ITF Gandia Miehet livescore, tulokset, kaaviot

Tennis ITF Miehet - Kaksinpelit

ITF Gandia Miehet
2019
results
SA÷2¬~ZA÷ITF MIEHET - KAKSINPELIT: Gandia (Espanja), massakenttä¬ZEE÷OSLwFN2I¬ZB÷3473162¬ZC÷vXrDfITr¬ZD÷p¬ZE÷4jEeStYq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷9002_OSLwFN2I¬ZJ÷5¬ZL÷/tennis/itf-miehet-kaksinpelit/gandia/¬ZX÷03511...000Gandia, mass019kenttä02000000Gandia (Espa016panja)¬ZHS÷5733¬ZCC÷0¬ZAF÷ITF Miehet - Kaksinpelit¬~AA÷v1SAR87F¬AD÷1563725400¬ADE÷1563725400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Correia J. (Bra)¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563732001¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COR¬AE÷Correia J. (Bra)¬JA÷nFmxPml5¬WU÷correia-jordan¬AG÷0¬BA÷1¬BC÷6¬DC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Pla Malfeito J. (Esp)¬JB÷Q5ntO73B¬WV÷pla-malfeito-jaume¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷7¬DD÷7¬~AA÷M3bwe2zE¬AD÷1563633600¬ADE÷1563633600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pla Malfeito J. (Esp)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563641610¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIV¬AF÷Vives Marcos P. (Esp)¬JB÷tdmcns2r¬WV÷vives-marcos-pedro¬AH÷0¬BB÷4¬BD÷6¬DD÷3¬WM÷PLA¬AE÷Pla Malfeito J. (Esp)¬JA÷zFAUjNgR¬WU÷pla-malfeito-jaume¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷7¬DC÷7¬~AA÷fiiUvpo9¬AD÷1563631500¬ADE÷1563631500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaston H. (Fra)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563635885¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAS¬AE÷Gaston H. (Fra)¬JA÷bgiajpXs¬WU÷gaston-hugo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷COR¬AF÷Correia J. (Bra)¬JB÷Cde3k4nl¬WV÷correia-jordan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷4O348K9L¬AD÷1563556200¬ADE÷1563556200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanchez Jover C. (Esp)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563569123¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷Sanchez Jover C. (Esp)¬JA÷S60lhCDH¬WU÷sanchez-jover-carlos¬AG÷1¬BA÷7¬BC÷5¬BE÷4¬WN÷COR¬AF÷Correia J. (Bra)¬JB÷4WNHzprp¬WV÷correia-jordan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷5¬BD÷7¬BF÷6¬~AA÷r9FeAtu9¬AD÷1563545400¬ADE÷1563545400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaston H. (Fra)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563555104¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAS¬AE÷Gaston H. (Fra)¬JA÷Qs4XefEh¬WU÷gaston-hugo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷5¬BC÷6¬BE÷6¬WN÷BAR¬AF÷Barroso Campos A. (Esp)¬JB÷xI7yeETb¬WV÷barroso-campos-alberto¬AH÷1¬BB÷7¬BD÷2¬BF÷4¬~AA÷llcPYGNQ¬AD÷1563545400¬ADE÷1563545400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vives Marcos P. (Esp)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563549996¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIV¬AE÷Vives Marcos P. (Esp)¬JA÷Uy0pCRLm¬WU÷vives-marcos-pedro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷WIN¬AF÷Winter Lopez B. (Esp)¬JB÷ru4lBoyf¬WV÷winter-lopez-benjamin¬AH÷0¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷QX4090fF¬AD÷1563545100¬ADE÷1563545100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pla Malfeito J. (Esp)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563553155¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Pla Malfeito J. (Esp)¬JA÷KtctfYr5¬WU÷pla-malfeito-jaume¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷4¬BC÷6¬BE÷6¬WN÷BER¬AF÷Bertola R. (Sui)¬JB÷bXepghbB¬WV÷bertola-remy¬AH÷1¬BB÷6¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷jXFw3VJt¬AD÷1563462900¬ADE÷1563462900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skatov T. (Kaz)¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563468993¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKA¬AE÷Skatov T. (Kaz)¬JA÷Crpanb6B¬WU÷skatov-timofey¬AG÷0¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷VIV¬AF÷Vives