Aussifutis »Australia » AFL » 2018

results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fPvx0YLa¬ZD÷t¬ZE÷YeoIHNa2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/aussifutis/australia/afl/¬ZX÷16Australia 009tralia0000000000179000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷vcnGURyj¬AD÷1529212800¬ADE÷1529212800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷0OrLCg9t¬WV÷richmond-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.12.11.83¬BB÷.1.5.11¬BD÷.4.2.26¬BF÷.3.1.19¬BH÷.4.3.27¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷bFdgHZ0P¬WU÷geelong-cats¬AG÷.9.11.65¬BA÷.4.2.26¬BC÷.1.3.9¬BE÷.3.2.20¬BG÷.1.4.10¬AW÷1¬~AA÷6Zhyky67¬AD÷1529141100¬ADE÷1529141100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷p6Pk5vWc¬WU÷hawthorn-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.12.16.88¬BA÷.2.5.17¬BC÷.1.4.10¬BE÷.7.2.44¬BG÷.2.5.17¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷b9Tg4bo4¬WV÷adelaide-crows¬AH÷.4.8.32¬BB÷.1.2.8¬BD÷.2.3.15¬BF÷.0.0.0¬BH÷.1.3.9¬AW÷1¬~AA÷xUFtsdRC¬AD÷1529130900¬ADE÷1529130900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷hhSbkKC8¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.11.12.78¬BA÷.4.2.26¬BC÷.5.5.35¬BE÷.2.5.17¬BG÷.0.0.0¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷WrR2lvSE¬WV÷st-kilda-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.11.14.80¬BB÷.3.2.20¬BD÷.1.4.10¬BF÷.2.5.17¬BH÷.5.3.33¬AW÷1¬~AA÷0YaHZb1d¬AD÷1529120700¬ADE÷1529120700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷nPUhOYfQ¬WU÷carlton-blues¬AG÷.6.10.46¬BA÷.0.4.4¬BC÷.0.3.3¬BE÷.3.0.18¬BG÷.3.3.21¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷lYGKJh3s¬WV÷fremantle-dockers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.13.103¬BB÷.6.3.39¬BD÷.6.2.38¬BF÷.2.5.17¬BH÷.1.3.9¬AW÷1¬~AA÷dWcaOpG9¬AD÷1529056200¬ADE÷1529056200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷d8eL7ynJ¬WV÷west-coast-eagles¬AH÷.7.15.57¬BB÷.1.3.9¬BD÷.1.4.10¬BF÷.3.3.21¬BH÷.2.5.17¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷IHdH8HWC¬WU÷sydney-swans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.10.12.72¬BA÷.0.3.3¬BC÷.5.0.30¬BE÷.5.3.33¬BG÷.0.6.6¬AW÷1¬~AA÷GnPiAoxG¬AD÷1528969800¬ADE÷1528969800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷AmB7h1nh¬WU÷port-adelaide-power¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.20.12.132¬BA÷.5.5.35¬BC÷.3.1.19¬BE÷.6.3.39¬BG÷.6.3.39¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷lvABiL1b¬WV÷western-bulldogs¬AH÷.11.9.75¬BB÷.0.1.1¬BD÷.4.4.28¬BF÷.4.2.26¬BH÷.3.2.20¬AW÷1¬~AA÷dYdBV7Mq¬AD÷1528694400¬ADE÷1528694400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷Kierros 12¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷hI97gW8I¬WU÷melbourne-demons¬AG÷.14.7.91¬BA÷.2.0.12¬BC÷.5.2.32¬BE÷.4.3.27¬BG÷.3.2.20¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷W88BhjOO¬WV÷collingwood-magpies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.20.13.133¬BB÷.5.5.35¬BD÷.4.4.28¬BF÷.6.2.38¬BH÷.5.2.32¬AW÷1¬~AA÷2iRk8YPB¬AD÷1528612800¬ADE÷1528612800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷Kierros 12¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷j91pkWZM¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.10.11.71¬BA÷.5.2.32¬BC÷.0.4.4¬BE÷.4.2.26¬BG÷.1.3.9¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷Ua0lljkT¬WV÷adelaide-crows¬AH÷.9.14.68¬BB÷.1.4.10¬BD÷.6.2.38¬BF÷.0.3.3¬BH÷.2.5.17¬AW÷1¬~AA÷2uDFDEq1¬AD÷1528600200¬ADE÷1528600200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷Kierros 12¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷vJJLahD1¬WU÷brisbane-lions¬AG÷.8.14.62¬BA÷.2.4.16¬BC÷.1.3.9¬BE÷.2.2.14¬BG÷.3.5.23¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷jgNPbCS7¬WV÷essendon-bombers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.12.12.84¬BB÷.4.0.24¬BD÷.3.4.22¬BF÷.1.7.13¬BH÷.4.1.25¬AW÷1¬~AA÷Ms1Dzunj¬AD÷1528536300¬ADE÷1528536300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷Kierros 12¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷jcypQfQD¬WU÷st-kilda-saints¬AG÷.7.13.55¬BA÷.1.1.7¬BC÷.2.7.19¬BE÷.1.2.8¬BG÷.3.3.21¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷UmzlPEuK¬WV÷sydney-swans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.19.12.126¬BB÷.9.1.55¬BD÷.5.2.32¬BF÷.3.4.22¬BH÷.2.5.17¬AW÷1¬~AA÷MJUjE0h2¬AD÷1528526100¬ADE÷1528526100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Kierros 12¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷jPgHwxWn¬WU÷greater-western-sydney¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.20.14.134¬BA÷.2.6.18¬BC÷.7.3.45¬BE÷.8.3.51¬BG÷.3.2.20¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷4ScLxdog¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷.4.2.26¬BB÷.1.0.6¬BD÷.2.1.13¬BF÷.1.0.6¬BH÷.0.1.1¬AW÷1¬~AA÷pK4Sjcye¬AD÷1528515900¬ADE÷1528515900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Kierros 12¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷YReXncGT¬WU÷geelong-cats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.14.12.96¬BA÷.4.4.28¬BC÷.2.3.15¬BE÷.3.1.19¬BG÷.5.4.34¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷zyrarHOp¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AH÷.8.11.59¬BB÷.1.6.12¬BD÷.1.0.6¬BF÷.4.2.26¬BH÷.2.3.15¬AW÷1¬~AA÷4pDTJe5s¬AD÷1528451400¬ADE÷1528451400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷Kierros 12¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷nT4tqfE2¬WU÷port-adelaide-power¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.10.12.72¬BA÷.2.2.14¬BC÷.7.3.45¬BE÷.1.2.8¬BG÷.0.5.5¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷QJ3prET8¬WV÷richmond-tigers¬AH÷.8.10.58¬BB÷.3.3.21¬BD÷.2.3.15¬BF÷.2.2.14¬BH÷.1.2.8¬AW÷1¬~AA÷2yR1OycQ¬AD÷1528008000¬ADE÷1528008000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Kierros 11¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷WKMgLjMe¬WU÷adelaide-crows¬AG÷.11.15.81¬BA÷.4.3.27¬BC÷.2.4.16¬BE÷.3.3.21¬BG÷.2.5.17¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷ABLcKAy2¬WV÷greater-western-sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.14.13.97¬BB÷.3.5.23¬BD÷.6.2.38¬BF÷.2.3.15¬BH÷.3.3.21¬AW÷1¬~AA÷KC5qzlES¬AD÷1528003200¬ADE÷1528003200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Kierros 11¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷djGbehv6¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.21.12.138¬BA÷.3.6.24¬BC÷.5.2.32¬BE÷.6.1.37¬BG÷.7.3.45¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷AgK2fCgC¬WV÷fremantle-dockers¬AH÷.12.5.77¬BB÷.2.3.15¬BD÷.1.1.7¬BF÷.2.0.12¬BH÷.7.1.43¬AW÷1¬~AA÷h8d9yLWq¬AD÷1527995400¬ADE÷1527995400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷Kierros 11¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷Ojqb2iY6¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.21.15.141¬BA÷.5.7.37¬BC÷.7.2.44¬BE÷.4.5.29¬BG÷.5.1.31¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷xfm21BmD¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.12.15.87¬BB÷.0.4.4¬BD÷.3.4.22¬BF÷.4.3.27¬BH÷.5.4.34¬AW÷1¬~
18
1529583447
111
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fPvx0YLa¬ZD÷t¬ZE÷YeoIHNa2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/aussifutis/australia/afl/¬ZX÷16Australia 