Koripallo »Maailma » Seurajoukkueiden ystävyysottelu » 2017

Seurajoukkueiden ystävyysottelu
Loading ...
results
SA÷3¬~ZA÷MAAILMA: Seurajoukkueiden ystävyysottelu¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Maailma¬ZC÷Gfwr45sE¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/maailma/seurajoukkueiden-ystavyysottelu/¬ZX÷02Maailma 007aailma0070000000169000Seurajoukkue031ottelu000¬ZCC÷0¬ZAF÷Maailma¬~AA÷AawPLIoA¬AD÷1484568000¬ADE÷1484568000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cactus Tbilisi (Geo)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAC¬AE÷Cactus Tbilisi (Geo)¬WU÷cactus-tbilisi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬BA÷21¬BC÷11¬BE÷20¬BG÷22¬WN÷ENE¬AF÷Rustavi (Geo)¬WV÷rustavi¬AH÷70¬BB÷18¬BD÷21¬BF÷13¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷xjZKZswk¬AD÷1484384400¬ADE÷1484384400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brave Thunders (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brave Thunders (Jpn)¬WU÷brave-thunders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷83¬BA÷22¬BC÷15¬BE÷24¬BG÷22¬WN÷ANY¬AF÷Anyang (Kor)¬WV÷anyang-kgc¬AH÷80¬BB÷21¬BD÷21¬BF÷18¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷hdlHqqpC¬AD÷1484222400¬ADE÷1484222400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Siliwangi Bandung (Ina)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JNE¬AE÷Siliwangi Bandung (Ina)¬WU÷jne-siliwangi-bandung¬AG÷36¬BA÷11¬BC÷9¬BE÷11¬BG÷5¬WN÷PEL¬AF÷Pelita Jaya (Ina)¬WV÷pelita-jaya¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷64¬BB÷22¬BD÷21¬BF÷10¬BH÷11¬AN÷n¬~AA÷vgpDpPU5¬AD÷1484215200¬ADE÷1484215200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Satria Muda (Ina)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAT¬AE÷Satria Muda (Ina)¬WU÷satria-muda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷62¬BA÷15¬BC÷15¬BE÷14¬BG÷18¬WN÷GAR¬AF÷Garuda Bandung (Ina)¬WV÷garuda-bandung¬AH÷48¬BB÷21¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷14¬AN÷n¬~
3
1503134464
4
fixtures
SA÷3¬~ZA÷MAAILMA: Seurajoukkueiden ystävyysottelu¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Maailma¬ZC÷Gfwr45sE¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/maailma/seurajoukkueiden-ystavyysottelu/¬ZX÷02Maailma 007aailma0070000000169000Seurajoukkue031ottelu000¬ZCC÷0¬ZAF÷Maailma¬~AA÷A9tsWcH6¬AD÷1506992400¬ADE÷1506992400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz (Usa)¬WU÷utah-jazz¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Kings (Aus)¬WV÷sydney-kings¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~AA÷4WuoVHWC¬AD÷1507165200¬ADE÷1507165200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz (Usa)¬WU÷utah-jazz¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa (Isr)¬WV÷maccabi-haifa¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~AA÷rNvkUynJ¬AD÷1507489200¬ADE÷1507489200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder (Usa)¬WU÷oklahoma-city-thunder¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United (Aus)¬WV÷melbourne-united¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~AA÷KvOXhLOJ¬AD÷1507946400¬ADE÷1507946400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns (Usa)¬WU÷phoenix-suns¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Bullets (Aus)¬WV÷brisbane-bullets¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~AA÷bVMyhuvQ¬AD÷1507946400¬ADE÷1507946400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers (Usa)¬WU÷portland-trail-blazers¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa (Isr)¬WV÷maccabi-haifa¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~
3
1503134464
5
Ohje: Olet tällä hetkellä Seurajoukkueiden ystävyysottelu 2017 tulokset -sivulla koripallo/Maailma alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Seurajoukkueiden ystävyysottelu 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Seurajoukkueiden ystävyysottelu 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. Seurajoukkueiden ystävyysottelu 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Seurajoukkueiden ystävyysottelu 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.