Marcos P. (Esp)¬JB÷jZr3oILH¬WV÷vives-marcos-pedro¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷6NIk0T3a¬AD÷1563462000¬ADE÷1563462000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winter Lopez B. (Esp)¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563466920¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winter Lopez B. (Esp)¬JA÷IL6Q2Jjh¬WU÷winter-lopez-benjamin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷7¬DC÷7¬WN÷LLA¬AF÷Llamas Ruiz P. (Esp)¬JB÷dC5U1w6b¬WV÷llamas-ruiz-pablo¬AH÷0¬BB÷1¬BD÷6¬DD÷1¬~AA÷K68nxiJO¬AD÷1563458400¬ADE÷1563458400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaston H. (Fra)¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563461940¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAS¬AE÷Gaston H. (Fra)¬JA÷6seomA8c¬WU÷gaston-hugo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷AGU¬AF÷Garcia A. (Esp)¬JB÷04fknUN3¬WV÷garcia-alejandro-2001¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷YFoPq8JI¬AD÷1563458400¬ADE÷1563458400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanchez Jover C. (Esp)¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563463984¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷Sanchez Jover C. (Esp)¬JA÷CK1Ce2qP¬WU÷sanchez-jover-carlos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷MAN¬AF÷Mansilla Diez M. (Esp)¬JB÷ETmviMit¬WV÷mansilla-diez-mario¬AH÷0¬BB÷1¬BD÷4¬~AA÷vgnLpl4C¬AD÷1563458100¬ADE÷1563458100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alcaraz Ivorra A. (Esp)¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563462850¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALC¬AE÷Alcaraz Ivorra A. (Esp)¬JA÷pbezljQI¬WU÷alcaraz-ivorra-albert¬AG÷0¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷BAR¬AF÷Barroso Campos A. (Esp)¬JB÷OlfvmAuP¬WV÷barroso-campos-alberto¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷MJxKLtVq¬AD÷1563457800¬ADE÷1563457800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kotecha S. (Ken)¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563463402¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Kotecha S. (Ken)¬JA÷vaB33yPC¬WU÷kotecha-sheil¬AG÷0¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷BER¬AF÷Bertola R. (Sui)¬JB÷IkA72evJ¬WV÷bertola-remy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷hALp4SMk¬AD÷1563457800¬ADE÷1563457800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Martin Tiffon P. (Esp)¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563463038¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Martin Tiffon P. (Esp)¬JA÷p4Crgsek¬WU÷martin-tiffon-pol¬AG÷0¬BA÷3¬BC÷3¬WN÷COR¬AF÷Correia J. (Bra)¬JB÷SS1mh1Ae¬WV÷correia-jordan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷zJS5FKQ0¬AD÷1563457800¬ADE÷1563457800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷8¬CX÷Pla Malfeito J. (Esp)¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563460320¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Pla Malfeito J. (Esp)¬JA÷2V3NW9NR¬WU÷pla-malfeito-jaume¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷6¬BC÷2¬WA÷0¬WN÷BEL¬AF÷Bellucci M. (Ita)¬JB÷4vjkSTVr¬WV÷bellucci-mattia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WB÷0¬~AA÷2XlX5ChJ¬AD÷1563384300¬ADE÷1563384300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ore I. A. (Usa)¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563395747¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORE¬AE÷Ore I. A. (Usa)¬JA÷nDfWbiun¬WU÷ore-israel-alexander¬AG÷1¬BA÷7¬BC÷6¬BE÷5¬DC÷3¬WN÷COR¬AF÷Correia J. (Bra)¬JB÷tzfzbBfh¬WV÷correia-jordan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷5¬BD÷7¬BF÷7¬DD÷7¬~AA÷lONkOg8m¬AD÷1563382500¬ADE÷1563382500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Llamas Ruiz P. (Esp)¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563386707¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOM¬AF÷Gomez