Rugby »Eurooppa » Challenge Cup » 2017/2018

results
SA÷8¬~ZA÷EUROOPPA: Challenge Cup¬ZEE÷KMRQ5buc¬ZB÷6¬ZY÷Eurooppa¬ZC÷46rb30am¬ZD÷p¬ZE÷6sqgBRe3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷6_KMRQ5buc¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/eurooppa/challenge-cup/¬ZX÷13Eurooppa 008rooppa0260000000169000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Eurooppa¬~AA÷EkV9zaAL¬AD÷1508004000¬ADE÷1508004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Sportive Oyonnax¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Sportive Oyonnax¬WU÷union-sportive-oyonnax¬AG÷15¬BA÷15¬BC÷0¬WN÷CON¬AF÷Connacht¬WV÷connacht¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷43¬BB÷22¬BD÷21¬AN÷n¬~AA÷INy1xLu9¬AD÷1507989600¬ADE÷1507989600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Irish¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Irish¬WU÷london-irish¬AG÷14¬BA÷11¬BC÷3¬WN÷EDI¬AF÷Edinburgh¬WV÷edinburgh¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷20¬BD÷17¬AN÷n¬~AA÷QTlFEHm2¬AD÷1507989600¬ADE÷1507989600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Falcons¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Falcons¬WU÷newcastle-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷15¬BC÷17¬WN÷NEW¬AF÷Dragons¬WV÷newport-gwent-dragons¬AH÷27¬BB÷6¬BD÷21¬AN÷n¬~AA÷zaW5yueF¬AD÷1507989600¬ADE÷1507989600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Warriors¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Warriors¬WU÷worcester-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷17¬BC÷13¬WN÷BRI¬AF÷Brive¬WV÷brive¬AH÷20¬BB÷10¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷vXxcw1Q2¬AD÷1507968000¬ADE÷1507968000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Krasny Yar Krasnoyarsk¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRA¬AE÷Krasny Yar Krasnoyarsk¬WU÷krasny-yar-krasnoyarsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷24¬BC÷10¬WN÷STA¬AF÷Stade Francais¬WV÷stade-francais¬AH÷29¬BB÷17¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷pKt7GwJk¬AD÷1507921200¬ADE÷1507921200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sale Sharks¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Sale Sharks¬WU÷sale-sharks¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷20¬BA÷10¬BC÷10¬WN÷STA¬AF÷Stade Toulousain¬WV÷stade-toulousain¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷20¬BB÷14¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷SrWBFcYe¬AD÷1507917600¬ADE÷1507917600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agen¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGE¬AE÷Agen¬WU÷agen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷45¬BA÷18¬BC÷27¬WN÷ZEB¬AF÷Zebre¬WV÷zebre¬AH÷10¬BB÷3¬BD÷7¬AN÷n¬~AA÷6Ts3HJ3q¬AD÷1507917600¬ADE÷1507917600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff Blues¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff Blues¬WU÷cardiff-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷29¬BA÷14¬BC÷15¬WN÷LYO¬AF÷Lyon¬WV÷lyon¬AH÷19¬BB÷0¬BD÷19¬AN÷n¬~AA÷EyjyMaeS¬AD÷1507881600¬ADE÷1507881600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Enisey¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENI¬AE÷Enisey¬WU÷enisey¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷10¬WN÷BOR¬AF÷Bordeaux Begles¬WV÷bordeaux-begles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷57¬BB÷29¬BD÷28¬AN÷n¬~AA÷zoiXMutM¬AD÷1507833900¬ADE÷1507833900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Section Paloise¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEC¬AE÷Section Paloise¬WU÷section-paloise¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷14¬BC÷13¬WN÷GLO¬AF÷Gloucester¬WV÷gloucester¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷21¬AN÷n¬~
8
1508417233
10
fixtures
