Rugby League »Australia » NRL » 2016

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷byAGlEIb¬ZD÷t¬ZE÷QuuFfTuo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷14Australia 009tralia0010000000153000NRL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷z1ZBKcyA¬AD÷1472977800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Kierros 26¬AX÷1¬AV÷1472999659|¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷30¬BC÷6¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬WV÷manly-sea-eagles¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2my4MJ6c¬AD÷1472968800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷Kierros 26¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors¬WU÷new-zealand-warriors¬AG÷18¬BA÷18¬BC÷0¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬BB÷22¬BD÷18¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f3kDIy6M¬AD÷1472961600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬ER÷Kierros 26¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬WU÷wests-tigers¬AG÷10¬BA÷4¬BC÷6¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷52¬BB÷30¬BD÷22¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lpXaNaii¬AD÷1472895000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Kierros 26¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷10¬BC÷16¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬WV÷cronulla-sharks¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷4¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dAz8LwM3¬AD÷1472887800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Kierros 26¬AX÷1¬AV÷1472936533|¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷12¬BC÷20¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷16¬BB÷6¬BD÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GCj9JHjG¬AD÷1472878800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷Kierros 26¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬WU÷st-george-illawarra¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷22¬BC÷6¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬WV÷newcastle-knights¬AH÷26¬BB÷10¬BD÷16¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL - Playoffit¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷hb9KmYX4¬ZD÷t¬ZE÷QuuFfTuo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷14Australia 009tralia0010000000208000NRL - Playof015yoffit000¬ZCC÷0¬~AA÷CrrcdTj3¬AD÷1475396100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Finaali¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷14¬BB÷8¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vPE38CcU¬AD÷1474710000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Välierät¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷14¬BA÷8¬BC÷6¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Gpj9TeTu¬AD÷1474624500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷Välierät¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷32¬BA÷14¬BC÷18¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷20¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C6nvpuKl¬AD÷1474105500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷Puolivälierät¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬WU÷canberra-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷22¬BA÷12¬BC÷10¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YFmzoL4r¬AD÷1474019700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Puolivälierät¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷26¬AT÷20¬BA÷6¬BC÷14¬BE÷6¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AZ÷0¬AH÷20¬AU÷20¬BB÷14¬BD÷6¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xdbor7QQ¬AD÷1473574200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷28¬BA÷4¬BC÷24¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷b5asqmBK¬AD÷1473501300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷1¬AV÷1473542725|¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷16¬BA÷6¬BC÷10¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AH÷10¬BB÷6¬BD÷4¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ju0wpTeE¬AD÷1473492900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷1¬AV÷1473542738|¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬WU÷canberra-raiders¬AG÷14¬BA÷12¬BC÷2¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬BB÷6¬BD÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Cl1Zp9t8¬AD÷1473414900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷28¬BB÷18¬BD÷10¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷44¬BA÷16¬BC÷28¬AW÷1¬AN÷n¬~
19
1481169503
201
fixtures
19
1481169503
0
Ohje: Olet tällä hetkellä NRL 2016 tulokset -sivulla Rugby League/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NRL 2016 livescore, väliaikatulokset ja lopputulokset, sekä NRL 2016 ottelutiedot. NRL 2016 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain lajin nimeä ylävalikosta tai maan nimeä vasemmalla olevasta menusta ja valitse turnaus. NRL 2016 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.