Czech Cup 2018/2019 sarjataulukko, tulokset, tilanteet

Käsipallo »Tšekki » Czech Cup » 2018/2019

results
SA÷7¬~ZA÷TŠEKKI: Czech Cup¬ZEE÷2PL3BdYI¬ZB÷62¬ZY÷Tšekki¬ZC÷URbQf1o6¬ZD÷p¬ZE÷0MJFnRpk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷62_2PL3BdYI¬ZJ÷2¬ZL÷/kasipallo/tsekki/czech-cup/¬ZX÷11Tšekki 006Tšekki0150000000186000Czech Cup 009ch Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Tšekki¬~AA÷O8rsG5th¬AD÷1539970200¬ADE÷1539970200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mlada Boleslav¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MLA¬AE÷Mlada Boleslav¬JA÷tQjMLacs¬WU÷mlada-boleslav¬AG÷22¬WN÷DUK¬AF÷Dukla Prague¬JB÷KGkQKJCm¬WV÷dukla-prague¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷36¬~AA÷CYvwHoRo¬AD÷1539968400¬ADE÷1539968400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trebon¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRE¬AE÷Trebon¬JA÷MuAkRLZJ¬WU÷trebon¬AG÷28¬WN÷STR¬AF÷Strakonice¬JB÷0W8gQukQ¬WV÷strakonice¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷31¬~AA÷AT0fh2lo¬AD÷1539966600¬ADE÷1539966600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberec¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Liberec¬JA÷d2I33IsD¬WU÷liberec¬AG÷23¬WN÷LOV¬AF÷Lovosice¬JB÷8xM72xcJ¬WV÷lovosice¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷39¬~AA÷8KESdrtU¬AD÷1539961200¬ADE÷1539961200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vsetin¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VSE¬AE÷Vsetin¬JA÷zmUf5vD0¬WU÷vsetin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬WN÷ZUB¬AF÷Zubri¬JB÷EwTb4bS6¬WV÷zubri¬AH÷33¬~AA÷voAOcOQN¬AD÷1539792900¬ADE÷1539792900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Valasske Mezirici¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Valasske Mezirici¬JA÷SMQn70rl¬WU÷valasske-mezirici¬AG÷18¬BA÷6¬BC÷12¬WN÷KOP¬AF÷Koprivnice¬JB÷6DPj6Kcf¬WV÷koprivnice¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷48¬BB÷23¬BD÷25¬~AA÷0fBKb4BH¬AD÷1539360000¬ADE÷1539360000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louny¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louny¬JA÷8xpGCMKQ¬WU÷louny¬AG÷16¬WN÷PLZ¬AF÷Plzen¬JB÷pbyr8tTs¬WV÷plzen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷40¬~
7
1540043218
6
fixtures
SA÷7¬~ZA÷TŠEKKI: Czech Cup¬ZEE÷2PL3BdYI¬ZB÷62¬ZY÷Tšekki¬ZC÷URbQf1o6¬ZD÷p¬ZE÷0MJFnRpk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷62_2PL3BdYI¬ZJ÷2¬ZL÷/kasipallo/tsekki/czech-cup/¬ZX÷11Tšekki 006Tšekki0150000000186000Czech Cup 009ch Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Tšekki¬~AA÷IVsoFPeb¬AD÷1540037700¬ADE÷1540037700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Drozdin¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRO¬AE÷Drozdin¬JA÷EwkUJwSg¬WU÷drozdin¬WN÷FRY¬AF÷Frydek-Mistek¬JB÷StgYIcs0¬WV÷frydek-mistek¬AN÷n¬~AA÷dMtkEqB4¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zeravice¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZER¬AE÷Zeravice¬JA÷A5rwIHd6¬WU÷zeravice¬WN÷LIT¬AF÷Litovel¬JB÷ldssHyCC¬WV÷litovel¬AN÷n¬~AA÷EcyfD3QA¬AD÷1540047600¬ADE÷1540047600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dvur Kralove¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DVU¬AE÷Dvur Kralove¬JA÷rXepGeRI¬WU÷dvur-kralove¬WN÷BRN¬AF÷Brno¬JB÷KdJDbTeo¬WV÷brno¬AN÷n¬~AA÷hlzbCNuH¬AD÷1540047600¬ADE÷1540047600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ivancice¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Ivancice¬JA÷IXf6aido¬WU÷ivancice¬WN÷NOV¬AF÷Nove Veseli¬JB÷WzaAbBBi¬WV÷nove-veseli¬AN÷n¬~AA÷nBZ1BseN¬AD÷1540051200¬ADE÷1540051200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Uvaly¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UVA¬AE÷Uvaly¬JA÷QcbEcVQc¬WU÷uvaly¬WN÷JIC¬AF÷Jicin¬JB÷4lcIdkt4¬WV÷jicin¬AN÷n¬~AA÷0Ew6A1AT¬AD÷1540054800¬ADE÷1540054800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ceske Budejovice¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CES¬AE÷Ceske Budejovice¬JA÷MPiNe9eA¬WU÷ceske-budejovice¬WN÷SOK¬AF÷Sokol Vrsovice¬JB÷0GjRfTAG¬WV÷sokol-vrsovice¬AN÷n¬~AA÷6eGY5LIp¬AD÷1540119600¬ADE÷1540119600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luhacovice¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUH¬AE÷Luhacovice¬JA÷fwjVgmQM¬WU÷luhacovice¬WN÷HRA¬AF÷Hranice¬JB÷6DgZh7uT¬WV÷hranice¬AN÷n¬~AA÷pnFx5uYj¬AD÷1540132200¬ADE÷1540132200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Polanka nad Odrou¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polanka nad Odrou¬JA÷CfW1lRmp¬WU÷polanka-nad-odrou¬WN÷KAR¬AF÷Karvina¬JB÷joV5mo3j¬WV÷karvina¬AN÷n¬~AA÷b3IJTOAi¬AD÷1540134000¬ADE÷1540134000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tatran Bohunice¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAT¬AE÷Tatran Bohunice¬JA÷v1OmCUui¬WU÷tatran-bohunice¬WN÷NAC¬AF÷Nachod¬JB÷IiNiBlec¬WV÷nachod¬AN÷n¬~AA÷xfHNSrQc¬AD÷1540134000¬ADE÷1540134000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Telnice¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZLI¬AF÷Zlin¬JB÷EJG09SP9¬WV÷zlin¬WM÷TEL¬AE÷Telnice¬JA÷0GCdA8A3¬WU÷telnice¬AN÷n¬~~
7
1540043218
10
Ohje: Olet tällä hetkellä Czech Cup 2018/2019 tulokset -sivulla käsipallo/Tšekki alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Czech Cup 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Czech Cup 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot. Czech Cup 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 100 eri kilpailua 15 eri lajista maasta ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Czech Cup 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.