Koripallo »Turkki » TB2L » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷TURKKI: TB2L¬ZEE÷t6DiG42b¬ZB÷191¬ZY÷Turkki¬ZC÷IuDxK7Co¬ZD÷p¬ZE÷GUixnHUA¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷191_t6DiG42b¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/turkki/tb2l/¬ZX÷02Turkki 006Turkki0020000000157000TB2L 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Turkki¬~AA÷AgtKgLs1¬AD÷1488117600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bilecik¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BIL¬AE÷Bilecik¬WU÷bilecik¬AG÷65¬BA÷21¬BC÷19¬BE÷13¬BG÷12¬WN÷KEP¬AF÷Kepez Bld.¬WV÷kepez-bld¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷26¬BD÷20¬BF÷17¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷nDWUFBb3¬AD÷1488114000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adanaspor¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAL¬AF÷Maliye Piyango¬WV÷maliye-piyango¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷89¬BB÷21¬BD÷25¬BF÷22¬BH÷21¬WM÷ADA¬AE÷Adanaspor¬WU÷adanaspor¬AG÷77¬BA÷29¬BC÷16¬BE÷13¬BG÷19¬AN÷n¬~AA÷tYnEEyxH¬AD÷1488114000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kayseri Melikgazi¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAY¬AE÷Kayseri Melikgazi¬WU÷kayseri-melikgazi¬AG÷56¬BA÷7¬BC÷20¬BE÷14¬BG÷15¬WN÷TOF¬AF÷Tofas Gelisim¬WV÷tofas-gelisim¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷70¬BB÷19¬BD÷16¬BF÷16¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷zyl7dNcr¬AD÷1488031200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bolu Spor¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOL¬AE÷Bolu Spor¬WU÷bolu-spor¬AG÷58¬BA÷12¬BC÷9¬BE÷24¬BG÷13¬WN÷ART¬AF÷Artvin¬WV÷artvin¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷59¬BB÷17¬BD÷15¬BF÷16¬BH÷11¬AN÷n¬~AA÷ERnBesDl¬AD÷1488031200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Efe Spor¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EFE¬AE÷Efe Spor¬WU÷efe-spor¬AG÷57¬BA÷16¬BC÷13¬BE÷16¬BG÷12¬WN÷IZM¬AF÷Izmir Buyuksehir Belediyesi¬WV÷izmir-buyuksehir-belediyesi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷69¬BB÷11¬BD÷23¬BF÷11¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷djxGf1Sf¬AD÷1488031200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷FMV Isikspor¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FMV¬AE÷FMV Isikspor¬WU÷fmv-isikspor¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷73¬AT÷61¬BI÷12¬BA÷13¬BC÷17¬BE÷16¬BG÷15¬WN÷KAR¬AF÷Karsiyakalilar¬WV÷karsiyakalilar¬AZ÷0¬AH÷71¬AU÷61¬BJ÷10¬BB÷11¬BD÷10¬BF÷18¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷8SKwEkTF¬AD÷1488029400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mersin Buyuksehir¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MER¬AE÷Mersin Buyuksehir¬WU÷mersin-buyuksehir¬AG÷68¬BA÷16¬BC÷15¬BE÷15¬BG÷22¬WN÷KAR¬AF÷Karesi Spor¬WV÷karesi-spor¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷75¬BB÷20¬BD÷18¬BF÷17¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷zwTQGiqc¬AD÷1488027600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Antalya Bsb.¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANT¬AE÷Antalya Bsb.¬WU÷antalya-bsb¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷62¬BA÷13¬BC÷7¬BE÷19¬BG÷23¬WN÷INE¬AF÷Inegol Belediyespor¬WV÷inegol-belediyespor¬AH÷52¬BB÷16¬BD÷13¬BF÷11¬BH÷12¬AN÷n¬~AA÷UyMZEVD9¬AD÷1488027600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yesilyurt¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YES¬AE÷Yesilyurt¬WU÷yesilyurt¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷90¬BA÷18¬BC÷25¬BE÷22¬BG÷25¬WN÷DEM¬AF÷Demirspor¬WV÷demirspor¬AH÷78¬BB÷8¬BD÷29¬BF÷16¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷MZvqh86d¬AD÷1487948400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ormanspor Genc Ankara¬ER÷Kierros 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORM¬AE÷Ormanspor Genc Ankara¬WU÷ormanspor-genc-ankara¬AG÷59¬BA÷14¬BC÷12¬BE÷15¬BG÷18¬WN÷DAG¬AF÷Dagcilik¬WV÷dagcilik¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷71¬BB÷16¬BD÷19¬BF÷19¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷rqtuglij¬AD÷1487516400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karsiyakalilar¬ER÷Kierros 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BOL¬AF÷Bolu Spor¬WV÷bolu-spor¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷90¬BB÷22¬BD÷33¬BF÷18¬BH÷17¬WM÷KAR¬AE÷Karsiyakalilar¬WU÷karsiyakalilar¬AG÷60¬BA÷13¬BC÷11¬BE÷23¬BG÷13¬AN÷n¬~AA÷Oba8bATS¬AD÷1487505600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Demirspor¬ER÷Kierros 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEM¬AE÷Demirspor¬WU÷demirspor¬AG÷49¬BA÷13¬BC÷10¬BE÷8¬BG÷18¬WN÷ORM¬AF÷Ormanspor Genc Ankara¬WV÷ormanspor-genc-ankara¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷57¬BB÷15¬BD÷19¬BF÷9¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷Q7ozfUyp¬AD÷1487502000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tofas