Dhaka Premier League 2020 livescore, tulokset

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediittiä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.

Kriketti Bangladesh

Dhaka Premier League
2020
Loading...
results
SA÷13¬~ZA÷BANGLADESH: Dhaka Premier League¬ZEE÷2kuwj2YR¬ZB÷29¬ZY÷Bangladesh¬ZC÷G4M1N4YM¬ZD÷p¬ZE÷K6tYoqMF¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷29_2kuwj2YR¬ZJ÷2¬ZL÷/kriketti/bangladesh/dhaka-premier-league/¬ZX÷17Bangladesh 010ladesh0010000000001000Dhaka Premie020League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Bangladesh¬~AA÷25hHeKU9¬AD÷1584327600¬ADE÷1584327600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mohammedan Sporting Club¬WX÷5149867¬RW÷1¬AQ÷40;team:2;num:5;wonby:42¬AX÷0¬BX÷-1¬LS÷Shinepukur Cricket Club won by 5 wickets.¬WQ÷¬WM÷FAR¬AE÷Mohammedan Sporting Club¬JA÷z75ebE6t¬WU÷mohammedan-sporting-club¬GRA÷0¬AG÷257¬BA÷257¬DO÷50¬DK÷8¬RU÷5.14¬WN÷KAK¬AF÷Shinepukur Cricket Club¬JB÷4tAacYLn¬WV÷shinepukur-cricket-club¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷258¬BB÷258¬DP÷49.3¬DL÷5¬RV÷5.21¬~AA÷OEgDd0F3¬AD÷1584327600¬ADE÷1584327600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prime Bank Cricket Club¬WX÷5149867¬RW÷1¬AQ÷40;team:1;num:9;wonby:41¬AX÷0¬BX÷-1¬LS÷Prime Bank Cricket Club won by 9 runs.¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prime Bank Cricket Club¬JA÷pvfpicaD¬WU÷prime-bank-cricket-club¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷251¬BA÷251¬DO÷50¬DK÷6¬RU÷5.02¬WN÷GAZ¬AF÷Gazi Group Cricketers¬JB÷bsrSFtxE¬WV÷gazi-group-cricketers¬GRB÷0¬AH÷242¬BB÷242¬DP÷50¬DL÷9¬RV÷4.84¬~AA÷Glf9ct0c¬AD÷1584327600¬ADE÷1584327600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheikh Jamal Dhanmondi Club¬WX÷5149867¬RW÷1¬AQ÷40;team:1;num:55;wonby:41¬AX÷0¬BX÷-1¬LS÷Sheikh Jamal Dhanmondi Club won by 55 runs.¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Sheikh Jamal Dhanmondi Club¬JA÷xEjxgJU0¬WU÷sheikh-jamal-dhanmondi-club¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷276¬BA÷276¬DO÷50¬DK÷9¬RU÷5.52¬WN÷KHE¬AF÷Khelaghar Samaj Kallyan Samity¬JB÷Wzjthwp7¬WV÷khelaghar-samaj-kallyan-samity¬GRB÷0¬AH÷221¬BB÷221¬DP÷50¬DL÷9¬RV÷4.42¬~AA÷MkDIzJhp¬AD÷1584241200¬ADE÷1584241200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Abahani Limited¬WX÷5149867¬RW÷1¬AQ÷40;team:1;num:81;wonby:41¬AX÷0¬BX÷-1¬LS÷Abahani Limited won by 81 runs.¬WQ÷¬WM÷ABA¬AE÷Abahani Limited¬JA÷0jli2N7E¬WU÷abahani-limited¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷289¬BA÷289¬DO÷50¬DK÷7¬RU÷5.78¬WN÷PAR¬AF÷Partex Sporting Club¬JB÷fDme1sNK¬WV÷partex-sporting-club¬GRB÷0¬AH÷208¬BB÷208¬DP÷48.4¬DL÷10¬RV÷4.27¬~AA÷zgHMZx8j¬AD÷1584241200¬ADE÷1584241200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legends of Rupganj¬WX÷5149867¬RW÷1¬AQ÷40;team:2;num:25;wonby:41¬AX÷0¬BX÷-1¬LS÷Old DOHS Sports Club won by 25 runs.¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Legends of Rupganj¬JA÷8Gia01xR¬WU÷legends-of-rupganj¬GRA÷0¬AG÷205¬BA÷205¬DO÷50¬DK÷10¬RU÷4.10¬WN÷OLD¬AF÷Old DOHS Sports Club¬JB÷QevReLpr¬WV÷old-dohs-sports-club¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷230¬BB÷230¬DP÷49¬DL÷10¬RV÷4.69¬~AA÷xbe5bMpi¬AD÷1584241200¬ADE÷1584241200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prime Doleshwar Sporting Club¬WX÷5149867¬RW÷1¬AQ÷40;team:1;num:8;wonby:41¬AX÷0¬BX÷-1¬LS÷Prime Doleshwar Sporting Club won by 8 runs.¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prime Doleshwar Sporting Club¬JA÷4nwVfu0l¬WU÷prime-doleshwar-sporting-club¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷238¬BA÷238¬DO÷50¬DK÷7¬RU÷4.76¬WN÷BRO¬AF÷Brothers Union¬JB÷bNiYgaFf¬WV÷brothers-union¬GRB÷0¬AH÷230¬BB÷230¬DP÷49.4¬DL÷10¬RV÷4.63¬~
6
fixtures
0
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä Dhaka Premier League 2020 tulokset -sivulla Kriketti/Bangladesh alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Dhaka Premier League 2020 livescore, väliaikatulokset ja lopputulokset. Dhaka Premier League 2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain lajin nimeä ylävalikosta tai maan nimeä vasemmalla olevasta menusta ja valitse turnaus. Dhaka Premier League 2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!
mockup