Käsipallo »Romania » Liga nationala - Naiset » 2016/2017

results
SA÷7¬~ZA÷ROMANIA: Liga nationala - Naiset¬ZEE÷p2ADRKlk¬ZB÷157¬ZY÷Romania¬ZC÷proWk5ot¬ZD÷p¬ZE÷ju65C9Oj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷157_p2ADRKlk¬ZJ÷2¬ZL÷/kasipallo/romania/liga-nationala-naiset/¬ZX÷11Romania 007omania0010000000169000Liga nationa023Naiset000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romania¬~AA÷WhdtwEG3¬AD÷1493652600¬ADE÷1493652600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magura Cisnadiei N¬ER÷Kierros 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magura Cisnadiei N¬WU÷magura-cisnadiei¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷27¬BA÷11¬BC÷16¬WN÷DUN¬AF÷Dunarea Braila N¬WV÷dunarea-braila¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷27¬BB÷12¬BD÷15¬AN÷n¬~AA÷AqepxYV9¬AD÷1493557200¬ADE÷1493557200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramnicu Valcea N¬ER÷Kierros 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RMV¬AE÷Ramnicu Valcea N¬WU÷ramnicu-valcea¬AG÷20¬BA÷14¬BC÷6¬WN÷CSM¬AF÷Craiova N¬WV÷craiova¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷16¬BD÷15¬AN÷n¬~AA÷xWdxvf1c¬AD÷1493470800¬ADE÷1493470800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bistrita N¬ER÷Kierros 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIS¬AE÷Bistrita N¬WU÷csm-bistrita¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬WN÷CSM¬AF÷CSM Roman N¬WV÷csm-roman¬AH÷23¬AN÷n¬~AA÷bk1nHWgp¬AD÷1493458200¬ADE÷1493458200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brasov N¬ER÷Kierros 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COR¬AE÷Brasov N¬WU÷brasov¬AG÷26¬WN÷CSM¬AF÷CSM Bucuresti N¬WV÷csm-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬AN÷n¬~AA÷vovZvzni¬AD÷1493370000¬ADE÷1493370000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Slobozia N¬ER÷Kierros 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Slobozia N¬WU÷unirea-slobozia¬AG÷20¬BA÷9¬BC÷11¬WN÷ZAL¬AF÷Zalau N¬WV÷zalau¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷15¬BD÷16¬AN÷n¬~AA÷IF12RGHi¬AD÷1493211600¬ADE÷1493211600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cluj N¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Cluj N¬WU÷cluj¬AG÷28¬BA÷15¬BC÷13¬WN÷COR¬AF÷Brasov N¬WV÷brasov¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷16¬BD÷16¬AN÷n¬~AA÷xIH3Pfn4¬AD÷1493049600¬ADE÷1493049600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunarea Braila N¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RMV¬AF÷Ramnicu Valcea N¬WV÷ramnicu-valcea¬AH÷18¬BB÷6¬BD÷12¬WM÷DUN¬AE÷Dunarea Braila N¬WU÷dunarea-braila¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷12¬BC÷14¬AN÷n¬~ZA÷ROMANIA: Liga nationala - Naiset - Karsinta¬ZEE÷p2ADRKlk¬ZB÷157¬ZY÷Romania¬ZC÷j5a1mNp5¬ZD÷p¬ZE÷ju65C9Oj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷157_p2ADRKlk¬ZJ÷14¬ZL÷/kasipallo/romania/liga-nationala-naiset/¬ZX÷11Romania 007omania0010000000301000Liga nationa034rsinta000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romania¬~AA÷lKiRs4Xb¬AD÷1495810800¬ADE÷1495810800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buzau N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HCM¬AE÷Buzau N¬WU÷buzau¬AG÷20¬WN÷CSU¬AF÷Danubius Galati N¬WV÷csu-danubius-galati¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷39¬AN÷n¬~AA÷AThNrpIh¬AD÷1495803600¬ADE÷1495803600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Resita N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RES¬AE÷Resita N¬WU÷resita¬AG÷16¬BA÷10¬BC÷6¬WN÷UNI¬AF÷Unirea Slobozia N¬WV÷unirea-slobozia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷41¬BB÷24¬BD÷17¬AN÷n¬~AA÷v9pvu2HH¬AD÷1495724400¬ADE÷1495724400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Danubius Galati N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSU¬AE÷Danubius Galati N¬WU÷csu-danubius-galati¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷12¬BC÷14¬WN÷SEL¬AF÷Baia Mare N¬WV÷baia-mare¬AH÷20¬BB÷8¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷dpeZur2B¬AD÷1495717200¬ADE÷1495717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Slobozia N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Slobozia N¬WU÷unirea-slobozia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷19¬BA÷10¬BC÷9¬WN÷DIN¬AF÷Dinamo Bucuresti N¬WV÷dinamo-bucuresti¬AH÷17¬BB÷9¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷S43IqQ2n¬AD÷1495638000¬ADE÷1495638000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baia Mare N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEL¬AE÷Baia Mare N¬WU÷baia-mare¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷20¬BC÷15¬WN÷HCM¬AF÷Buzau N¬WV÷buzau¬AH÷25¬BB÷14¬BD÷11¬AN÷n¬~AA÷E1aEp6mt¬AD÷1495630800¬ADE÷1495630800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Bucuresti N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Bucuresti N¬WU÷dinamo-bucuresti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷17¬BC÷15¬WN÷RES¬AF÷Resita N¬WV÷resita¬AH÷23¬BB÷13¬BD÷10¬AN÷n¬~
7
1498614737
157
fixtures
7
1498614737
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Liga nationala - Naiset 2016/2017 tulokset -sivulla käsipallo/Romania alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Liga nationala - Naiset 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Liga nationala - Naiset 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. Liga nationala - Naiset 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 100 eri kilpailua 15 eri lajista maasta ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Liga nationala - Naiset 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.