Gelisim¬ER÷Kierros 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOF¬AE÷Tofas Gelisim¬WU÷tofas-gelisim¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷108¬BA÷41¬BC÷23¬BE÷21¬BG÷23¬WN÷ADA¬AF÷Adanaspor¬WV÷adanaspor¬AH÷74¬BB÷18¬BD÷19¬BF÷17¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷Uy04ajEM¬AD÷1487430000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dagcilik¬ER÷Kierros 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAG¬AE÷Dagcilik¬WU÷dagcilik¬AG÷71¬BA÷25¬BC÷6¬BE÷17¬BG÷23¬WN÷MER¬AF÷Mersin Buyuksehir¬WV÷mersin-buyuksehir¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷80¬BB÷13¬BD÷26¬BF÷24¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷Y96e1CqA¬AD÷1487422800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karesi Spor¬ER÷Kierros 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAR¬AE÷Karesi Spor¬WU÷karesi-spor¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷19¬BC÷21¬BE÷22¬BG÷24¬WN÷BIL¬AF÷Bilecik¬WV÷bilecik¬AH÷71¬BB÷20¬BD÷14¬BF÷19¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷GYe00WbG¬AD÷1487422800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kepez Bld.¬ER÷Kierros 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KEP¬AE÷Kepez Bld.¬WU÷kepez-bld¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷79¬AT÷68¬BI÷11¬BA÷22¬BC÷13¬BE÷23¬BG÷10¬WN÷EFE¬AF÷Efe Spor¬WV÷efe-spor¬AZ÷0¬AH÷71¬AU÷68¬BJ÷3¬BB÷15¬BD÷18¬BF÷23¬BH÷12¬AN÷n¬~AA÷ng8m3YEc¬AD÷1487415600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Izmir Buyuksehir Belediyesi¬ER÷Kierros 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IZM¬AE÷Izmir Buyuksehir Belediyesi¬WU÷izmir-buyuksehir-belediyesi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷75¬BA÷21¬BC÷19¬BE÷24¬BG÷11¬WN÷YES¬AF÷Yesilyurt¬WV÷yesilyurt¬AH÷72¬BB÷18¬BD÷9¬BF÷25¬BH÷20¬AN÷n¬~
3
1488210637
170
fixtures
SA÷3¬~ZA÷TURKKI: TB2L¬ZEE÷t6DiG42b¬ZB÷191¬ZY÷Turkki¬ZC÷IuDxK7Co¬ZD÷p¬ZE÷GUixnHUA¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷191_t6DiG42b¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/turkki/tb2l/¬ZX÷02Turkki 006Turkki0020000000157000TB2L 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Turkki¬~AA÷4GuOhuc7¬AD÷1488549600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Artvin¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ART¬AE÷Artvin¬WU÷artvin¬WN÷FMV¬AF÷FMV Isikspor¬WV÷fmv-isikspor¬AN÷n¬~AA÷r7vSiaCD¬AD÷1488625200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Izmir Buyuksehir Belediyesi¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IZM¬AE÷Izmir Buyuksehir Belediyesi¬WU÷izmir-buyuksehir-belediyesi¬WN÷KEP¬AF÷Kepez Bld.¬WV÷kepez-bld¬AN÷n¬~AA÷2NcAEMJQ¬AD÷1488632400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karesi Spor¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAR¬AE÷Karesi Spor¬WU÷karesi-spor¬WN÷ORM¬AF÷Ormanspor Genc Ankara¬WV÷ormanspor-genc-ankara¬AN÷n¬~AA÷80b6F24K¬AD÷1488632400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maliye Piyango¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAL¬AE÷Maliye Piyango¬WU÷maliye-piyango¬WN÷KAY¬AF÷Kayseri Melikgazi¬WV÷kayseri-melikgazi¬AN÷n¬~AA÷vqkxAtSs¬AD÷1488634200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mersin Buyuksehir¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MER¬AE÷Mersin Buyuksehir¬WU÷mersin-buyuksehir¬WN÷BIL¬AF÷Bilecik¬WV÷bilecik¬AN÷n¬~AA÷M7vs90sl¬AD÷1488639600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dagcilik¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAG¬AE÷Dagcilik¬WU÷dagcilik¬WN÷YES¬AF÷Yesilyurt¬WV÷yesilyurt¬AN÷n¬~AA÷b9sJDeiN¬AD÷1488711600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tofas Gelisim¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOF¬AE÷Tofas Gelisim¬WU÷tofas-gelisim¬WN÷BOL¬AF÷Bolu Spor¬WV÷bolu-spor¬AN÷n¬~AA÷0bwo8Kdf¬AD÷1488715200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Demirspor¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEM¬AE÷Demirspor¬WU÷demirspor¬WN÷EFE¬AF÷Efe Spor¬WV÷efe-spor¬AN÷n¬~AA÷U9a2GrkE¬AD÷1488718800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adanaspor¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADA¬AE÷Adanaspor¬WU÷adanaspor¬WN÷ANT¬AF÷Antalya Bsb.¬WV÷antalya-bsb¬AN÷n¬~AA÷UXsk7vC0¬AD÷1488726000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karsiyakalilar¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAR¬AE÷Karsiyakalilar¬WU÷karsiyakalilar¬WN÷INE¬AF÷Inegol Belediyespor¬WV÷inegol-belediyespor¬AN÷n¬~
3
1488210637
10
Ohje: Olet tällä hetkellä TB2L 2016/2017 tulokset -sivulla koripallo/Turkki alueella. LiveTulokset.com tarjoaa TB2L 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, TB2L 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. TB2L 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). TB2L 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.