ITF Vigo Miehet livescore, tulokset, kaaviot

Tennis ITF Miehet - Kaksinpelit Vigo2018

results
SA÷2¬~ZA÷ITF MIEHET - KAKSINPELIT: Vigo (Espanja), massakenttä¬ZEE÷fZpjd6oe¬ZB÷3473162¬ZC÷Wn1XM255¬ZD÷p¬ZE÷Kn6Y5USB¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷9002_fZpjd6oe¬ZJ÷5¬ZL÷/tennis/itf-miehet-kaksinpelit/vigo/¬ZX÷03511...000Vigo, massak017kenttä02000000Vigo (Espanj014panja)¬ZHS÷5733¬ZCC÷0¬ZAF÷ITF Miehet - Kaksinpelit¬~AA÷lvvtwnZG¬AD÷1534585500¬ADE÷1534585500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lopez San Martin A. (Esp)¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOP¬AE÷Lopez San Martin A. (Esp)¬JA÷SbUIexBN¬WU÷lopez-san-martin-alvaro¬AG÷1¬BA÷4¬BC÷7¬BE÷0¬WN÷EST¬AF÷Esteve L. E. (Esp)¬JB÷dYYMfdQT¬WV÷esteve-lobato-eduardo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷5¬BF÷6¬~AA÷p6aEZqV8¬AD÷1534516200¬ADE÷1534516200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Echazu M. (Per)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Echazu M. (Per)¬JA÷QBoZ5qzQ¬WU÷echazu-mauricio¬AG÷0¬BA÷6¬BC÷1¬DA÷4¬WN÷LOP¬AF÷Lopez San Martin A. (Esp)¬JB÷65T113rs¬WV÷lopez-san-martin-alvaro¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷7¬BD÷6¬DB÷7¬~AA÷6F0AzQF2¬AD÷1534500000¬ADE÷1534500000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pla Malfeito J. (Esp)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Pla Malfeito J. (Esp)¬JA÷YHbmrtrJ¬WU÷pla-malfeito-jaume¬AG÷0¬BA÷4¬BC÷4¬WN÷EST¬AF÷Esteve L. E. (Esp)¬JB÷nLnV6PKJ¬WV÷esteve-lobato-eduardo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷UyU8FiL6¬AD÷1534429800¬ADE÷1534429800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Durasovic V. (Nor)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUR¬AE÷Durasovic V. (Nor)¬JA÷KfEvsq0d¬WU÷durasovic-viktor¬AG÷0¬BA÷4¬BC÷4¬WN÷ECH¬AF÷Echazu M. (Per)¬JB÷YBHL5Sxc¬WV÷echazu-mauricio¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷Sh93f852¬AD÷1534429800¬ADE÷1534429800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Romero De Avila (Esp)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROO¬AE÷Romero De Avila (Esp)¬JA÷Iaojirtf¬WU÷romero-de-avila-senise-alberto¬AG÷0¬BA÷4¬BC÷2¬WN÷EST¬AF÷Esteve L. E. (Esp)¬JB÷0Ozej2e0¬WV÷esteve-lobato-eduardo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷2B1Gi6kL¬AD÷1534413600¬ADE÷1534413600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bellier A. (Sui)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Bellier A. (Sui)¬JA÷QNsnB3XP¬WU÷bellier-antoine¬AG÷1¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷3¬WN÷PLA¬AF÷Pla Malfeito J. (Esp)¬JB÷r3UD6Nus¬WV÷pla-malfeito-jaume¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷2¬BF÷6¬~AA÷4hmEVaHs¬AD÷1534411800¬ADE÷1534411800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zeballos F. (Bol)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEB¬AE÷Zeballos F. (Bol)¬JA÷GlvcDQh5¬WU÷zeballos-federico¬AG÷0¬BA÷3¬BC÷3¬WN÷LOP¬AF÷Lopez San Martin A. (Esp)¬JB÷bDT1Cp8B¬WV÷lopez-san-martin-alvaro¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷GnyTK59a¬AD÷1534338000¬ADE÷1534338000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cao Pardal D. (Esp)¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAO¬AE÷Cao Pardal D. (Esp)¬JA÷4IrOAlve¬WU÷cao-pardal-david¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷EST¬AF÷Esteve L. E. (Esp)¬JB÷nsYS98g1¬WV÷esteve-lobato-eduardo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷MRUa4P7L¬AD÷1534338000¬ADE÷1534338000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Durasovic