Rugby League »Australia » NRL » 2017

results
19
1487842174
0
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷GQ7IorMc¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷14Australia 009tralia0010000000153000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷xbZgErnU¬AD÷1488445500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v7LL92fo¬AD÷1488524400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷run2Ifbo¬AD÷1488531900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬WV÷wests-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷drj6HEDi¬AD÷1488605400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬WU÷st-george-illawarra¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j5kAGYSc¬AD÷1488614400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UelEFhr4¬AD÷1488621600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬WV÷sydney-roosters¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷A75BECcA¬AD÷1488682800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬WV÷newcastle-knights¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lb4FDWCG¬AD÷1488690000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rL3JCjSM¬AD÷1489050300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬WV÷canterbury-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dO7NBAsT¬AD÷1489129200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷25pj7Ukp¬AD÷1489136700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬WU÷brisbane-broncos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tdqf6l5j¬AD÷1489204800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬WU÷newcastle-knights¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UBxxVXsi¬AD÷1489213800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷82ytUicc¬AD÷1489221000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬WU÷canberra-raiders¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬WV÷cronulla-sharks¬AW÷1¬AN÷n¬~
19
1487842174
144
Ohje: Olet tällä hetkellä NRL 2017 tulokset -sivulla Rugby League/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NRL 2017 livescore, väliaikatulokset ja lopputulokset, sekä NRL 2017 ottelutiedot. NRL 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain lajin nimeä ylävalikosta tai maan nimeä vasemmalla olevasta menusta ja valitse turnaus. NRL 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.