009tralia0000000000179000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷trQg7huI¬AD÷1529575800¬ADE÷1529575800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1529583169¬BX÷¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷AgrHqAcp¬WU÷west-coast-eagles¬AG÷.2.13.25¬BA÷.0.1.1¬BC÷.1.5.11¬BE÷.1.6.12¬BG÷.0.1.1¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷lpsLrUCj¬WV÷essendon-bombers¬AH÷.10.7.67¬BB÷.6.2.38¬BD÷.2.2.14¬BF÷.1.3.9¬BH÷.1.0.6¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷n92YIFKm¬AD÷1529661000¬ADE÷1529661000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷Kt3lsYrF¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷G0pHP5Ds¬WV÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷tbWLRJM1¬AD÷1529725500¬ADE÷1529725500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷j3tSiSjc¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷46pWjn63¬WV÷gold-coast-suns¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷U1qCCYb7¬AD÷1529735700¬ADE÷1529735700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷4dB7Ne58¬WU÷brisbane-lions¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷rmABMFKE¬WV÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷2wv0brvc¬AD÷1529745900¬ADE÷1529745900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬JA÷reGOICIm¬WU÷western-bulldogs¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷fVJSHWXg¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ImoKToid¬AD÷1529817600¬ADE÷1529817600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷rmYPBDOn¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷djxUAXwg¬WV÷carlton-blues¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷0Od3c2g3¬AD÷1530177600¬ADE÷1530177600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷xf9XGjm0¬WU÷richmond-tigers¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷Gp8yGA26¬WV÷sydney-swans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fod7dM89¬AD÷1530265800¬ADE÷1530265800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬JA÷pKCuFUHC¬WU÷western-bulldogs¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷OABqElXI¬WV÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷63v2hVTd¬AD÷1530330300¬ADE÷1530330300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷U3zx9B85¬WV÷port-adelaide-power¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷jDyY9iga¬WU÷carlton-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bq6xIZZg¬AD÷1530340500¬ADE÷1530340500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷bPZLOPSm¬WU÷adelaide-crows¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷xGYPNqrf¬WV÷west-coast-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GKEptGtJ¬AD÷1530350700¬ADE÷1530350700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷lKL7mbsL¬WU÷gold-coast-suns¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷SAKBnIdR¬WV÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AZNYxpV2¬AD÷1530350700¬ADE÷1530350700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷bkcPyG0a¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷xtdTzzG5¬WV÷hawthorn-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pfw6ikq3¬AD÷1530414600¬ADE÷1530414600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷nuVt8VNB¬WU÷melbourne-demons¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷QVTp7kwI¬WV÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YyeBetOF¬AD÷1530422400¬ADE÷1530422400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷vJgWyhPP¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷QFkSxY9J¬WU÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O6Fb6CfO¬AD÷1530427200¬ADE÷1530427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷2mV27Dki¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷ENY66X4c¬WV÷brisbane-lions¬AW÷1¬AN÷n¬~~
18
1529583447
87
Ohje: Olet tällä hetkellä AFL 2018 tulokset -sivulla Aussifutis -alueella. LiveTulokset.com tarjoaa AFL 2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, AFL 2018 sarjataulukon ja ottelutiedot. AFL 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailman. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. AFL 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.