPepy8D¬AD÷1529161200¬ADE÷1529161200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Southern Stings N¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southern Stings N¬JA÷KpZ3JKlF¬WU÷southern-stings¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷49¬WN÷FRE¬AF÷Free State Crinums N¬JB÷Ymw8Iv4L¬WV÷free-state-crinums¬AH÷45¬~AA÷vT8apMkN¬AD÷1529154000¬ADE÷1529154000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gauteng Jaguars N¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAJ¬AE÷Gauteng Jaguars N¬JA÷x61WQlHF¬WU÷gauteng-jaguars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷56¬WN÷JOU¬AF÷North West Flames N¬JB÷I3F09Mor¬WV÷north-west-flames¬AH÷45¬~AA÷QcdWtDsG¬AD÷1529078400¬ADE÷1529078400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Free State Crinums N¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Free State Crinums N¬JA÷SYEJKZvk¬WU÷free-state-crinums¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷44¬BA÷8¬BC÷11¬BE÷14¬BG÷11¬WN÷GGF¬AF÷Gauteng Golden Fireballs N¬JB÷v9INJgfe¬WV÷gauteng-golden-fireballs¬AH÷41¬BB÷11¬BD÷10¬BF÷8¬BH÷12¬~AA÷WzcSsgS9¬AD÷1529071200¬ADE÷1529071200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North West Flames N¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIN¬AF÷Kingdom Stars N¬JB÷pAPELFPr¬WV÷kingdom-stars¬AH÷41¬BB÷9¬BD÷10¬BF÷9¬BH÷13¬WM÷JOU¬AE÷North West Flames N¬JA÷r1wmQeHR¬WU÷north-west-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷68¬BA÷18¬BC÷16¬BE÷21¬BG÷13¬~ZA÷ETELÄ-AFRIKKA: Premier League - 5.-6. sijat¬ZEE÷px6qVHqT¬ZB÷175¬ZY÷Etelä-Afrikka¬ZC÷dxVHVb06¬ZD÷p¬ZE÷IH8YeTPS¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_px6qVHqT¬ZJ÷111¬ZL÷/verkkopallo/etela-afrikka/premier-league/¬ZX÷28Etelä-Afrikk013frikka0010000000259000Premier Leag028 sijat000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etelä-Afrikka¬~AA÷2JkrWENq¬AD÷1529146800¬ADE÷1529146800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kingdom Stars N¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kingdom Stars N¬JA÷StuwPiIg¬WU÷kingdom-stars¬AG÷40¬WN÷GGF¬AF÷Gauteng Golden Fireballs N¬JB÷6XwsOBXa¬WV÷gauteng-golden-fireballs¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷41¬~ZA÷ETELÄ-AFRIKKA: Premier League - 7.-10. sijat¬ZEE÷px6qVHqT¬ZB÷175¬ZY÷Etelä-Afrikka¬ZC÷biCEWvo0¬ZD÷p¬ZE÷IH8YeTPS¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_px6qVHqT¬ZJ÷84¬ZL÷/verkkopallo/etela-afrikka/premier-league/¬ZX÷28Etelä-Afrikk013frikka0010000000271000Premier Leag029 sijat000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etelä-Afrikka¬~AA÷v10ztXdM¬AD÷1529139600¬ADE÷1529139600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Limpopo Baobabs N¬ER÷7. sija¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Limpopo Baobabs N¬JA÷YVHRID91¬WU÷limpopo-baobabs¬AG÷40¬WN÷MPU¬AF÷Mpumalanga Sunbirds N¬JB÷CMGVHXO7¬WV÷mpumalanga-sunbirds¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷52¬~AA÷MPkuuiCS¬AD÷1529132400¬ADE÷1529132400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Cape Diamonds N¬ER÷9. sija¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOU¬AE÷Northern Cape Diamonds N¬JA÷lv0EtH18¬WU÷northern-cape-diamonds¬AG÷39¬BA÷11¬BC÷10¬BE÷11¬BG÷7¬WN÷EAS¬AF÷Eastern Cape Aloes N¬JB÷SUbIuyHE¬WV÷eastern-cape-aloes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷58¬BB÷10¬BD÷16¬BF÷13¬BH÷19¬~AA÷8pMddg4s¬AD÷1528624800¬ADE÷1528624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Limpopo Baobabs N¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Limpopo Baobabs N¬JA÷zNvsd8lN¬WU÷limpopo-baobabs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷71¬WN÷JOU¬AF÷Northern Cape Diamonds N¬JB÷lQroeS3T¬WV÷northern-cape-diamonds¬AH÷40¬~AA÷6yzV0ZeQ¬AD÷1528617600¬ADE÷1528617600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mpumalanga Sunbirds N¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MPU¬AE÷Mpumalanga Sunbirds N¬JA÷29tZcUJA¬WU÷mpumalanga-sunbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷39¬WN÷EAS¬AF÷Eastern Cape Aloes N¬JB÷t0uwclZG¬WV÷eastern-cape-aloes¬AH÷35¬~
29
1537446540
56
fixtures
29
1537446540
0
APUA: Olet nyt Premier League 2018 tuloksissa sivuston Verkkopallo/Etelä-Afrikka alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Premier League 2018 live tilanteet, loppu- ja väliaikatulokset, Premier League 2018 sarjataulukon ja otteluiden yksityiskohdat. Premier League 2018 lisäksi voit seurata yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri urheilulajista ympäri maailmaa LiveTulokset.comista. Sen kuin vain klikkaat urheilulajin nimeä ylävalikosta tai maan nimeä vasemmasta reunasta ja valitset haluamasi kilpailun. Premier League 2018 tulospalvelu on reaaliaikainen ja päivittyy livenä.