Rugby »Uusi-Seelanti » Heartland Championships » 2016

results
SA÷8¬~ZA÷UUSI-SEELANTI: Heartland Championships¬ZEE÷O2zUbCUf¬ZB÷140¬ZY÷Uusi-Seelanti¬ZC÷EmrXFWVt¬ZD÷p¬ZE÷UVEuBrFB¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_O2zUbCUf¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/uusi-seelanti/heartland-championships/¬ZX÷13Uusi-Seelant013elanti0020000000153000Heartland Ch023nships000¬ZCC÷0¬~AA÷fcAHqHTC¬AD÷1476507600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wairarapa¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAI¬AE÷Wairarapa¬WU÷wairarapa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷44¬WN÷EAS¬AF÷East Coast¬WV÷east-coast¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷bVG8owa0¬AD÷1476495000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷King Country¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬WU÷king-country¬AG÷38¬WN÷BUL¬AF÷Buller¬WV÷buller¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬AN÷n¬~AA÷CYKCpcE6¬AD÷1476495000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Cant¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Cant¬WU÷south-cant¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷14¬WN÷MID¬AF÷Mid Cant¬WV÷mid-cant¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷QHI0maUm¬AD÷1476495000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wanganui¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬WU÷wanganui¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬WN÷HOR¬AF÷Horowhenua¬WV÷horowhenua¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷48H4nJqf¬AD÷1476495000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Coast¬WU÷west-coast¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷54¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬WV÷north-otago¬AH÷42¬AN÷n¬~AA÷8tOeluFs¬AD÷1476493200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Thames Valley¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷THA¬AE÷Thames Valley¬WU÷thames-valley¬AG÷14¬WN÷POV¬AF÷Poverty Bay¬WV÷poverty-bay¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷50¬AN÷n¬~AA÷YTtzXwp7¬AD÷1475890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷East Coast¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KIN¬AF÷King Country¬WV÷king-country¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷72¬BB÷22¬BD÷50¬WM÷EAS¬AE÷East Coast¬WU÷east-coast¬AG÷24¬BA÷16¬BC÷8¬AN÷n¬~AA÷CKuvWcaD¬AD÷1475890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Horowhenua¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOR¬AE÷Horowhenua¬WU÷horowhenua¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷52¬BA÷24¬BC÷28¬WN÷WES¬AF÷West Coast¬WV÷west-coast¬AH÷22¬BB÷14¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷EPJMfsxE¬AD÷1475890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mid Cant¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MID¬AE÷Mid Cant¬WU÷mid-cant¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷16¬BC÷22¬WN÷THA¬AF÷Thames Valley¬WV÷thames-valley¬AH÷22¬BB÷8¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷CAxQg1iK¬AD÷1475890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Otago¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Otago¬WU÷north-otago¬AG÷16¬WN÷SOU¬AF÷South Cant¬WV÷south-cant¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬AN÷n¬~AA÷6XyUhL6Q¬AD÷1475890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Poverty Bay¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POV¬AE÷Poverty Bay¬WU÷poverty-bay¬AG÷30¬BA÷16¬BC÷14¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬WV÷wairarapa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷24¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷4fxWXJU0¬AD÷1475888400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buller¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUL¬AE÷Buller¬WU÷buller¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WAN¬AF÷Wanganui¬WV÷wanganui¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷14¬BD÷14¬AN÷n¬~ZA÷UUSI-SEELANTI: Heartland Championships - Playoffit¬ZEE÷O2zUbCUf¬ZB÷140¬ZY÷Uusi-Seelanti¬ZC÷hvsyFjom¬ZD÷p¬ZE÷UVEuBrFB¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷140_O2zUbCUf¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby/uusi-seelanti/heartland-championships/¬ZX÷13Uusi-Seelant013elanti0020000000208000Heartland Ch035yoffit000¬ZCC÷0¬~AA÷KtqR8QK0¬AD÷1477712100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wanganui¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬WU÷wanganui¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷20¬WN÷BUL¬AF÷Buller¬WV÷buller¬AH÷18¬AN÷n¬~AA÷IgAG9iFj¬AD÷1477099800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Cant¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Cant¬WU÷south-cant¬AG÷6¬WN÷BUL¬AF÷Buller¬WV÷buller¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷4j6CAXap¬AD÷1477099800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wanganui¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬WU÷wanganui¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷58¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬WV÷wairarapa¬AH÷26¬AN÷n¬~ZA÷UUSI-SEELANTI: Heartland Championships - Sijoitusottelut: 5.-8.¬ZEE÷O2zUbCUf¬ZB÷140¬ZY÷Uusi-Seelanti¬ZC÷lAW1FA0g¬ZD÷p¬ZE÷UVEuBrFB¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷140_O2zUbCUf¬ZJ÷42¬ZL÷/rugby/uusi-seelanti/heartland-championships/¬ZX÷13Uusi-Seelant013elanti0020000000235000Heartland Ch048 5.-8.000¬ZCC÷0¬~AA÷lGmV7pz7¬AD÷1477701300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷King Country¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬WV÷north-otago¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷44¬BB÷24¬BD÷20¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬WU÷king-country¬AG÷22¬BA÷8¬BC÷14¬AN÷n¬~AA÷bkm3Xf7c¬AD÷1477099800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷King Country¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬WU÷king-country¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷48¬WN÷POV¬AF÷Poverty Bay¬WV÷poverty-bay¬AH÷26¬AN÷n¬~AA÷KblaYzhi¬AD÷1477099800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mid Cant¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬WV÷north-otago¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷36¬WM÷MID¬AE÷Mid Cant¬WU÷mid-cant¬AG÷24¬AN÷n¬~
8
1481436174
54
fixtures
8
1481436174
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Heartland Championships 2016 tulokset -sivulla Rugby/Uusi-Seelanti alueella. Heartland Championships 2016 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. Heartland Championships 2016 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.