Romanian Cup - Naiset 2019/2020 sarjataulukko, tulokset, tilanteet

Käsipallo Romania

Romanian Cup - Naiset
2019/2020
Loading...
results
SA÷7¬~ZA÷ROMANIA: Romanian Cup - Naiset¬ZEE÷EoYVn0QP¬ZB÷157¬ZY÷Romania¬ZC÷tWyc3GE9¬ZD÷p¬ZE÷UJ00wOMJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_EoYVn0QP¬ZJ÷2¬ZL÷/kasipallo/romania/romanian-cup-naiset/¬ZX÷11Romania 007omania0070000000001000Romanian Cup021Naiset000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romania¬~AA÷KMABUDTS¬AD÷1579687200¬ADE÷1579687200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Timisoara N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579692096¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAD¬AE÷Timisoara N¬JA÷l0xumujI¬WU÷timisoara¬AG÷25¬BA÷12¬BC÷13¬WN÷BIS¬AF÷Bistrita N¬JB÷ryirna5O¬WV÷cs-gloria-bistrita¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷46¬BB÷23¬BD÷23¬~AA÷rHJjZyFc¬AD÷1579105800¬ADE÷1579105800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magura Cisnadiei N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579111169¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magura Cisnadiei N¬JA÷4WIcmlp1¬WU÷magura-cisnadiei¬AG÷17¬BA÷10¬BC÷7¬WN÷RMV¬AF÷Ramnicu Valcea N¬JB÷bgI1n8a7¬WV÷ramnicu-valcea¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷28¬BB÷12¬BD÷16¬~AA÷MVdwQXyp¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calarasi N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSM¬AF÷CSM Slatina N¬JB÷MRknoJKU¬WV÷csm-slatina¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷34¬BB÷16¬BD÷18¬WM÷CAL¬AE÷Calarasi N¬JA÷0GDkjBHu¬WU÷calarasi¬AG÷17¬BA÷10¬BC÷7¬~AA÷4QKnzIai¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Targu Jiu N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579109096¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSM¬AF÷Craiova N¬JB÷QuKglUUf¬WV÷craiova¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷30¬BB÷12¬BD÷18¬WM÷HAS¬AE÷Targu Jiu N¬JA÷d6FkkAFl¬WU÷targu-jiu¬AG÷23¬BA÷11¬BC÷12¬~AA÷WxjYGfaT¬AD÷1579100400¬ADE÷1579100400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Ploiesti N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579105535¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷HCM Slobozia N¬JB÷EJR7cY78¬WV÷hcm-slobozia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷24¬BB÷11¬BD÷13¬WM÷CSM¬AE÷CSM Ploiesti N¬JA÷nDwQYlV7¬WU÷csm-ploiesti¬AG÷19¬BA÷8¬BC÷11¬~AA÷lIx0CE7p¬AD÷1579100400¬ADE÷1579100400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Danubius Galati N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579106083¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSU¬AE÷Danubius Galati N¬JA÷hAQBdhNE¬WU÷csu-danubius-galati¬AG÷20¬BA÷12¬BC÷8¬WN÷RAP¬AF÷Rapid Bucuresti N¬JB÷nXPFeCxL¬WV÷rapid-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷22¬BB÷12¬BD÷10¬~AA÷IcjnOB6d¬AD÷1579100400¬ADE÷1579100400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunarea Braila N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579105272¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunarea Braila N¬JA÷nXF1m91b¬WU÷dunarea-braila¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷31¬BA÷15¬BC÷16¬WN÷ZAL¬AF÷Zalau N¬JB÷G6K5nTG4¬WV÷zalau¬AH÷28¬BB÷13¬BD÷15¬~AA÷dKcLJdFA¬AD÷1579096800¬ADE÷1579096800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mioveni N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579101990¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIO¬AE÷Mioveni N¬JA÷ziovrg8L¬WU÷mioveni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷33¬BA÷16¬BC÷17¬WN÷HAS¬AF÷Targu Mures N¬JB÷4QkrsDNR¬WV÷targu-mures¬AH÷27¬BB÷12¬BD÷15¬~AA÷UXHbXFqA¬AD÷1579095000¬ADE÷1579095000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Bucuresti N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579099562¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Bucuresti N¬JA÷0dXGhqMt¬WU÷dinamo-bucuresti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷28¬BA÷11¬BC÷17¬WN÷HAS¬AF÷Targoviste N¬JB÷UVyLi3ym¬WV÷targoviste¬AH÷22¬BB÷12¬BD÷10¬~AA÷2Lt4BYMj¬AD÷1579093200¬ADE÷1579093200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chisineu-Cris N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579097883¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chisineu-Cris N¬JA÷0zUJfWiR¬WU÷chisineu-cris¬AG÷27¬BA÷9¬BC÷18¬WN÷SEL¬AF÷Baia Mare N¬JB÷IFGojj0r¬WV÷baia-mare¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷38¬BB÷23¬BD÷15¬~AA÷jsJfYeU3¬AD÷1579089600¬ADE÷1579089600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Constanta N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579094575¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Constanta N¬JA÷ATL5oSED¬WU÷constanta¬AG÷29¬BA÷16¬BC÷13¬WN÷CLU¬AF÷Cluj N¬JB÷OW9mABiE¬WV÷cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷32¬BB÷16¬BD÷16¬~AA÷Cd73WZbG¬AD÷1579078800¬ADE÷1579078800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Roman N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579083819¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSM¬AE÷CSM Roman N¬JA÷8MzPjNjg¬WU÷csm-roman¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷15¬BC÷15¬WN÷RES¬AF÷Resita N¬JB÷2qzTks6a¬WV÷resita¬AH÷25¬BB÷15¬BD÷10¬~AA÷QaB7VgEM¬AD÷1579015800¬ADE÷1579015800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartac Bucuresti N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579020492¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartac Bucuresti N¬JA÷GnvXl1L5¬WU÷spartac-bucuresti¬AG÷15¬BA÷8¬BC÷7¬WN÷BUZ¬AF÷Buzau N¬JB÷A9wylLzC¬WV÷buzau¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷48¬BB÷26¬BD÷22¬~AA÷v7irPiij¬AD÷1578742200¬ADE÷1578742200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marta Baia Mare N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1578747203¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marta Baia Mare N¬JA÷EJHgkVWo¬WU÷marta-baia-mare¬AG÷18¬BA÷13¬BC÷5¬WN÷CSM¬AF÷CSM Bucuresti N¬JB÷8tHclknh¬WV÷csm-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷32¬BB÷12¬BD÷20¬~~
17
fixtures
0
Ilmoitusasetukset
Selaimen asetukset on blokannut ilmoitukset
Asetukset
Dark mode
Ohje: Olet tällä hetkellä Romanian Cup - Naiset 2019/2020 tulokset -sivulla käsipallo/Romania alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Romanian Cup - Naiset 2019/2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Romanian Cup - Naiset 2019/2020 sarjataulukon ja ottelutiedot. Romanian Cup - Naiset 2019/2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 100 eri kilpailua 15 eri lajista maasta ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Romanian Cup - Naiset 2019/2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!