Heartland Championships 2018 livescore, tulokset

Rugby »Uusi-Seelanti » Heartland Championships » 2018

results
8
1534732895
0
fixtures
SA÷8¬~ZA÷UUSI-SEELANTI: Heartland Championships¬ZEE÷O2zUbCUf¬ZB÷140¬ZY÷Uusi-Seelanti¬ZC÷OnBvEl1F¬ZD÷p¬ZE÷vRV0SS63¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_O2zUbCUf¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/uusi-seelanti/heartland-championships/¬ZX÷13Uusi-Seelant013elanti0020000000179000Heartland Ch023nships000¬ZCC÷0¬ZAF÷Uusi-Seelanti¬~AA÷WzaOgdBm¬AD÷1535164200¬ADE÷1535164200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horowhenua¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horowhenua¬JA÷GAm0uO4M¬WU÷horowhenua¬WN÷MID¬AF÷Mid Cant¬JB÷bZx5vrKS¬WV÷mid-cant¬AN÷n¬~AA÷QcbShGQg¬AD÷1535164200¬ADE÷1535164200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷King Country¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬JA÷0rPWZ1Sq¬WU÷king-country¬WN÷EAS¬AF÷East Coast¬JB÷88OzZLsj¬WV÷east-coast¬AN÷n¬~AA÷v12Wizt0¬AD÷1535164200¬ADE÷1535164200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Otago¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Otago¬JA÷naNvYucd¬WU÷north-otago¬WN÷BUL¬AF÷Buller¬JB÷l41NdPZd¬WV÷buller¬AN÷n¬~AA÷MPiyife6¬AD÷1535164200¬ADE÷1535164200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Poverty Bay¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POV¬AE÷Poverty Bay¬JA÷275Reqk3¬WU÷poverty-bay¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬JB÷dU4Vf349¬WV÷wairarapa¬AN÷n¬~AA÷0GjujEAC¬AD÷1535164200¬ADE÷1535164200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thames Valley¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Thames Valley¬JA÷zL3ZgNJF¬WU÷thames-valley¬WN÷WES¬AF÷West Coast¬JB÷jVM3xelr¬WV÷west-coast¬AN÷n¬~AA÷UkeqkYPI¬AD÷1535164200¬ADE÷1535164200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wanganui¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Cant¬JB÷OrLBzZIf¬WV÷south-cant¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬JA÷ULL7yF3l¬WU÷wanganui¬AN÷n¬~AA÷vyeZUUf8¬AD÷1535767200¬ADE÷1535767200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wairarapa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAI¬AE÷Wairarapa¬JA÷tYECWSYI¬WU÷wairarapa¬WN÷THA¬AF÷Thames Valley¬JB÷hARJvQQu¬WV÷thames-valley¬AN÷n¬~AA÷KK93jrMh¬AD÷1535767200¬ADE÷1535767200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast¬JA÷2mallhmf¬WU÷west-coast¬WN÷WAN¬AF÷Wanganui¬JB÷raGomC20¬WV÷wanganui¬AN÷n¬~AA÷8tfmlhuP¬AD÷1535769000¬ADE÷1535769000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Buller¬JA÷MTwFZhY0¬WU÷buller¬WN÷KIN¬AF÷King Country¬JB÷4hTJYCm7¬WV÷king-country¬AN÷n¬~AA÷CEKTdpqP¬AD÷1535769000¬ADE÷1535769000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Coast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Coast¬JA÷rqSNXW2D¬WU÷east-coast¬WN÷HOR¬AF÷Horowhenua¬JB÷WbL5dGuE¬WV÷horowhenua¬AN÷n¬~AA÷n7Beh4it¬AD÷1535769000¬ADE÷1535769000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mid Cant¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬JB÷hE9EffAQ¬WV÷north-otago¬WM÷MID¬AE÷Mid Cant¬JA÷AkK9ezeK¬WU÷mid-cant¬AN÷n¬~AA÷tUAaiO6n¬AD÷1535769000¬ADE÷1535769000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Cant¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Cant¬JA÷UZ0tjEIs¬WU÷south-cant¬WN÷POV¬AF÷Poverty Bay¬JB÷Od0pkYXm¬WV÷poverty-bay¬AN÷n¬~AA÷pSfTpvjU¬AD÷1536363300¬ADE÷1536363300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horowhenua¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horowhenua¬JA÷86wXb91C¬WU÷horowhenua¬WN÷SOU¬AF÷South Cant¬JB÷QsYybTGI¬WV÷south-cant¬AN÷n¬~AA÷xd48k2ya¬AD÷1536373800¬ADE÷1536373800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Buller¬JA÷MkFknWH6¬WU÷buller¬WN÷THA¬AF÷Thames Valley¬JB÷GCEgojXC¬WV÷thames-valley¬AN÷n¬~AA÷Gn3ClMj5¬AD÷1536373800¬ADE÷1536373800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Coast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Coast¬JA÷UFIcpAnJ¬WU÷east-coast¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬JB÷WKdt9gPJ¬WV÷wairarapa¬AN÷n¬~AA÷A92Gmt6B¬AD÷1536373800¬ADE÷1536373800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷King Country¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬JA÷ABep8DvQ¬WU÷king-country¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬JB÷23mC3Xns¬WV÷north-otago¬AN÷n¬~AA÷OC6Kn0LH¬AD÷1536373800¬ADE÷1536373800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mid Cant¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Mid Cant¬JA÷tfnG2i2m¬WU÷mid-cant¬WN÷WES¬AF÷West Coast¬JB÷OIyL1BHg¬WV÷west-coast¬AN÷n¬~AA÷6ydPoKzO¬AD÷1536373800¬ADE÷1536373800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Poverty Bay¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POV¬AE÷Poverty Bay¬JA÷zguP0VWa¬WU÷poverty-bay¬WN÷WAN¬AF÷Wanganui¬JB÷UFvTakn6¬WV÷wanganui¬AN÷n¬~
8
1534732895
48
Ohje: Olet tällä hetkellä Heartland Championships 2018 tulokset -sivulla Rugby/Uusi-Seelanti alueella. Heartland Championships 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. Heartland Championships 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.