Koripallo »Maailma » Seurajoukkueiden ystävyysottelu » 2017

Seurajoukkueiden ystävyysottelu
Loading ...
results
SA÷3¬~ZA÷MAAILMA: Seurajoukkueiden ystävyysottelu¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Maailma¬ZC÷Gfwr45sE¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/maailma/seurajoukkueiden-ystavyysottelu/¬ZX÷02Maailma 007aailma0070000000169000Seurajoukkue031ottelu000¬ZCC÷0¬ZAF÷Maailma¬~AA÷KvOXhLOJ¬AD÷1507946400¬ADE÷1507946400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns (Usa)¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷114¬BA÷38¬BC÷33¬BE÷20¬BG÷23¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Bullets (Aus)¬WV÷brisbane-bullets¬AH÷93¬BB÷12¬BD÷33¬BF÷23¬BH÷25¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~AA÷bVMyhuvQ¬AD÷1507946400¬ADE÷1507946400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers (Usa)¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷129¬BA÷41¬BC÷35¬BE÷28¬BG÷25¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa (Isr)¬WV÷maccabi-haifa¬AH÷81¬BB÷21¬BD÷26¬BF÷23¬BH÷11¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~AA÷AwAXr92T¬AD÷1507676400¬ADE÷1507676400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers (Usa)¬WU÷indiana-pacers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷108¬BA÷36¬BC÷26¬BE÷21¬BG÷25¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa (Isr)¬WV÷maccabi-haifa¬AH÷89¬BB÷16¬BD÷34¬BF÷22¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷YieG4j5t¬AD÷1507651200¬ADE÷1507651200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elitzur Yavne (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Yavne (Isr)¬WU÷elitzur-yavne¬AG÷59¬BA÷16¬BC÷10¬BE÷18¬BG÷15¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Kfar Saba Kohav Yair (Isr)¬WV÷hapoel-kfar-saba-kohav-yair¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷79¬BB÷13¬BD÷22¬BF÷19¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷2RaK3AKn¬AD÷1507651200¬ADE÷1507651200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Kiryat Gat (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELI¬AF÷Elitzur Kiryat Ata (Isr)¬WV÷elitzur-kiryat-ata¬AH÷74¬BB÷19¬BD÷25¬BF÷14¬BH÷16¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Gat (Isr)¬WU÷maccabi-kiryat-gat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷94¬BA÷30¬BC÷29¬BE÷20¬BG÷15¬AN÷n¬~AA÷rNvkUynJ¬AD÷1507489200¬ADE÷1507489200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United (Aus)¬WV÷melbourne-united¬AH÷85¬BB÷30¬BD÷14¬BF÷22¬BH÷19¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder (Usa)¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷27¬BC÷22¬BE÷21¬BG÷16¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~AA÷06FtbEul¬AD÷1507480200¬ADE÷1507480200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Kiryat Gat (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Gat (Isr)¬WU÷maccabi-kiryat-gat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷72¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Ramat Gan (Isr)¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AH÷69¬AN÷n¬~AA÷IsQyafQs¬AD÷1507474800¬ADE÷1507474800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Kiryat Ata (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIL¬AF÷H. Afula (Isr)¬WV÷h-afula¬AH÷67¬BB÷17¬BD÷11¬BF÷17¬BH÷22¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Kiryat Ata (Isr)¬WU÷ironi-kiryat-ata¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷97¬BA÷29¬BC÷22¬BE÷26¬BG÷20¬AN÷n¬~AA÷pY3VGGpf¬AD÷1507307400¬ADE÷1507307400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Etha Encomi (Cyp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETH¬AE÷Etha Encomi (Cyp)¬WU÷etha-encomi¬AG÷74¬BA÷14¬BC÷13¬BE÷26¬BG÷21¬WN÷APO¬AF÷Apoel (Cyp)¬WV÷apoel¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷83¬BB÷18¬BD÷24¬BF÷21¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷WUaRHdVm¬AD÷1507305600¬ADE÷1507305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Apollon (Cyp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷APO¬AE÷Apollon (Cyp)¬WU÷apollon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷16¬BC÷19¬BE÷23¬BG÷23¬WN÷MIN¬AF÷Apop Paphou (Cyp)¬WV÷apop-paphou¬AH÷47¬BB÷12¬BD÷11¬BF÷13¬BH÷11¬AN÷n¬~AA÷zaEeNI7Q¬AD÷1507298400¬ADE÷1507298400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paralimni (Cyp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Paralimni (Cyp)¬WU÷paralimni¬AG÷57¬BA÷13¬BC÷14¬BE÷13¬BG÷17¬WN÷KER¬AF÷Keravnos S. (Cyp)¬WV÷keravnos-s¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷79¬BB÷26¬BD÷25¬BF÷16¬BH÷12¬AN÷n¬~AA÷fmcbObhK¬AD÷1507294800¬ADE÷1507294800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Izmir Buyuksehir Belediyesi (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IZM¬AE÷Izmir Buyuksehir Belediyesi (Tur)¬WU÷izmir-buyuksehir-belediyesi¬AG÷68¬BA÷8¬BC÷23¬BE÷16¬BG÷21¬WN÷GEM¬AF÷Gemlikspor (Tur)¬WV÷gemlikspor¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷72¬BB÷21¬BD÷13¬BF÷17¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷tUhyn00l¬AD÷1507248000¬ADE÷1507248000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets (Usa)¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷144¬BA÷43¬BC÷38¬BE÷26¬BG÷37¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai (Chn)¬WV÷shanghai¬AH÷82¬BB÷16¬BD÷25¬BF÷21¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷4WuoVHWC¬AD÷1507165200¬ADE÷1507165200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz (Usa)¬WU÷utah-jazz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷117¬BA÷23¬BC÷34¬BE÷31¬BG÷29¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa (Isr)¬WV÷maccabi-haifa¬AH÷78¬BB÷13¬BD÷21¬BF÷22¬BH÷22¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~AA÷Kt1Wc2lF¬AD÷1507046400¬ADE÷1507046400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anadolu Efes (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EFE¬AE÷Anadolu Efes (Tur)¬WU÷anadolu-efes¬AG÷63¬BA÷6¬BC÷26¬BE÷16¬BG÷15¬WN÷DAR¬AF÷Darussafaka Dogus (Tur)¬WV÷darussafaka¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷69¬BB÷19¬BD÷16¬BF÷14¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷bXazcM3L¬AD÷1507046400¬ADE÷1507046400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Galil Elyon (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galil Elyon (Isr)¬WU÷galil-elyon¬AG÷68¬BA÷19¬BC÷16¬BE÷14¬BG÷19¬WN÷GIL¬AF÷H. Afula (Isr)¬WV÷h-afula¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷86¬BB÷28¬BD÷20¬BF÷22¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷j7dSbrZ8¬AD÷1507041000¬ADE÷1507041000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Haifa (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Haifa (Isr)¬WU÷hapoel-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷28¬BC÷11¬BE÷24¬BG÷21¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Kiryat Ata (Isr)¬WV÷ironi-kiryat-ata¬AH÷77¬BB÷18¬BD÷25¬BF÷15¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷A9tsWcH6¬AD÷1506992400¬ADE÷1506992400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz (Usa)¬WU÷utah-jazz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷108¬BA÷35¬BC÷23¬BE÷19¬BG÷31¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Kings (Aus)¬WV÷sydney-kings¬AH÷83¬BB÷16¬BD÷31¬BF÷13¬BH÷23¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~AA÷ziW9VvG7¬AD÷1506985200¬ADE÷1506985200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards (Usa)¬WU÷washington-wizards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷126¬BA÷33¬BC÷24¬BE÷38¬BG÷31¬WN÷FOS¬AF÷Foshan (Chn)¬WV÷foshan¬AH÷96¬BB÷19¬BD÷19¬BF÷36¬BH÷22¬AN÷n¬~
3
1508798557
511
fixtures
3
1508798557
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Seurajoukkueiden ystävyysottelu 2017 tulokset -sivulla koripallo/Maailma alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Seurajoukkueiden ystävyysottelu 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Seurajoukkueiden ystävyysottelu 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. Seurajoukkueiden ystävyysottelu 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Seurajoukkueiden ystävyysottelu 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.