A. (Col)¬JB÷fwK9CA9o¬WV÷gomez-alejandro¬AH÷0¬BB÷2¬BD÷5¬WM÷LLA¬AE÷Llamas Ruiz P. (Esp)¬JA÷6NQRmRWp¬WU÷llamas-ruiz-pablo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷7¬~AA÷OtjT6hwD¬AD÷1563379500¬ADE÷1563379500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oliver Moratalla V. (Esp)¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563384791¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Oliver Moratalla V. (Esp)¬JA÷8nPLvlfU¬WU÷oliver-moratalla-vicente¬AG÷0¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷MAN¬AF÷Mansilla Diez M. (Esp)¬JB÷Y9jSaXPu¬WV÷mansilla-diez-mario¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷IuXJTFpQ¬AD÷1563379500¬ADE÷1563379500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Planelles Ripoll G. (Esp)¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563387938¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Planelles Ripoll G. (Esp)¬JA÷Ghnme9vB¬WU÷planelles-ripoll-gerard¬AG÷1¬BA÷4¬BC÷6¬BE÷0¬WN÷BEL¬AF÷Bellucci M. (Ita)¬JB÷AFoifTgH¬WV÷bellucci-mattia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷4¬BF÷6¬~AA÷UJjP7YN6¬AD÷1563372600¬ADE÷1563372600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barroso Campos A. (Esp)¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563383809¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barroso Campos A. (Esp)¬JA÷zLBEtAPH¬WU÷barroso-campos-alberto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷4¬BC÷6¬BE÷6¬WN÷PAR¬AF÷Chepelev A. (Rus)¬JB÷UeQHuUvO¬WV÷chepelev-andrey¬AH÷1¬BB÷6¬BD÷4¬BF÷4¬~AA÷zLJoPZhs¬AD÷1563372600¬ADE÷1563372600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bertola R. (Sui)¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563383030¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Bertola R. (Sui)¬JA÷Mkkegm9N¬WU÷bertola-remy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷5¬BC÷7¬BE÷6¬DC÷7¬WN÷EYS¬AF÷Eysseric J. (Fra)¬JB÷4Ev0h7OT¬WV÷eysseric-jonathan¬AH÷1¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷2¬DD÷4¬~AA÷vkYFUeVJ¬AD÷1563372600¬ADE÷1563372600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pla Malfeito J. (Esp)¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563378467¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Marti Pujolras A. (Esp)¬JB÷x2mqdkP4¬WV÷marti-pujolras-alex¬AH÷0¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷PLA¬AE÷Pla Malfeito J. (Esp)¬JA÷KQhvcV9b¬WU÷pla-malfeito-jaume¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬~AA÷lG3Jq96q¬AD÷1563372600¬ADE÷1563372600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skatov T. (Kaz)¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563385105¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKA¬AE÷Skatov T. (Kaz)¬JA÷CI03MPBK¬WU÷skatov-timofey¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷5¬BC÷6¬BE÷6¬WN÷RAF¬AF÷Lopez Morillo I. (Esp)¬JB÷j9a7LqRQ¬WV÷lopez-morillo-imanol¬AH÷1¬BB÷7¬BD÷4¬BF÷4¬~AA÷S62NrTLk¬AD÷1563372600¬ADE÷1563372600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vives Marcos P. (Esp)¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563376561¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIV¬AE÷Vives Marcos P. (Esp)¬JA÷djxzH3Zs¬WU÷vives-marcos-pedro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷JOU¬AF÷Martinez Arjona S. (Esp)¬JB÷AgtvGNll¬WV÷martinez-arjona-samuel¬AH÷0¬BB÷2¬BD÷1¬~
31
fixtures
0
Asetukset
Ohje: Olet tällä hetkellä ITF Gandia Miehet tulokset -sivulla tennis/ITF Miehet - Kaksinpelit alueella. LiveTulokset.com tarjoaa ITF Gandia Miehet livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, sekä ITF Gandia Miehet kaavion ja ITF Miehet - Kaksinpelit rankingit. ITF Gandia Miehet tulosten lisäksi löydät meiltä yli 2000 eri tennisturnausta yli 70 eri maasta ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. ITF Gandia Miehet tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!