Aussifutis »Australia » AFL » 2018

results
18
1511315384
0
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fPvx0YLa¬ZD÷t¬ZE÷YeoIHNa2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/aussifutis/australia/afl/¬ZX÷16Australia 009tralia0000000000169000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷G4zSBbDK¬AD÷1521714300¬ADE÷1521714300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷fFqUezgp¬WU÷richmond-tigers¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷8ImYff8j¬WV÷carlton-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8dYRSjlC¬AD÷1521802200¬ADE÷1521802200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷lfWfpbeO¬WU÷essendon-bombers¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷SpVbqIAU¬WV÷adelaide-crows¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2JXVRA3I¬AD÷1521873300¬ADE÷1521873300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷rBK73Len¬WV÷brisbane-lions¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷4KL341tt¬WU÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U7vWAISQ¬AD÷1521876900¬ADE÷1521876900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷ANRGJwoi¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷lEQKIc0c¬WV÷fremantle-dockers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fgUNTWY5¬AD÷1521883500¬ADE÷1521883500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷hSxnnKQB¬WU÷gold-coast-suns¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷6VtjovtI¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷08hKCgG4¬AD÷1521887100¬ADE÷1521887100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷z1gxRkTc¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷EihtQ9r4¬WV÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bZ06ZVu8¬AD÷1521947400¬ADE÷1521947400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷KdmrlpjM¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷bmnnm45S¬WV÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vaiOBDVA¬AD÷1521955200¬ADE÷1521955200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷dGsoPTcA¬WU÷melbourne-demons¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷f10lOmDG¬WV÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f5n7cHBg¬AD÷1521966000¬ADE÷1521966000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷zweCTc7n¬WU÷west-coast-eagles¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷ETgGSHMh¬WV÷sydney-swans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nmRc6xyr¬AD÷1522317000¬ADE÷1522317000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷ImVOHHF3¬WU÷adelaide-crows¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷dvUSGyV9¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tAWZQUIO¬AD÷1522390800¬ADE÷1522390800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷QZ9C2uBh¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷vwEG1aQb¬WV÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IRFIkEeP¬AD÷1522467900¬ADE÷1522467900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷YaDK0Ju5¬WU÷carlton-blues¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷CjCOaweB¬WV÷gold-coast-suns¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nPjSAXpH¬AD÷1522478100¬ADE÷1522478100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷lOahN7SM¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷SEbdMRsT¬WV÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2HUSMIME¬AD÷1522484700¬ADE÷1522484700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷pzqsleEk¬WV÷melbourne-demons¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷WWvwkyaq¬WU÷brisbane-lions¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YeoBdyRa¬AD÷1522487400¬ADE÷1522487400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷fuBDRyxa¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷YV9HQei5¬WV÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1511315384
198
Ohje: Olet tällä hetkellä AFL 2018 tulokset -sivulla Aussifutis -alueella. LiveTulokset.com tarjoaa AFL 2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, AFL 2018 sarjataulukon ja ottelutiedot. AFL 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailman. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. AFL 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.