Verkkopallo »Australia & Oseania » ANZ Championship » 2016

results
SA÷29¬~ZA÷AUSTRALIA & OSEANIA: ANZ Championship¬ZEE÷vaplJ5Vl¬ZB÷7¬ZY÷Australia & Oseania¬ZC÷QTdUVzrB¬ZD÷p¬ZE÷2oWbSwJr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷7_vaplJ5Vl¬ZJ÷2¬ZL÷/verkkopallo/australia-oseania/anz-championship/¬ZX÷28Australia & 019seania0060000000153000ANZ Champion016onship000¬ZCC÷0¬~AA÷AyH1z52K¬AD÷1467617400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Pulse N¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Central Pulse N¬WU÷central-pulse¬AG÷53¬BA÷14¬BC÷12¬BE÷10¬BG÷17¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Vixens N¬WV÷melbourne-vixens¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷66¬BB÷17¬BD÷16¬BF÷14¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷WpIcyomE¬AD÷1467518400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Waikato Bay of Plenty Magic N¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Thunderbirds N¬WV÷adelaide-thunderbirds¬AH÷55¬BB÷17¬BD÷10¬BF÷14¬BH÷14¬WM÷WAI¬AE÷Waikato Bay of Plenty Magic N¬WU÷waikato-bay-of-plenty-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷56¬BA÷9¬BC÷17¬BE÷17¬BG÷13¬AN÷n¬~AA÷UuvFC1AD¬AD÷1467511200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Queensland Firebirds N¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUE¬AE÷Queensland Firebirds N¬WU÷queensland-firebirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷63¬BA÷15¬BC÷16¬BE÷16¬BG÷16¬WN÷WES¬AF÷West Coast Fever N¬WV÷west-coast-fever¬AH÷52¬BB÷12¬BD÷10¬BF÷17¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷GxzBDse7¬AD÷1467442800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New South Wales Swifts N¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷New South Wales Swifts N¬WU÷new-south-wales-swifts¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷59¬BA÷16¬BC÷13¬BE÷15¬BG÷15¬WN÷SOU¬AF÷Southern Steel N¬WV÷southern-steel¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷59¬BB÷13¬BD÷16¬BF÷16¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷MFz7ENu1¬AD÷1467432000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Mystics N¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Northern Mystics N¬WU÷northern-mystics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷62¬BA÷15¬BC÷14¬BE÷19¬BG÷14¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Tactix N¬WV÷canterbury-tactix¬AH÷54¬BB÷14¬BD÷14¬BF÷11¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷rPy3F3Qf¬AD÷1467012600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Waikato Bay of Plenty Magic N¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAI¬AE÷Waikato Bay of Plenty Magic N¬WU÷waikato-bay-of-plenty-magic¬AG÷47¬BA÷10¬BC÷11¬BE÷14¬BG÷12¬WN÷QUE¬AF÷Queensland Firebirds N¬WV÷queensland-firebirds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷71¬BB÷17¬BD÷18¬BF÷18¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷QmsbGqBl¬AD÷1466913600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Mystics N¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Northern Mystics N¬WU÷northern-mystics¬AG÷53¬BA÷12¬BC÷15¬BE÷14¬BG÷12¬WN÷NEW¬AF÷New South Wales Swifts N¬WV÷new-south-wales-swifts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷59¬BB÷14¬BD÷14¬BF÷13¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷ncrfHPer¬AD÷1466906400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Thunderbirds N¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Thunderbirds N¬WU÷adelaide-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷58¬BA÷17¬BC÷11¬BE÷17¬BG÷13¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Tactix N¬WV÷canterbury-tactix¬AH÷55¬BB÷15¬BD÷15¬BF÷12¬BH÷13¬AN÷n¬~ZA÷AUSTRALIA & OSEANIA: ANZ Championship - Playoffit¬ZEE÷vaplJ5Vl¬ZB÷7¬ZY÷Australia & Oseania¬ZC÷rX7yKfcH¬ZD÷p¬ZE÷2oWbSwJr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷7_vaplJ5Vl¬ZJ÷11¬ZL÷/verkkopallo/australia-oseania/anz-championship/¬ZX÷28Australia & 019seania0060000000208000ANZ Champion028yoffit000¬ZCC÷0¬~AA÷21jVamB3¬AD÷1469930400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Queensland Firebirds N¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUE¬AE÷Queensland Firebirds N¬WU÷queensland-firebirds¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷2¬AG÷69¬AT÷54¬BI÷15¬BA÷12¬BC÷17¬BE÷12¬BG÷13¬WN÷NEW¬AF÷New South Wales Swifts N¬WV÷new-south-wales-swifts¬AZ÷0¬AH÷67¬AU÷54¬BJ÷13¬BB÷15¬BD÷12¬BF÷15¬BH÷12¬AN÷n¬~AA÷rNhfWMPg¬AD÷1469431800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Waikato Bay of Plenty Magic N¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAI¬AE÷Waikato Bay of Plenty Magic N¬WU÷waikato-bay-of-plenty-magic¬AG÷45¬BA÷14¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷NEW¬AF÷New South Wales Swifts N¬WV÷new-south-wales-swifts¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷64¬BB÷16¬BD÷17¬BF÷16¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷EmljX2Am¬AD÷1469325600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Queensland Firebirds N¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUE¬AE÷Queensland Firebirds N¬WU÷queensland-firebirds¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷67¬BA÷19¬BC÷13¬BE÷15¬BG÷20¬WN÷SOU¬AF÷Southern Steel N¬WV÷southern-steel¬AH÷64¬BB÷16¬BD÷19¬BF÷14¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷xz7GtNVs¬AD÷1468832400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Queensland Firebirds N¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUE¬AE÷Queensland Firebirds N¬WU÷queensland-firebirds¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷63¬BA÷16¬BC÷16¬BE÷15¬BG÷16¬WN÷NEW¬AF÷New South Wales Swifts N¬WV÷new-south-wales-swifts¬AH÷52¬BB÷12¬BD÷15¬BF÷10¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷zRKlo3NQ¬AD÷1468728900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Southern Steel N¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷Southern Steel N¬WU÷southern-steel¬AG÷57¬BA÷13¬BC÷14¬BE÷15¬BG÷15¬WN÷WAI¬AF÷Waikato Bay of Plenty Magic N¬WV÷waikato-bay-of-plenty-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷59¬BB÷19¬BD÷16¬BF÷12¬BH÷12¬AN÷n¬~AA÷zBEV5nKH¬AD÷1468123200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Waikato Bay of Plenty Magic N¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NOR¬AF÷Northern Mystics N¬WV÷northern-mystics¬AH÷47¬BB÷10¬BD÷14¬BF÷13¬BH÷10¬WM÷WAI¬AE÷Waikato Bay of Plenty Magic N¬WU÷waikato-bay-of-plenty-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷63¬BA÷17¬BC÷14¬BE÷13¬BG÷19¬AN÷n¬~AA÷M7AR6S4B¬AD÷1468116000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New South Wales Swifts N¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷New South Wales Swifts N¬WU÷new-south-wales-swifts¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷67¬BA÷17¬BC÷20¬BE÷16¬BG÷14¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Vixens N¬WV÷melbourne-vixens¬AH÷53¬BB÷13¬BD÷12¬BF÷10¬BH÷18¬AN÷n¬~
29
1481026109
72
fixtures
29
1481026109
0
APUA: Olet nyt ANZ Championship 2016 tuloksissa sivuston Verkkopallo/Australia & Oseania alueella. LiveTulokset.com tarjoaa ANZ Championship 2016 live tilanteet, loppu- ja väliaikatulokset, ANZ Championship 2016 sarjataulukon ja otteluiden yksityiskohdat. ANZ Championship 2016 lisäksi voit seurata yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri urheilulajista ympäri maailmaa LiveTulokset.comista. Sen kuin vain klikkaat urheilulajin nimeä ylävalikosta tai maan nimeä vasemmasta reunasta ja valitset haluamasi kilpailun. ANZ Championship 2016 tulospalvelu on reaaliaikainen ja päivittyy livenä.