Koripallo »Venäjä » Russian Cup » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷VENÄJÄ: Russian Cup¬ZEE÷EFbfPyCk¬ZB÷158¬ZY÷Venäjä¬ZC÷KOeJbsOa¬ZD÷p¬ZE÷lzdjGWiN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷158_EFbfPyCk¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/venaja/cup/¬ZX÷02Venäjä 006Venäjä0020000000153000Russian Cup 011an Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷lWi1yRAo¬AD÷1480428000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ufimets Ufa¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷URA¬AF÷Parma Perm¬WV÷parma-perm¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷89¬BB÷22¬BD÷27¬BF÷20¬BH÷20¬WM÷UFI¬AE÷Ufimets Ufa¬WU÷ufimets-ufa¬AG÷40¬BA÷7¬BC÷8¬BE÷14¬BG÷11¬AN÷n¬~AA÷Mqj9Z4ub¬AD÷1480347000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MBA Moscow¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NOV¬AF÷Novosibirsk¬WV÷novosibirsk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷81¬BB÷18¬BD÷20¬BF÷21¬BH÷22¬WM÷MBA¬AE÷MBA Moscow¬WU÷mba-moscow¬AG÷76¬BA÷28¬BC÷17¬BE÷14¬BG÷17¬AN÷n¬~AA÷SMj5zoQi¬AD÷1480330800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Irkutsk¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ESP¬AF÷Spartak Primorje¬WV÷spartak-primorje¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷76¬BB÷21¬BD÷18¬BF÷21¬BH÷16¬WM÷IRK¬AE÷Irkutsk¬WU÷irkutsk¬AG÷67¬BA÷17¬BC÷19¬BE÷21¬BG÷10¬AN÷n¬~AA÷O8nQVMvN¬AD÷1480260600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tambov¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAK¬AF÷Sakhalin¬WV÷sakhalin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷67¬BB÷6¬BD÷18¬BF÷24¬BH÷19¬WM÷TAM¬AE÷Tambov¬WU÷tambov¬AG÷66¬BA÷18¬BC÷17¬BE÷13¬BG÷18¬AN÷n¬~AA÷fZsMW2PG¬AD÷1480258800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stroitel¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RYA¬AF÷Ryazan¬WV÷ryazan¬AH÷77¬BB÷15¬BD÷24¬BF÷16¬BH÷22¬WM÷STR¬AE÷Stroitel¬WU÷stroitel¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷90¬BA÷18¬BC÷22¬BE÷25¬BG÷25¬AN÷n¬~AA÷YJgDYOf4¬AD÷1480251600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Khimki M.¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TEM¬AF÷Temp Sumz Revda¬WV÷temp-sumz-revda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷76¬BB÷20¬BD÷23¬BF÷19¬BH÷14¬WM÷KHI¬AE÷Khimki M.¬WU÷khimki-m¬AG÷63¬BA÷15¬BC÷15¬BE÷13¬BG÷20¬AN÷n¬~AA÷CE8ICsYp¬AD÷1480240800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jekaterinburg¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷UNI¬AF÷University-Ugra¬WV÷university-ugra¬AH÷68¬BB÷21¬BD÷11¬BF÷16¬BH÷20¬WM÷YEK¬AE÷Jekaterinburg¬WU÷ural-yekaterinburg¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷87¬BA÷15¬BC÷25¬BE÷27¬BG÷20¬AN÷n¬~AA÷GrqIXrAA¬AD÷1480086000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rodniki Izhevsk¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAM¬AF÷Samara SGEU¬WV÷samara-sgeu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷77¬BB÷18¬BD÷17¬BF÷19¬BH÷23¬WM÷ROD¬AE÷Rodniki Izhevsk¬WU÷rodniki-izhevsk¬AG÷72¬BA÷17¬BC÷15¬BE÷22¬BG÷18¬AN÷n¬~AA÷6TB9PRj3¬AD÷1479207600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lokomotiv Kuban 2¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Kuban 2¬WU÷lokomotiv-kuban¬AG÷81¬BA÷34¬BC÷15¬BE÷22¬BG÷10¬WN÷IRK¬AF÷Irkutsk¬WV÷irkutsk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷86¬BB÷19¬BD÷18¬BF÷14¬BH÷35¬AN÷n¬~AA÷vNJN1Obd¬AD÷1479128400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Uralmash Ekaterinburg¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷URA¬AE÷Uralmash Ekaterinburg¬WU÷uralmash-ekaterinburg¬AG÷45¬BA÷11¬BC÷8¬BE÷19¬BG÷7¬WN÷YEK¬AF÷Jekaterinburg¬WV÷ural-yekaterinburg¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷85¬BB÷27¬BD÷23¬BF÷18¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷hOSo6wjr¬AD÷1479056400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Burevestnik Jaroslav¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BK¬AE÷Burevestnik Jaroslav¬WU÷bk-burevestnik-jaroslav¬AG÷70¬BA÷17¬BC÷9¬BE÷24¬BG÷20¬WN÷ROD¬AF÷Rodniki