Rugby League »Australia » NRL » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷GQ7IorMc¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷14Australia 009tralia0010000000169000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷69XwfYDf¬AD÷1504427400¬ADE÷1504427400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬ER÷Kierros 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬WU÷wests-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷16¬BC÷12¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷16¬BB÷6¬BD÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EZznhCr7¬AD÷1504418400¬ADE÷1504418400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷Kierros 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷20¬BA÷12¬BC÷8¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬WV÷canterbury-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷14¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8YHxFZkK¬AD÷1504411200¬ADE÷1504411200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷Kierros 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬WU÷newcastle-knights¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷18¬BD÷8¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2eHtEg5Q¬AD÷1504344600¬ADE÷1504344600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Kierros 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷20¬BC÷12¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷44389DDs¬AD÷1504337400¬ADE÷1504337400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷Kierros 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷16¬BC÷12¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p0WsghT0¬AD÷1504328400¬ADE÷1504328400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Kierros 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷6¬BC÷14¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷16¬BB÷4¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hQZkiWcD¬AD÷1504259400¬ADE÷1504259400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Kierros 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬BA÷12¬BC÷10¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷16¬BB÷10¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fVDYFFzE¬AD÷1504173000¬ADE÷1504173000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Kierros 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬AG÷10¬BA÷6¬BC÷4¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷14¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL - Playoffit¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷Am7Mp2y4¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷14Australia 009tralia0010000000225000NRL - Playof015yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷0ncNzsQD¬AD÷1505554800¬ADE÷1505554800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬WU÷parramatta-eels¬AG÷16¬BA÷10¬BC÷6¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷24¬BB÷6¬BD÷18¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CW3uCcmD¬AD÷1505469300¬ADE÷1505469300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷13¬BA÷6¬BC÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K8c4veDf¬AD÷1505023800¬ADE÷1505023800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬AZ÷0¬AG÷14¬AT÷14¬BA÷8¬BC÷6¬BE÷0¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷15¬AU÷14¬BB÷2¬BD÷12¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xp8auybl¬AD÷1504950000¬ADE÷1504950000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬AG÷10¬BA÷4¬BC÷6¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷22¬BB÷10¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ot4etHrr¬AD÷1504937400¬ADE÷1504937400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷18¬BA÷4¬BC÷14¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬AH÷16¬BB÷10¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷61HTpczR¬AD÷1504864500¬ADE÷1504864500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷14¬BC÷10¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷22¬BB÷6¬BD÷16¬AW÷1¬AN÷n¬~
19
1506022291
198
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL - Playoffit¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷Am7Mp2y4¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷14Australia 009tralia0010000000225000NRL - Playof015yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷dWsPe6TC¬AD÷1506074100¬ADE÷1506074100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷86oTfQrJ¬AD÷1506159600¬ADE÷1506159600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~
19
1506022291
2
Ohje: Olet tällä hetkellä NRL 2017 tulokset -sivulla Rugby League/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NRL 2017 livescore, väliaikatulokset ja lopputulokset, sekä NRL 2017 ottelutiedot. NRL 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain lajin nimeä ylävalikosta tai maan nimeä vasemmalla olevasta menusta ja valitse turnaus. NRL 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.