Käsipallo »Israel » Division 1 » 2016/2017

results
SA÷7¬~ZA÷ISRAEL: Division 1 - Playoffit¬ZEE÷xjt2EHYa¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷lvEHrsuJ¬ZD÷p¬ZE÷CWRgnzUM¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_xjt2EHYa¬ZJ÷11¬ZL÷/kasipallo/israel/division-1/¬ZX÷11Israel 006Israel0090000000225000Division 1 -022yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷U1mQnlSc¬AD÷1495198800¬ADE÷1495198800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MTA¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AG÷22¬BA÷12¬BC÷10¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Le Zion¬WV÷maccabi-le-zion¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷23¬BB÷11¬BD÷12¬AM÷3. osaottelu. Maccabi Le Zion voitti ottelusarjan 3-0. ¬AN÷n¬~AA÷zulMmUCi¬AD÷1494954000¬ADE÷1494954000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Le Zion¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MTA¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AH÷25¬BB÷11¬BD÷14¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Le Zion¬WU÷maccabi-le-zion¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷15¬BC÷15¬AM÷2. osaottelu. Maccabi Le Zion johtaa ottelusarjaa 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷Y5GnHhAH¬AD÷1494594000¬ADE÷1494594000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MTA¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AG÷24¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Le Zion¬WV÷maccabi-le-zion¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷KvYoHqZ6¬AD÷1493384400¬ADE÷1493384400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Le Zion¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Le Zion¬WU÷maccabi-le-zion¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷22¬WN÷HAS¬AF÷Ramat Hasharon¬WV÷ramat-hasharon¬AH÷21¬AM÷3. osaottelu. Maccabi Le Zion voitti ottelusarjan 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷tScl3eBL¬AD÷1493139600¬ADE÷1493139600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Le Zion¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZIO¬AE÷Hapoel Le Zion¬WU÷hapoel-le-zion¬AG÷26¬BA÷13¬BC÷13¬WN÷MTA¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷31¬BB÷11¬BD÷20¬AM÷2. osaottelu. Maccabi Tel Aviv voitti ottelusarjan 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷MwFo2FQR¬AD÷1493137800¬ADE÷1493137800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAS¬AE÷Ramat Hasharon¬WU÷ramat-hasharon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷14¬BC÷17¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Le Zion¬WV÷maccabi-le-zion¬AH÷30¬BB÷13¬BD÷17¬AM÷2. osaottelu. Ottelusarja tasan 1-1.¬AN÷n¬~AA÷2yap4ydF¬AD÷1492779600¬ADE÷1492779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Le Zion¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Le Zion¬WU÷maccabi-le-zion¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷29¬BA÷17¬BC÷12¬WN÷HAS¬AF÷Ramat Hasharon¬WV÷ramat-hasharon¬AH÷23¬BB÷9¬BD÷14¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷8Eat5Ht9¬AD÷1492779600¬ADE÷1492779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MTA¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷29¬BA÷13¬BC÷16¬WN÷ZIO¬AF÷Hapoel Le Zion¬WV÷hapoel-le-zion¬AH÷25¬BB÷12¬BD÷13¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷lQlUNk9g¬AD÷1492534800¬ADE÷1492534800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Le Zion¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZIO¬AE÷Hapoel Le Zion¬WU÷hapoel-le-zion¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷36¬WN÷HER¬AF÷Bnei Herzliya¬WV÷bnei-herzliya¬AH÷25¬AM÷3. osaottelu. Hapoel Le Zion voitti ottelusarjan 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷61aPOVgm¬AD÷1492533000¬ADE÷1492533000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Le Zion¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Le Zion¬WU÷maccabi-le-zion¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷31¬BA÷17¬BC÷14¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Ashdod¬WV÷hapoel-ashdod¬AH÷25¬BB÷9¬BD÷16¬AM÷3. osaottelu. Maccabi Le Zion voitti ottelusarjan 2-1. ¬AN÷n¬~ZA÷ISRAEL: Division 1 - Putoamispelit¬ZEE÷xjt2EHYa¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷f35ceQHJ¬ZD÷p¬ZE÷CWRgnzUM¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_xjt2EHYa¬ZJ÷12¬ZL÷/kasipallo/israel/division-1/¬ZX÷11Israel 006Israel0090000000299000Division 1 -026spelit000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷nB3fIK7o¬AD÷1492537500¬ADE÷1492537500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Ramat Gan¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NES¬AF÷Nes Tziona¬WV÷nes-tziona¬AH÷29¬BB÷13¬BD÷16¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Ramat Gan¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷18¬BC÷14¬AN÷n¬~AA÷Y7FCgyVp¬AD÷1492534800¬ADE÷1492534800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asa Tel Aviv¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASA¬AE÷Asa Tel Aviv¬WU÷asa-tel-aviv¬AG÷29¬BA÷15¬BC÷14¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Kiriyat¬WV÷maccabi-kiriyat¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷17¬BD÷16¬AN÷n¬~ZA÷ISRAEL: Division 1 - Karsinta¬ZEE÷xjt2EHYa¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷Yg41fpXP¬ZD÷p¬ZE÷CWRgnzUM¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_xjt2EHYa¬ZJ÷14¬ZL÷/kasipallo/israel/division-1/¬ZX÷11Israel 006Israel0090000000301000Division 1 -021rsinta000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷2czLGEuL¬AD÷1493141400¬ADE÷1493141400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Petach Tikva¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Ramat Gan¬WV÷hapoel-ramat-gan¬BZ÷1¬AH÷32¬BB÷16¬BD÷16¬WM÷PIE¬AE÷Petach Tikva¬WU÷maccabi-petach-tikva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷16¬BC÷20¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 22-35. Yhteismaalit: 58-67. ¬AN÷n¬~AA÷0rgOFYfR¬AD÷1493055000¬ADE÷1493055000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MK Beer Sheva¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEE¬AE÷MK Beer Sheva¬WU÷mk-beer-sheva¬AG÷19¬WN÷ASA¬AF÷Asa Tel Aviv¬WV÷asa-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷31¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 32-35. Yhteismaalit: 51-66. ¬AN÷n¬~AA÷trnCIzB8¬AD÷1492777800¬ADE÷1492777800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Ramat Gan¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PIE¬AF÷Petach Tikva¬WV÷maccabi-petach-tikva¬AH÷22¬BB÷9¬BD÷13¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Ramat Gan¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷16¬BC÷19¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷KYpGHfQE¬AD÷1492774200¬ADE÷1492774200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asa Tel Aviv¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASA¬AE÷Asa Tel Aviv¬WU÷asa-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬WN÷BEE¬AF÷MK Beer Sheva¬WV÷mk-beer-sheva¬AH÷32¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~
7
1495688119
160
fixtures
7
1495688119
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Division 1 2016/2017 tulokset -sivulla käsipallo/Israel alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Division 1 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Division 1 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. Division 1 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 100 eri kilpailua 15 eri lajista maasta ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Division 1 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.