Izhevsk¬WV÷rodniki-izhevsk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷81¬BB÷24¬BD÷22¬BF÷19¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷WERk5c5l¬AD÷1479052800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rusichi Kursk¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷STR¬AF÷Stroitel¬WV÷stroitel¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷96¬BB÷24¬BD÷27¬BF÷23¬BH÷22¬WM÷RUS¬AE÷Rusichi Kursk¬WU÷rusichi-kursk¬AG÷88¬BA÷22¬BC÷18¬BE÷17¬BG÷31¬AN÷n¬~AA÷0S4IN5LF¬AD÷1479042000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nizhny Novgorod 2¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIZ¬AE÷Nizhny Novgorod 2¬WU÷nizhny-novgorod¬AG÷76¬BA÷17¬BC÷16¬BE÷19¬BG÷24¬WN÷KHI¬AF÷Khimki M.¬WV÷khimki-m¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷103¬BB÷27¬BD÷26¬BF÷28¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷ljMf4HKf¬AD÷1479034800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dynamo Stavropol¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STA¬AE÷Dynamo Stavropol¬WU÷dynamo-stavropol¬AG÷75¬BA÷22¬BC÷21¬BE÷17¬BG÷15¬WN÷TAM¬AF÷Tambov¬WV÷tambov¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷85¬BB÷20¬BD÷19¬BF÷19¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷SxD5Q7yc¬AD÷1479027600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ufimets Ufa¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UFI¬AE÷Ufimets Ufa¬WU÷ufimets-ufa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷70¬BA÷20¬BC÷15¬BE÷14¬BG÷21¬WN÷PET¬AF÷St. Petersburg¬WV÷bc-dynamo-saint-petersburg¬AH÷59¬BB÷12¬BD÷19¬BF÷16¬BH÷12¬AN÷n¬~AA÷lh1EOo69¬AD÷1478862000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSKA Moskova 2¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MBA¬AF÷MBA Moscow¬WV÷mba-moscow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷91¬BB÷21¬BD÷19¬BF÷26¬BH÷25¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Moskova 2¬WU÷cska-moskova¬AG÷86¬BA÷17¬BC÷24¬BE÷21¬BG÷24¬AN÷n¬~AA÷veHAsS1C¬AD÷1477317600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Uralmash Ekaterinburg¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷URA¬AE÷Uralmash Ekaterinburg¬WU÷uralmash-ekaterinburg¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷65¬BA÷13¬BC÷12¬BE÷20¬BG÷20¬WN÷CHE¬AF÷Cheboksary¬WV÷cheboksary¬AH÷56¬BB÷9¬BD÷15¬BF÷13¬BH÷19¬AN÷n¬~
3
1481148745
28
fixtures
SA÷3¬~ZA÷VENÄJÄ: Russian Cup¬ZEE÷EFbfPyCk¬ZB÷158¬ZY÷Venäjä¬ZC÷KOeJbsOa¬ZD÷p¬ZE÷lzdjGWiN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷158_EFbfPyCk¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/venaja/cup/¬ZX÷02Venäjä 006Venäjä0020000000153000Russian Cup 011an Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷rFlea9is¬AD÷1482415200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Samara SGEU¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAM¬AE÷Samara SGEU¬WU÷samara-sgeu¬WN÷TEM¬AF÷Temp Sumz Revda¬WV÷temp-sumz-revda¬AN÷n¬~AA÷M5mabT6m¬AD÷1482588000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stroitel¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STR¬AE÷Stroitel¬WU÷stroitel¬WN÷SAK¬AF÷Sakhalin¬WV÷sakhalin¬AN÷n¬~AA÷CWcP4VTJ¬AD÷1482933600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jekaterinburg¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YEK¬AE÷Jekaterinburg¬WU÷ural-yekaterinburg¬WN÷URA¬AF÷Parma Perm¬WV÷parma-perm¬AN÷n¬~AA÷QZ1T3kqQ¬AD÷1485957600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spartak Primorje¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ESP¬AE÷Spartak Primorje¬WU÷spartak-primorje¬WN÷NOV¬AF÷Novosibirsk¬WV÷novosibirsk¬AN÷n¬~
3
1481148745
4
Ohje: Olet tällä hetkellä Russian Cup 2016/2017 tulokset -sivulla koripallo/Venäjä alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Russian Cup 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Russian Cup 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. Russian Cup 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Russian Cup 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.