Rugby »Australia » NRC » 2017

results
8
1503134031
0
fixtures
SA÷8¬~ZA÷AUSTRALIA: NRC¬ZEE÷4Yshop63¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷6mA7z2VA¬ZD÷p¬ZE÷fa1vW87a¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_4Yshop63¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/australia/nrc/¬ZX÷13Australia 009tralia0350000000169000NRC 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷dfGDPIAA¬AD÷1504321200¬ADE÷1504321200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Vikings¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Vikings¬WU÷canberra-vikings¬WN÷QUE¬AF÷Queensland Country¬WV÷queensland-country¬AN÷n¬~AA÷zoFHOxQG¬AD÷1504328400¬ADE÷1504328400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane City¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane City¬WU÷brisbane-city¬WN÷FIJ¬AF÷Fiji¬WV÷fiji-warriors¬AN÷n¬~AA÷Sfhp7Afq¬AD÷1504414800¬ADE÷1504414800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Sydney Rams¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Sydney Rams¬WU÷western-sydney-rams¬WN÷NSW¬AF÷NSW Country Eagles¬WV÷nsw-country-eagles¬AN÷n¬~AA÷6oil6U9k¬AD÷1504422000¬ADE÷1504422000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Spirit¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Rising¬WV÷melbourne-rising¬WM÷PER¬AE÷Perth Spirit¬WU÷perth-spirit¬AN÷n¬~AA÷lAtg5lPe¬AD÷1504926000¬ADE÷1504926000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Queensland Country¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queensland Country¬WU÷queensland-country¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane City¬WV÷brisbane-city¬AN÷n¬~AA÷2Dpc48v2¬AD÷1504933200¬ADE÷1504933200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Rising¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Rising¬WU÷melbourne-rising¬WN÷FIJ¬AF÷Fiji¬WV÷fiji-warriors¬AN÷n¬~AA÷GGYvTiH2¬AD÷1505012400¬ADE÷1505012400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Vikings¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PER¬AF÷Perth Spirit¬WV÷perth-spirit¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Vikings¬WU÷canberra-vikings¬AN÷n¬~AA÷f7XrSBW8¬AD÷1505019600¬ADE÷1505019600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Rays¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Sydney Rays¬WU÷sydney-rays¬WN÷WES¬AF÷Western Sydney Rams¬WV÷western-sydney-rams¬AN÷n¬~AA÷CrSmRVoF¬AD÷1505530800¬ADE÷1505530800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Rays¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Sydney Rays¬WU÷sydney-rays¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Rising¬WV÷melbourne-rising¬AN÷n¬~AA÷jZQiQk1L¬AD÷1505538000¬ADE÷1505538000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fiji¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIJ¬AE÷Fiji¬WU÷fiji-warriors¬WN÷NSW¬AF÷NSW Country Eagles¬WV÷nsw-country-eagles¬AN÷n¬~AA÷pdQeP9GR¬AD÷1505617200¬ADE÷1505617200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane City¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane City¬WU÷brisbane-city¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Vikings¬WV÷canberra-vikings¬AN÷n¬~AA÷KlHNKTOr¬AD÷1505624400¬ADE÷1505624400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Spirit¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Spirit¬WU÷perth-spirit¬WN÷WES¬AF÷Western Sydney Rams¬WV÷western-sydney-rams¬AN÷n¬~AA÷2D6SJmvk¬AD÷1506135600¬ADE÷1506135600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NSW Country Eagles¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NSW¬AE÷NSW Country Eagles¬WU÷nsw-country-eagles¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Vikings¬WV÷canberra-vikings¬AN÷n¬~AA÷t45WI7ge¬AD÷1506142800¬ADE÷1506142800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fiji¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIJ¬AE÷Fiji¬WU÷fiji-warriors¬WN÷PER¬AF÷Perth Spirit¬WV÷perth-spirit¬AN÷n¬~
8
1503134031
36
Ohje: Olet tällä hetkellä NRC 2017 tulokset -sivulla Rugby/Australia alueella. NRC 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. NRC 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.