Heartland Championships 2020 livescore, tulokset

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos

Rugby Uusi-Seelanti

Heartland Championships
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷8¬~ZA÷UUSI-SEELANTI: Heartland Championships¬ZEE÷O2zUbCUf¬ZB÷140¬ZY÷Uusi-Seelanti¬ZC÷4zEXR3M0¬ZD÷p¬ZE÷CbKTMWW8¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_O2zUbCUf¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/uusi-seelanti/heartland-championships/¬ZX÷13Uusi-Seelant013elanti0020000000001000Heartland Ch023nships000¬ZCC÷0¬ZAF÷Uusi-Seelanti¬~AA÷bR4QqQw3¬AD÷1598061600¬ADE÷1598061600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thames Valley¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Thames Valley¬JA÷d4Ulxxq5¬WU÷thames-valley¬WN÷MID¬AF÷Mid Cant¬JB÷A7YhydbB¬WV÷mid-cant¬AN÷n¬~AA÷fcEzN2Wk¬AD÷1598063400¬ADE÷1598063400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Coast¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUL¬AF÷Buller¬JB÷0EdTKzEU¬WV÷buller¬WM÷EAS¬AE÷East Coast¬JA÷nBhPLGbO¬WU÷east-coast¬AN÷n¬~AA÷6XHvMMod¬AD÷1598063400¬ADE÷1598063400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Otago¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Otago¬JA÷xzYYuKqt¬WU÷north-otago¬WN÷SOU¬AF÷South Cant¬JB÷GQWxuvan¬WV÷south-cant¬AN÷n¬~AA÷Kz6Mp6Od¬AD÷1598063400¬ADE÷1598063400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Poverty Bay¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POV¬AE÷Poverty Bay¬JA÷OjWtvbEh¬WU÷poverty-bay¬WN÷KIN¬AF÷King Country¬JB÷2sVpwITb¬WV÷king-country¬AN÷n¬~AA÷G2aVrpg9¬AD÷1598063400¬ADE÷1598063400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wairarapa¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷West Coast¬JB÷tfeQImrp¬WV÷west-coast¬WM÷WAI¬AE÷Wairarapa¬JA÷4UXdzGDH¬WU÷wairarapa¬AN÷n¬~AA÷fgbZs48F¬AD÷1598063400¬ADE÷1598063400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wanganui¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬JA÷ATaUH7cj¬WU÷wanganui¬WN÷HOR¬AF÷Horowhenua¬JB÷lKbYGRCd¬WV÷horowhenua¬AN÷n¬~AA÷lGcwsONL¬AD÷1598668200¬ADE÷1598668200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buller¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Buller¬JA÷2NnGuBkc¬WU÷buller¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬JB÷EcjKvV43¬WV÷north-otago¬AN÷n¬~AA÷2J1strwS¬AD÷1598668200¬ADE÷1598668200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horowhenua¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horowhenua¬JA÷8KkOwkK9¬WU÷horowhenua¬WN÷THA¬AF÷Thames Valley¬JB÷nBlSx9ZF¬WV÷thames-valley¬AN÷n¬~AA÷80vAy2oq¬AD÷1598668200¬ADE÷1598668200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷King Country¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬JA÷GpgWyTlM¬WU÷king-country¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬JB÷fyhzym4S¬WV÷wairarapa¬AN÷n¬~AA÷niwEzM0k¬AD÷1598668200¬ADE÷1598668200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mid Cant¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POV¬AF÷Poverty Bay¬JB÷QJr6VQRk¬WV÷poverty-bay¬WM÷MID¬AE÷Mid Cant¬JA÷CGv2W6Cq¬WU÷mid-cant¬AN÷n¬~AA÷fHxIZuGe¬AD÷1598668200¬ADE÷1598668200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Cant¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Cant¬JA÷KtrAUpsd¬WU÷south-cant¬WN÷WAN¬AF÷Wanganui¬JB÷bXtET4d2¬WV÷wanganui¬AN÷n¬~AA÷Y7yMYaV1¬AD÷1598668200¬ADE÷1598668200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast¬JA÷EHWhxc02¬WU÷west-coast¬WN÷EAS¬AF÷East Coast¬JB÷h8VdyHF8¬WV÷east-coast¬AN÷n¬~AA÷v5CLg17R¬AD÷1599271200¬ADE÷1599271200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thames Valley¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Thames Valley¬JA÷OUEYlzp8¬WU÷thames-valley¬WN÷KIN¬AF÷King Country¬JB÷2LDxlfaE¬WV÷king-country¬AN÷n¬~AA÷zDF4cq82¬AD÷1599273000¬ADE÷1599273000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buller¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Buller¬JA÷nVU0zyVE¬WU÷buller¬WN÷WES¬AF÷West Coast¬JB÷0YY4ZfpL¬WV÷west-coast¬AN÷n¬~AA÷lGJ8d3N8¬AD÷1599273000¬ADE÷1599273000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Coast¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POV¬AF÷Poverty Bay¬JB÷d4KzUY7r¬WV÷poverty-bay¬WM÷EAS¬AE÷East Coast¬JA÷feY8YEaR¬WU÷east-coast¬AN÷n¬~AA÷rwJCeNxF¬AD÷1599273000¬ADE÷1599273000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horowhenua¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horowhenua¬JA÷QwPvThNl¬WU÷horowhenua¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬JB÷4UNrSCxe¬WV÷wairarapa¬AN÷n¬~AA÷MTHGfshL¬AD÷1599273000¬ADE÷1599273000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Cant¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Cant¬JA÷biNnRWi1¬WU÷south-cant¬WN÷MID¬AF÷Mid Cant¬JB÷ARQjQj77¬WV÷mid-cant¬AN÷n¬~AA÷tEbmkLFr¬AD÷1599273000¬ADE÷1599273000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wanganui¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬JA÷WfItmEEK¬WU÷wanganui¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬JB÷AoHpnYTQ¬WV÷north-otago¬AN÷n¬~
48
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä Heartland Championships 2020 tulokset -sivulla Rugby/Uusi-Seelanti alueella. Heartland Championships 2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. Heartland Championships 2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!