AFL 2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Aussifutis Australia AFL2019

results
18
1547833855
0
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷boLBJpTt¬ZD÷t¬ZE÷xhKcXkuP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/aussifutis/australia/afl/¬ZX÷16Australia 009tralia0000000000186000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷xvkwLOwE¬AD÷1553156400¬ADE÷1553156400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷fwURXVhH¬WU÷carlton-blues¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷W2ieG3Nq¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷fe9v0N1l¬AD÷1553244600¬ADE÷1553244600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷86whLh9B¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷M9sdKCOH¬WV÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Oz1edu1D¬AD÷1553309100¬ADE÷1553309100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷nDQJZiO4¬WU÷melbourne-demons¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷Q3PNYBwB¬WV÷port-adelaide-power¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷S87nb1W0¬AD÷1553319300¬ADE÷1553319300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷IXY2wzPu¬WU÷adelaide-crows¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷dOX6xfvn¬WV÷hawthorn-hawks¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷jsgsKrgK¬AD÷1553329500¬ADE÷1553329500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬JA÷ERt0FNxj¬WU÷western-bulldogs¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷Q1p4Eshd¬WV÷sydney-swans¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Y5rnJ28Q¬AD÷1553332800¬ADE÷1553332800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷v5YowRUd¬WU÷brisbane-lions¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷IeXkxop3¬WV÷west-coast-eagles¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷lI8rasHf¬AD÷1553393400¬ADE÷1553393400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷GWt0JWwO¬WU÷st-kilda-saints¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷fNu4IjgU¬WV÷gold-coast-suns¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷dAjy13nr¬AD÷1553401200¬ADE÷1553401200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷nikqNEva¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷QslmMYg5¬WV÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pp2icLo7¬AD÷1553412000¬ADE÷1553412000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷joXAyEgh¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷4lyFzY8b¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷4fIQBK00¬AD÷1553761200¬ADE÷1553761200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷0dKtS0Me¬WU÷richmond-tigers¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷vmJpRKy2¬WV÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zFUDEMGs¬AD÷1553849400¬ADE÷1553849400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷zXRfy5a9¬WU÷sydney-swans¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷ENQbzPEF¬WV÷adelaide-crows¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SS3LX1NJ¬AD÷1553924100¬ADE÷1553924100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷tGuGt0yk¬WU÷essendon-bombers¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷hjqKuKje¬WV÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MVSLC0of¬AD÷1553926200¬ADE÷1553926200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷6L5wTt7k¬WV÷carlton-blues¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷SU6ZTMiq¬WU÷port-adelaide-power¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jBKx9IpJ¬AD÷1553934300¬ADE÷1553934300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷ngtCstMr¬WV÷melbourne-demons¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷ppfpnMDR¬WU÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CKLY9bVC¬AD÷1553937000¬ADE÷1553937000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷lI0ylrqF¬WU÷west-coast-eagles¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷S8aum2bL¬WV÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1547833855
198
Ohje: Olet tällä hetkellä AFL 2019 tulokset -sivulla Aussifutis -alueella. LiveTulokset.com tarjoaa AFL 2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, AFL 2019 sarjataulukon ja ottelutiedot. AFL 2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailman. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. AFL 2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!