Division 1 2020/2021 sarjataulukko, tulokset, tilanteet

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos

Käsipallo Israel

Division 1
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷7¬~ZA÷ISRAEL: Division 1¬ZEE÷xjt2EHYa¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷4hoGCbrm¬ZD÷p¬ZE÷CfQJA7N2¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_xjt2EHYa¬ZJ÷2¬ZL÷/kasipallo/israel/division-1/¬ZX÷11Israel 006Israel0090000000001000Division 1 010sion 1000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷GbPpjPsP¬AD÷1602433800¬ADE÷1602433800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Le Zion¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Le Zion¬JA÷W2EThn67¬WU÷maccabi-le-zion¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Ashdod¬JB÷p62BHVr8¬WV÷hapoel-ashdod¬AN÷n¬~AA÷I7BCoqjt¬AD÷1602433800¬ADE÷1602433800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷b96FGkbE¬WU÷ramat-hasharon¬WN÷NES¬AF÷Nes Tziona¬JB÷hW5JF9DK¬WV÷nes-tziona¬AN÷n¬~AA÷EwXBsXwP¬AD÷1602433800¬ADE÷1602433800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rehovot¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HER¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷hCFPgSj1¬WV÷bnei-herzliya¬WM÷REH¬AE÷Rehovot¬JA÷OxBLf8ye¬WU÷rehovot¬AN÷n¬~AA÷CUAGp35n¬AD÷1602435600¬ADE÷1602435600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MK Beer Sheva¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEE¬AE÷MK Beer Sheva¬JA÷WM4NETSQ¬WU÷mk-beer-sheva¬WN÷ZIO¬AF÷Hapoel Le Zion¬JB÷lG6lAmyr¬WV÷hapoel-le-zion¬AN÷n¬~AA÷8d4Prsza¬AD÷1602437400¬ADE÷1602437400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Kiriyat¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Kiriyat¬JA÷zX807oL0¬WU÷hapoel-kiriyat¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Dimona¬JB÷Ug8465z7¬WV÷maccabi-dimona¬AN÷n¬~AA÷QXEKqNKh¬AD÷1602437400¬ADE÷1602437400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Avishai Motzkin¬JB÷MT4d8R5f¬WV÷maccabi-avishai-motzkin¬WM÷MTA¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷S65h97jl¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷nm3Ts1k5¬AD÷1602846000¬ADE÷1602846000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Dimona¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Dimona¬JA÷8p785PkD¬WU÷maccabi-dimona¬WN÷HAS¬AF÷Ramat Hasharon¬JB÷d00jU8SD¬WV÷ramat-hasharon¬AN÷n¬~AA÷naRjnGti¬AD÷1602849600¬ADE÷1602849600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷Bnei Herzliya¬JA÷SQVk5GeU¬WU÷bnei-herzliya¬WN÷BEE¬AF÷MK Beer Sheva¬JB÷4n7eQaRu¬WV÷mk-beer-sheva¬AN÷n¬~AA÷GM7XtL4B¬AD÷1602849600¬ADE÷1602849600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Ashdod¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Ashdod¬JA÷YPNJCtct¬WU÷hapoel-ashdod¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Kiriyat¬JB÷SnNNB0Cn¬WV÷hapoel-kiriyat¬AN÷n¬~AA÷Yew9NW3j¬AD÷1602849600¬ADE÷1602849600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Le Zion¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIO¬AE÷Hapoel Le Zion¬JA÷K0Ss7xRH¬WU÷hapoel-le-zion¬WN÷MTA¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷ENRo6dtO¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷zBK5OClp¬AD÷1602849600¬ADE÷1602849600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Avishai Motzkin¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Le Zion¬JB÷tATw8IBB¬WV÷maccabi-le-zion¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Avishai Motzkin¬JA÷CzPZ8bd5¬WU÷maccabi-avishai-motzkin¬AN÷n¬~AA÷fD6ytuKH¬AD÷1602849600¬ADE÷1602849600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MK Holon¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷MK Holon¬JA÷vNQRAKRh¬WU÷mk-holon¬WN÷REH¬AF÷Rehovot¬JB÷YqQV9vsa¬WV÷rehovot¬AN÷n¬~AA÷QkQfozdc¬AD÷1603450800¬ADE÷1603450800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MK Beer Sheva¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEE¬AE÷MK Beer Sheva¬JA÷rw6aPJtn¬WU÷mk-beer-sheva¬WN÷KIE¬AF÷MK Holon¬JB÷j353Owdh¬WV÷mk-holon¬AN÷n¬~AA÷UsNBsheM¬AD÷1603454400¬ADE÷1603454400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Kiriyat¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Kiriyat¬JA÷tGdgEgYp¬WU÷hapoel-kiriyat¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Avishai Motzkin¬JB÷fJpywwBo¬WV÷maccabi-avishai-motzkin¬AN÷n¬~AA÷GvJ7rYuG¬AD÷1603454400¬ADE÷1603454400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Le Zion¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Le Zion¬JA÷AX5NJFAN¬WU÷maccabi-le-zion¬WN÷ZIO¬AF÷Hapoel Le Zion¬JB÷v7ARIZPT¬WV÷hapoel-le-zion¬AN÷n¬~AA÷MHJ3qEQ9¬AD÷1603454400¬ADE÷1603454400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MTA¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷xK7FLytB¬WU÷maccabi-tel-aviv¬WN÷HER¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷Wt7JKeeH¬WV÷bnei-herzliya¬AN÷n¬~AA÷rRKapfB3¬AD÷1603454400¬ADE÷1603454400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nes Tziona¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Dimona¬JB÷OG3BMHQ4¬WV÷maccabi-dimona¬WM÷NES¬AE÷Nes Tziona¬JA÷Ug47NcBb¬WU÷nes-tziona¬AN÷n¬~AA÷C6CGtCAS¬AD÷1603454400¬ADE÷1603454400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷h43vxcQi¬WU÷ramat-hasharon¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Ashdod¬JB÷nR2ryHub¬WV÷hapoel-ashdod¬AN÷n¬~
78
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä Division 1 2020/2021 tulokset -sivulla käsipallo/Israel alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Division 1 2020/2021 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Division 1 2020/2021 sarjataulukon ja ottelutiedot. Division 1 2020/2021 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 100 eri kilpailua 15 eri lajista maasta ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Division 1 2020/2021 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!