SA÷8¬~ZA÷EUROOPPA: Challenge Cup¬ZEE÷KMRQ5buc¬ZB÷6¬ZY÷Eurooppa¬ZC÷46rb30am¬ZD÷p¬ZE÷6sqgBRe3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷6_KMRQ5buc¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/eurooppa/challenge-cup/¬ZX÷13Eurooppa 008rooppa0260000000169000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Eurooppa¬~AA÷8CUDZIPR¬AD÷1508438700¬ADE÷1508438700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gloucester¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLO¬AE÷Gloucester¬WU÷gloucester¬WN÷AGE¬AF÷Agen¬WV÷agen¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷pYLuVxYr¬AD÷1508518800¬ADE÷1508518800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brive¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷Union Sportive Oyonnax¬WV÷union-sportive-oyonnax¬WM÷BRI¬AE÷Brive¬WU÷brive¬AN÷n¬~AA÷SdBpUdmk¬AD÷1508520600¬ADE÷1508520600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lyon¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LYO¬AE÷Lyon¬WU÷lyon¬WN÷SAL¬AF÷Sale Sharks¬WV÷sale-sharks¬AN÷n¬~AA÷6mAlTG2e¬AD÷1508526000¬ADE÷1508526000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stade Toulousain¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stade Toulousain¬WU÷stade-toulousain¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff Blues¬WV÷cardiff-blues¬AN÷n¬~AA÷ED9hSzI1¬AD÷1508576400¬ADE÷1508576400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Krasny Yar Krasnoyarsk¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRA¬AE÷Krasny Yar Krasnoyarsk¬WU÷krasny-yar-krasnoyarsk¬WN÷EDI¬AF÷Edinburgh¬WV÷edinburgh¬AN÷n¬~AA÷h48dRfX7¬AD÷1508587200¬ADE÷1508587200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Enisey¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Dragons¬WV÷newport-gwent-dragons¬WM÷ENI¬AE÷Enisey¬WU÷enisey¬AN÷n¬~AA÷f9nujvA8¬AD÷1508590800¬ADE÷1508590800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zebre¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEB¬AE÷Zebre¬WU÷zebre¬WN÷SEC¬AF÷Section Paloise¬WV÷section-paloise¬AN÷n¬~AA÷8CjqkbPE¬AD÷1508594400¬ADE÷1508594400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connacht¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connacht¬WU÷connacht¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Warriors¬WV÷worcester-warriors¬AN÷n¬~AA÷YJ5e03qi¬AD÷1508603400¬ADE÷1508603400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bordeaux Begles¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOR¬AE÷Bordeaux Begles¬WU÷bordeaux-begles¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Falcons¬WV÷newcastle-falcons¬AN÷n¬~AA÷08ECXVgs¬AD÷1508611500¬ADE÷1508611500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stade Francais¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stade Francais¬WU÷stade-francais¬WN÷LON¬AF÷London Irish¬WV÷london-irish¬AN÷n¬~AA÷vaDGWk9m¬AD÷1512675900¬ADE÷1512675900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stade Toulousain¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stade Toulousain¬WU÷stade-toulousain¬WN÷LYO¬AF÷Lyon¬WV÷lyon¬AN÷n¬~AA÷zR6PUTw0¬AD÷1512759600¬ADE÷1512759600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agen¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGE¬AE÷Agen¬WU÷agen¬WN÷SEC¬AF÷Section Paloise¬WV÷section-paloise¬AN÷n¬~AA÷Um6TTmg6¬AD÷1512759600¬ADE÷1512759600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stade Francais¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stade Francais¬WU÷stade-francais¬WN÷KRA¬AF÷Krasny Yar Krasnoyarsk¬WV÷krasny-yar-krasnoyarsk¬AN÷n¬~AA÷dz8LV9Og¬AD÷1512761400¬ADE÷1512761400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dragons¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Dragons¬WU÷newport-gwent-dragons¬WN÷ENI¬AF÷Enisey¬WV÷enisey¬AN÷n¬~~
8
1508417233
50
Ohje: Olet tällä hetkellä Challenge Cup 2017/2018 tulokset -sivulla Rugby/Eurooppa alueella. Challenge Cup 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. Challenge Cup 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.