Rugby League »Australia » NRL » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷GQ7IorMc¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷14Australia 009tralia0010000000169000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷GvgTddki¬AD÷1500708600¬ADE÷1500708600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬WU÷canberra-raiders¬AG÷14¬BA÷6¬BC÷8¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷8¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2NknYCCj¬AD÷1500699600¬ADE÷1500699600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷6¬BC÷18¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷16¬BB÷6¬BD÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OWjrZhcp¬AD÷1500630600¬ADE÷1500630600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷14¬BC÷12¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IkEFwZlT¬AD÷1500624000¬ADE÷1500624000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷12¬BC÷16¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬WV÷newcastle-knights¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4nABvFZM¬AD÷1500544200¬ADE÷1500544200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬BA÷16¬BC÷26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷APA7ueKG¬AD÷1500184800¬ADE÷1500184800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AG÷10¬BA÷6¬BC÷4¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷16¬BD÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WYB3ty5A¬AD÷1500177600¬ADE÷1500177600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷8¬BC÷20¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬WV÷wests-tigers¬AH÷16¬BB÷10¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EcHbsHk4¬AD÷1500111000¬ADE÷1500111000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬WV÷cronulla-sharks¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷10¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬WU÷gold-coast-titans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷8¬BC÷22¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷z7Ifrczb¬AD÷1500103800¬ADE÷1500103800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬WU÷newcastle-knights¬AG÷22¬BA÷12¬BC÷10¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷6¬BD÷28¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tpJjqwLi¬AD÷1500025800¬ADE÷1500025800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬WU÷canberra-raiders¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷18¬AT÷14¬BA÷6¬BC÷8¬BE÷4¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬WV÷st-george-illawarra¬AZ÷0¬AH÷14¬AU÷14¬BB÷10¬BD÷4¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U9FnpJ5o¬AD÷1500019200¬ADE÷1500019200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors¬WU÷new-zealand-warriors¬AG÷22¬BA÷12¬BC÷10¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷18¬BD÷16¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷S4y4LZSp¬AD÷1499580000¬ADE÷1499580000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬WU÷canterbury-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷8¬BC÷12¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬WV÷newcastle-knights¬AH÷18¬BB÷6¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QekxQFKT¬AD÷1499506200¬ADE÷1499506200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AG÷6¬BA÷6¬BC÷0¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬BB÷16¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dMpYQe5N¬AD÷1499499000¬ADE÷1499499000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷16¬BA÷12¬BC÷4¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬WV÷manly-sea-eagles¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷4¬AW÷1¬AN÷n¬~~
19
1500720423
141
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷GQ7IorMc¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷14Australia 009tralia0010000000169000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷fViXeG4c¬AD÷1500715800¬ADE÷1500715800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷13¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1500719453¬BX÷¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬AG÷14¬BA÷12¬BC÷2¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷12¬BB÷12¬BD÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷xfsxezK3¬AD÷1500782400¬ADE÷1500782400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬WU÷st-george-illawarra¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬WV÷manly-sea-eagles¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷jcotffZ9¬AD÷1500789600¬ADE÷1500789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬WU÷wests-tigers¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷WfTszJ5O¬AD÷1501149000¬ADE÷1501149000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Kierros 21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬WU÷penrith-panthers¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬WV÷canterbury-bulldogs¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷lCqfwkXo¬AD÷1501228800¬ADE÷1501228800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷Kierros 21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬WV÷cronulla-sharks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rVWoZxLU¬AD÷1501235400¬ADE÷1501235400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Kierros 21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬WU÷parramatta-eels¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷ALpjvVHu¬AD÷1501304400¬ADE÷1501304400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷Kierros 21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬WV÷st-george-illawarra¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬WU÷newcastle-knights¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xYTwyajI¬AD÷1501313400¬ADE÷1501313400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷Kierros 21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bsVZyuyC¬AD÷1501320600¬ADE÷1501320600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Kierros 21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Iolbx9nh¬AD÷1501387200¬ADE÷1501387200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Kierros 21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬WV÷manly-sea-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dxm2yT1b¬AD÷1501394400¬ADE÷1501394400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷Kierros 21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬WV÷wests-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AaBVxtw3¬AD÷1501753800¬ADE÷1501753800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v1x7zmH4¬AD÷1501833600¬ADE÷1501833600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬WU÷st-george-illawarra¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nRuFYQoH¬AD÷1501840200¬ADE÷1501840200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AW÷1¬AN÷n¬~~
19
1500720423
51
Ohje: Olet tällä hetkellä NRL 2017 tulokset -sivulla Rugby League/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NRL 2017 livescore, väliaikatulokset ja lopputulokset, sekä NRL 2017 ottelutiedot. NRL 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain lajin nimeä ylävalikosta tai maan nimeä vasemmalla olevasta menusta ja valitse turnaus. NRL 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.