V. (Nor)¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUR¬AE÷Durasovic V. (Nor)¬JA÷hYaPRr4P¬WU÷durasovic-viktor¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷WIN¬AF÷Winter Lopez B. (Esp)¬JB÷fsniN2Ct¬WV÷winter-lopez-benjamin¬AH÷0¬BB÷3¬BD÷2¬~AA÷0zTzpDrS¬AD÷1534338000¬ADE÷1534338000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Martos Gornes S. (Esp)¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Martos Gornes S. (Esp)¬JA÷v7oaXFX3¬WU÷martos-gornes-sergio¬AG÷1¬BA÷4¬BC÷6¬BE÷0¬WN÷PLA¬AF÷Pla Malfeito J. (Esp)¬JB÷jsk3WZnA¬WV÷pla-malfeito-jaume¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷3¬BF÷6¬~AA÷pKUKhG0e¬AD÷1534338000¬ADE÷1534338000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Romero De Avila (Esp)¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROO¬AE÷Romero De Avila (Esp)¬JA÷IuRUKZo8¬WU÷romero-de-avila-senise-alberto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷6¬WN÷TES¬AF÷Tessa L. (Fra)¬JB÷dWPYJg1E¬WV÷tessa-louis¬AH÷1¬BB÷6¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷ENvsheIb¬AD÷1534325400¬ADE÷1534325400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bellier A. (Sui)¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Bellier A. (Sui)¬JA÷QkQzXzoT¬WU÷bellier-antoine¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷MAN¬AF÷Mancineiras C. O. (Esp)¬JB÷rVC2Sfgp¬WV÷mancineiras-cornella-oscar¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷xdxPLofg¬AD÷1534325400¬ADE÷1534325400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colas Sanchez A. (Esp)¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colas Sanchez A. (Esp)¬JA÷CAQGCA9r¬WU÷colas-sanchez-alberto¬AG÷1¬BA÷6¬BC÷5¬BE÷5¬WN÷ECH¬AF÷Echazu M. (Per)¬JB÷6XPKBUOl¬WV÷echazu-mauricio¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷7¬~AA÷rudfGneI¬AD÷1534325400¬ADE÷1534325400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lopez San Martin A. (Esp)¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOR¬AF÷Sorni Chavarria Q. (Esp)¬JB÷UP7KaCu7¬WV÷sorni-chavarria-quim¬AH÷0¬BB÷4¬BD÷3¬WM÷LOP¬AE÷Lopez San Martin A. (Esp)¬JA÷n1IF0hQ0¬WU÷lopez-san-martin-alvaro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬~AA÷fPAiGVFG¬AD÷1534325400¬ADE÷1534325400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zeballos F. (Bol)¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEB¬AE÷Zeballos F. (Bol)¬JA÷86qO8Ng6¬WU÷zeballos-federico¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷ARI¬AF÷Arias B. (Bol)¬JB÷KtmS7s9C¬WV÷arias-boris¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷vB9wwheA¬AD÷1534264200¬ADE÷1534264200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colas Sanchez A. (Esp)¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colas Sanchez A. (Esp)¬JA÷roqVfz9Q¬WU÷colas-sanchez-alberto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷LIY¬AF÷Li Y. (Chn)¬JB÷pfVdjfHs¬WV÷li-yuanfeng¬AH÷0¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷dW168L1f¬AD÷1534264200¬ADE÷1534264200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Escandell Juan G. (Esp)¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EST¬AF÷Esteve L. E. (Esp)¬JB÷8juwA6EU¬WV÷esteve-lobato-eduardo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬WM÷ESC¬AE÷Escandell Juan G. (Esp)¬JA÷fmyZAnaO¬WU÷escandell-juan-gerard¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷4YMRF39K¬AD÷1534264200¬ADE÷1534264200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fernandez P. (Esp)¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷Fernandez P. (Esp)¬JA÷AZsoMC7P¬WU÷fernandez-pol¬AG÷0¬BA÷5¬BC÷1¬WN÷PLA¬AF÷Pla Malfeito J. (Esp)¬JB÷CrUCHWFt¬WV÷pla-malfeito-jaume¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷7¬BD÷6¬~AA÷EkTRG1v8¬AD÷1534257000¬ADE÷1534257000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bellier A. (Sui)¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Bellier A. (Sui)¬JA÷U5qq2iGg¬WU÷bellier-antoine¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷IZQ¬AF÷Izquierdo Luque R. (Esp)¬JB÷8drm1BVa¬WV÷izquierdo-luque-rafael¬AH÷0¬BB÷4¬BD÷2¬~AA÷ABNNGqfE¬AD÷1534257000¬ADE÷1534257000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marrero Curbelo I. (Esp)¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marrero Curbelo I. (Esp)¬JA÷rTkab9FI¬WU÷marrero-curbelo-ivan¬AG÷0¬BA÷6¬BC÷3¬DA÷8¬WN÷MAR¬AF÷Martos Gornes S. (Esp)¬JB÷MJl3cTUO¬WV÷martos-gornes-sergio¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷7¬BD÷6¬DB÷10¬~AA÷0KAZwYu4¬AD÷1534257000¬ADE÷1534257000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winter Lopez B. (Esp)¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winter Lopez B. (Esp)¬JA÷nJkMddvE¬WU÷winter-lopez-benjamin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷7¬BC÷6¬WN÷IRI¬AF÷Irigaray Guarne P. (Esp)¬JB÷Q9lQeGgK¬WV÷irigaray-guarne-pablo¬AH÷0¬BB÷5¬BD÷2¬~AA÷K8gxuEQc¬AD÷1534239000¬ADE÷1534239000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Durasovic V. (Nor)¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUR¬AE÷Durasovic V. (Nor)¬JA÷MubzZhn7¬WU÷durasovic-viktor¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷7¬WN÷OLI¬AF÷Oliver Moratalla V. (Esp)¬JB÷YF1vYC1D¬WV÷oliver-moratalla-vicente¬AH÷0¬BB÷4¬BD÷5¬~AA÷zaUNHsP1¬AD÷1534239000¬ADE÷1534239000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sorni Chavarria Q. (Esp)¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOR¬AE÷Sorni Chavarria Q. (Esp)¬JA÷Ywjz4Dos¬WU÷sorni-chavarria-quim¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷3¬BE÷6¬WN÷SAN¬AF÷Sanchez Izquierdo N. (Esp)¬JB÷CUlv3X0m¬WV÷sanchez-izquierdo-nikolas¬AH÷1¬BB÷4¬BD÷6¬BF÷2¬~AA÷YX8sxCAG¬AD÷1534239000¬ADE÷1534239000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vedri Asensi A. (Esp)¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COR¬AE÷Vedri Asensi A. (Esp)¬JA÷vHU0kEWm¬WU÷vedri-asensi-alejandro¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷ECH¬AF÷Echazu M. (Per)¬JB÷hKY4lYof¬WV÷echazu-mauricio¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷CQ4KHPv8¬AD÷1534239000¬ADE÷1534239000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vibert F. (Fra)¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIB¬AE÷Vibert F. (Fra)¬JA÷2Jsi0Vp6¬WU÷vibert-francois-arthur¬AG÷1¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷2¬WN÷MAN¬AF÷Mancineiras C. O. (Esp)¬JB÷040fak0C¬WV÷mancineiras-cornella-oscar¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷5¬BF÷6¬~
2
1542125728
31
fixtures
2
1542125728
0
Ohje: Olet tällä hetkellä ITF Vigo Miehet tulokset -sivulla tennis/ITF Miehet - Kaksinpelit alueella. LiveTulokset.com tarjoaa ITF Vigo Miehet livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, sekä ITF Vigo Miehet kaavion ja ITF Miehet - Kaksinpelit rankingit. ITF Vigo Miehet tulosten lisäksi löydät meiltä yli 2000 eri tennisturnausta yli 70 eri maasta ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. ITF Vigo Miehet tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.